X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 27 marca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga Asiek bardzo sie ciesze ze wszystko ok z maluszkiem.
    Ayka kochana oby jak najszybciej :)
    Antonówka kuruj się kochana :)
    Kaktus trzymam kciuki !!!

    U mnie wizyta w sobote dopiero i już sram w portki zeby tylko nie iść do szpitala....

    ayka, 1kaktus, Asiek2108 lubią tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 27 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa spokojnie! Zobaczysz ze wszystko bedzie ok! Szpital u mnie niebyl zly tylko niestety wyszlam chora :-( ale trzymam mocno kciuki zeby bylo wszystko ok!!!

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    U mnie wizyta w sobote dopiero i już sram w portki zeby tylko nie iść do szpitala....
    Ciekawa, spokojnie, trzymam mocno kciuki za Twoją sobotnią wizytę. Nawet gdybyś musiała iść do szpitala, to jest to tylko w dobrej wierze. Pomogą Tobie i Dziecku. Ja jednak cały czas myślę, że się obejdzie bez tego :-)
    Ja "sram w portki" bardziej, bo termin 1 kwietnia się zbliża, a mój dzieciak jak siedział tak siedzi i ani drgnie. Byłam pewna, że urodzi się przed tym terminem, a tu kurcze jest jeszcze ogromna szansa, że urodzi się po :-/

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam kochane za słowa wsparcia dzisiaj jakiegoś mega doła załapałam ale powiem tak wzięłam się za porządki trochę zmiana pościeli pranie itd itd i jakoś się wyciszyłam ...
    Co do tej płci u Mnie to nie tyle chodzi o to że chce chłopca i nie podoba mi się że gin zapowiedział dziewuszkę bo dla mnie to mogą być trzy córki nawet bardziej chodzi o to że po prostu nie czuje tej radości co przy pierwszej ciąży bo po niej były te 4 poronienia i cały czas się boje że jednak to jest tylko sen i zaraz się to skończy

    Ayka no twoje słoneczko faktycznie jest uparte a ty się meczysz trzymam kciuki żeby posłuchał się mamusi i do środy opuścił już brzuszek a powiedz mi jeszcze słonko do kiedy masz teściową do dyspozycji???

    Ciekawa spokojnie na pewno wizyta przebiegnie pomyślnie trzymam kciuki

    ayka lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Ayka no twoje słoneczko faktycznie jest uparte a ty się meczysz trzymam kciuki żeby posłuchał się mamusi i do środy opuścił już brzuszek a powiedz mi jeszcze słonko do kiedy masz teściową do dyspozycji???
    Mama męża ma bilety powrotne 2 kwietnia, ale jeśli nie urodzę przed 1-ym to po prostu z nich nie skorzysta i nie wróci do Polski. 5 kwietnia przylatują moi rodzice na 3 tygodnie, a Mama męża wróciłaby wtedy do siebie 9-tego. Mam nadzieję jednak, że Mały wyjdzie jutro/pojutrze i nic już nie będziemy kombinować ze zmianą lotów ;-)

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rozumie kochana trzymam kciuki żeby się synuś zdecydował na dniach :-)

    Jak myslicie możliwe żebym juz czuła ruchy melenstwa ??? Tak mi się wydaje ze to to <3

    ayka lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus Ayka Oliwcia dzięki za te ciepłe słowa. Taka kochana ja obstawiam że sobota należy dla nas więc trzymam kciuki żeby maluszek chciał już pojawić wie na świecie :)
    Oliwcia kochana wydaje mi sie że okres poronienia masz już za sobą. Najgorsze jest 12 pierwszych tygodni ale doskonale Cię rozumiem bo też mam za sobą straty dwóch aniołków

    ayka, 1kaktus lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    No rozumie kochana trzymam kciuki żeby się synuś zdecydował na dniach :-)

    Jak myslicie możliwe żebym juz czuła ruchy melenstwa ??? Tak mi się wydaje ze to to <3
    Jak najbardziej możliwe :-) Ja w ciąży z Synkiem też czułam jego ruchy znacznie szybciej, jakoś w 14-15-tym tygodniu :-) Takie delikatne od wewnątrz :-) Super! Ogromnie się cieszę!

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 27 marca 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia w 2 ciazy mozesz szybciej czuc ruchy wiec to moze byc to!

    Niemartw sie na zapas mysle ze jazda z Nas miala takie obawy jak Ty. Ja sie balam cieszyc ciaza zeby nic sie niestalo. Przyjdzie moment kiedy bedzie to latwiejsze.

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 28 marca 2017, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia super ze malenstwo juz sie do ciebie odzywa. Teraz z dnia na dzien bedziesz mocniej to czula wiec i obaw bedzie mniej.
    Ja jakas dzis taka spokojna przed wizyta az nie wierze. Zawsze stres a teraz totalny luz. Ciesze sie ze zobacze moja fasole

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 28 marca 2017, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka maluch jak mial czekać to sie pchal ze myslalas kazdego dnia ze urodzisz a teraz mu dobrze. Ciotki dobrze trzymaly kciuki

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 28 marca 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia ja Cie rozumiem bardzo dobrze...niby 16/17tc a ja nie umiem odnaleźć się w sytuacji...jeszcze ta cukrzyca i boje się o groszka jeszcze bardziej.
    Tez mam dziś wizyte i gdyby nie detektor który mam to bym umierała z strachu a tak wiem ze serduszko bije...oby tylko inne rzeczy były ok:) ale powiem Wam ze w tym tyg zluzowałam trochę...zaczęłam robic tyle rzeczy poza ciaza ze minał mi szybko i przyjemnie...oby do konca tak było:)

    ayka lubi tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny. Trzymam kciuki i za wizyty i prosze rowniez o kciuki.
    Ja dzisiaj sie dowiem czy ten jeden pozdyzszony wynik moze oznaczac cukrzyce i co z tym dalej robic. Mam stracha co mi powie lekarz.

    Gardlo dalej czuje katar niestety tez ale jest bduzo lepiej niz bylo. Oby to juz mijalo :-(
    Maly cos ostatnio mniej aktywny jest. Ale xo jakie czas sie odzywa na szczescie. Po tym jak widzialam w szpitalu to tez sie nakrecilam na ten detektor no i sama niewiem.

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moje przeziębienie chyba dalej sie rozkreca. Bede u lekarza to niech cos mi da za wczasu. Wstac dzis mi sie kompletnie nie chce a wiem ze juz musze sie ruszyć. Najgorsze jest to ze znowu idę sama....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    Czesc Dziewczyny. Trzymam kciuki i za wizyty i prosze rowniez o kciuki.
    Ja dzisiaj sie dowiem czy ten jeden pozdyzszony wynik moze oznaczac cukrzyce i co z tym dalej robic. Mam stracha co mi powie lekarz.

    Gardlo dalej czuje katar niestety tez ale jest bduzo lepiej niz bylo. Oby to juz mijalo :-(
    Maly cos ostatnio mniej aktywny jest. Ale xo jakie czas sie odzywa na szczescie. Po tym jak widzialam w szpitalu to tez sie nakrecilam na ten detektor no i sama niewiem.
    Przypomnij jaki mialas wynik cukru?

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    A moje przeziębienie chyba dalej sie rozkreca. Bede u lekarza to niech cos mi da za wczasu. Wstac dzis mi sie kompletnie nie chce a wiem ze juz musze sie ruszyć. Najgorsze jest to ze znowu idę sama....
    Antonowka Ty juz masz 2prenatalne?a to usg nie jest po 20tyg?

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace i czekamy na same dobre wieści :-).

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa87 wrote:
    Przypomnij jaki mialas wynik cukru?

    88-182-116 wiec srodkowy troche powyzej zastanawiam sie czy przeziebienie moglo mniec na to wplyw

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm wg norm masz cukrzyce...jeden powyzej wynik i juz jest...ja mialam po2h troszke wyzszy...nawet jakby zbagatelizowali wynik pros o glukometr i sprawdz jak jest na czczo i 1h po posilku...choc wg mnie stwierdzi cukrzyce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 11:03

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u Ciebie jak stwierdzili cukrzyce to kazal Ci isc do szpitalq bo nasi ponoc maja taki zwyczaj ze po stwierdzeniu do szpitala a potem co miesiac na 2 doby. I mnie to przeraza bo ta infekcja z ktora walcze jest po szpitalu wlasnie :-(

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ