Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus i reszta dziewczyn wizytujących trzymam kciuki :*

    Kaktus, chyba, że lekarz będzie kazał Ci powtórzyć badanie, zależy jakie ma podejście, czy szpital, czy jeszcze badanie i wtedy ewentualnie radykalne kroki.

    Ciekawa trzymam kciuki za sobotę, będzie dobrze :*

  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie...ja dostalam skierowanie do diabetologa i z nim ustalam co i jak choc ja dopiero zaczynam zaznajamiac sie z cukrzya.Wlasnie jestem w kolejce do diablo z wynikami;)

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem ciekawa co mi powie. Ale raczej z tych dmuchajacych nq zimna bo jest lekarzem na patologii ciazy. Zapobiegawczo umowilam sie na piatek do diabetologa takze jak cos zaczne walczyc z tym badziewiem.

    A co ciekawe zrobilam taki test rosol z makaronem bialym marchewka gotowana itd i co po godzinie cukier 88.

    Powodzenia u diabetologa!!!

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka jak po wizycie?

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka Kaktus jak tam po wizytach czekamy na wieści oczywiście same pozytywne :-)
    ja mam wizytę 8 kwietnia więc jeszcze troszkę poczekam aż podejrzę mojego robaczka a co do wczorajszych ruchów to dziś powtórka :-)

    ayka, ciekawa87, 1kaktus lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka kaktus czekamy na wieści jak po wizytach?
    Oliwcia najważniejsze ze maluch daje o sobie znać wtedy człowiek sie troche uspokaja :)
    U mnie wczoraj do południa brzdąc cos Malo ruchliwy byl potem nadrobil hehe a dzisiaj juz od rana jest ok. Zauwazylam ze jego ruchy czuje teraz wyżej na poziomie pępka a czasem i wyżej. Nie wiem czy to wpływa ale mam nadzieje ze łożysko juz się podniosło i maluszek przez to wyżej kopie. Pożary zauwazylam ze od kiedy gin mi zwiększył ten asmag do 6 tabletek dziennie juz mnie nie boli dol brzucha no i staram sie wiecej leżeć.
    Myślicie ze to ze ruchy wyżej to łożysko się podniosło?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki za wszystkie wizyty i czekam na dobre wieści :-)

    Oliwcia, super! To na pewno już daje o sobie znać Robaczek :-)

    Ja dziś jestem w kiepskim stanie i ciężkim nastroju. Czuję się chora i struta. Wszystko mnie boli, wkurza, głowa mi pęka. Znowu nie jem. Irytują mnie dźwięki. Plecy mi pękają i wróciła rwa na lewą nogę tym razem. Żyć nie umierać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Myślicie ze to ze ruchy wyżej to łożysko się podniosło?
    Ciekawa, a Ty masz łożysko na przedniej czy tylnej ścianie? Jeśli normalnie na tylnej to raczej to czy czujesz ruchy Malucha powyżej pępka nie świadczy o podniesieniu się łożyska. Na pewno świadczy o tym, że urósł Ci brzuch i macica jest wyżej, czyli jest ogromna szansa, że wraz ze wzrostem macicy łożysko mogło się podciągnąć. Jednak czy tak jest, może stwierdzić tylko lekarz robiąc USG. Musisz czekać do soboty :-)

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 28 marca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane przepraszam ze dopiero teraz ale oczywiscie poszłam jeszcze na kawevdo kolezanki. Otoz wsxtstko wychodzi na to ze jest ok. Pani doktor stwierdzila ze zmierzymy dziecko i spobujemy zrobic cale polowkowe ale nie wszystko chciala dzidzia pokazac wiec za 4 tygodnie znowu bedxiemy mierzyc sloneczko moje. Maly bo juz wiadomo na pewno ze chlopcxyk wazy 262g:-) raczki nóżki widoczne, serduszko pieknie bije 153 uderzenia na minute. A i jak na razie lozysko niby na scianie przedniej ale nic lekarka nie mowila mi o tym tylko przeczytalam na opisie teraz w domu. Na szczescie jest czas zeby sie przesunelo na tylnia. Choc z pierwszym dzieckiem mialam wlasnie dlugo na przedniej scianie. Krwiak sie zmniejszym i to znacznie wiec odstawiamy duphaston choc jak bedzie bolal brzuch to mam wziasc nospe i zobaczyc czy przejdzie a jak nie to po recepte pojsc

    ayka, 0202oliwcia, Asiek2108, 1kaktus, Czykoty lubią tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka, fantastyczne wiadomości! Gratuluję kolejnego Synka w rodzinie! Ale będzie u Was wesoło!

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 28 marca 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka dzięki bedze miala swoich trzech muszkieterow. Jak stwierdzil moj synek dzis trzech obroncow. A tatus przy rozmowie telefonicznej bo w pracy stwierdzil ze w koncu trzeba bedzie dziewczynke ustrugac wiec jeszcze postara sie zebym miala ta swoja Anastazje

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec ja juz tez po :-) Mikolaj wazy uwaga 890g :-) klusek Maly :-) Tatus podgladal tez :-)

    Cukrzycy niemam, minimalnie podwyzszony wynik po 1h ale po 2h juz ok wiec niema sie co martwic. Dla wlasnego spokoju i tak bede czasem badac poziom cukru glukometrem mamy.

    Rozwija sie prawidlowo wszystko ok szyjka dluga zamknieta :-)

    Antonowka ale bedziesz miala wesolo :-) gratuluje!!!

    Justa jak u Ciebie?

    ayka, 0202oliwcia, Asiek2108, Czykoty lubią tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 28 marca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U diabetologa ok, powiedziała ze mam super cukry:)
    A na usg tez wszystko dobrze i prawdopodobnie dziewczynka:)

    ayka, 0202oliwcia, Asiek2108, 1kaktus, Czykoty lubią tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa, Kaktus, cudowne wiadomości! Cieszę się razem z Wami!

    1kaktus lubi tę wiadomość

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 28 marca 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ayka wrote:
    Ciekawa, a Ty masz łożysko na przedniej czy tylnej ścianie? Jeśli normalnie na tylnej to raczej to czy czujesz ruchy Malucha powyżej pępka nie świadczy o podniesieniu się łożyska. Na pewno świadczy o tym, że urósł Ci brzuch i macica jest wyżej, czyli jest ogromna szansa, że wraz ze wzrostem macicy łożysko mogło się podciągnąć. Jednak czy tak jest, może stwierdzić tylko lekarz robiąc USG. Musisz czekać do soboty :-)

    Na przedniej ścianie

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 28 marca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa słonko moje bardzo mnie cieszy że wszystko ok i oczywiście gratulacje córci u mnie też gin mówił że kobitka

    Kaktus no i swietne wieści na takie właśnie czekalam najważniejsze ze według lekarza wszystko ok co do kontrolowania cukru to ja awaryjnie na twoim miejscu tez bym to robiła dla własnego świętego spokoju
    Ja mam odstawiac dopiero najprawdopodobniej po 20 TC a biorę go 3 razy dziennie

    Ciekawa u mnie też na przedniej scianie i niby mowia ze miedzy innymi wtedy ruchu sie czuje później a u mnie od wczoraj juz wyczowam malca mojego :-)

    Ayka jak sie czujesz słonko trzymasz sie jakoś ??

    Antonowka spory kawałek kawalera już masz w brzusiu :-) a co do dupka to ja na twoim miejscu bym byla spokojniejsza jak bym awaryjne opakowanie miała w domu na wszelki wypadek żeby nie było tak ze z bólami brzufha będziesz musiala leciec po recepte do giną ....

    Babeczki macie jakis patent na opryszczke ?? Wylazla mi i boli jak diabli makabra :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 19:14

    ayka, 1kaktus, Justa87 lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Na przedniej ścianie
    No to nie mam doświadczenia z łożyskiem na przedniej ścianie i to jeszcze nisko położonym. Ja miałam i mam na tylnej ścianie. Być może faktycznie skoro inaczej odczuwasz ruchy Dziecka, wyżej na brzuchu itd. to łożysko zmieniło położenie. Bez wizyty i USG i tak się nie dowiesz :-) Musisz cierpliwie czekać, a wizyta już blisko :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia, Justa, Asiek, kobitki górą!! Ja zawsze się ogromnie cieszę z dziewczynek :-)

    Oliwcia, opryszczka... Chyba coś Ci doradzi Antonówka, ostatnio się z tym zmagała. Ja wiem, że jak wyłazi po raz któryś to warto iść do lekarza po Heviran.

    Ja dziś w fatalnej formie. Męża ściągnęłam z pracy i leżę plackiem. Mam jakiś ucisk na kręgosłup, a od tego rwę, drżenie rąk, ból głowy i jest mi niedobrze. Ledwo coś zjadłam. No i jeszcze drapie mnie w gardle i mam nos zapchany.

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 28 marca 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka trzymaj sie tam!!! Niezle Cie cwiczy maly Baranek. Niech juz wylezie mozesz go nasttaszyc klujaca ciotka teraz w druga strone. Ale jak Cie tak czysci to moze wkoncu sie zdecyduje.

    Oliwcia ja bym opryszczke skonsultowala z ginem. Bo z tego co czytalam kiedys u mamaginekolog to wtorna na ustach nie stwarza zagrozenia, niebezpieczna o ile jesli chodzi o wargi jest pierwotna to najgorsza jest ta narzadow rodnych. Ale lekarz powinien o tym wiedziec bo czesci dzieci zalecaja dodatkowe badanie sluchu czy cos tez gdzies czytalam.

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 28 marca 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka uparty ten twój kawaler i męczy mamusie łobuziak mały , a powiedz mi kochana jeszcze jak ta Rwa sie u ciebie zaczynała to jak sie objawiała ??? Bo mnie od jakiś 2/3 tygodni zwłaszcza podczas chodzenia boli lewy posladek ale tak jakos dziwnie ze jak dłużej pochodze to aż nogę za sobą ciagam ostatnio rzadziej mnie łapie ale nadal za pierwszym razem bolala mnie kość ogonowa a dopiero potem ten posladek i to tylko ta lewa strona buuuu....

    Kaktus tak wiem o tym opryszczke mam oczywiście na ustach miałam juz ja jakos w 4/5 TC teraz znów makabra , CP do badan słuchu u dzidziusia to na to klade bardzo duzy nacisk bo w rodzinie mam osoby glucho nieme wiec wole badac maleństwo

    ayka lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
‹‹ 253 254 255 256 257 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ