X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Aguś a jak u ciebie Leonek ???
    Maruda :-(. Od kiedy skończył 1m ma problem ze snem. W ciągu dnia łapie 10-20 minutowe drzemki, nie może wpaść w głęboki sen. Ani wózek ani samochód nie pomagają. Wieczorem jest masakra bo jest wyko nczony i wrzeszczy w nieboglosy bo zasnąć nie może :-(. Ja przy nim to samo, wyglądam jak zombie. A jak mi zaśnie już na rękach to za cholere nie da się odłożyć i nie jestem w stanie nic zrobić w domu ani wokół siebie. Jak nie urok to sraczka.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 11 lipca 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga Leos chce byc kolo mamy. A tak na serio to wiem co przezywasz moj maly byla taki sam. Kochana bedzie lepiej za chwilke wiecej bedzie sie rozgladal i moze skupi sie na czyms. Ucaluj go bardzo mocno od cioci

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 11 lipca 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane znów mam problem. Cc miałam 30 maja a dzisiaj z mężem nas poniosło i teraz martwię sie czy nie będę w ciąży. Co myślicie? Jest duza szansa? Troche nie pomyśleliśmy żeby przystopować...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 02:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka, trzymaj się dzielnie, mówiłam, że masz kolejnego Urwisa w brzuchu :-) Może Synek Cię straszy, a potem wyleźć nie będzie chciał? Lepiej niech jeszcze tam chwilę posiedzi...

    Justa, Oliwcia, to Wy może już spakujcie torby do szpitala? Tak na przekór losu, by dotrwać do 40 tygodnia ;-) Ostatnio Ciężaróweczki wywijają nam tu niezłe akcje...

    Oliwcia, współczuję wydatków i stresu związanego z lekarzem i to kurcze jeszcze pod koniec ciąży :-( Oby ten właściciel przychodni był dobry. Odpowiadając na Twoje pytanie, nie, niestety, zero poprawy, mam ochotę się pochlastać...

    Buma, przeżyłaś krzywą cukrzycową? Masz już wyniki?

    Ciekawa, szansa zawsze jest :-) Tutaj mówi się na takie dzieci "irlandzkie bliźnięta", różnica wieku między dziećmi jest 11 miesięcy, a najlepiej jak jeszcze się rodzą w tym samym roku kalendarzowym :-D Ależ byłaby niespodzianka :-)

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 12 lipca 2017, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka tak tylko ze ja miałam cesarkę.....

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 12 lipca 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa roznie to bywa wiesz. A nie mozesz wziasc pigulki po no chyba ze nie chcesz

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 12 lipca 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt maly w brzuchu to niezly urwis. W nocy od 1 meczyl mnie skurczami co 5 minut az musialam isc po godzinie do poloznych bo sama nie wierzylam ze moga to byc skurcze i byly. Przyszla pani doktor zbadala szyjka niby twarda i zamknieta. Podali znowu sterydy i zastrzyk rozkurczowy. O 4 przeszlo i moglam isc spać. Nadal twierdza ze zatrzymywac porodu nie beda ze maly da sobie rade.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 12 lipca 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i pobrali krew na kwasy zolciowe i cos tam jeszcze nie pamietam ze zmeczenia

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 12 lipca 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka a swędziało Cie cos? na kwasy i bilurbine pewnie...Mam nadzieję ze choć troche poczeka w brzuszku Twój maly:)
    Ayjak ja wczoraj jak przeczytałam wiadomość Antonówki to kupiłam koszyk na allegor na który miałam się zdecydować za tydzień:P

    ayka lubi tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 12 lipca 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jest możliwość, moja koleżanka z pracy ur chłopca przez cc w grudniu a w kolejnym roku w grudniu dziewczynkę tez przez cc, dodam ze nie planowali...

    ayka lubi tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 12 lipca 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie mnie nic nie swedzi. Zobaczymy jak przyjda wyniki. Wiec czekamy do wieczornego obchodu. Moze cos wiecej powiedza. Widzicie lepiej czasami dmuchac na zimne. Moj maz byl chwile dzis u mnie i stwierdzil ze zaczyna skrecac lozeczko bo maly zrobi mu niespodzianke a na weekend sprowadzi babcie zeby poprasowala to co ja wypralam

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 12 lipca 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka słonko wspolczuje :-( a udalo ci się ogarnąć formalności do wyjazdu do Pl ??
    Co do torby to ja się ostatnio zaczełam brac za siebie poprałam juz większość ubranek dla Małgosi muszę jeszcze poprasować dziś ma przyjść paczka kurierem z Gemini - Apteka to miało być kilka drobiazgów a wyszło 360 zł .... Nadal nie mam wózka no ale tez cos szybko ogarne w razie czego jak nie zdarze To koleżanką sie zaproponowała ze pożyczy mi swój bez mrugniecia okiem bo jej młody zaraz w spacerowy sie przesiada

    Aguś no to nie za fajnie ... Powiem ci ze jak czytalam twoj post to pierwsze co pomyslałam to o matko mnie tez to zaraz czeka :-)

    Buma masz wyniki ??? Dawaj

    ciekawa nie pociesze cie bo jak na moje oko to szansa jest ale taka 50/50 wiesz w ogole jakie masz teraz dni w cyklu ??? Płodne bezpłodne ??

    Antonówka mordka ty masz juz skorcze ??? Makabra trochę szybko miejmy nadzieje ze wytrzymacie jeszcze troche ....
    Jak by u mnie teraz sie zaczęły skorcze to chyba bym sie zalamala ze wzgledu na wage mojej Małgosi :-( leż i wypoczywak kochana

    Byłam dziś na zakupach w CH znowu :-) mąż w końcu odetnie mi dostęp do konta <3 i przyszła paczka z Gemini eh mega fajne uczucie ❤❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2017, 17:17

    ayka lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 12 lipca 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia masz zalecane badanie anty xa?

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 12 lipca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa87 wrote:
    Oliwcia masz zalecane badanie anty xa?
    Mordka ja mam teraz zalecenia na PT (INR) , APTT, D-Dimer i tylko to zastanawiałam się ostatnio czy nie za mało jak na clexan

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 12 lipca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobilam choc moj gin nie kazal i nie umiem zinterpretować a jemu boje sie pokazac;)

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 12 lipca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa87 wrote:
    Ja zrobilam choc moj gin nie kazal i nie umiem zinterpretować a jemu boje sie pokazac;)
    Kochana pokazuj i nie przejmuj się słonko mój mi zlecał krew i mocz co dwa miesiące ja mu powiedziałam że dla mnie to jest za mało i że dla własnego spokoju powtórzyłam sobie bez jego zaleceń nie było najmniejszego problemu przejrzał zinterpretował i tyle .
    Co jak co ale nasz spokój jest najważniejszy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2017, 20:24

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia, nie mogę ogarnąć formalności, bo nie mam zdjęcia Synka :-/ Muszę jechać do miasta, by to zrobić, więc czekam na moją siostrę, bo ja nadal ledwo chodzę :-/ Siostra pomoże mi ogarnąć dzieciaczki i potem zacznę działać z paszportem.

    Ciekawa, moja przyjaciółka też miała cesarki, a różnica wieku między jej dziećmi to 11 i 11,5 miesiąca :-) Ma trzech synów :-D Tylko pierwszy był planowany :-) Wszystko możliwe :-D

    Antonówka, mam nadzieję, że Twój Urwis jednak jeszcze się pogrzeje w brzuszku...

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 13 lipca 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka słonko a kiedy przyjeżdża twoja siostra i na jak długo ?? Mam nadzieje ze przy niej sobie troche odpoczniesz

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane potwierdzona cholestaza..... nie mam juz na to wszystko sil. Co jeszcze sie do nas przyplacze w tej ciąży. Malo tego wszystkiego? Tarczyca, cukrzyca, hcv, cholestaza. I wizja pobytu w szpitalu do rozwiazania..... koszmar normalnie. Tak mi sie chce wyc ze kosmos. Nawet meza nie chce ogladac i nie kaze mu przyjezdzac popoludniu tylko siedze tu sama zeby nie wyc. Przyjezdza tylko na chwile rano jak cos potrzebuje..... o mysleniu o synku w domu nawet nie wspomne....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A juz ze nie wspomne o tym w brzuchu o ktorego sie martwie..... sorki ze wam tak narzekam i przy okazji strasze nasze nowe kolezanki. Nie martwcie sie u was bedzie wszystko dobrze ciocia antonowka wszystkie zle rzeczy przyciaga. Całuje was wszystkie i sciskam

    zi13dqk3oxil4saa.png
‹‹ 355 356 357 358 359 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ