X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • Kinkin Koleżanka
    Postów: 45 67

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrząc na ilość postów o bolącym brzuchu na samym początku ciąży, myślę, że można uznać je za naturalną kolej rzeczy... :)

    Też miałam bóle, typowo jak przed okresem (zresztą to mnie skłoniło do zrobienia testu)a teraz, w 6 tyg czuje je tylko czasami, bardzo rzadko.

    9ewngzu303gw9x57.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi25 dzięki za wsparcie, całuję:)** mam nadzieję, ze tak bedzie.Mika28 ja też mam takie bóle jak kolka dosłownie czasem nawet z dwóch stron łapie jedncześnie. Modlę się już żeby wszytko było dobrze, czego i wam życzę z calego serca:)***

  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że będzie dobrze Ja mam już jednego szkraba 5 letniego i jak byłam w ciąży z Nią znaczy córką to nic mnie nie bolało nic dosłownie nic żadnych bóli podbrzusza ani tej dziwnej kolki ani pleców i czego tam jeszcze po prostu czułam się normalnie i pracowałam do 9 miesiąca a tutaj niestety przy tej ciąży to mam chyba milion objaw a drugi milion to chyba z przerażenia wymyślam sobie ale jak coś boli to lepiej pytać lekarza bo on powie najlepiej Ja czytając tu posty dziewczyn które pisały o tym bólu podbrzusza to jeszcze troszkę się uspokoiłam bo opisywały tu bardzo podobny ból jaki Ja miałam ale nie miałam pojęcia co z tą dziwną kolką i lekarz mi objaśnił ze niestety żadna ciąża nie jest taka sama i ze te więzadła muszą jakoś się dostosować :) a bolały mnie dość mocno no ale jak widać musimy to przejść i przetrwać

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • Drelin Przyjaciółka
    Postów: 116 134

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już nie wiem, czy mnie ten brzuch boli czy sobie to wkręcam :/ cały czas jestem w niego wsłuchana :/ ogólnie panikara jestem :/

    yuudrjjg1yagrwny.png
  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki. Jestem od niedawna na belly ;) Tez miewam czasem delikatne bóle podbrzusza, a bardziej takie dziwne kłucia. Mam nadzieję, że wszystko jest ok. Przy pierwszej ciąży natomiast miałam bóle okropne. Gdy przychodził ból to obejmował brzuch i krzyż i był taki rozpierajacy, tego nie da się zapomnieć bo dało w kość. Ale okazało się to u mnie wtedy normalną fizjologią na szczęście, po prostu wszystko się rozciągało. Mam nadzieję, że w obecnej ciąży takie bóle mnie ominą ;)

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 2 lutego 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi już prawie przeszły te bóle, może raz dziennie coś tam zaboli a na początku pamiętam że cały dzień mnie bolało. więc Inusia kiedyś to minie :)

    Drelin lubi tę wiadomość

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • nutka86 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 5 lutego 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja własnie mam takie bóle tak jakbym miała zaraz @ dostać :-(

    an1cR150g410020MDAxOTA2MWJ8NjQ2NjA5NGJsYXxqZXN0ZW0gdyBjaSYjMjYxOyYjMzgwO3kgOi0p.gif

  • Eva0507 Ekspertka
    Postów: 143 165

    Wysłany: 7 lutego 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie za to pobolewa jak szybko wstaję lub po schylaniu się. A jak błogo leżę to rzadko.. Nie wiem czy to normalne bo kilka dni temu bóle zdarzały mi się częściej... Wizytę mam we wtorek, zobaczymy co doktor powie

    ckai43r8qxen3hco.png
    hchy9jcg3aamtfbp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mnie dzis wyszedl pozytywnh test i tez mam silne bole, zwlaszcza jajnika, troche mnie to martwi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue00 gratluję, nic sie nie martw tymi bólami jatez tak miałam ale ustapiły:)

    Sofia90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caly czas sobie leze az zrobilam sie obolala hehe, wciaz mocno boli z przerwami, a kiedy bole ustepuja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2014, 12:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a miała któraś takie uczucie ciepła w brzuchu??? ja czasami czuję jak by mi tam ktoś gorącej wody nalał.

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 11 lutego 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od początku mam bolesność piersi i takie dziwne przerywane bóle brzucha...nie są one dość częste, ale uwidaczniają się...mam wtedy takie dziwne uczucie, jakby coś ściskało lub rozkurczało...trudno to opisać...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 11 lutego 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na początku miałam bóle jak na wredną @, ale 2-3 dni po terminie spodziewanej @ przeszły i teraz od czasu do czasu zaboli hmm taki jak by tępy ból ale nie taki jka n a@ niewiem jak to pisac, i od czasu do czasu zakłuje mnie w jajniku.. częsciej w lewym niz w prawym.. ehh ja juz sie naczytałam o ciazy pozamacicznej( którą tez miałam..) i ma zawał jak mnie kłuje z lewej strony gdzie mam tylko jajowód ...

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 14 lutego 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez cos takiego odczuwam jak mysle o ciazy a jak sie czyms zajme to nie czuje :) za to non stop mi bulgocze w brzuchu...

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 16 lutego 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziallena wrote:
    ja tez cos takiego odczuwam jak mysle o ciazy a jak sie czyms zajme to nie czuje :) za to non stop mi bulgocze w brzuchu...
    mi bulgocze, burczy i sie przelewa hahaha

    madziallena lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 16 lutego 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweolka ja mam to samo hehe :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • enya81 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 16 lutego 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny. Ja też mam teraz kłujące bóle w pachwinach (czasami przeszywające - zawsze zwiastowały u mnie ciążę) ale też odczuwam jakby tępy ból lekko skurczowy - jeśli się nasila, łykam nospę. Jestem po 4 poronieniach ale u mnie ból podbrzusza nigdy nie zwiastował poronienia bo albo było to krwawienie (2 razy poronienie samoistne) albo spadająca beta (poronienia zatrzymane zakończone łyżeczkowaniem). Generalnie nie przypominam sobie żebym takie miała (od ostatniej ciąży upłynął rok a w ciąży z córką na 100% nie miałam). Teraz jestem w 6 ciąży po rocznym leczeniu i na lekach i drżę o tą ciążę bo wiąże z nią ogromne nadzieje że w końcu sie uda. Boje sie o te bóle, ale wiem z drugiej strony że na pewne rzeczy nie mamy wpływu i to może nie oznaczać nic złego (mój synek z ostatniej ciąży miał wadę genetyczną więc nic nie mogłam zrobić). Czytam teraz że dziewczyny z takimi bólami są w zdrowych ciążach więc ja też mam taką nadzieję:)

    mama córeczki 07.04.2007 i 4 aniołków (2011-2013)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    mnie też "męczą" bóle podbrzusza. Czasami jakby kurczowe z bólem krzyża. Czasem jakby w pachwinach i jajnikach jednocześnie. Czasem coś zakuje. A dziś żaby mi rechoczą w podbrzuszu. Przelewa się i burczy. Chociaż odbieram to jako dobry znak, że macica "pracuje". :)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1838

    Wysłany: 23 lutego 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja też czuje bóle w podbrzuszu czasami a raczej jakby takie kłucie jak ktoś by mi szpilke w brzuch wsadzał, a najgorzej było wczoraj jak jechałam samochodem aż musiałam bez pasów jechać bo sie nie dało inaczej. Mam nadzieje ze nic złego sie nie dzieje.

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ