Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziewczyny na pomoc!! czy to puste jajo?
Odpowiedz

Dziewczyny na pomoc!! czy to puste jajo?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony chciałabym naturalnie poronić, z drugiej chciałabym mieć to już za sobą i znowu móc się starać... wydaje mi się że psychicznie gorzej zareagowałabym jeśli będę musiała czekać na to z dnia na dzień i nic się nie będzie działo i w efekcie i tak będzie zabieg. A myślę, że tak będzie bo nie mam ani plamień, ani brzuch mnie nie boli... beta rośnie, a pewnie do tego dochodzi dopiero jak zacznie spadać.

    Pocieszające jest to, że wygląda to podobnie jak okres

  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ!
    Natalia ja mialam puste jajo. Miałam wszelkie objawy ciazy ładną bete. Nie było tylko zarodka. USG mialam robione na 3 aparatach przez 2 roznych lekarzy. Po prostu nic nie bylo. Puste jajo stwierdza sie przy pecherzyku ciazowym powyzej 20mm. U mnie nie chcialo sie samo poronic. Zdecydowalam sie na zabieg. Nie zaluje. Fizycznie dolegliwosci praktycznie żadne. Psychicznie i tak i tak bylo by ciezko. Wolalam szybko m iec to za soba i starac si eponownie. Nie czekac jeszcze kolejne 2-3 tyg ze moze sie rozkreci samo..moze w pracy..moze na miescie...
    Lekow po zabiegu nie bralam wcale nawet paracetamolu.
    Wszystko bedze ok. Tylko psychicznie aby to zniesc.
    Na sali lezalam z kobietami do operacji ginekologicznych.
    Na oddziale z maluchami niestety.

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalia9012 wrote:
    Z jednej strony chciałabym naturalnie poronić, z drugiej chciałabym mieć to już za sobą i znowu móc się starać... wydaje mi się że psychicznie gorzej zareagowałabym jeśli będę musiała czekać na to z dnia na dzień i nic się nie będzie działo i w efekcie i tak będzie zabieg. A myślę, że tak będzie bo nie mam ani plamień, ani brzuch mnie nie boli... beta rośnie, a pewnie do tego dochodzi dopiero jak zacznie spadać.

    Pocieszające jest to, że wygląda to podobnie jak okres
    Ja poroniłam 2 razy z powodu pustego jaja w 10tc. Samoistnie. Ale za każdym razem miałam zabieg. Ostatni zabieg miałam 29 stycznia. Dostałam w lutym jedną @, a dziś jestem w 6 tc i pęcherzyk nie jest wcale pusty:)
    A więc głowa do góry. Jaką decyzję podejmiesz to będzie dobrze. A zabieg jest bezbolesny, nie ma się czego bać jak napisała wcześniej laila_25. Jedynie musisz wytrzymać psychicznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2016, 17:41

  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 26

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia9012 napisz co sie okazalo bo śledze Twoj wątek i trzymam kciuki..

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie siedzę w poczekalni ale nastawiam się na najgorsze... A wokół tyyyyle kobiet w ciazy...

  • Dominika93 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze o swoich przezyciach.
    Otóż byłam na wizycie u ginekologa 31.03, który stwierdził u mnie pęcherzyk ciązowy z widocznym ciałkiem żółtym (czy jak sie na to mówi) i wymiary pęcherzyka ciązowego to 11,7mm, czy wg lekarza to 4w2d. Czy wymiary nie są za duże w stosunku do wieku ciązy?
    Proszę o pomoc jestem tu nowa i to jest moje pierwsze dzidzi.

  • Dominika93 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, ze od zawsze mam nieregularne cykle wiec to moze tez utrudniac wiek ciązy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przy pecherzyku 6,3mm stwierdził że to 4 tydzień i 4 dni więc już nie wiem jak oni to liczą. Co ginekolog to inaczej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile masz od ostatniej miesiączki??

  • Dominika93 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to strasznie nieregularne cykle mam. Ostatnią miałam 05.02 i powiedziała ze nie bedzie liczyc od miesiączki bo takto byłabym juz mniej wiecej w 7-8 tyg ciazy a pecherzyka na to nie wskazuje. I nie wiem co teraz mam myslec... boje sie ze jest za duzy bo jakies komplikacje są...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj do wizyty. Tak na prawdę może być tak samo dobrze jak i źle. Wiem z autopsji. To moja pierwsza ciąża i myślałam ze bedzie to wyglądać kolorowo. A jednak cały czas stresu i nie mogę się nią cieszyć

  • Dominika93 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciężko będzie mi czekać do 14.03. to wtedy mam wizyte umówioną. Ale i tak sie boje. Z tego co czytałam na internecie i ogladałam zdjecia USG to na tydzien 4 mój pęcherzyk jest o wiele za duzy.

    Ale jak zawsze trzeba miec pozytywne myslenie. Nie wolno myslami przywoływac złych rzeczy bo sie takto staną. :)

  • Jola1985 Autorytet
    Postów: 350 388

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika93 -> skoro masz wątpliwości, to wybierz się po prostu do innego lekarza i dopytaj się dokładnie. Nie czytaj wszystkich for na internecie, bo tylko się niepotrzebnie stresujesz, a to na pewno nie służy dzidziusiowi...

    ex2bwn15260327bu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!! Jest dzidziuś!! Podrosl i już się zgadza z miesiączka! 1 cm trochę ponad. Serduszko pięknie bije. Taki mały robaczek. 7 tydzień 1 dzień i mam się nie przejmować beta bo jest dobry przyrost

    MajaRyt lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tydzień wyhety z życia....

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mogło być inaczej! :) gratulacje, wreszcie możesz odetchnąć :)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalia9012 wrote:
    Dziewczyny!! Jest dzidziuś!! Podrosl i już się zgadza z miesiączka! 1 cm trochę ponad. Serduszko pięknie bije. Taki mały robaczek. 7 tydzień 1 dzień i mam się nie przejmować beta bo jest dobry przyrost

    O matko, ale numer wykręcił!!! Dbaj o siebie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! Jestem taka szczęśliwa, że jeszcze sama w to nie wierzę. A już je właściwie przekreśliłam... ale ze mnę mama będzie ;/;/

    I wygląda na to, że sądząc po jego rozmiarze - 1cm to już kawał dziecka :D Już był gdzieś na tamtym usg tylko lekarz miał kiepski sprzęt...

    Niestety nie słyszałam serduszka, tylko widziałam jak bije i widziałam przepływ krwi, który jest prawidłowy. Bo lekarz stwierdził, że nie powinno się dopplera włączać na takim etapie.

    Dziewczyny trzeba wierzyć do końca!

  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalia9012 wrote:
    Tydzień wyhety z życia....


    Wiem coś o tym, ale u mnie happy endu nie było.

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, po prostu niezły hultaj Ci się szykuje ;) Żeby matkę tak od zarania denerwować...;)

    demi_01 lubi tę wiadomość

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ