X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta hcg
Odpowiedz

beta hcg

Oceń ten wątek:
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 5 lipca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3,9 mm :) 0,39 mm to by jeszcze nie zobaczyli podobno od 4 mm widać na usg :)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alciak wrote:
    3,9 mm :) 0,39 mm to by jeszcze nie zobaczyli podobno od 4 mm widać na usg :)

    Hehe czyli 0.39cm bo 3.9 to jest 3cm 9 mm ( albo 39mm A u mnie zarodek było widać przy 0.27 cm ;-)
    Albo ja już się pogubilam ok masz zarodek prawie 4mm i to najważniejsze:-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama zakrecilam ale masz rację 3.9mm to to samo co 0.39cm czuje się jak debil 😂

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak u was z wakacjami ? Nie macie obaw?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Dziewczyny a jak u was z wakacjami ? Nie macie obaw?

    Ja absolutnie żadnych wakacji. Zrezygnowałam ze wszystkiego co miałam w planach . Ewentualnie gdzieś po blisku i to jakiś hotel z wyżywieniem może.
    Ja już mam jedną nauczkę i dziękuję

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 lipca 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Ja absolutnie żadnych wakacji. Zrezygnowałam ze wszystkiego co miałam w planach . Ewentualnie gdzieś po blisku i to jakiś hotel z wyżywieniem może.
    Ja już mam jedną nauczkę i dziękuję
    W sensie jaka nauczkę ?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 lipca 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie z jednej strony też mam obawy , z drugiej zastanawiam się czy taka rezygnacja ze wsyztkieho jest ok bo jakby na większość rzeczy nie mamy wpływu

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    W sensie jaka nauczkę ?

    Bo u mnie ewidentnie wakacje nie pozwoli na to aby ciąża się rozwijała. Potwierdzone przez 3 lekarzy . W dzień pozytywnego testu wsiadłam w auto i tluklam się 14 godzin na Chorwację. Tam zaczęły się cyrki już 2 dni po przyjeździe... nie chce o tym gadać bo już czasu nie cofne ale wiem że to przez moja głupotę

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 lipca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Bo u mnie ewidentnie wakacje nie pozwoli na to aby ciąża się rozwijała. Potwierdzone przez 3 lekarzy . W dzień pozytywnego testu wsiadłam w auto i tluklam się 14 godzin na Chorwację. Tam zaczęły się cyrki już 2 dni po przyjeździe... nie chce o tym gadać bo już czasu nie cofne ale wiem że to przez moja głupotę
    Rozumeimmprzykro mi . Ja właśnie w Chorwacji w ciążę zaszłam ;) i nie wiedząc o niej tluklam.ske autem spoqrotem ;)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Rozumeimmprzykro mi . Ja właśnie w Chorwacji w ciążę zaszłam ;) i nie wiedząc o niej tluklam.ske autem spoqrotem ;)

    No wiesz , średnio jak tam zaszlas w ciążę to podejrzewam że jeszcze się nie zagniezdzilo nim wróciłaś do Polski

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 5 lipca 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym roku raczej odpuszczam, z wielu powodów, ciąży, pracy męża czy choćby diety... W styczniu przechodziłam zapalenie żołądka i do tej pory jeszcze okresowo daje mi znać o sobie, nie dałabym rady przeżyć tydzień na żarciu smażonym na głębokim tłuszczu, a głównie takie dania są serwowane na wczasach... Nie słyszałam o knajpie robiącej coś na parze :) Julka ma też chorobę lokomocyjną, więc myśleliśmy o wakacjach bardzo blisko, żeby nie męczyć ją podróżą, ale prawda jest taka, że blisko miejsca zamieszkania nie ma nic ciekawego, nad morze mam daleko i w góry też, mieszkam w połowie Polski ;) dziewczyny, ja już wymiękam, albo mam nawrót zapalenia żołądka, albo wirusówkę-jelitówkę... To dziecko jak przetrwa będzie niesamowitym wojownikiem...! Ma tam prawdziwą szkołę przetrwania! Ja nawet nie wiem czy mnie mdli od ciąży, od brzucha po zapaleniu żołądka czy od wirusówki 😂 nie wiem czy się śmiać czy płakać... 😂 Biegunka też nie jest zbyt bezpieczna w ciąży... Na koniec dnia jeszcze sobie poplamiam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 20:53

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 lipca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze zastanawiam się nad wpływem wibracji w aucie na zatodek

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 5 lipca 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzedniej ciąży pojechałam na wakacje w okolicach 5 Msc, mieliśmy stary samochód, twarde zawieszenie... Po urlopie po raz pierwszy mój brzuch zamienił się w kamień na trzy dni, nikt nie wiedział dlaczego... Ta sytuacja powtarzała się potem przy większym wysiłku jeszcze kilka razy, nie przekładało się na szyjkę, zwykle miało po 2-3 dniach bezwzględnego leżenia i łykania magnezu i nospy. Tak naprawdę na początku zarzucałam sobie, że to moja wina, a okazało się potem, że to się powtarzało i nie miałam na to większego wpływu. Myślę, że jeśli nie masz żadnych problemów ani bóli w ciąży to jazda samochodem nie powinna zaszkodzić, przyjmij tylko wygodną pozycję z opcją wyciągniecia nóg do przodu i róbcie jakieś przystanki, żebyś mogła odpocząć.

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2019, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów ja bym na początku ciąży całkiem odradzala podróże ale to moje prywatne zdanie być może ze względu na to co przeszłam. Wibracje auta dziury napewno pozytywnie nie wpłyną na ciążę nie w tym okresie w którym wszystko rozwija się ze wzmożoną mocą.

    Alciak teraz jest czas jelitowki może Cię dopadło to cholerstwo, :-(
    Dizdzia przetrwa nic się nie martw :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2019, 05:38

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 lipca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze trochę mnie to zdolowali bo tZn że tydzień będę siedzieć tutaj i wymyślać problemy. Ale wogole nie podróżujecie autem ?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Kurcze trochę mnie to zdolowali bo tZn że tydzień będę siedzieć tutaj i wymyślać problemy. Ale wogole nie podróżujecie autem ?

    To jest tylko i wyłącznie Twoja decyzja ;-)
    Najlepiej pogadać z ginem - jeśli nie będzie miał nic przeciwko to czemu nie.
    Ja autem jeżdżę- jako kierowca ale to bardzo bardzo rzadko ( odkąd jestem w ciąży) , i krótkie trasy - poprostu jeśli muszę

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 lipca 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    To jest tylko i wyłącznie Twoja decyzja ;-)
    Najlepiej pogadać z ginem - jeśli nie będzie miał nic przeciwko to czemu nie.
    Ja autem jeżdżę- jako kierowca ale to bardzo bardzo rzadko ( odkąd jestem w ciąży) , i krótkie trasy - poprostu jeśli muszę
    Ja dojeżdżam do pracy sporo zwykle nie jako kierowca. Tego to nie dałabym rady zmienić narazie

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 lipca 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    To jest tylko i wyłącznie Twoja decyzja ;-)
    Najlepiej pogadać z ginem - jeśli nie będzie miał nic przeciwko to czemu nie.
    Ja autem jeżdżę- jako kierowca ale to bardzo bardzo rzadko ( odkąd jestem w ciąży) , i krótkie trasy - poprostu jeśli muszę
    Ja dojeżdżam do pracy sporo zwykle nie jako kierowca. Tego to nie dałabym rady zmienić narazie . A pozostałe dziewcyNy?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 6 lipca 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dojeżdżam do pracy, na ten moment przy plamieniu wolę jeździć samochodem niż chodzić, moim zdaniem mniejszy wysiłek. W poprzedniej ciąży jeździłam sama gdzieś do 7 msc, potem już byłam zbyt rozkojarzona :)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 6 lipca 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie jeżdżę do pracy bo mam l4 😂 Autem jeżdżę dużo. Od 2 tygodni czuję się już lepiej więc spaceruję z mężem i synem. Byliśmy nawet na rowerze. Wszystko jest ok😉 Maluchy w brzuchu naprawdę mają dobra amortyzację. Kiedyś czytałam czy orgazm jest bezpieczny dla malucha i też znalazłam, że skurcze to dla niego przyjemne kołysanie. Więc myślę, że nie ma co popadać w paranoje.

    Auricomka lubi tę wiadomość

    relg6iyem5hi69f7.png
‹‹ 296 297 298 299 300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ