X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 maja 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzka wiem ze boisz sie cieszyć ale mysle ze kazda ciaza warto sie cieszyc i zawsze warto miec nadzieje i dobre mysli. Nastaw sie pozytywnie. Z wizyta bym poczekala ale z gin sie zdzwonila i wdrozyla leki tak jak pisza dziewczyny. A na razie lap od nas pozytywna energie i odpoczywaj

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzka wrote:
    Dziewczyny potrzebuję porady , bo ogarnął mnie strach. Jestem po dwóch poronieniach. Pierwsze w 5tc drugie w 9tc. Dzisiaj jest dzień spodziewanej miesiaczki. Miesiaczki nie ma. Nie wytrzymałam i zrobiłam test. I są dwie mocne czerwone kreski. Ale boję się, co dalej ? Odczekać ze 2 tygodnie i dopiero iść do lekarza? Nie chciałabym za szybko robić USG. Jestem typem nerwUSA. Mówię sobie, że co ma być to będzie, ale w głowie kotluje się milion myśli. Nie chciałabym się cieszyc za szybko .... jeny ... co robić ? :( ;(
    Słoneczko doskonale Cie rozumie tak jak piszą dziewczyny jeśli masz w domu luteinę albo duphaston to spokojnie 3 razy dziennie możesz brać do gina możesz się umówić jeśli chcesz ale na samą konsultację ewentualnie po to aby dostać receptę czy zwolnienie z pracy (ja tak zrobiłam ) pierwsze usg robiłam w połowie 8 tc na spokojnie

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zgaga mnie dobije dzis. Od nocy sie z nia mecze. Nawet renni nie pomoglo. Koszmar

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 24 maja 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buzka ja bym skonsultowala to z gin. Ja jestem po dwóch poronieniach i mi mój gin mówił że jak tylko pojawi sie pozytywny test to szybko do niego na wizytę po leki i przepisał mi duphaston encorton więc kochana nie czekaj z wizyta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2017, 22:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Ayka a Ty słonko jak się czujesz?? jak Twoje bąbelki
    Mam taki Sajgon od dwóch dni, że jedynie jestem w stanie Was czytać :-) Bąbelki ostro dokazują, zwłaszcza ten starszy, ten młodszy nieco bezwiednie np. puści pawia na podłogę, a potem na nią nasika :-D (sytuacja przy myciu pupy nad umywalką). No cóż, mam co robić :-D

    Kaktus, gratuluję sporego Pączka i współczuję wizyty w szpitalu. Dobrze, że jesteś pod opieką i Cię sprawdzają. Mikuś jak widać lubi wywijać niezłe numery w domu ;-)

    Aga, Ciekawa godzina zero już się zbliża wieeeeelkimi krokami :-) Kciuki zaciśnięte, by było po Waszej myśli.

    Asiek, Twoje dzieci nie są uparte, są po prostu wygodnickie :-) A może jednak Córcia Cię zaskoczy?

    Antonówka, współczuję igieł i przeziębienia :-( Latanina z Synkiem i stres dały o sobie znać. Oszczędzaj się i wracaj szybko do zdrowia!

    Kuzka, też bym to od razu skonsultowała z lekarzem, chociażby by dostać leki wspomagające. A tak poza tym to gratuluję ciąży i trzymam mocno kciuki za Ciebie i Maluszka!

    Ja jutro mam wizytę w poradni fizjoterapii, a w piątek USG spojenia i badanie piersi. Same wizyty...

    AgaSY, ciekawa87, Asiek2108, 0202oliwcia lubią tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 25 maja 2017, 03:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka czyli Twoje Babelki daja Ci niezle popalic. Bede trzymala bardzo mocno kciuko za wizyty i usg!!! Oby skonczylo sie na takich wizytach i pomoglo.

    Ja mam nadzieje ze dzisiaj mnie wypuazcza oczywiscie jak bedzie wszystko nadal ok bontroche jednak na glowe to zle robi taki szpital za duzo sie tu widzi i slyszy wszystkiego. Ale co fajne zwiedzilam trakt porodowy wczoraj.

    Takze trzymajcie kciuki prosze za Nas bardso!!! Wyniki cisnienia mojego sa naprawde dobre wiec oby tak juz zostalo.

    Buziaki

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 25 maja 2017, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka marzę tylko o zdrowym dzidziusiu, jest mi wszystko jedno jak urodze, bylebysmy w końcu wrócili do domu w 3 cali i zdrowi <3.

    Trzymam kciuki za Twoje wizyty! Może w końcu Ci się polepszy :-). A bąbelki masz urocze z tego co piszesz <3.

    Kaktus za Ciebie też trzymam! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 05:49

    ayka, Asiek2108 lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 25 maja 2017, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Ayka marzę tylko o zdrowym dzidziusiu, jest mi wszystko jedno jak urodze, bylebysmy w końcu wrócili do domu w 3 cali i zdrowi
    No ja też tylko o tym marzę

    ayka lubi tę wiadomość

  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 25 maja 2017, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Tak zrobię. Postaram się odpoczywać, ale w pracy z dziećmi bywa ciężko :P ciągle mam nadzieję, że do 3 razy sztuka i wierzę w to , że teraz się uda :)

    ayka lubi tę wiadomość

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 25 maja 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzka bedzie dobrze zobaczysz. My tutaj nastawiamy tylko pozytywnie i jak tyle ciotek trzyma kciuki to musi byc dobrze

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I niewychodze do domu. Bo internista nieprzyszedl na konsultacje wczoraj a dzisiaj go niema bo zszedl z dyzuru.

    Ale stwierdzili ze mam nadcisnienie a nierza mi 4x dziennie i mam od 100-120 / 60-80.

    Wiec git. Mam dola jak stad do afryki. Tetna niemierza wogole a ja sie zglosilam z tetnem wlasnie wiec spoko. Ogolnie porazka.

    Polozna mi powiedziala ze moze byc tez taknze jak bedzie duzo ciec to wogole nieprzyjdzir internista. To wtedy pojde donordynatora i sie dowiem o co chodzi. Jak jestbzlecona konsultacja a niejest robiona wogole.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus tak jest z nasza sluzba zdrowia. Kochana wspolczuje ale ja to przerabialam w niedziele. Mozna sie niezle wkurzyc. A ty przez nich musisz zostac dalej w szpitalu. I skad niby to nadcisnienie skoro niby w pomiarach ok.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis przed sniadaniem dalam insuline zjadlam to samo co zawsze o tyle samo a cukier wyzszy niz przed braniem insuliny. Koszmar. Oszaleje zanim dojde znowu do ladu z cukrami po niedzielnym stresie

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus współczuję :( Przez jedną osobę człowiek siedzi i czeka nie wiadomo na co ;/ trzymaj się :*

    Antonówka z tymi cukrami też się namęczysz :*

    Ayka, dzieciaki urocze, ale samej pewnie masz czasami dość :( Nie dziwię się :*

    Kuzka doradzę to samo co dziewczyny, zadzwoń, zapytaj się o leki, a na usg masz jeszcze chwilę. Będzie dobrze :*

    Ja dziś mam wizytę, raczej nic w temacie porodu się nie rusza, ale jestem jakaś zestresowana. Jeszcze dziś mija rok od poronienia, ech i pewnie stąd schizy ;/

    Trzymajcie się :*

    ayka lubi tę wiadomość

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 25 maja 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus, Antonowka współczuję Wam przebojów w ciąży bidulki :-* mam nadzieję, że zaraz wyjdziecie na prostą i doczekacie rozwiazania bez kolejnych ekscesow :-).

    Asiek ja też dziś wizytuje i już nie mogę się doczekać! Wczoraj za cały dzień naliczylam 22 skurcze/spiecia + ze 3 w nocy. Nie wiem czy to dużo czy mało, liczę na jakieś konkrety od gin, jeszcze tylko trochę ponad 3h :-). Trzymam kciuki za Twoja wizytę, daj znać czy coś się zmieniło :-).

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 25 maja 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ty juz tylko czekac zeby urodzic. Lada moment razem z Aska i Ciekawa bedziecie trzymac swoje maluszki w raczkach. Dajcie znac jak po wizytach

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 25 maja 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek wlasnie dlatego dzisiejszy dzien przezywam jeszcze bardziej. To jest ten sam szpital i wogole.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 25 maja 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma co rozpamietywac przeszłości, trzeba się cieszyć tym co jest i czekać na to co będzie :-*.

    Ja jestem już po wizycie... Dzidziuś ma około 3300g, szyjka skrócona, ale jeszcze w tyle. Przy wczorajszych 22 skurczach za dnia do końca tygodnia wyląduje na porodowce, a nie na Komunii... I nie wiem co robić :-(.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie. Cisza jak w kościele :D Mała ma 4 kg :D Tzn - 300 g ale to marna pociecha. Wizyta na za tydzień, jak się nie ruszy to 06.06 na oddział :( Już raz to przerabiałam wcale nie mam ochotę na powtórkę :(

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 25 maja 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek a brzuszek Ci opadl? Masz skurcze przepowiadajace? Szyjka odwrócona, miękka, skrócona? Może jak masz to wszystko, a Twój gin i tak mówi "cisza jak w Kosciele" to może mam jakieś szanse na jeszcze kilka dni? :-P

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
‹‹ 296 297 298 299 300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ