X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • Anda Koleżanka
    Postów: 36 13

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna myślę, że nie potrzebnie martwisz się tymi bólami w plecach - bo ja też takie mam. Moja bratowa jest w 5 miesiącu ciąży i mówi,że miała dokładnie tak samo. To chyba normalne. I właśnie też z prawej strony. Mam nadzieję, że to tylko normalne rozszerzanie się macicy. Pozdrawiam.

    Cyganeczka lubi tę wiadomość

    2nn3dqk31nkwojvt.png
    bfarxqpkxuml9tsm.png
  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam bóle krzyża, przeważnie z rana jak po nocy się obudzę wtedy tak mi dziwnie.
    Martyna1989 u mnie w mieście dostać się na NFZ równa się z cudem, no np chyba że do jakiegoś konowała, a raz u takiego byłam i to był mój pierwszy i ostatni raz.

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi25 szczerze mówiąc to dostałam się tam bi pracowałam kilka lat temu w rejestracji w tej przychodni wiec lekarz przyjmuje mnie w ramach NFZ bo sam tak chciał :) bo tak to wiem ze problem... Ja się dziś uspokoilam trochę jak narazie

    relgh371oy0mp19n.png
  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no chyba że tak :) naprawdę trudno znaleźć dobrego lekarza na NFZ a jak są tacy to kolejki do nich że szok

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeprasza za milczenie ale wizyta mnie dobiła... Łykam leki dużego ryzyka i czekam na kolejną wizytę 30.01.

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedno na pocieszenie Wam powiem kochane że lekarz powiedział że pulsującymi, kłującymi, ciągnącymi bólami brzucha i krzyża nie ma co się przejmować - jest to naturalna reakcja naszego organizmu na to co dzieje się w macicy.

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę prywatnie - płacę 250zł za każdą wizytę - masakra ale nie widzę innej możliwości - plus tego jest taki że mam lekarza praktycznie pod telefonem 24h/dobę. Ostatnio rozmawiał ze mną będąc na urlopie w Szwajcarii na nartach. Jak ma operację lub zabieg to zawsze oddzwania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2014, 09:53

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jovi co to znaczy leki wysokiego ryzyka? A dlaczego? I co się dowiedziałaś na wizycie?

    relgh371oy0mp19n.png
  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1989 wrote:
    Jovi co to znaczy leki wysokiego ryzyka? A dlaczego? I co się dowiedziałaś na wizycie?
    biorę :
    Encorton steryd 3xdz
    Utrogestan 3xdz
    Luteina 6xdz
    Clexane 1xdz zastrzyk w brzuch
    Acard 1xdz
    i reszta mniej istotnych pierdół...

    wejdź kochana na wrześniowe mamusie i tak wszystko opisuję bo nie mam siły pisać o tym samym na kilku wątkach a Ty to już powinnaś do tego wątku zawitać :)

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boże tyle tabsów, współczuję, i ten pierwszy steryd trochę mnie przestraszył, można brać takie leki w ciąży?
    Za wizyty płacisz dużo ale lekarz jest do twojej ciągłej dyspozycji i to się chwali, ja płacę 100 zł wizyta plus 80 zł usg ale niestety jak narazie nawet nie dał mi do siebie nr telefonu.

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • youngwife Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja choruję na WZJG i z tego co mi lekarz mówił Encorton jest bezpieczny w ciąży. Między 8 a 9 miesiącem ciąży będę musiała zmienić lek Salofalk (nie steryd) na właśnie Encorton (steryd).
    A Tobie Jovi81 życzę powodzenia z całego serca, niech się maleństwo Ciebie trzyma bardzo mocno, pozdrawiam.

    jovi81 lubi tę wiadomość

    ckai3e3kalhcpcyh.png
    uc8gxzdv3gjvky8v.png

    2fwahqvkjevdeqvl.png[/u
  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    youngwife wrote:
    Ja choruję na WZJG i z tego co mi lekarz mówił Encorton jest bezpieczny w ciąży. Między 8 a 9 miesiącem ciąży będę musiała zmienić lek Salofalk (nie steryd) na właśnie Encorton (steryd).
    A Tobie Jovi81 życzę powodzenia z całego serca, niech się maleństwo Ciebie trzyma bardzo mocno, pozdrawiam.
    Dziękuję kochana <3 staram się nie patrzeć w tył i iść do przodu ale strach przed kolejną wizytą mnie dobija. Tobie również życzę wytrwałości, wiary i siły :)

    youngwife lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 19:59

  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny tez tak macie ze czasami cały dzień jest ok nic nie boli nie kluje nie ciągnie a następnego dnia nie ma godziny żeby cos nie zakuło ? w nocy z piątku na sobotę miałam taki klujący ostry bol ze az się obudziłam trwał może z 3-5 minut i przeszedł po czym po ok 2 godzinach znowu to samo i spokój do dzisiaj nie powróciło bolało nizej niz jajnik a troche wyzej niz pachwina
    wczoraj pod wieczór po calym dniu troche mnie ciagneło
    dodam ze jestem w 6tc

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 19:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem na samym poczatku ciazy przełom 5/6 tc .od trzech dni mam starszne bole brzucha, jajniki ,pachwiny, podbrzusze , w dodatku ból krzyża.Idzie oszalec z bólu czasem, biore nospe, juz dzisaij 3 X1 .Dodatkowo mam luteine 2x1 gdyz 5mc temu poroniłam w 7 tyg.W sobote myslalam ze juz bedzie koneic mojej ciązy, ale jednaj do tej pory nie mam zadnych krwawien . Jutro iide do lekarza.Czy ktoras z was tak miała dziewczyny?Poradzcie bo bardzo sie martwię.

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia:)))) wrote:
    hej dziewczyny jestem na samym poczatku ciazy przełom 5/6 tc .od trzech dni mam starszne bole brzucha, jajniki ,pachwiny, podbrzusze , w dodatku ból krzyża.Idzie oszalec z bólu czasem, biore nospe, juz dzisaij 3 X1 .Dodatkowo mam luteine 2x1 gdyz 5mc temu poroniłam w 7 tyg.W sobote myslalam ze juz bedzie koneic mojej ciązy, ale jednaj do tej pory nie mam zadnych krwawien . Jutro iide do lekarza.Czy ktoras z was tak miała dziewczyny?Poradzcie bo bardzo sie martwię.

    Spokojnie, zobacz co lekarz powie...ja pamietam, ze na poczatku tez mnie bolalo, ciagnelo, jakbym miala dostac okres, myslalam, ze zaraz cos wypadnie...ale zeby mnie jakos bardzo mocno bolalo, to nie pamietam...tez bralam nospe, magnez i duphaston, ale na pewno nie bylo to bezbolesne...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2014, 00:46

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwoniłam do lekarza, powiedział, ze nie ma potrzeby abym przyjeżdzała specjalnie bo on i tak mnie nie zbada.Nospe i lezeć takie zalecenia:) dzis boli ale znacznie mniej, czasem sie tylko pojawia dziwny skurcz w macicy, mam nadzieje, że nie grozny :)

  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia:)))) Wszystko będzie dobrze zobaczysz :)

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam takie bóle ale na szczęście przeszły i zdarzyło się też coś takiego jak boląca kolka z lewej strony a to powiedział mi lekarz ze więzadła się rozciągają a bóle brzucha ze macica się rozkurcza i przygotowuje do dzidzi nic niepokojącego ale człowiek i tak zawsze będzie się zamartwiał jeśli chodzi o jego dzidzię tym bardziej jak się czyta ile dziewczyny musiało czekać za upragnioną dzidzią trzeba mieć nadzieję ze będzie dobrze :)

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ