X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 maja 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zostawili.mnie na oddziale. Mialam robione ktg ktore pokazalo niby skurcze ale rozwarcia ani nic niema i to mogly by ruchy dziecka. Bo jak sie wypinal to wtedy wlasnie skakaly te skurcze
    Zrobili mi tez ekg i czekam na obchod zeby mi powiedzieli jak wyszlo.

    Ayka niemialam wczesniej problemow z serduchem tylko tetno troche podwyzszone.

    A teraz cisnienie w szpitalu mam.ksiazkowe calkowicie. A wrecz niskie.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana trzymaj się tam, na pewno to tylko straszenie, ale dobrze, że chcą sprawdzić :*

    ciekawa87, grisza lubią tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 maja 2017, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wieczornym obchodzie juz sie niczego niedowiedzialam. Mam czekac na rabo na kosultacje internistyczna. Tymi skurczami mam sie niemartwic bo rozwarcia ani nic niema. Wczoraj pobrali mi jeszcze krew wiec dzisiaj bedzie pelny obraz. Z spaniem gorzej ale to juz inna inszosc. Najwqznisze zeby z Malym bylo wszystko ok.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 24 maja 2017, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus kochana wiem co przebywasz jeszcze pobyt w szpitalu. Ale jesteś pod właściwą opieką i wierzę w to bardzo mocno że już dzisiaj wyjdziesz do domu i spokojnie poczekasz na rozwiązanie. Może gdzieś wie przekroczyła coś robiąc i pojawiły sie skurcze? Tyle Cię bardzo mocno i zaraz odmowie zdrowsze żeby wszystko poukładane sie dobrze a Ty kochana daj znać jak coś będziesz wiedzieć.


    U nas dzisiaj sprzątanie po remoncie jutro jeszcze ostatnie zakupy do wyprawki a pro po jakie pieluszki kupić? Pampers chyba 1? We wtorek mam mieć cesarke i żeby dotrwać bo od trzech dni mam regularne wyróżnienie co mi nigdy sie nie zdarza.

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 maja 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus slonce czasami lepiej chwile pokezec w szpitalu zeby wszystko sprawdzili. Najwazniejsze ze rozwarcia nie masz. Trzymaj sie kochana

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 maja 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa trzymam kciuki zebys do wtorku wytrzymala. Juz niedlugo bedziesz tulic swoje szczescie. Super. A z tym sprzataniem to nie szarzuj za bardzo

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 maja 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bedac w szpitalu z malym moim zalapalam cos i od wczoraj gardlo boli tak dosc mocno a w nocy to chyba nawet byla temperatura. Mam nadzieje ze to bedzie tylko przeziebienie. A poza tym ro w nocy mialam taka zgage ze budzilam sie co chwila. Nic na nia nie dzialalo. Dzis chyba kupie cos na zgage na w razie czego

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Helka891 Autorytet
    Postów: 347 373

    Wysłany: 24 maja 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Helka w razie czego rozdajemy na forum patelnie jak ktoras za bardzo swiruje i sobie wkreca. Musi byc dobrze i ano waz mi sie tu myslec inaczej
    Haha, ok ;) będę pamiętać :) Dzięki :*

    Wg USG ciąża 3 dni starsza. Dziewczyneczka Juleczka <3
    nzjds65gjhkwdiz6.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 maja 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec dzisiaj po badaniu i po usg Maly mial tez z rana ktg robione. I wszystko ok klusek wazy ok 2250 :-) cisnienie ksiazkowe. Jak wszystko bedzie tak jak dzisiaj to do domu jutro. Ale dziwne ze w domu cos nie tak a w szpitalu wszystko super.

    Asiek2108, ciekawa87, ayka lubią tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 maja 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus ciesz sie ze wszystko dobrze. Ja sie bardzo ciesze ze z wami ok. No widze ze Mikus rosnie jak na drozdzach. Moze cos masz z cisnieniomierzem skoro tetno w domu wychodzi co podwyzszone a moze w szpitalu wiecej odpoczywasz niz w domku?

    1kaktus lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 24 maja 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus leż i wypoczywaj najważniejsze że ze skarbem wszystko dobrze, a swoją droga coś ładnie już upasła Mikusia <3

    Ciekawa Ty to tak nie szarżuj z tym sprzątaniem bo po dupci dostaniesz

    1kaktus, ciekawa87 lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :).

    Antonówka ale mi szkoda Twojego synka :(. Tak jak piszesz, lepiej żeby nie nabawił się traumy po spotkaniu z dentystą, bo potem mega trudno się przełamać, znam to z autopsji :P.

    Kaktus cieszę się, że wszystko dobrze :). Kilka dni obserwacji Wam nie zaszkodzi :*. Nosisz pod sercem ładnego klopsa :).

    Ciekawa zazdroszczę Ci, że znasz datę narodzin dzidziusia. To musi być ekscytujące :). Byleś doczekała :P.

    Helka mnie więzadła ciągnęły nieregularnie jakoś do połowy ciąży. Potem sobie nie przypominam :).

    U nas wszystko okej, chociaż coś się zaczyna dziać chyba. Po opadnięciu brzuszka jakiś tydzień temu, od niedzieli wieczorem mam dość mocne spięcia po kilka razy dziennie. Myślę, że to skurcze przepowiadające chociaż nie jestem pewna, bo nie mam porównania :). Po prostu cały przód brzuszka jest twardy jak kamień. Nie boli to, ale jest mało komfortowe. Jak leżę to też się zdarza, a to mnie zaskoczyło. Całe szczęście za chwilkę przechodzi i występuje nieregularnie :). Modlę się, żeby doczekać do końca tygodnia, potem możemy się rozpakowywać :). Jutro ostatnia wizyta kontrolna u gin, zobaczymy co tam wybada! :)

    Ayka buziaki i kciuki za Ciebie, super sobie dajesz radę <3.

    Asiek jak tam? Dzieje się coś? :)

    1kaktus, ciekawa87, ayka lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga co Ty ;) Poza przepowiadającymi i twardym brzuchem cisza jak makiem zasiał :D

    Pogodziłam się, że mam uparte dzieci :D

    1kaktus, AgaSY, ciekawa87, ayka lubią tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Kaktus leż i wypoczywaj najważniejsze że ze skarbem wszystko dobrze, a swoją droga coś ładnie już upasła Mikusia <3

    Ciekawa Ty to tak nie szarżuj z tym sprzątaniem bo po dupci dostaniesz

    Patrzac na to ze ja mam 5 kg mysle ze teraz moze +6 na plusie od najnizwzej wagi w ciazy to patrzac ma wage Malego to ciekawe.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka dbaj o siebie!!! I kuruj sie!!! Trzymam kciuki!

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 maja 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane i mamy wlaczona insuline przed sniadaniem bo wlasnie tam mi cukry skacza dosc mocno i sa powyzej normy niby tylko troche ale sa. Na razie jedna jednostke zobaczymy jak bedzie dalej. Wiec od jutra dochodzi mi jeszcze jedna igla.......

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 maja 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurka kolejne klucie. Ale wazne zeby cukry byly pod kontrola!

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 24 maja 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuję porady , bo ogarnął mnie strach. Jestem po dwóch poronieniach. Pierwsze w 5tc drugie w 9tc. Dzisiaj jest dzień spodziewanej miesiaczki. Miesiaczki nie ma. Nie wytrzymałam i zrobiłam test. I są dwie mocne czerwone kreski. Ale boję się, co dalej ? Odczekać ze 2 tygodnie i dopiero iść do lekarza? Nie chciałabym za szybko robić USG. Jestem typem nerwUSA. Mówię sobie, że co ma być to będzie, ale w głowie kotluje się milion myśli. Nie chciałabym się cieszyc za szybko .... jeny ... co robić ? :( ;(

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 maja 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzka ja zadzwonilabym do swojego lekarza i zapytala co robic. Ja od dnia pozytywnegontestu bralam duphaston lekarz zapisal mi go wczesniej w razie jakby sienudalo. Usg bym nierobila bo jest za wczesnie ale warto sie skonsultowac i zobaczyc co na to powie. Trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie!!!

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 24 maja 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzka masz w domu Luteine? Jak tak to bierz, na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc! Nie stresuj się, odpoczywaj i myśl pozytywnie :-). Niestety mamy bardzo mały wpływ na rozwój zarodka ale trzeba być dobrej myśli :-). Usg najwcześniej w 6-7 tc żeby się nie stresować jak nic jeszcze nie będzie :-). Trzymam kciuki za silny, dobrze zagnieżdżony zarodek, odezwij się koniecznie jak jest!

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
‹‹ 295 296 297 298 299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ