X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 20 maja 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane dzieki za pamieć!!! u mnie wizyta w poniedziałek zobaczymy czy cesarka we wtorek czy jeszcze czekamy do 30 maja. Myślę jednak ze chyba zaczekamy bo przez ostatni tydzień brzuszek bardzo sie powiekszył ale nie wiem czy to wina ze maluszek urósł czy wody sie zwiększyły. Zobaczymy w poniedziałek. Oby jeszcze wytrzymał w brzuszku mamusi ten tydzień bo mąż na spokojnie remont skończy :)

    ayka, Asiek2108, AgaSY, 1kaktus lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Dziękuję za miłe słowa :-* Ja po prostu nie mam wyboru :-D Muszę sobie radzić i tyle :-) Jeszcze do jutra jest u mnie siostra, a potem to już długie tygodnie będę sama z maluszkami. A jest coraz ciężej, bo mój Klopsik rośnie w takim tempie, że śpi, budzi się i już jest większy :-D Z nogą nie jest lepiej, boli i staram się na niej nie stawać, co poskutkowało obciążeniem drugiej nogi i odezwała się rwa... Ciągnie mnie pachwina, spać już wczoraj nie mogłam, ale zawzięcie nie chcę wziąć silniejszych przeciwbólowych, bo pożegnam się z karmieniem. Mówiłam Wam kiedyś, że mam bardzo wysoki próg bólu, więc póki nie ryczę, to dam radę :-) Dam znać po tych wszystkich wizytach i USG.

    Ciekawa, kciuki mocno zaciśnięte! Musi być dobrze i czekamy na same dobre wieści!

    Oliwcia, no właśnie tego obawiam się najbardziej, że do dnia porodu niestety nic się nie da zrobić, a rosnący brzuszek będzie uciskał coraz bardziej i ból może być większy :-( Mimo wszystko spróbuj z rehabilitantem, może wymasuje Cię na siedząco, nieco rozluźni mięśnie, przykurcze i ból chociaż trochę odpuści. Może dodatkowo nagrzewaj się lampą? W zależności od przyczyny bólu, może rehabilitant zastosuje taping? Musisz próbować, bo rozsypiesz się jak ja po porodzie :-( A też masz malutkie dziecko.

    Kaktus, może to wyższe ciśnienie rano to nie stricte po śniadaniu, a efekt po nocce? Leżysz, uciskasz, potem wstajesz i zmieniają się punkty ciężkości, ułożenie Małego, inaczej pracuje krwioobieg, potrzeba dłuższej chwili, by dojść do siebie. Spytaj lekarza, choć ja dość często już w 3cim trymestrze miewałam wyższe ciśnienie, zwłaszcza po nawet lekkim wysiłku. Choć może najadasz się, Mały się cieszy, wyczynia akrobatykę, a Tobie idzie ciśnienie w górę :-D

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 21 maja 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale poranek od rana. Maly wstaje o ma prawy policzek spuchniety wiec zamiast szykowac sie na przyjecie to my o 7 rano w samochod i na pogotowie tam oglada nas jedna lekarka i diagnoza ona niw wie co to poszla po druga, druga z reszta ta sama co w piatek bylismy no moze ropień moze guzek w sumie lepiej pojechac do szpitala. Wiec szpital a tu najpierw laryngolog ktory nie wie co to jest chyba od zeba wiec trzeba czekac na konsultacje z chirurgiem szczekowym. I czekamy jak matoly od po 8 na chirurga. Masakra.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 21 maja 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka przykro mi kochana mam nadzieje że się wszystko szybko wyjaśni i że maleństwo się nie nacierpi daj znać jak wrócicie do domku

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 21 maja 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa krew mnie zaraz zaleje ladujesz z, dzieckiem na chirurgii szczekowej tylko po ro zeby pani doktor stwierdzila ze ro stan zapalny na szczescie jeszcze nie ropien a i dostalismy antybiotyk i mamy szukac dentysty zeby rozwiercil nam dzis zab bo ona nie ma do tego sprzetu. Wiec mamy jechac na pogotowie stomatologiczne ktorego kurwa nie ma u nas w miescie tylko 50 km albo szukac prywatnie bo dzis to trzeba nawet na sile a zrobic. Na tym pogotowiu niby kolejka kilka godzin trzeba czekac. Znalazlam prywatnie dentyste na szczescie. Ale oszalec idzie. Jak chirurg stomatologiczny dzieciecy nie moze otworzyc zeba dziecku. Kurwa mac co za opieka.wrrrrrr

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 21 maja 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczescie chyba go nie boli ten zab. Mam nadzieje ze trafimy na madra dentystke i szkody zadnej nam nie narobi bo juz nas od rana niezle wystraszyli.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 21 maja 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tych wszystkich nerwow maly w brzuchu kreci takie fikolki ze kosmos. Raczej nie lubi jak mama sie stesuje i martwi. Bardzo go to pobudza

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 21 maja 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka tylko juz spokojnie. Mam nadzieje ze traficie na porzadnego stomatologa. A z chirurgia szczekowa niestety tak jest. Mi osemke usuwali na chorurgii szczekowej a niby jedna z najlepszych w pl i co? Kilkanascie szwow i o jeden za duzo bo student sie na mnie uczyl. Wiec moze i lepiej.

    Oby Maly niecierpial i szybko mu pomogli. Daj znac jak poszlo.

    A dla drugiego Maluszka sie uspokoj.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 21 maja 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie poszlo bo pani stomatolog stwierdzila ze zab trzeba usunac ale ze maly piszczy i ze dostal dopuero jedna dawke antybiotyku to najlepuej jutro dopiero jak dostanie z 3 dawki antybiotyku. I kompletnie nie godzic sie na rozwiercenie tylko rwac ale jutro.... tak jestem skolowana ze kosmos..... juz sama nie wiem co z nim zrobic. Na razie okladam lodem i modle sie zeby nie spuchlo bardziej. I jak to zawsze ile osob tyle opinii.
    A mi pozostal po tym wszystkim bol glowy i straszne nerwy'.......

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 21 maja 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj słonko też dziś nadenerwowałaś przy niedzieli makabra i teraz badz tu mądry i zgaduj kto ma racje wyrwać czy rozwiercic makabra wkurza mnie coś takiego jak nie wiem tylko ty sie nie potrzebnie nastresowałaś

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka, współczuję niedzieli, oby już było dobrze z Twoim Synkiem. Ty też o siebie zadbaj. O siebie i drugiego Maluszka.

    Ciekawa, powodzenia jutro na wizycie! Jestem z Tobą myślami.

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 22 maja 2017, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa zaciskam mocno kciuki!!! Koniecznie daj znac po!!!

    Antonowka za Malego tez trzymam kciuki! Jak przetrwal noc?

    Oliwcia jak Twoje bole?

    Aga, Asiek co tam u Was?

    No i Ayka jak sobie radzisz.z Maluszkami? Siostra lada moment chyba wyjezdza prawda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2017, 05:49

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 22 maja 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus a co tam u ciebie?

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 22 maja 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nocka okropna. Maly sie krecil jak tylko zasnal najlepiej spalo mu sie nacrecach u mnie. Do polnocy chlodzilam mu to opuchniecie. A moj brzuch wczoraj to byl taki twardy i napiety z tych nerwow ze szok. Maly w brzuchu pobudzony caly dzien wiec dziś kopnal tylko raz i spi. A ja wygladam jak zombii z niewyspania. Teraz bede dzwonila i szukala dentysty innego ktory pomoze malemu. Dzis juz lepiej troszke wyglada. Choc nadal ma twarz lekko kwadratowa..... nawet nie mam czasu nadrobic was

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 22 maja 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Kaktus a co tam u ciebie?

    A ja sie tocze :-) Maly lebiuchowal wiekszosc weekendu nwet wieczorem obracsl sie praktycznie z boczku na boczek tylko i dalej spal ale dzisiaj od rana rozrabia wiec usmiech na twarzy jest. W sobote chodzilam jak struta jakby niedorobiona ale wczoraj juz bylo lepiej. Dzisiaj na nogach od 5 bo Mly stwierdzil ze wtsaje z Tatusiem :-)

    Tymam kciuki zebys znalazla dobrego stomatologa dla Malego!!!

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka, mam nadzieję, że z Synkiem wszystko ok będzie. Tzn z zębem.

    Ciekawa- trzymam dziś kciuki za wizytę!

    U nas bez zmian, toczę się, ciepłe dni dały mi troszkę w kość - pierwszy raz miałam podpuchnięte stopy. Mała mniej się rusza, ja powoli wpadam w jakieś przedporodowe paranoje - czyli chyba norma :D

    Buziaki Dziewczyny :*

    ayka, ciekawa87 lubią tę wiadomość

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 22 maja 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak dzieci zyja swoim trybem a my mamy musimy sie dostosować do nich. Moj za to wczoraj pokazywal co potrafi robic w brzuszku caly dzien. Ale to nerwy byly wiec wybaczam mu a w zasadzie to powinnam sie uspokoic. Znalazlam dentyste dla malego i maja nadtlenek azotu w razie gdyby byl z nim problem.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 22 maja 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus dziękuje że pytasz jest w miarę ok lepiej niż ostatnio boli tylko rano po całej nocy i wieczorkiem po całym dniu w ciągu dnia jest już w miarę ok ostatnie dwa dni bez przeciwbólowych co mnie bardzo cieszy .... obecnie myślę nad tym kiedy iść na krew i mocz do labo skierowanie leży już dwa tygodnie a chce to zrobić bliżej wizyty która ma być 3 czerwca

    Ciekawa kciuki trzymam kochana

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 22 maja 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa ja tez trzymam kciuki. Czekamy na wiecie

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    No i Ayka jak sobie radzisz.z Maluszkami? Siostra lada moment chyba wyjezdza prawda?
    Siostra już wyleciała, buuuu :-( Mam doła :-( A moje Pączki na razie odpukać nie dają mi do wiwatu, co nie oznacza, że nie zaczną rozrabiać po południu :-D

‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ