X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • Morgiana Autorytet
    Postów: 476 339

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nadal w tej powiatowej rzezni, bo ciezko to nazwac szpitalem.
    Mam nadzieje, ze jutro nas w koncu wypuszcza...
    Bo karetka mnie zawiozla do najblizszego szpitala, i oddzial polozniczy tutaj, to jakies pomieszanie sredniowiecza i tragikomedii...

    relgh3713qsr9sah.png

    Kostek ur 18.01.2017, 2550g, 52cm
    Fasolka [*] 23.12.2015, 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Morgiana! Wracaj szybciutko do pełni sił! Zdrowia dla Ciebie i Synka!

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka no staram się jej nie dźwigać ale nie kiedy jest ciężko np jak zasnie i trzeba ja przenieść a męża niema wczoraj pierwszy raz musialam ja na raczki wziąć nie miałam innego wyjścia na ta chwile właśnie nie chce jej mówić o dzidziusiu bo ona bardzo chce i będzie mi strasznie marudzic

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w lipcu poroniłam moją pierwszą ciążę... ciężko mi powiedzieć w którym tygodniu, bo lekarz na usg stwierdził, że max 4tydz (poroniłam tydzień później) a z daty ostatniej miesiączki wychodził jakiś 10tydz, tylko że wynik pozytywny był dopiero na jakiś tydzień przed wizytą.
    Teraz jestem w drugiej ciąży. Pierwszą wizytę mam we wtorek. Z daty ostatniej miesiączki wychodzi 7tydz a z bety max 6tydz i trochę się martwię, bo nie mam za bardzo ciążowych objawów. Piersi nie bolą (poprzednio dotknąć ich nie mogłam), ale tak jest od początku ciąży a macica pobolewa tylko od czasu do czasu. Strasznie się boje kolejnego rozczarowania.

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oublier witaj kochana nie martw sie tylko bądź pełną nadziei ile razy badalas Bete?? Ładnie wzrasta , co do ciazowych objawów to nie zawsze występują one tak samo u każdej z nas i nie koniecznie w tym samym okresie ... Trzymam kciuki <3

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Oublier, strasznie mi przykro z powodu Twojej straty. Aż ciężko patrzeć ile nas tu jest...
    Nie sugeruj się ani datą ostatniej miesiączki ani wynikami Beta ani brakiem ciążowych objawów. Do zapłodnienia mogło dojść później i zarodek mógł zagnieździć się w innym terminie np. jeśli miałaś późną owulację. Wyniki Beta są w widełkach, jest ogromny rozrzut. Staraj się ponowić Betę po 48 godzinach i sprawdź czy rośnie i się mniej więcej podwaja. Objawy ciąży przychodzą nieco później lub w ogóle, jeśli jesteś szczęściarą :-) Ja w ciąży z córką miałam masę objawów od ok. 6-7 tygodnia, ale z synem zero, nic. Trzymam mocno kciuki za pomyślny przebieg ciąży. Życzę spokoju i wiary, że wszystko będzie dobrze tym razem.

  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) Betę badałam raz. Teraz złapałam jakąś infekcję wirusową i leżę w domu na L4 i nie mam za bardzo jak się ruszyć powtórzyć badanie. Tym bardziej, że pracuję w szpitalu, w punkcie pobrań mnie znają a na razie chcę uniknąć plotek w pracy ;) tym bardziej, że dosyć nagle odeszły 3 osoby i są braki kadrowe. Chyba macie rację, że nie ma co się martwić na zapas, ale chyba same wiecie jak to jest po stracie :) Dzisiaj z mężem postanowiliśmy dać dziadkom z okazji ich święta w prezencie dobrą nowinę, jeszcze przed usg.

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Antonówka no staram się jej nie dźwigać ale nie kiedy jest ciężko np jak zasnie i trzeba ja przenieść a męża niema wczoraj pierwszy raz musialam ja na raczki wziąć nie miałam innego wyjścia na ta chwile właśnie nie chce jej mówić o dzidziusiu bo ona bardzo chce i będzie mi strasznie marudzic
    Nie jest łatwo, jak ma się drugie dziecko i jeszcze małe. Moja córka ma 15 miesięcy, w ogóle nie rozumie, że jestem w ciąży, a muszę się nią zająć, jest taka malutka jeszcze. Noszenie, podnoszenie, dźwiganie jej itd. to moja codzienność. Ja nie wiedziałam, że zaszłam w ciążę po raz kolejny, nie planowaliśmy tego i nie oszczędzałam się w pierwszych tygodniach. Kompletnie nie miało to wpływu na przebieg tej ciąży. Ty uważaj na siebie i staraj się nie przemęczać, ale wiadomo, czasem się nie da. Czytałam kiedyś artykuł na temat poronień i dźwigania dzieci. Wniosek był taki, że nie ma to nic wspólnego z ewentualnym poronieniem, bo jest masę kobiet, które kompletnie się nie oszczędzają w ciąży, a ją spokojnie donoszą i że nie można brać tego pod uwagę, jako jeden z czynników ryzyka poronienia. Nie wiem, nie znam się. Lepiej uważać.

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oublier, to się na razie kuruj, leż, odpoczywaj i nigdzie nie wyłaź. Zresztą, jeśli to już 6-7 tydzień to najbardziej miarodajne było by USG :-) Kiedy masz wizytę?

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oubiler witaj!!! Najwazniejsze teraz sie kuruj a pozniej idz na badania do innego punktu bedziesz spokojniejsza. Brakiem objawow sie niemartw to jeszcze bardzo wczesnie, ja w poprzedniej ciazy bylam senna i czulam piersi nawet w dzien a ja stracilam a teraz sennosc przyszla wraz z poczatkiem 2 trymestru a piersi pobolewaly tylko noca i wogole nie rosna. Dziewczyny wiedza jak panikowalam.


    Takze trzymaj sie i staraj sie myslec pozytywnie!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 15:24

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oublier, Justa moje gratulacje! Tym razem na pewno wszystko pójdzie dobrze :-) :-). Oliwcia Ty też hoduj zdrowa fasolke :-) ja byłam pełna obaw na początku tej ciąży, a tu już 21 tydzień, jeszcze kilka tygodni i będę się martwić tylko żeby Leon przyszedł na świat cały i zdrowy :-)

    0202oliwcia, ayka, antonówka lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Oublier, Justa moje gratulacje! Tym razem na pewno wszystko pójdzie dobrze :-) :-). Oliwcia Ty też hoduj zdrowa fasolke :-) ja byłam pełna obaw na początku tej ciąży, a tu już 21 tydzień, jeszcze kilka tygodni i będę się martwić tylko żeby Leon przyszedł na świat cały i zdrowy :-)

    Dziękuje bardzo kochana <3

    Ayka masz racje niektórych czynnosci nieda się ominąć mam nadzieje ze będzie dobrze bo musi być nie może być inaczej , dziękuje Ci bardzo kochana za wsparcie i chwile otuchy

    ayka, antonówka lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek, powodzenia jutro na USG połówkowym! Daj znać po :-)

    Asiek2108 lubi tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ayka wrote:
    Asiek, powodzenia jutro na USG połówkowym! Daj znać po :-)


    Asiek zaciskam kciuki :-)

    Asiek2108 lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochane za pamięć :*
    U nas w domu szpital, my i córka chorzy a jeszcze jutro badanie, ech stres ogromny :( Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

    ayka lubi tę wiadomość

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia to super ze udaje ci sie choc troszku unikać dźwigania. Mala bedzie się cieszyła z rodzenstwa:)

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qubiler wtaj w naszym gronie. Kochana kazda z nas przezywala początek kolejnej ciąży tak samo jak ty. Szukalysmy objawów, nieprawidłowości, szalalysmy jak tylko cos wydawalo sie nie tak i co ostatnio kazdej tutaj udalo sie utrzymać ciążę wiec wysyłam fluidy i do ciebie. Mamy nowy pelen nadziei rok. Teraz kuruj infekcje a pozniej do lekarza na wizyte:)

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh tak alciak masz racje ze jak sie pierwszy raz id porodu wyjdzie samemu na spacer to jest tak fajnie i wracasz taka naladowana energia. Rob sobie częściej takie wypady to śluzy i mamie i Julce

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka jest tez często tak ze nie wiemy o ciąży i robimy wszystko normalnie. Ja tydzień zanim sie dowiedziałam ze fasolka rośnie we mnie wierzysz tak upilam sie z koleżankami ze szok. Jak to mówi mój lekarz jak bedzie miało byc dobrze to będzie i tego należ sie trzymać pozytywnych mysli.

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgi wspolczuje warunków. Wracaj szybko z maluszkiem do domku. Calusy dla was

    zi13dqk3oxil4saa.png
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ