Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Ayka uparty ten twój kawaler i męczy mamusie łobuziak mały , a powiedz mi kochana jeszcze jak ta Rwa sie u ciebie zaczynała to jak sie objawiała ??? Bo mnie od jakiś 2/3 tygodni zwłaszcza podczas chodzenia boli lewy posladek ale tak jakos dziwnie ze jak dłużej pochodze to aż nogę za sobą ciagam ostatnio rzadziej mnie łapie ale nadal za pierwszym razem bolala mnie kość ogonowa a dopiero potem ten posladek i to tylko ta lewa strona buuuu....
    Ano właśnie w ten sposób... Zaczynało się od bólu krzyża czy też kości ogonowej. Potem kłuje w jednym pośladku, a w dalszych etapach idzie nerwem wzdłuż jednej nogi tyłem uda lub po wewnętrznej stronie aż do stopy, często sztywnieje noga i się ją ciągnie. Co tu mówić, ostry, przeszywający ból, najczęściej jednego poślada ;-) Spróbuj basenu i piłki :-)

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 28 marca 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde kochana ale słyszałam że rwa atakuje w ciąży ale w dużo późniejszym etapie mam sie tyle miesięcy z nia męczyć :-( buuu a u ciebie kochana kiedy to sie mniej więcej zaczęło ???
    Nie miałam nigdy tego wiec nie do konca wiem czy to to

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 20:39

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 28 marca 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia jakie badania wykonywalas w ciąży u dziudziusia jeśli chodzi o badanie słuchu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Kurde kochana ale słyszałam że rwa atakuje w ciąży ale w dużo późniejszym etapie mam sie tyle miesięcy z nia męczyć :-( buuu a u ciebie kochana kiedy to sie mniej więcej zaczęło ???
    Nie miałam nigdy tego wiec nie do konca wiem czy to to
    Mnie dopadło szybko, bo z rwą się bujam od porodu Córki, wtedy to się wszystko zaczęło. W tej ciąży ból pleców, krzyża itd. zaczął się od 2-giego trymestru, gdy brzuszek zrobił się większy i ucisk też się nasilił. Na początku dopadało mnie to po spacerach i dłuższym chodzeniu. A od ok. 20-tego tygodnia to już niezależnie od wysiłku. U Ciebie może to być zwykły ucisk na kość ogonową lub krzyż, bo jeśli nigdy wcześniej nie miałaś do czynienia z rwą, to faktycznie ona dopada dopiero w okolicach 3-ciego trymestru.

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa na pewno standardowe badanie przesiewowe słuchu które u nas wyszło idealne ale pomimo to po 2 miesiącach powtarzalismy je jeszcze raz również wyszły idealne z córeczka mamy taki problem z uszkami ze jak zakończyła 5/6 miesiącu zaczęły się problemy strasznie się ciągła za uszy miała czerwone i płakała na dodatek miała bardzo dużo wydzieliny (woskowiny ) co miesiąc jezdzilismy do laryngologa na czyszczenie uszu teraz ma 4 latka i znów problem ostatnio tak jej się uszy zapchaly ze porobily jej się korki w uszach i je zatkaly co powodowało taki bol ze plakalanam po nocach obecnie sytuluacja opanowana a w piątek idziemy na badanie komputerowe uszu zobaczyć czy wszystko jest ok do końca życia musi mieć zakrapiane uszy

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Oliwia jakie badania wykonywalas w ciąży u dziudziusia jeśli chodzi o badanie słuchu?
    W ciąży to raczej się nie uda ;-) ale po narodzinach Dzieciaczka jest masę badań przesiewowych :-)

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Ayka ja standardowo odpisalam o badaniach ale oczywiście po narodzinach dziecka jeśli max do 6 miesiąca życia maluszka wykryje się wadę to można jeszcze z nią powalczyc i dac dziecku szanse na normalne życie po upływie 6 miesiąca życia jest juz z tym gorzej oczywiście istnieją nadal szanse ale mogą juz być powiązane z bardziej inwazyjnym sposobem albo w jakiś sposób oddzialywujace na dziecko w jego późniejszym rozwoju

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 21:22

    ayka lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka no to wcale mnie słońce nie pocieszyłam z tą rwa buuu ale no cóż jakoś będę musiała to przeżyć niema innego wyjścia chyba ze się u mnie nie rozkreci co by mnie bardzo cieszyło :-)

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie przesiewowe sluchu jest robione w czasie pierwszych miesiecy (dzieki wosp szpitale sa wyposazone) jak wystepowala opryszczka to czesto poza przesiewowym badaniem robia dodatkowe badanie sluchu w pozniejszym okresie takie weryfikacyjne.

    Ja tez mam takie problemy z plecami jak dluzej pochodze to az mnie skreca. Napewno pilka na to dziala :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 22:24

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 28 marca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwcia na opryszczke to mi tylko pomagala.masc cynkowa i mialam w domu.jeszcze kapsulki CAPIWIT A+E one sa plynne.i.smarowalam miejscr opryszczki. Ja walczylam chyba z 8 razy z tym w 1 trymestrze ale teraz przeszło. Juz mialam dostac jakies leki gdybym dostala kolejna ale odpuscilo. Mi lekarka mowila ze niebezpieczną opryszczka wargowa jest wtedy jak nigdy przed ciaza jej bym nie miala i dostala dopiero w ciazy. A ze ja mialam juz wczesniej to mowila ze nie mam sie martwic

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 28 marca 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus w ktorym tygodniu odstawilas duphaston?

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 28 marca 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Ayka uparty ten twój kawaler i męczy mamusie łobuziak mały , a powiedz mi kochana jeszcze jak ta Rwa sie u ciebie zaczynała to jak sie objawiała ??? Bo mnie od jakiś 2/3 tygodni zwłaszcza podczas chodzenia boli lewy posladek ale tak jakos dziwnie ze jak dłużej pochodze to aż nogę za sobą ciagam ostatnio rzadziej mnie łapie ale nadal za pierwszym razem bolala mnie kość ogonowa a dopiero potem ten posladek i to tylko ta lewa strona buuuu....

    Kaktus tak wiem o tym opryszczke mam oczywiście na ustach miałam juz ja jakos w 4/5 TC teraz znów makabra , CP do badan słuchu u dzidziusia to na to klade bardzo duzy nacisk bo w rodzinie mam osoby glucho nieme wiec wole badac maleństwo
    Pewnie prawie kazda masc na opryszczke...bo to 2trymestr,ale nie jestem.pewna;)

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 29 marca 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Kaktus w ktorym tygodniu odstawilas duphaston?

    Ok 17 tyg. Schodzilam z 3x1 na 2x1 przez 4-5dni potem 1×1 4-5 dni i koniec. Matko jak ja sie wtedy stresowalam :-/

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 29 marca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogole to milego dnia Dziewczyny :-)
    Matko 890 g szczescia az mi lezka poleciala a zaczynalismy od 5 mm :-)
    To jest Nasz Maly Cud :-) coraz czesciej sie zastanawiam czy niekupic tego detektora dla wlasnego spokoju.

    Z katarem i gardlem dalej walczymy. Wazne ze Mikus caly i zdrowy.

    Ayka jak u Ciebie dzisiaj?

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy Go! Urodziłam Synka przed 7-mą swojego czasu. Waga 3100 g, ile mierzy jeszcze nie wiem :-) Jestem zachwycona! Mój cudny, maluni Bączek! Poród tak szybki, że jak dojechałam pod porodówkę to już miałam bóle parte. Synek urodził się po 20 minutach. Cała akcja porodowa trwała może z 1,5 godz. Przeszłam samą siebie ;-) Najważniejsze, że już jest z nami. Delikatnie kwili i już wie, co robić z cycem. Jednak chłop to chłop ;-) Wszystkiego dobrego Dziewczyny! Ja muszę odpocząć.

    Asiek2108, AgaSY, 1kaktus, 0202oliwcia, Czykoty, ciekawa87, Justa87, Morgiana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka Kochana gratulacje! :)Ale go podtuczyłaś! :D Wspaniale, że poród miałaś taki szybki :) Teraz odpoczywajcie dużo :) Ale się cieszę! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 10:57

    ayka lubi tę wiadomość

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka cudowne wieści!! Nareszcie się doczekałas, gratulujemy! <3 świetna waga, szybki poród, zazdroszczę! Odpoczywajcie, dużo zdrówka, radości i miłości dla Was :-)

    P. S. Jak do nas zajrzysz to pochwal się w końcu imieniem! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 11:55

    ayka lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka gratulacje :-) ale sprawnie poszlo :-) no ale utuczylas Baczka :-) cudownie!!! Jak juz dojdziesz do siebie to prosimy przedstaw Nam Malego uparciucha :-) :-) :-)

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 29 marca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka kochana gratuluje. Super cieszę się bardzo bardzo mocno.powiem ci burza z ciebie w porodzie. Super. Teraz odpoczywajcie i cieszcie sie soba. Caluski

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 29 marca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka gratulacje!:)

    ayka lubi tę wiadomość

    p19uskjopp0zufrx.png
‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ