X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziewczyny na pomoc!! czy to puste jajo?
Odpowiedz

Dziewczyny na pomoc!! czy to puste jajo?

Oceń ten wątek:
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 26

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ale sie ciesze!!!! Jeny jak ja przezywalam Twojego posta! Twoja historia jest na pewno dla wielu uspokojeniem:) jejku Ty sie juz nastawialas na poronienie a dzidzius sie musial krzywic w tym czasie jak slyszal Twoje mysli i na pewno gdyby mogl to by zapukal przez brzuszek i powiedzial "ej mama! Wez nie swiruj! Ja tu jestem i nigdzie sie nie wybieram jeszcze przez co najmniej 33 tygodnie":):):)

    demi_01 lubi tę wiadomość

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny!! Jesteście wielkie. Również mam nadzieję, że moja historia pokaże innym, że zarodek nie musi być widoczny w połowie 7 tygodnia (co nie znaczy, że go tam nie ma), nawet jeśli ma się cykle 28/29 dniowe. Maluch podgonił i już się zgadza z miesiączką.

    A niech już nawet będzie hultaj byleby był zdrowy :)
    Już nawet mogą mnie do końca te nudności męczyć byleby się wszystko dobrze rozwijało.

    Ja to w ogóle jestem w szoku patrząc na moją postawę. Decydując się na dziecko traktowałam to bardzo na luzie, a teraz zachowuję się jak wariatka :D

    Emi36, MajaRyt, paolcia88, Meridian lubią tę wiadomość

  • jednataka Ekspertka
    Postów: 207 87

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej, i ja czytałam Twojego posta Natalia9012 i bardzo się cieszę :)
    super:)))dobrej ciąży Ci życzę :)

    coś o tym wiem, bo u mnie niestety pecherzyk się nie wypełnił i dopiero co przechodziłam puste jajo.Dziewczyny, jeśli ktoś to czyta i ma ten sam problem to ja polecam,aby poczekać na samoistne poronienie. U mnie zaczęło się po tygodniu od spadku bety, powoli się rozkręcało krwawienie także nic mnie nie zaskoczyło... Jednego dnia miałam bardzo silne bóle brzucha i nastapiło poronienie... Bardzo bałam się zabiegu, a w zasadzie tego,że może on mieć skutki uboczne no i trzeba odczekać z ponownym zajsciem w ciąże.A tak za chwilę mogę się starać :) (próbuje po pierwszej @)

    Córeczka 06.05.2014
    Synek 03.07.2017
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na potwierdzenie..... Tobie gratuluje :-)

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • Emi36 Przyjaciółka
    Postów: 134 22

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :)mam podobna historie co natalia9012 ?
    U mnie lekarz we wtorek stwierdził ze ciąża obumarła, mimo ze pecherzyk jest
    moja beta rosnie mimo tej diagnozy :(
    beta 5 kwiwtnia 2423 a dzis 3304
    nie wiem co bedzie dalej,nie odstawiłam luteiny dalej walcze i mam nadzieje ze bedzie dobrze.
    Jutro wizyta u innego gin.

    Iwona 39 lat
    Endometrioza I st.
    11.04.2016 Aniołek 7t 3d ciąża pozamaciczna :(
    3 miesiace pózniej ciąża Amelka <3 mały cud <3
    198e9be07204aef8989853855003ef9f.png
  • Emi36 Przyjaciółka
    Postów: 134 22

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OM 20 lutego cykl sredni 24,25 dniowy

    Iwona 39 lat
    Endometrioza I st.
    11.04.2016 Aniołek 7t 3d ciąża pozamaciczna :(
    3 miesiace pózniej ciąża Amelka <3 mały cud <3
    198e9be07204aef8989853855003ef9f.png
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi36 wrote:
    Dziewczyny :)mam podobna historie co natalia9012 ?
    U mnie lekarz we wtorek stwierdził ze ciąża obumarła, mimo ze pecherzyk jest
    moja beta rosnie mimo tej diagnozy :(
    beta 5 kwiwtnia 2423 a dzis 3304
    nie wiem co bedzie dalej,nie odstawiłam luteiny dalej walcze i mam nadzieje ze bedzie dobrze.
    Jutro wizyta u innego gin.


    A jakie masz wymiary pęcherzyka, zarodka, ciałka żółtego?

  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 26

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi36 trzymamy kciuki! Dawaj znać!:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • Emi36 Przyjaciółka
    Postów: 134 22

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pecherzyk jest ale nic wiecej mi nie powiedzal :-( dzis wizyta godz 20
    Strasznie sie boje :-(

    Iwona 39 lat
    Endometrioza I st.
    11.04.2016 Aniołek 7t 3d ciąża pozamaciczna :(
    3 miesiace pózniej ciąża Amelka <3 mały cud <3
    198e9be07204aef8989853855003ef9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że na tym etapie zarodek może się jeszcze pojawić... jednak ta betaHCG nie przyrosła chyba dobrze. Przy tych wartościach powinna przyrosnąć więcej...
    Mi tez co prawda się nie podwoiła, ale miałam wartości powyżej 40 tys.

    Daj znać jak po wizycie.

  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 26

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi36 czekamy na info jak tam u Ciebie!:)

    MajaRyt lubi tę wiadomość

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • Emi36 Przyjaciółka
    Postów: 134 22

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane jest bardzo zle
    Widzalam moje malenstwo zywe z bijacym serduszkiem znalazlo sobie domek
    w moim prawym jajowodzie jestem juz w szpitalu. Jest mi tak bardzo cieszko smutno
    bo musze je usunac zeby samej przezyc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2016, 20:02

    Iwona 39 lat
    Endometrioza I st.
    11.04.2016 Aniołek 7t 3d ciąża pozamaciczna :(
    3 miesiace pózniej ciąża Amelka <3 mały cud <3
    198e9be07204aef8989853855003ef9f.png
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3maj się! Współczuję!!! :( :( :(

  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 26

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi36..przechodziłam dokładnie to samo w listopadzie w zeszłym roku.. Doskonale wiem co czujesz.. Też pierwszy raz zobaczyłam maleństwo z bijącym serduchem w tym samym momencie, w którym się dowiedziałam, że będę niebawem operowana.. Byłam dokładnie w 7 tyg i 2 dniu. Poziom smutku i bólu jest niewyobrażalny wtedy. I wcale wtedy nie pocieszał mnie fakt, że kiedyś na pewno jeszcze zajdę w ciążę i to będzie zdrowa ciąża bo to maleństwo w dniu w którym je zobaczyłam stało się dla mnie tak cenne, że nic nigdy nie wynagrodzi człowiekowi takiej straty. Postanowiliśmy z mężem, że chociaż nie było wiadomo jeszcze jaka płeć jest dziecka to nadaliśmy jej imię i wszystkie rzeczy związane z nią, badania hcg, nawet witaminki prenatalne schowaliśmy do specjalnego pudełka i pożegnaliśmy się z nią nie szczędząc łez.. Tydzień później wyjechaliśmy na weekend za granicę, żeby pobyć sami, żeby dać sobie czas na odchorowanie tego..

    Kiedy wróciłam już do zdrowia fizycznie to moją głowę opętało stado wątpliwości i pytań, czy wszystko ze mną ok skoro tak się stało, czy może powinnam się dodatkowo przebadać, zobaczyć czy lewy jajowód jest drożny, czy lewy jajnik w ogóle owuluje itd. I z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że niepotrzebnie sobie na to pozwoliłam bo tylko się nastresowałam a wystarczyło sobie dać spokojnych kilka miesięcy i 4 miesiące później zaszłam znowu w ciążę - tym razem dzidziuś dotarł do macicy:)

    Próbowałam tak w skrócie napisać Ci moją historię chociaż wiem, że w tym momencie nie ma żadnych słów, które mogłyby ulżyć Ci w cierpieniu. Wiedz, że bardzo trzymam kciuki za to, żeby udało Ci się po okresie smutku jednak otrzeć łzy i zacząć znów wierzyć, że wszystko co się przydarzy będzie już dalej dobre.. Trzymaj się i jak będziesz miała siłę to daj znać jak to znosisz..

    demi_01 lubi tę wiadomość

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ