X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia, wybieraj imię, jakie Wam pasuje i takie, które do Was przemawia. Ja jestem zafiksowana na numerologię i znaczenie imion, więc owszem, sprawdzałam znaczenie i też sprawdzałam numerologiczną liczbę imienia :-D Wybierz imię, które podpowiada Ci serce i tyle.

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 3 maja 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Leon nie podobał się nikomu w rodzinie :-P moi rodzice marudzili, że to takie niemieckie imie... Ale teraz już sami mówią Leoś to, Leoś tamto :-). Znaczenie imienia jest takie sobie, ale ja się tym nie przejmuje :-) my od razu zakochalismy się w Leonku <3.

    Sunny bierz Lutke, na pewno nie zaszkodzi, a może pomoże! Ja też brałam do końca I trymestru, najpierw 2x dziennie pod język, ale powodowała u mnie straszne mdłości i potem brałam 1x dziennie dowcipna :-).

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do imion, to imię naszej pierwszej córki też się nie podobało, zwłaszcza teściom i szwagierce. Ale co nas to obchodzi, mają swoje dzieci, niech nazwą jak chcą ;)
    Ale ogólnie my imię dziecka podajemy po porodzie, nie wcześniej, bo po pierwsze strasznie długo wybieraliśmy oba, poza tym zawsze zostawialiśmy sobie czas na zobaczenie buzi dziecka i dopasowania czy imię faktycznie do niej pasuje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 15:34

    ayka lubi tę wiadomość

  • SSunny' Przyjaciółka
    Postów: 98 53

    Wysłany: 3 maja 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Jakoś tak mi dziwnie brać leki. Jak w sumie nic się nie dzieje. Ale lekarz mówił zr luteina to taki uspokajacz. Po poronieniu jestem strasznie nakręcona. Będę brać źle nie to tez. Mam nadzieję tylko że nadmiar progesteronu nie wpływa negatywnie na płód.

    ckaidqk3xa4elisy.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 3 maja 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SSunny' wrote:
    Dzięki dziewczyny. Jakoś tak mi dziwnie brać leki. Jak w sumie nic się nie dzieje. Ale lekarz mówił zr luteina to taki uspokajacz. Po poronieniu jestem strasznie nakręcona. Będę brać źle nie to tez. Mam nadzieję tylko że nadmiar progesteronu nie wpływa negatywnie na płód.
    Kochana rozumie Cię w 100% bo ja tez fiksowałam teraz już kapkę się ogarnęłam ale no strach nadal jest z moich wyników badań nie wynika mi żadna trombofilia czy zakrzepica a pomimo to biorę zastrzyki z Clexane codziennie w brzuch od pozytywnego testu ciążowego to samo tyczy się Duphastona zero plamień i w ogóle a biorę go 3 razy dziennie już tyle czasu ale powiem ci szczerze że wolę to brać niż miało by się coś stać a ja bym miała wtedy żałować że nie zrobiłam wystarczająco duzo aby temu zapobiec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 16:48

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • SSunny' Przyjaciółka
    Postów: 98 53

    Wysłany: 3 maja 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży to nie myślałam że mogłoby coś zle. człowiek cieszył się od zobaczenia dwóch kresek.Z resztą ciaza bezproblemowa. Zero leków zero stresu. Dziecko też super się rozwija nie choruje Wydawało się ze poronienie mnie nie dotyczy. Teraz jak sie to przeszło. Człowiek drży o to maleństwo ii nie chce mu zaszkodzić w żaden sposób.

    ayka lubi tę wiadomość

    ckaidqk3xa4elisy.png
  • SSunny' Przyjaciółka
    Postów: 98 53

    Wysłany: 3 maja 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego się przeziebilam . Katar kaszel gardlo. A pierwsza ciaza poronila się przez bostonke najprawdopodobniej. Dobrze ze mezus i synuś dali dziś odpoczac. I fajnie że są takie fora gdzie można się zrozumieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 17:01

    ckaidqk3xa4elisy.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 3 maja 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssunny spokojnie. Niewiem w ktorym tc jestes ja w 8 tc zlapalam przeziebienie bralam prenalen czosnek cytryna miod sok z czarnego bzu i sok z malin. Na szczescie przeszlo.

    Ja jakos czulam sie bezpieczniej biorac leki. Panikowalam jak je odstawialam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 18:31

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 3 maja 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia co do imion to u nas byla przeprawa ostra z imieniem pierwszego synka bo niby wszystko bylo dobrze poki mowilismy Antos az sobie moja mama uswiadomila jednego dnia ze to bedzie Antoni i sie zaczelo. Ze co to za imie ze jak sie przedstawi dziewczynie a przyszlo co do czego to jak maly sie urodzil to piekny Antosiek i koniec krpoka i wszyscy mowia ze nie wyobrazaja sobie zeby mial inaczej na imie.
    Teraz z racji tego ze maly wybiera imie dla brata prawdopodbnie bedzie Hubert

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 3 maja 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiec imie wybieracie wy i to wy decydujecie a szczerze znam kilka Gosiek i kazda jest zajfajna laska.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 3 maja 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunny kochana spokojnie. Kup prenalen miod sok malinkowy i polez. Odpocznij bedzie dobrze. Organizm jest teraz oslabiony troszkę i mozesz lapac przeziebienie. Chyba kazda z nas zaliczyla przeziebienie w ciazy. Ja to nawet juz z 3 razy lezalam polozona musowo do lozka. Plus walczylam z opryszczkami na poczatku ciazy. Tak wiec glowa do gory, spokoj ducha i pozytywne myslenie. Bedzie dobrze kochana

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • SSunny' Przyjaciółka
    Postów: 98 53

    Wysłany: 4 maja 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Kochana rozumie Cię w 100% bo ja tez fiksowałam teraz już kapkę się ogarnęłam ale no strach nadal jest z moich wyników badań nie wynika mi żadna trombofilia czy zakrzepica a pomimo to biorę zastrzyki z Clexane codziennie w brzuch od pozytywnego testu ciążowego to samo tyczy się Duphastona zero plamień i w ogóle a biorę go 3 razy dziennie już tyle czasu ale powiem ci szczerze że wolę to brać niż miało by się coś stać a ja bym miała wtedy żałować że nie zrobiłam wystarczająco duzo aby temu zapobiec
    Oliwcia podziwiam Cię jak przetwalad tyle strat. Jesteś dzielna babeczka☺trzeba walczyć o marzenia.

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    ckaidqk3xa4elisy.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 4 maja 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonko nie jestem dzielna tylko jestem mega uparta ❤

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 4 maja 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Leo waży już 2700 g! Badanie na samolocie ok, usg ok, możemy czekać na rozwiązanie :-). 14ego maja idę na wycieczkę do szpitala, moja ginka oprowadzi mnie po porodowce i zrobi mi ktg, potem 25ego dokładną wizytę i zobaczymy czy wycieczka do Łodzi będzie na luzie czy w stresie :-).

    Justa87, 1kaktus, ayka lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 4 maja 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prenatalnych ale malo wi bo dziecko.ulozylo sie jak paragraf i za dwa tyg. powtorka.Wiekszosc rzeczy jest ok.Taki wygibas z tego dziecka ze szok;)

    AgaSY, ayka lubią tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 4 maja 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa miałam to samo na ostatnich prenatalnych. Leżał głową do dołu i twarzą do kręgosłupa, lekarka nie mogła go zmierzyć ani zbadać i za nic nie chciał się obrócić :). Uparciuchy z tych maluszków :)

    Justa87 lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 4 maja 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz,myslalam ze ja mam takiego pecha:)
    Dwa tyg temu u innego ginekologa szyjka 3cm,dzis 3,5...zastanawiam sie kto ma racje:)

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 5 maja 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga to masz pieknego paczusia w brzuszku. Super ze rosnie chlop jak dab. Moze uda sie na spokojnie pojechac i Leo da rade posiedziec jeszcze w brzuszku u mamusi

    AgaSY lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 5 maja 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa moj maly zawsze niby jakos sie przekreci lekarce ze ciezko go zbadac i dlugo zawsze leze na usg. Najwazniejsze ze zdrowe

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 5 maja 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ale piekny Paczus :-) super ze tak rosnie i ze wszystko ok!!! A mysle ze i tak jadac do Lodzi lepiej zabierz torbe ze soba :-) zeby bylo mniej stresu.

    Justa moj Baczek na prenatalnych tez niechcial wspolpracowac laskawie na chwilke sie odwrocil i moglam buzke zobaczyc. Z pomiarow ktorych nieudalo aie zrobic byl zoladek ale to zbadali na nastepnym usg. Masz malego uparciucha w brzuszku :-)

    15 mam usg 3 trym i jestem ciekawa co uda Nam sie podejrzec.

    Ciekawa dzisiaj dzien Twoich wynikow daj znac koniecznie jak tam kwasy.

    My wczoraj caly dzien w pokoiku Mikusia potem moj M mnie troche rozkleil glupim pytaniem i caly wieczor przeryczalam. Az mu sie glupio zrobilo. Ale pokoik nabiera ksztaltow dzisiaj ostatnia kokoda bedzie skrecona zostanie tylkonstelaz do przewijaka.

    Milego dnia Brzuchatki!!!

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ