Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Grudniówki z pierwszych objawów :)
Odpowiedz

Grudniówki z pierwszych objawów :)

Oceń ten wątek:
  • milmarta Ekspertka
    Postów: 241 55

    Wysłany: 12 września 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, witam w 27 tygodniu. Napisali mi na belly że zaczynam 27 tydzień, czyli 7 miesiąc, ale jednocześnie nadal to jest II trymestr. To jak? Kiedy wchodzi III trymestr?

  • Nasca Przyjaciółka
    Postów: 127 37

    Wysłany: 12 września 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajnie, mi pewnie zabrakłoby motywacji :) Chociaż ostatnio sobie nagrałam całe sesje ćwiczeń mięśni dna miednicy, żeby tylko leżeć i skupiać się na ćwiczeniach :)

    A tak to mam okazję się spotkać z innymi ciężarówkami i mam takie wrażenie, że jestem w naprawdę dobrych rękach i dużo przy okazji babeczka przemyca różnych pomysłów na poród :)

    8p3ovfxmoyxbwe9c.png
  • diana0501 Autorytet
    Postów: 1070 200

    Wysłany: 12 września 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, a ja mam zakaz ćwiczeń :/

    Shantelle super że załatwiliście :)
    My robimy na Popielec chrzciny a w maju kościelny.Nie chcemy 2in1 tym bardziej że na chrzest chcemy tylko naszych rodziców i rodzeństwo i nikogo więcej a na ślubie nie chcemy męczyć synka. Poza tym chrzest to jego Wielki Dzień a ślub nasz

    3jgxvfxmdt0xa9ha.png
  • Nasca Przyjaciółka
    Postów: 127 37

    Wysłany: 12 września 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milmarta, ciekawe, zwykle chyba od 28 tygodnia zaczyna się 7 miesiąc i 3 trymestr.

    8p3ovfxmoyxbwe9c.png
  • diana0501 Autorytet
    Postów: 1070 200

    Wysłany: 12 września 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasca tu na belly dziwnie i tygodnie i trymestry są liczone

    3jgxvfxmdt0xa9ha.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 12 września 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem o co chodzi, ale ja mam rodzinę 600 km od Krakowa i takie jeżdżenie nie jest łatwe, bo wiąże się z urlopem itd... Jakbym miała wszystkich w Krk to bym się nie zastanawiała i zrobiła osobno, no ale trzeba kombinować.

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • diana0501 Autorytet
    Postów: 1070 200

    Wysłany: 12 września 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy takiej odległości pewnie to samo byśmy zrobili a tak moja rodzina ma aż 200 km :)

    3jgxvfxmdt0xa9ha.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 12 września 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy rodzinę blisko, ale chciałam załatwić wszystko za jednym razem, to będzie nasz wspólny dzień, dla całej trójki :) I tak córka byłaby na naszym ślubie, bo jak inaczej miałoby być ;)

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 12 września 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie 200 km a nawet ponad 600 to jest różnica :)
    Ale też będzie fajnie :)

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Kolia Przyjaciółka
    Postów: 115 37

    Wysłany: 13 września 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milmarta ja zaczynam jutro 28 tydzien i jednoczenie 3 trymestr ;) aktualnie tez juz mi sie rozpoczął 7 miesiąc. Być może tak liczy ten system. Generalnie ja zawsze miała dłuższe cykle wiec może przez to. Co do szkoły rodzenia ja sie nie zapisuje. Dzisiaj lecę ogarnąć małe zakupy związane z sama sobą ;) z ćwiczeń u mnie zdecydowanie do drugi dzień basen i spacery. Kilogramy i tak rosną ale choć trochę panuje by nie rosły aż tak bardzo ;) miłego dzionka

  • Jiji Ekspertka
    Postów: 392 52

    Wysłany: 13 września 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie dodzwonilam die do ZUS... miła kobitka, powiedziała o końcowym etapie przyznawania decyzji pytać pod koniec tyg, pytałam o decyzję więc od razy jak.cos wypłata..rozumiem końcowy etap jako że zostało mi przyznane... No nic czekać czekać czekać...

    Jej

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 13 września 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie długo czekasz ja już dostałam kasę od 27.08 do 15.09, wczoraj miałam przelew. Nie wiem, musieli Ci jakoś późno to zwolnienie złożyć... Że tyle czekasz..

    W ogóle mam problem ze snem, jak przebudze się radosna siku już nie śpię aż widno się zrobi. Porażka. Nie mam na to pomysłu..

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Nasca Przyjaciółka
    Postów: 127 37

    Wysłany: 13 września 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam studniówkę do porodu... Ależ ten czas leci :)

    Siwa1001, Izieth lubią tę wiadomość

    8p3ovfxmoyxbwe9c.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 13 września 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj leci leci.
    Kupiliśmy dziś pampersy w przecenie, w Auchanie. Za 38 zł za 88 sztuk. Więc myślę że spoczi.

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Siwa1001 Autorytet
    Postów: 705 204

    Wysłany: 13 września 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle wrote:
    Oj leci leci.
    Kupiliśmy dziś pampersy w przecenie, w Auchanie. Za 38 zł za 88 sztuk. Więc myślę że spoczi.
    No to jestem o grosz lepsza 37,99 zł Tesco :)

    Natalia i Michał ur. 2 grudnia 2016 r.
  • jagooo90 Ekspertka
    Postów: 213 57

    Wysłany: 13 września 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam zostało 83 dni ;)

    Jago
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 13 września 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwa dokładnie dałam 37,98 zł :)
    Polecam Auchan hehe.

    Siwa1001 lubi tę wiadomość

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Siwa1001 Autorytet
    Postów: 705 204

    Wysłany: 13 września 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to brawo Ty Shantelle :)

    Natalia i Michał ur. 2 grudnia 2016 r.
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 13 września 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo ja :D narazie mam te 88 sztuk, styknie nie? :) w sensie na początek :)
    W ogóle w Auchanie są fajne ciuszki dla dzieci, ale już mam tych betów dużo. Muszę ogarnąć kombinezon. Jaki rozmiar macie, bo myślę czy 62 czy 68 nie kupić :/

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • diana0501 Autorytet
    Postów: 1070 200

    Wysłany: 13 września 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 56/62 ale bardziej na 62

    Mam mega problem aż płakać mi się chce :(
    Promotorka zwraca mi cały czas wstęp i zakończenie i co do kogo napiszę to zero odzewu. A jak komus było trzeba cos garnąć to zawsze służyłam pomocą. Koniec- będę chamska jak oni

    3jgxvfxmdt0xa9ha.png
‹‹ 288 289 290 291 292 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ