X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Buma będzie dobrze bo musi byc przypomnij nam kochana który To juz u Ciebie tydzień ???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 21:21

    buma lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 25 marca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Witaj Buma będzie dobrze bo musi byc przypomnij nam kochana który To juz u Ciebie tydzień ???
    Dziś dokładnie 9t5d :) jeszcze się boję ustawić suwaczka...

    p19uskjopp0zufrx.png
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 25 marca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia a co u Ciebie? :)

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    p19uskjopp0zufrx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 03:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Buma! Cudownie, że do nas wracasz :-) Trzymam mocno kciuki za czwartkową wizytę. Daj znać po!

    buma lubi tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 26 marca 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buma spokojnie ustawisz suwaczek jak bedziesz gotowa. Ja swoj ustawilam w 14-15 tc dopiero.

    A ja dalej walcze z przeziebieniem od wczoraj piekielny katat. Psikam woda morska i eukaliptusem ale nic niepomaga :-(

    Ayka uparty Twoj rogacz :-)

    Milej niedzieli moje drogie.

    buma, ayka lubią tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 26 marca 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ayka wrote:
    Witaj Buma! Cudownie, że do nas wracasz :-) Trzymam mocno kciuki za czwartkową wizytę. Daj znać po!
    Ayka myślałam że Ty już na porodówce :) jak się czujesz? Dam znać napewno :)
    Brakowało mi Was :-P

    ayka lubi tę wiadomość

    p19uskjopp0zufrx.png
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 26 marca 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus u mnie chyba też tak bedzie... Ale przynajmniej widze że nie tylko ja się bałam...
    Bardzo współczuję przeziębienia... Mnie katar męczył tydzień...

    p19uskjopp0zufrx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buma wrote:
    Ayka myślałam że Ty już na porodówce :) jak się czujesz? Dam znać napewno :)
    Brakowało mi Was :-P
    Też myślałam, że w tych dniach będę już po porodzie, ale jak widać każda ciąża jest inna i rządzi się swoimi prawami. Cierpliwie czekam i powoli zaczynam nakłaniać Synka, by jednak wyszedł, bo mam dość. Stwierdzam, że faceci są leniwi i niezdecydowani ;-) Może mu tam dobrze i chce jeszcze się podtuczyć. Ma prawo :-) Jak się czuję? Jak zdepnięty kartonik po murzynkach... Wszystko mnie boli...

    Miłej niedzieli!

    buma lubi tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 26 marca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buma ja nieraz pisalam o tym ze mam stracha przed ustawieniem suwaczka takze spokojnie ustawisz jak bedziesz gotowa. Czesc Dziewczyn do konca niema suwaczka (patrz Ayka :-P nasz walen w akwarium z wazonem :-P a do tego jak dzisiaj twierdzi opakowanie po murzynkach)

    A ja walcze z katarem Maz pojechal po krople prenalen i mam nadzieje ze cos pomoga :-(

    ayka, buma lubią tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuruj się Kaktus. Mi jeszcze mąż przyniósł do domu przeziębienie :-/ Zaczynamy kichać i prychać. Boli mnie gardło i powoli zatyka się nos :-( Raczej to mi nie ułatwi porodu, choć może go wywoła ;-)

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 26 marca 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty tez sie kuruj Kochana. Ja jak nieprzejdzie pojde znowu do internisty.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też od 3-4 dni męczy katar :( Herbatki, woda nic nie pomaga, tak samo prenalen. Mam nadzieję, że w końcu wydobrzeję :)

    Zdrówka Dziewczyny i dobrego dnia :)


    Buma ja też późno ustawiłam suwaczek, zrobisz wtedy, kiedy poczujesz się na siłach :)

    ayka, buma lubią tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 26 marca 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek to zdrowej rowniez!!!

    ayka, Asiek2108 lubią tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 marca 2017, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Buma my cie tu juz kilka razy wywolywalysmy do tablicy. Kochana kciuki za wizyte czwartkowa trzymane. Super ze jestes z nami dalej

    buma lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 27 marca 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki zdrówka Wam życzę kochane bo cos widzę ze grupowo tu u nas :-( ja jak na razie sie trzymam nic mnie nie łapie .... Dzis mam dzwonić do swojego giną umowic kolejna wizytę :-)

    Buma kochanie u Mnie on chce nadal strasznie bola miałam tako tydzień spokojniejszy ale niestety zawitało spowrotem ..... Mdłości nadal meczach jednego dnia mówi chyba juz sie koncza ba sa słabsze a drugiego dnia żałuje swoich slow bo mam ochote na randkę z porcelana :-)
    A no i dzis zaczynam 15 TC <3

    Miłego dnia kobietki dla Was

    ha cos mi sie przypomnialo pamietacie o naszej kolejce porodowej na wątku nie będę na końcu :-) Buma powróciła wiec bedzie po Mnie balam sie ze na ostatniej prostej nie będę miała juz z kim popisac bo wy logiczne ze będziecie sporadycznie tu zagladac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 06:57

    Asiek2108, buma, ayka lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 marca 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane my wczoraj spedzilismy cały dzień na dworze i szczerze chyba mi to nie posłużyło za bardzo bo dzis obudziłam sie z bolem gardla. Marzy mi sie weekend w ktorym nikt nas nie odwiedzi i mi do nikogo nie bedziemy musieli jechac bo odkad jestem w domu to kazdy weekend zajety.... a ja po prostu zmeczona juz tym jestem.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 marca 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus to my jutro razem mamy wizyte z tego co pamietam;-)

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 marca 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kurujmy sie wszystkie jak najsxybciej

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 27 marca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc u mnie wczoraj (przynajmniej mam taka nadzieje ) byl krysys bo popoludbiu temp zaczela rosnac ale na szczescie nieprzekroczylo 37,4 i zaczela spadac. W nocy nawet mi sie troche odetkal nos. Ale walczymy dzielnie.

    Antonowkq ja dzisiajnide jeszcze raz do internisty zeby mnie osluchal itd bo boje sie zeby cos gorszego sie nie przyplatalo :-(

    Wizyte u GP mam jutro. Za Ciebie mocno trzymam kciuki!!!

    Dzisiaj z samego rana przyszla pierwsza paczka z rzeczami dla Mikusia :-) az mi sie cudnie zrobilo!!!

    Milego dnia Dziewczynki!!!

    Asiek2108, ayka lubią tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, ja dziś mam usg dopplerowskie, mam nadzieję, że wszystko będzie ok, ale stres i tak wiadomo, ze jest :)

    Dobrego dnia Dziewczyny i zdrówka dla tych pociągających :*

    AgaSY, ayka lubią tę wiadomość

‹‹ 250 251 252 253 254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ