X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta hcg
Odpowiedz

beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 2 lipca 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alciak wrote:
    Oj bywałam taka marudna w poprzedniej ciąży, że nie miałam ochoty przebywać sama ze sobą :D
    Idealnie to opisałaś: D. Właśnie tak się obecnie czuję

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 2 lipca 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie jestem lekko marudna, ale jeszcze nie doszłam do tej fazy :D a to dopiero 5 tydz 5 dzień... :)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 2 lipca 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziecwzyny ale żeby to tak od początku było że się jest takim marudnym to się nie spodziewałam. Mija trochę potem?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 2 lipca 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka, ja tu jeszcze "wczoraj" płakałam, że dwa dni przed okresem mam betę 0,1 😂 Najgorzej to się nakręcać... Ja też latalam na betę jak opętana, potem sobie wręcalam objawy pozamacicznej, puste jajo itd. Teraz jestem po teście genetycznym bo też wyniki mnie nie satysfakcjonowaly 🤪 Także każdy etap ciąży to jakieś zmartwienie o dziecko. I najgorsze, że z porodem się to nie kończy 😂 Bo a to główki nie trzyma, a to się za mało uśmiecha to może autyzm... Matko 😁

    relg6iyem5hi69f7.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 3 lipca 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmalibu wrote:
    Auricomka, ja tu jeszcze "wczoraj" płakałam, że dwa dni przed okresem mam betę 0,1 😂 Najgorzej to się nakręcać... Ja też latalam na betę jak opętana, potem sobie wręcalam objawy pozamacicznej, puste jajo itd. Teraz jestem po teście genetycznym bo też wyniki mnie nie satysfakcjonowaly 🤪 Także każdy etap ciąży to jakieś zmartwienie o dziecko. I najgorsze, że z porodem się to nie kończy 😂 Bo a to główki nie trzyma, a to się za mało uśmiecha to może autyzm... Matko 😁
    Czyli mówisz że zmartwienia przede mną ?a myślałam że po pierwszych 12t odpuści cholwrstwo.

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 3 lipca 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie się schizuje tym że wjstem stara że długo się starałam i się nie idawlao, czy wszytko będzie ok z dzidizusiem , oczywiście nakręcam się że gen pierwszy trymestr mało stabilny . I zastanawiam czy sobie samym radę a potem się na siebie wściekam że tak myślę no k tak w kółko

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie . Zarodek jest serduszko bije 156 uderzeń na minutę ( albo 165 - z wrażenia mogłam pomylić)

    402cec5eca99.jpg

    alciak, mmalibu lubią tę wiadomość

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 3 lipca 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Jestem już po wizycie . Zarodek jest serduszko bije 156 uderzeń na minutę ( albo 165 - z wrażenia mogłam pomylić)

    402cec5eca99.jpg
    Kochana gratuluję! Który to tydzień?!

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 3 lipca 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 20 tygodniu poprzedniej, zdrowej ciąży kupiłam pierwszą rzecz dla dziecka, wcześniejsze prezenty, które otrzymywałam prosilam, żeby rodzina schowała póki co u siebie i dopiero potem mi dała. Po 20 tygodniu zaczęłam czuć się pewnie, a tu w 38 tygodniu sytuacja wręcz dramatyczna, pobudka w kałuży krwi, cud, że wstałam, odklejenie łożyska... Nie było widać na USG mimo wszystko lekarz zdecydował o pilnym cc... Wiecie co chyba nigdy nie można być spkojonym... Potem to każdy dziwny odruch dziecka, oddech jest zmartwieniem, czy to na pewno jest normalne :) ile razy zdawałam sobie to pytanie... I mamie :)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Kochana gratuluję! Który to tydzień?!

    Według usg 6t5d , według Om 7t4d
    Bardzo dziękuję;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alciak wrote:
    Po 20 tygodniu poprzedniej, zdrowej ciąży kupiłam pierwszą rzecz dla dziecka, wcześniejsze prezenty, które otrzymywałam prosilam, żeby rodzina schowała póki co u siebie i dopiero potem mi dała. Po 20 tygodniu zaczęłam czuć się pewnie, a tu w 38 tygodniu sytuacja wręcz dramatyczna, pobudka w kałuży krwi, cud, że wstałam, odklejenie łożyska... Nie było widać na USG mimo wszystko lekarz zdecydował o pilnym cc... Wiecie co chyba nigdy nie można być spkojonym... Potem to każdy dziwny odruch dziecka, oddech jest zmartwieniem, czy to na pewno jest normalne :) ile razy zdawałam sobie to pytanie... I mamie :)

    Wierzę w to ... ja sobie wmawiam że jak pójdę A usg to będe spokojniejsza. No tak Po każdym usg dzień późnej przychodzą nowe obawy... Nieiwem jak to będzie późnej, a już tymbardziej po urodzeniu ale na chwilę obecną i tak ciągle się czymś martwię

    Alciak A co u Ciebie? Masz jeszcze plamienie? Kiedy idziesz dzidzi szukać?

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam plamienie po nocy, ale coraz mniej, dziś już nie jestem pewna czy było maleńko czy w ogóle nie, poszłam jeszcze na betę, jak się zatrzymała nie będę czekać dwa tygodnie na wizytę, pójdę w przyszłym tygodniu, bo jak nic nie ma to na co czekać...

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam dziwny stan podgorączkowy, wszystkie kości mnie bolały, plecy z tyłu, a żadnych objawów infekcji...dziwne, dziś już czuję się względnie normalnie, bałam się, że to jakiś zwiastun poronienia...

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta urosła, ale z 21 189 do 34 778 po trzech dniach... Więc chyba nic z tego nie będzie...

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 4 lipca 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alciak wrote:
    Beta urosła, ale z 21 189 do 34 778 po trzech dniach... Więc chyba nic z tego nie będzie...

    To jest bardzo dobry przyrost na takim etapie! Czas na USG, wszystko powinno być widać i zarodek i serduszko.

    Anetka32 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alciak mamy przyrost i to nie mały. Więc będzie ok ! Zobaczysz i dzidzie i serduszko :-)

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 4 lipca 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Wy dziewczyny nawet kalkulator pokazuje, że do bani i to po 3 dniach... Umówiłam się do lekarza na dziś, moja Pani doktor na wczasach, wczoraj ten stan podgorączkowy, beta nie rośnie zastanawiam się czy nie ma jakiegoś stanu zapalnego... Poradzę się doktora, może zrobi usg... Bo dla mnie to już po wszystkim

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alciak wrote:
    No co Wy dziewczyny nawet kalkulator pokazuje, że do bani i to po 3 dniach... Umówiłam się do lekarza na dziś, moja Pani doktor na wczasach, wczoraj ten stan podgorączkowy, beta nie rośnie zastanawiam się czy nie ma jakiegoś stanu zapalnego... Poradzę się doktora, może zrobi usg... Bo dla mnie to już po wszystkim

    Kalkulator wyrzuć w kat wykasuj te stronę i nic na nią nie patrz.
    Powyżej jakiejs wartości beta już tak nie przyrasta jak na początku bo przecież wartości były by w milionach jakbyś miała 10 tydzień:-O
    Kobieto bete masz super :-*

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 4 lipca 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok jest dziecko 3,9 mm i serduszko 115 uderzeń na minutę, ale lekarz zalecił za tydzień usg. Beta nie jest zadowalająca stąd ta konieczność obserwacji. Mam też małego krwiaka stąd możliwe plamienia. No i to serce to tak za szybko nie bije, pewnie dlatego...

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alciak wrote:
    Ok jest dziecko 3,9 mm i serduszko 115 uderzeń na minutę, ale lekarz zalecił za tydzień usg. Beta nie jest zadowalająca stąd ta konieczność obserwacji. Mam też małego krwiaka stąd możliwe plamienia. No i to serce to tak za szybko nie bije, pewnie dlatego...

    No i pięknie <3
    Przestań się tak zamartwiac :-*
    Więcej bety już nie rób. Gratuluję! <3
    Serduszko za tydzień będzie już bilo szybciej :-)
    Edit :0.39 mm zarodek czy 3.9 ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 05:51

‹‹ 295 296 297 298 299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ