X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Czy któraś z was plamiła co jakiś czas w pierwszym trymestrze, a wszystko skończyło się dobrze?
Odpowiedz

Czy któraś z was plamiła co jakiś czas w pierwszym trymestrze, a wszystko skończyło się dobrze?

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 6 października 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dvsiaaa wrote:
    Jestem po 1 USG dopochwowym.
    Lekarz nie stwierdził nic niepokojącego.
    Przyczyny brązowych upławów to oczyszczanie się organizmu i prawdopodobie może to powracać lub trwać całą moją ciążę.
    Ale dziecko rozwija się prawidłowo, ja nie odczuwam żadnych niepokojących bólów wiec jedyne zalecenie to zapobiegawczo
    Progrsteron dopochwowo i maksymalna ilość odpoczynku/relakse- zero stresu i złych myśli.
    To dobrze, że jest w porządku:)

  • koralkaW Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 6 października 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaczęło się plamienie w 8 tyg ciąży. Spanikowana zadzwoniłam do mojego lekarza, który nie mógł mnie przyjąć bo miał urlop. Kazał mi jechać do szpitala. Tam okazało się, że to prawdopodobnie przez nadżerkę. Ale na wszelki wypadek dostałam Duphaston i musiałam leżeć przez tydzień na obserwacji. Do domu wypisano mnie z nakazem leżenia i tabletkami. Wszystko uspokoiło się po tygodniu od wypisania ze szpitala. Dzisiaj mam zdrowego synka.

  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 6 października 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,
    Okres spóźnia mi się 4 dni tj 31dc, bobotest 10 negatywny, a ja jakoś wciąż wierzę. Owu prawdopodonie w 22dc i wtedy musiałoby być zapłodnienie bo był jeden raz 17dc. Podpaska czyściutka od rana, ale na szyjce jest dużo różowo-brudnego śluzu, który nie wychodzi na zewnątrz ani kropelką. Anty odstawiłam w maju i od tego czasu miałam cykle naprzemiennie 27 i 28dni i bez poprzedzających plamień ani bólów- nagle chlustało krwią... Przed porodem miałam najpierw plamienia, ale po urodzeniu synka już od razu chlusta/ Dziś jest 31dc. Cycki swędzą jak szalone i jajniki kłują- obie dolegliwości są dla mnie nowością tak samo jak ta krew na szyjce. W pierszwej ciąży miałam plamienie w 26 i 27dc ale zewnątrz a tu od 7 rano i nic nie wylazło... Rozhuśta się okres czy jest nadzieja,że stężenie było za niskie.. ale 15dpo żeby było za niskie...? przy ultraczułym teście z porannego sikańca? Miała któraś z Was podobnie? to byłby 4tydz2dzień..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2016, 23:40



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ