X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta hcg
Odpowiedz

beta hcg

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odwolalam wizytę, stwierdziłam że co ma być to będzie. Potem się położyłam i poczułam bol podbrzusza dość mocny , wzięłam nospe zaczęła działać bol zelzal natomiast został taki ból w pachwinach po obydwoch stronach . Zobaczymy jutro mam dzwonić do mojej poradni. Tak w sumie od tego momentu cały czas mi dokucza jakieś cmienie w podbrzuszu A to z jednej A to z drugiej strony czasem też na środku . Więc może jednak dzidzia ma się dobrze i szykuje sobie miejsce ✊✊✊

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który to tydzień ? Ja też mam takie jakie bóle podbrzusza . Moja ginekolog mówi że to dobrze

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    A który to tydzień ? Ja też mam takie jakie bóle podbrzusza . Moja ginekolog mówi że to dobrze

    7t3d

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 9 lipca 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poprzednim USG coś widziałaś ?:) U mnie podobny wiek . Też nie mam mdłości ale moja mama będąc ze mną w ciąży nie miała tez

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 9 lipca 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie nie nie podobny h mnie 6+1

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    A nie nie nie podobny h mnie 6+1
    W 6t1d był zarodek i serduszko ;-)
    Kiedy wizyta u Ciebie?

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 9 lipca 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w zeszłym piątek to było 5+3(4) i nie było ejszcze zarodka :( wizyta za 2tygodnie

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira napisz proszę, bo Nieiwem czy to normalne od 3 dni mam nawal śluzu, ale typowo plodnego ! Dosłownie przezroczysty rozciagliwy ani śladu mlecznego , nawet aplilator ( od luteiny ) wyciągam świecący 🤭🤭 czy to normalne? Możliwe że to zaburzenia progesteronu ? Bo przecież on jest odpowiedzialny za mleczny śluz

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 9 lipca 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Dziewczyny odwolalam wizytę, stwierdziłam że co ma być to będzie. Potem się położyłam i poczułam bol podbrzusza dość mocny , wzięłam nospe zaczęła działać bol zelzal natomiast został taki ból w pachwinach po obydwoch stronach . Zobaczymy jutro mam dzwonić do mojej poradni. Tak w sumie od tego momentu cały czas mi dokucza jakieś cmienie w podbrzuszu A to z jednej A to z drugiej strony czasem też na środku . Więc może jednak dzidzia ma się dobrze i szykuje sobie miejsce ✊✊✊

    Wszystkie te objawy na tym etapie ciąży + kłucie w jajnikach są jak najbardziej prawidłowe. Ewentualne plamienia, jeśli są spowodowane krwiakiem też nie powinny Cię przerażać. Im więcej dowiaduję się o krwiakach, tym bardziej się dziwię, że robią z tego taką tragedię - okazuje się, że krwiaki to zupełnie naturalny skutek wgryzania się jaja w ścianki macicy (tak - jajo się wgryza i jest to agresywny proces). Zwiększony śluz to też norma. Ok 9-10 tygodnia ćmienia miną, ale pozostanie ból w pachwinach i ewentualne kłucie w jajnikach i macicy bo to objaw jej rozrastania się.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 9 lipca 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Ja byłam w zeszłym piątek to było 5+3(4) i nie było ejszcze zarodka :( wizyta za 2tygodnie

    A jaka beta?

    Powyżej 5000 mIU/ml powinno pojawić się jajo
    Powyżej ok. 10000 mIU/ml powinno być widać zarodek
    Powyżej ok. 17000 mIU/ml powinno być widać serduszko

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta była 8500 było widać jako k to żółtko w stodku

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż nie . Źle mówię beta taka była dwa dni wcześniej dlatego się martwię że nie było widać zarodka

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 9 lipca 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ja też odpuściłam to zamartwianie, myślałam, że jak moja doktor wróci z urlopu będę pierwsza w kolejce, ale nie, mam wizytę za tydzień we wtorek...czekam, co ma być to będzie. Dolegliwości żadnych nie mam, ale pamiętam, że z Julką zaczęło się dopiero ok. 7-8 tygodnia, więc tłumaczę sobie, że tak ma być, z bóli podbrzusza praktycznie to nie mam już żadnych, były ale może do momentu wgryzienia się zarodka w macicę, teraz chwila spokoju? Z Julką też chyba jakoś specjalnie nie miałam, ale może to być spowodowane luteiną...?! Plamienia nie mam od dwóch dni... Dokucza mi ból żołądka po przebytym zapaleniu w styczniu, mam też mdłości, ale kojarzę je z bólem żołądka, te dolegliwości w ostatnich dniach dały mi nieźle popalić, stan podgorączkowy, biegunka, reżim dietetyczny i mimo wszystko ciągle boli. Jeśli to dzieciątko przetrwa będzie dzielnym wojownikiem!! :) a ja po prostu czekam jak się nic złego nie będzie działo w tym tygodniu to do 16.07 na usg

    Leira lubi tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 9 lipca 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mój teściu mi powiedział jak powiedziałam mu ze beta mi za wolno przyrasta?? Zapytał czy lubię golonkę? Na co ja patrzę na niego jak na głupiego i mowie ze nie lubię. A on do mnie: no widzisz a ja lubie! Każdy ma inaczej a organizm człowieka to nie jest czysta matematyka i pewne odstępstwa są czymś normalnym. I powiem Wam, ze facet mądrze gada i trzeba wierzyć w swój organizm, nie u każdego wszystko będzie się działo, przyrastało i pokazywało na tym samym etapie :) także Auricomka głowa do góry, wszystko będzie jak trzeba :)

    Leira lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 10 lipca 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Chociaż nie . Źle mówię beta taka była dwa dni wcześniej dlatego się martwię że nie było widać zarodka

    Uważam, że przy takich wartościach moglo nie być widać zarodka i jest to całkowicie normalne - granicę bety to granice mniej wiecej, więc moze być widać trochę wcześniej lub trochę później, na kolejnym USG na pewno się wyjaśni :)

    Tuolu lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 10 lipca 2019, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jakie jest wasze zdanie na temat częstego robienia USG ?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 11 lipca 2019, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie dokładnie bolą was plecy w ciąży

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Dziewczyny gdzie dokładnie bolą was plecy w ciąży

    W Krzyżu centralnie na środku

    Mogę zapytać ile masz lat ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Wszystkie te objawy na tym etapie ciąży + kłucie w jajnikach są jak najbardziej prawidłowe. Ewentualne plamienia, jeśli są spowodowane krwiakiem też nie powinny Cię przerażać. Im więcej dowiaduję się o krwiakach, tym bardziej się dziwię, że robią z tego taką tragedię - okazuje się, że krwiaki to zupełnie naturalny skutek wgryzania się jaja w ścianki macicy (tak - jajo się wgryza i jest to agresywny proces). Zwiększony śluz to też norma. Ok 9-10 tygodnia ćmienia miną, ale pozostanie ból w pachwinach i ewentualne kłucie w jajnikach i macicy bo to objaw jej rozrastania się.
    Daj Boże bym dotrwala ,wolę żeby mnie kłuło bolało chciałabym czuć się fatalnie moglabym tulić kibel cały dzień- przynajmniej wiedziałabym ze wszystko ok ... na chwilę obecną codziennie czekam na jakieś objawy i doczekać się nie umiem A to już ponad 7 tygodni . Wizyta 22 lipca . Wcześniej nie pójdę ( chyba )

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Daj Boże bym dotrwala ,wolę żeby mnie kłuło bolało chciałabym czuć się fatalnie moglabym tulić kibel cały dzień- przynajmniej wiedziałabym ze wszystko ok ... na chwilę obecną codziennie czekam na jakieś objawy i doczekać się nie umiem A to już ponad 7 tygodni . Wizyta 22 lipca . Wcześniej nie pójdę ( chyba )

    Objawy zwykle zaczynają się ok 8-9 tygodnia, ale też nie każda kobieta ma. Tak to już jest, że chcemy te objawy, a potem plujemy sobie w brodę, że są. Ja miałam całodniowe mdłości, od rana do późnej nocy, czułam się jakbym wróciła po imprezie, byłoby mi niedobrze, a nie mogłam zwymiotować. Coś strasznego. I tak do 5 miesiąca. Naprawdę warto docenić brak takich dolegliwości ;)

    Zresztą, ku pokrzepieniu dodam, że w dwóch ciążach miałam mega mdłości, a jedną poroniłam, ba, nawet w tej poronionej objawy miałam jeszcze ok 2 tygodnie po poronieniu, więc nie jest to żaden wyznacznik.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
‹‹ 298 299 300 301 302 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ