X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka, jak już załatwisz dentystę z Synkiem, to koniecznie odpocznij! Wiem, że ciężko Ci teraz, ale myśl też o sobie i drugim Łobuziaku. Daj znać jak ząbek Synka.

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 22 maja 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wizyta pokazała ze poziom wód jest ok cesarska będzie 30 maja czyli dwa dni przed wyznaczonym terminem. Jutro jadę pomalować ostatnie rzeczy do wyprawki. Dzisiaj mały ważył 2848 ale zdaniem goń nie ma sie co wzorować waga bo usg jest + - 500 g. Myślę więc że do 3 kg dojdzie

    AgaSY, 0202oliwcia, ayka, Asiek2108 lubią tę wiadomość

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 22 maja 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa no to dobrze ze jeszcze masz chwile z maluchem w brzuszku a my czekamy na 30 maja z niecieprliwoscia. Super ze wody juz lepiej. A cesarke bedziesz mial ze wzgledow......? Ciesze sie bardzo ze wszystko z wami ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2017, 22:07

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 22 maja 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wiadomo cos o tym nalenstwie z wrzesniowek co już sie urodzilo bo jakos nie moge przestac o nim myslec

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 22 maja 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka to sciagaj z polski po kolei wszystkich ktorzy zajecia tu zbyt duzego nie maja zeby ci pomogli a co niech sie i rodzina wykaze troszke:-\ :-);-)

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 22 maja 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpoczne kochane jutro sie postaram odpoczac choc dzis tez wiekszosc dnia przesiedzialam z malym na lozku. A co do dentysty to znowu nic nie zrobione bo niby jeszcze za duzy stan zapalny i znowu obsiadlo synka 4 dentystow i wyrok jeden wyrwac. Za to pozniej dodzwonilam sie do naszej dentystki i ona jest bardziej za rozwierceniem zeba niz usuwaniem. Choc mowila ze poki go nie zobaczy dokladnie to jeszcze nic nie powie. W czwartek nas na spokojnie przyjmie zeby w razie czego mogla juz cos dzialac. A jak kaze wyrwac to w czwartek rowniez tylko ze pozniej jestesmy umowieni w tej klinice na wyrwanie zeba. Powiem wam ze juz sama nie wiem co mam z nim zrobic jedno jest pewne nie chce go zarazić do dentysty bo wiecej go nie zaciagne na fotel.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 22 maja 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Dziewczyny a wiadomo cos o tym nalenstwie z wrzesniowek co już sie urodzilo bo jakos nie moge przestac o nim myslec
    Kochana nic nie wiadomo Mama Bartusia nic nie daje znać wszystkie dziewczyny z wątku czekaja cały czas na jakas informacje ,... Jak tylko będę cos wiedziała to sam znać ❤

    Ciekawą no i super że wszystko ok odpoczywają relaksuj się anie będziesz latała jeszcze chwila i nie będziesz miala czasu na lezenie :-)

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 22 maja 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antoniak chciałam mieć cesarke nie chciałam rodzić naturalnie. Jak poronilam to przeszłam koszmar z bólami krzyżówki itp i teraz nie chciałabym tego powtórzyć

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 maja 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa to dobrze ze lekarz pojdzie ci na reke i zrobi ciecie. Ja w sumie tez wolalabym cc. Pierwsze dziecko tak urodzilam i bylo super.

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 23 maja 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo! nadrobię Was po powrocie, bo nadal wczasuje się:) Ciekawa to już tuz tuz!
    Mi lekarz na pytanie jak będę rodzic? zadal pytanie : a jak woli Pani? i teraz nie wiem:P bo po poroniniach, z duza dwaka clexane, akardem, cukrzyca ciazowa...ehhh
    buziaki

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 maja 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa super wiadomosc :-) to przez tydzien poddtuczysz Baczka :-)

    Mi cos tetno skacze bede dzisiaj dzwonila do lekarza co z tym robic bo czesto jwst ponad 100 nawet i wtedy zle sie czuje. A upaly jesscze sie nie zaczely :-(

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • Helka891 Autorytet
    Postów: 347 373

    Wysłany: 23 maja 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi dziewczyny, czy w I trymestrze cały czas miałyście uczucie rozciągania macicy? bo u mnie od wczoraj spokój, ale inne objawy ciąży są.. mimo to panikuje już po jednej stracie...

    Wg USG ciąża 3 dni starsza. Dziewczyneczka Juleczka <3
    nzjds65gjhkwdiz6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa, to super, tucz Pączka i szykuj się na powitanie Maleństwa :-)

    Justa, jeszcze masz chwilę na podjęcie decyzji o pn czy cc. Dobrze, że lekarz dał Ci taką możliwość.

    Kaktus, a Ty nie masz jakichś problemòw z sercem czy układem krwionośnym?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2017, 11:32

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa po cichu Ci zazdroszczę, że znasz datę poznania Synka :)

    Kaktus, wiem, że to marne pocieszenie, ale ja też puls mam często 90-ponad 100 i mój lekarz mówi, że dopóki ciśnienie jest ok to nie ma się co martwić, bo serce musi więcej pompować krwi dla nas i maluszka.Ale też jestem już tym zmęczona, sapie, stękam i marudzę, że chce już być po :D

    Helka,no mnie macica a raczej więzadła pobolewały od czasu do czasu, ale pewnie to kwestia indywidualna.

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 23 maja 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh a ja pomimo traumatycznych wspomnień z porodu siłami natury chce rodzić naturalnie a czemu ?? bo cc mnie jakoś bardziej przeraża nie jestem w stanie się jakoś przełamać

    Helka Witaj słonko twoje obawy sa normalne każda z nas to przechodziła i nadal przechodzi ale takie rozciągania są normalne więc na spokojnie nie stresuj się :-) który to u Ciebie tydzień ???

    Asiek jeszcze chwilka i przytulisz swojego bąbelki a nie długo zaczniesz tęsknić za tym stanem <3

    Ayka a Ty słonko jak się czujesz?? jak Twoje bąbelki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2017, 13:42

    Asiek2108, ayka lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Helka891 Autorytet
    Postów: 347 373

    Wysłany: 23 maja 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia Obecnie 6tydzień+6dni... W grudniu poroniłam w 10 tygodniu, niestety poronienie zatrzymane, więc teraz strasznie się stresuję i przejmuję jak jakikolwiek objaw się nieco zmniejszy..

    Wg USG ciąża 3 dni starsza. Dziewczyneczka Juleczka <3
    nzjds65gjhkwdiz6.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 maja 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helka kochana spokojnie raz boli raz nie boli kompletnie nic. Obawa niestety zostaje w naszych glowach. Ciesz sie swoja ciaza, nastaw się pozytywnie a obawy schowaj z tylu glowy w sxuflade i nie wyciagaj jej.....;-) kazda z nas sie bala i boi do momentu az przytulimy swoje baczki grunt to nauczyc sie myslec pozytywnie. Ja nie mialam prawie wcale objawow ciąży zero wymiotow, zero rozciagania wiezadel przez pierwszych kilka tygodni plus do tego krwiak od poczatku ale powiedzialam sobie ze urodze to dziecko i bede silna. Wiec kochana przesylam mnóstwo gratulacji, usciskow i pozytywnego nastawienia.
    A w razie czego pisz do nas my cie wesprzemy zawsze

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 maja 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za to dxis po calym tym stresie ciagle bym spala. Dobrze ze mlody jest grzeczny i co jakis czas udaje mi sie choc 15 minut oko zamknac a marzy mi się taka mega dluga drzemka. Podejrzewam ze moglabym dziś przespac caly dzien i noc

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Helka891 Autorytet
    Postów: 347 373

    Wysłany: 23 maja 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka
    dzięki :)

    Wg USG ciąża 3 dni starsza. Dziewczyneczka Juleczka <3
    nzjds65gjhkwdiz6.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 maja 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helka w razie czego rozdajemy na forum patelnie jak ktoras za bardzo swiruje i sobie wkreca. Musi byc dobrze i ano waz mi sie tu myslec inaczej

    zi13dqk3oxil4saa.png
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ