X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Czy któraś z was plamiła co jakiś czas w pierwszym trymestrze, a wszystko skończyło się dobrze?
Odpowiedz

Czy któraś z was plamiła co jakiś czas w pierwszym trymestrze, a wszystko skończyło się dobrze?

Oceń ten wątek:
  • Malutka1990 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 listopada 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem w ciąży 6 tydzień liczony od ostatniej miesiączki. Wczoraj przez kilka sekund krwawiłam a dzisiaj przez chwilę miałam wydzielinę lekko brązową. To jest moja pierwsza ciąża. Do lekarza idę dopiero w środę. Czy to jet coś złego? Ogólnie teraz jest czysto no i nie bolał mnie brzuch przy tych objawach. Proszę o pomoc.

  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 18 listopada 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem w 7 tyg. Wczoraj ok 20 godziny zobaczyłam krew na majtkach, pojechaliśmy szybko na dyżur do szpitala. Tam już po drodze nic już nie leciało tylko leciutkie brązowe plamienia.Zrobili usg wszystko wszystko jest dobrze z dzidziusiem. Dostałam duphason 3x1 dziś zaczęłam brać szczęśliwa, że wszystko ok a jednak ok 20 godziny znów to samo czerwona plama krwi ale tylko jednorazowa teraz znów tylko lekkie brązowe plamienia. Lekarka na pogotowiu powiedziała że mam nadżerkę o czym już wiedziałam przed ciążą-ale nie wiem co robić jechać jak głupia znów na pogotowie ...wizyta u gin dop w poniedziałek. Może ktoś miał podobne objawy-proszę o pomoc

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • marudzisz Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 25 listopada 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuniusia wrote:
    Cześć dziewczyny. Jestem w 7 tyg. Wczoraj ok 20 godziny zobaczyłam krew na majtkach, pojechaliśmy szybko na dyżur do szpitala. Tam już po drodze nic już nie leciało tylko leciutkie brązowe plamienia.Zrobili usg wszystko wszystko jest dobrze z dzidziusiem. Dostałam duphason 3x1 dziś zaczęłam brać szczęśliwa, że wszystko ok a jednak ok 20 godziny znów to samo czerwona plama krwi ale tylko jednorazowa teraz znów tylko lekkie brązowe plamienia. Lekarka na pogotowiu powiedziała że mam nadżerkę o czym już wiedziałam przed ciążą-ale nie wiem co robić jechać jak głupia znów na pogotowie ...wizyta u gin dop w poniedziałek. Może ktoś miał podobne objawy-proszę o pomoc

    Ja też jestem w 7 tygodniu od soboty plamie na brązowo byłam na pogotowiu z dzidziusiem podobno wszystko w porządku dostałam duphaston 3x1 biorę od wczoraj. Dodatkowo musze leżeć i zauważyłam że jak leżę to plamienia nie ma a jak gdzieś się przejdę np do sklepu to się pojawia. Też mam nadżerke więc może to też przez to.

    Ja tam wierze że jeśli na usg wszystko okej brzuch nie boli to mam nadzieje że plamienia też niedługo miną i wszystko będzie okej.

  • Takanijaka Autorytet
    Postów: 287 753

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płaciłam 3 razy z rożna mocą. Najważniejsze jest to ze moje plamienia zostały zdiagnozowane. Mam krwiaka miedzy łożyskami i czasem się z niego sączy. Biorę Duphaston i ma się wchłonąć. Każde plamienie lepiej sprawdzić. Dla własnego spokoju...

    f2w3kw7ipvto76dt.png

    Podwójna mama :)
  • dvsiaaa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 16 września 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    6 tydzień 3 dzień ciąży
    Wczoraj w pracy zauważyłam brązowe plemienia podczas wizyty w toalecie.
    Nie odczuwalam żadnego bólu, czy złego samopoczucia.
    Wizytę z ginekologiem mam dopiero za 3 dni.
    Plamienia nie ustępują.
    Boje się o maleństwo więc leżę plackiem...
    Czy mogłybyście coś doradzić? Napisać?
    Prośba skierowana jest tylko do tych z was, które miały taki przypadek.
    Czy są jakieś wskazania na te 3 dni które będą trwały wieczność...

    Dosiek
  • dvsiaaa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 16 września 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że 2 dni temu rozpoczęły się moje olanoee dni płodne.
    Może ma to jakikolwiek zwiazek z plamieniami?

    Dosiek
  • dvsiaaa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 16 września 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że 2 dni temu rozpoczęły się moje planowe dni płodne.
    Może ma to jakikolwiek zwiazek z obecnymi brązowymi plamieniami?

    Dosiek
  • dvsiaaa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 17 września 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie występują u Mnie krwawienia tylko uławy o brązowym zabarwieniu.
    Nie biorę nic poza kwasem foliowym.
    Przebywam poza granicami kraju i tutaj na IP można skonsultować się tylko z lekarzem (nie ginekologiem) taki to umawia Cię na wizytę i czekasz ...

    Dosiek
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 21 września 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dvsiaaa wrote:
    Hej dziewczyny.
    6 tydzień 3 dzień ciąży
    Wczoraj w pracy zauważyłam brązowe plemienia podczas wizyty w toalecie.
    Nie odczuwalam żadnego bólu, czy złego samopoczucia.
    Wizytę z ginekologiem mam dopiero za 3 dni.
    Plamienia nie ustępują.
    Boje się o maleństwo więc leżę plackiem...
    Czy mogłybyście coś doradzić? Napisać?
    Prośba skierowana jest tylko do tych z was, które miały taki przypadek.
    Czy są jakieś wskazania na te 3 dni które będą trwały wieczność...
    Hej jak tam u Ciebie? Mam też problem z plamieniami, od poniedziałku leżę w szpitalu. Na szczęście z dzidziusiem wszystko dobrze, niewiadomo dlaczego plamie:/

  • dvsiaaa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 22 września 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamisz z krwią czy tak jak ja opisałam?
    Ja niestety bez zmian.
    Co się dowiedziałam to tyle, że prawdopodobnie organizm się "czyści" choć ja uważam że to jakaś infekcja
    4 dni temu miałam robione USG i z dzieckiem wszystko ok.
    Tutaj gdzie jestem (UK) jeżeli z dzieciaczkiem wszystkonjest ok to Ciebie mają w głębokim poważaniu.
    Mam dzisiaj kolejna wizytę z lekarzem (zwykłym ponieważ tutaj nie ma kogoś takiego jak ginekolog)i zobaczymy może w koncu coś ni przepisze? Może każą zrobić zmbadania? Mam nadzieję bo już jestem bezsilna...

    Dosiek
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 września 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam brązowe plamienia na szczęście bez krwi.

  • dvsiaaa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 22 września 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po wizycie u LEKARZA
    Pobrał wymaz i mam czekać kolejny tydzień
    Tak naprawdę jie wiadomo na co...
    Żadnych tabletek... Żadnych witamin.. Poza Kwasem foliowym i vit.D.
    Do tego mam się nie przejmować i przygotować że masz kolejne 8 tyg. Będzie wyglądało tak samo...

    Dosiek
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 września 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę duphaston i luteine.

  • k.k. Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 28 września 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mam podobny problem, od wczoraj mam brązowe upławy. Byłam u lekarza, nic nie wykrył, dzidziuś ma 5mm i bije serduszko. Dostałam luteinę dopochwowo(dupka biorę już od początku bo ostatnio ciąża zakończyła się w 5 tyg). Czy przyczyną może być torbiel i endometrioza? Martwię się strasznie, nie powinno tak się dziać.
    Aaa i według OM jestem w 7t0d a usg 6t2d. Czy to też może na to wpływać? Czy to że Smyk jest mniejszy, istnieje większe ryzyko poronienia?

  • dvsiaaa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 28 września 2016, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic sie nie dzieje. Nie panikuj. Jeżeli nie odczuwasz żadnych boli typu menstruacyjne wszystko bedzie ok, organizm się "czyści" ja tak miałam ponad tydzien i sama musialam sobie poradzić z problemem (zostawiłam to naturze) i teraz juz wszystko jest ok.
    Jeżeli chodzi o to który tydzień ciąży usg i obliczenia kalendarzowe będa się różniły jeżeli nie wiesz kiedy dokładnie zaszłaś w ciążę.

    Dosiek
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 30 września 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przyczyną plamienia okazał się mały krwiak i niewielkie odklejenie kosmowki. Mam bezwzględny nakaz leżenia.

  • Emiliana Przyjaciółka
    Postów: 80 69

    Wysłany: 2 października 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja plamiłam 7-14 tc. Masa nerwów, wizyty i lekarzy i pobyt w szpitalu. Powodu nie znaleziono do dzisiaj a jestem w 21tc. Brałam luteinę dopochwowo i duphaston w roznych dawkach. Do dzisiaj biore luteine 2x2 tabletki

    Emiliana
    Starania od 09.2014r. Po inseminacji 30.05:
    Poziom bety: 10dpo- 18, 11dpo- 36, 14dpo - 253, 16dpo- 612, 22dpo- 8622
    Novomedica Mysłowice, ciąża bliźniacza termin porodu 25.02.2017 :*
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 2 października 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dvsiaaa jak tam u Ciebie?

  • dvsiaaa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 4 października 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po 1 USG dopochwowym.
    Lekarz nie stwierdził nic niepokojącego.
    Przyczyny brązowych upławów to oczyszczanie się organizmu i prawdopodobie może to powracać lub trwać całą moją ciążę.
    Ale dziecko rozwija się prawidłowo, ja nie odczuwam żadnych niepokojących bólów wiec jedyne zalecenie to zapobiegawczo
    Progrsteron dopochwowo i maksymalna ilość odpoczynku/relakse- zero stresu i złych myśli.

    Dosiek
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 6 października 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja plamiłam i krwawiłam cały I trymestr :) oczywiście, bałam się... straciłam wcześniej 4 ciąże, więc strach był. Ale wszystko jest ok, donosiłam i urodziłam zdrową dziewczynkę :)
    plamienia były różne, od takich "kawa z mlekiem" przez różowe, po krwawe niczym skąpa miesiączka. Za każdym razem ZERO nieprawidłowości na USG

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ