X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Kochane potwierdzona cholestaza..... nie mam juz na to wszystko sil. Co jeszcze sie do nas przyplacze w tej ciąży. Malo tego wszystkiego? Tarczyca, cukrzyca, hcv, cholestaza. I wizja pobytu w szpitalu do rozwiazania..... koszmar normalnie. Tak mi sie chce wyc ze kosmos. Nawet meza nie chce ogladac i nie kaze mu przyjezdzac popoludniu tylko siedze tu sama zeby nie wyc. Przyjezdza tylko na chwile rano jak cos potrzebuje..... o mysleniu o synku w domu nawet nie wspomne....
    Antonówka nawet nie wiesz jak ja Cie rozumiem! ja tez musze kontrolować próby wątrobowe do końca ciąży i infekcje i nadkrzepliowsc! Nikt nie powie ze my slaba pleć jesteśmy !masz już za soba 34 tyg! jeszcze z dwa i maluszke urodzi się duzy i silny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2017, 11:02

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka głowa do góry, wszystko będzie dobrze!! Wiem, że szpital nie napawa optymizmem ale musisz wytrzymać :-) nie dotrącsj męża, wsparcie jest ważne :-*

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jakieś problemy z tel i nie moge z niego wysyłać postów... :/

    wyniki krzywej chyba dobrze
    na czczo 77,2 mg/dl norma 70-99
    po godzinie 155,3 mg/dl norma <185,4
    po 2h 98,6 mg/dl norma <140,4

    Poza tym wyszła mi anemia.
    A w moczu nabłonki płaskie, okrągłe, erytrocyty świeże, nieliczne bakterie i pasma śluzu dość liczne... Co to może oznaczać?

    p19uskjopp0zufrx.png
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka bardzo Ci współczuję :( trzymaj się jakoś :*

    p19uskjopp0zufrx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka, biedna jesteś :-( Bardzo współczuję sytuacji. Jedynie pocieszające jest to, że jesteś pod stałą opieką lekarzy i będą czuwać nad Tobą i Maleństwem, aż szczęśliwie przyjdzie na świat. Jesteś bardzo dzielna! Pozwól sobie na płacz i nie odtrącaj męża. On na pewno też się bardzo o Was martwi. Bądźcie w tym razem. Przytulam mocno!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buma, cukrzycy nie masz, ale anemii współczuję. Erytrocyty w moczu mogą występować przy anemii, a wszystko pozostałe to normalne u kobiet w ciąży. Ewentualnie może to jakaś infekcja dróg moczowych. Staraj się zakwasić mocz, pij sporo wody z cytryną lub żurawiną i skonsultuj wynik z lekarzem dla spokoju ducha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2017, 13:13

    buma lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Ayka słonko a kiedy przyjeżdża twoja siostra i na jak długo ?? Mam nadzieje ze przy niej sobie troche odpoczniesz
    Przylatuje w przyszłym tygodniu, na tydzień, już nie mogę się doczekać :-) A jak Ty się czujesz?

    AgaSY, buma lubią tę wiadomość

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 13 lipca 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ayka wrote:
    Przylatuje w przyszłym tygodniu, na tydzień, już nie mogę się doczekać :-) A jak Ty się czujesz?
    No to super słoneczko troche odetchniesz no i oczywiscie będziesz miała towarzystwo :-)
    A Ja ogolnie miodzio odpukac <3 trochę puchna mi dlonie stopy mniej ale tragedii niema młoda tak daje popalic ze nie raz ręką staram się ja dosłownie do środka wciskac bo tak boli juz stwierdzilam ze ma adhd ❤ Oprócz tego biore sie ostro za wyprawke dla maleństwa co mnie mega cieszy <3

    Buma [b/] z cukrzyca spokuj i to miodzio co do anemi pewnie żelazo bedziesz musiala brac co do moczu to polecam tak jak Ayka sok z żurawinki ja kupilam sobie taki 100% i co jakis czas dodaje sobie do wody nawet jak wyniki mam ok tak profilaktycznie :-) teraz na upalne dni jest tez fajna woda z cytrynka do popijania w ciągu dnia ja osobiscie dodaje jeszcze zielona miete w listkach mega gasi pragnienie a na dodatek zakwasza mocz :-)

    Antonowka wspolczuje ci kochana makabra no ciagle coa ale co zrobić lez odpoczywaj i staraj sie nie stresowac i nie odpychaj od siebie męża jak potrzebujesz sie wyplakac to rob to przy nim

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2017, 16:08

    buma, ayka lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 13 lipca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Maruda :-(. Od kiedy skończył 1m ma problem ze snem. W ciągu dnia łapie 10-20 minutowe drzemki, nie może wpaść w głęboki sen. Ani wózek ani samochód nie pomagają. Wieczorem jest masakra bo jest wyko nczony i wrzeszczy w nieboglosy bo zasnąć nie może :-(. Ja przy nim to samo, wyglądam jak zombie. A jak mi zaśnie już na rękach to za cholere nie da się odłożyć i nie jestem w stanie nic zrobić w domu ani wokół siebie. Jak nie urok to sraczka.

    Julka przestała nam spać na rękach ok 3,5 msc, jak skończyły się kolki. Rozumiem co czujesz, też czułam się uwiązana. Jula dokładnie tak samo drzemała w dzień, po kilka minut kilka razy na dobę. Potrafiła ciągiem wysiedzieć 6-7 godzin! po odłożeniu płacz! nie spała do 12 w nocy! chyba, że na nas. Na szczęście jak my się kładliśmy spać to i ona, więc w nocy spała dobrze. Spróbuj w dzień położyć się z Leonem, Jula zwykle przy mnie drzemała dłużej :) U nas zaczęło się to jak skończyła 3 tygodnie. Przetrwaj jeszcze 2-3 msc, będzie lepiej :) nie obiecuję, że będzie łatwiej, ale będą nowe, inne problemy :) spanie się ureguluje. Julka powoli nauczyła się spać sama, najpierw obok mnie na kanapie, jako kolejny etap sama w łóżeczku, a i sen się wydłuża i częstość drzemek. Spokojnie, to się wszystko wyreguluje, mały potrzebuje czasu :)
    3majcie się ciepło i uszy do góry. Prawdziwa radość z macierzyństwa przyszła na mnie dopiero jak Julce skończyły się kolki, od tej pory widać, że to radosne dzieciątko, a i mi się serce cieszy :) skończyły się problemy z cycami, zatorami, ja się ogarnęłam i wszystko jakoś się ułożyło. Oczywiście w moim życiu panuje coraz gorszy chaos, ale bez tego zamieszania nie umiałabym już żyć <3 :)

    ayka, AgaSY lubią tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 13 lipca 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Kochane znów mam problem. Cc miałam 30 maja a dzisiaj z mężem nas poniosło i teraz martwię sie czy nie będę w ciąży. Co myślicie? Jest duza szansa? Troche nie pomyśleliśmy żeby przystopować...
    Szanse raczej marne, jeśli karmisz piersią, cc nie ma tu nic do tego, zwykle 3-4 msc są z dość dużym prawdopodobieństwem fazą bezpłodną, mi po 6 msc wróciły miesiączki, ale podobno te pierwsze cykle zwykle są też bezowulacyjne. Oczywiście wszystko może się zdarzyć, ale nie zakładaj od razu, że ustrzelisz kolejnego bobasa :)

    ayka lubi tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 13 lipca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!

    Gratuluję kolejnych maluchów, ja już nie nadążam, ale widzę, że ich tu przybywa co i rusz :) jak i nowych koleżanek :) myślę, że nie muszę opiekować się tym wątkiem, bo on już pięknie żyje dalej swoim życiem, kolejne pokolenia maluchów przychodzą na świat... i u Ciebie Antonówka, też tak będzie, masz tylko trudniejszą ciążę, ale już niedługo będzie maluch, czym jest tych kilka tygodni na przestrzeni dziesiątków lat, które jeszcze przed nami :)

    Za kilka dni stuknie nam 7 msc! Kurcze, ale ten czas leci... :)

    ayka, AgaSY lubią tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alciak, jak cudownie Cię tu widzieć!! Już myślałam, że totalnie nas porzuciłaś. Ależ opiekuj się nami dalej, wpadaj jak najczęściej, jak tylko znajdziesz chwilkę.
    Jak Juleczka?

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 14 lipca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Alciak! Miło, że nas odwiedziłas <3 7 miesięcy?! Dopiero co rodziłas!! Super :-) jak nas jeszcze odwiedzisz to napisz coś więcej i co u reszty Waszej paczki! Wysyłamy uściski! :-)

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 14 lipca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ayka wrote:
    Buma, cukrzycy nie masz, ale anemii współczuję. Erytrocyty w moczu mogą występować przy anemii, a wszystko pozostałe to normalne u kobiet w ciąży. Ewentualnie może to jakaś infekcja dróg moczowych. Staraj się zakwasić mocz, pij sporo wody z cytryną lub żurawiną i skonsultuj wynik z lekarzem dla spokoju ducha.
    Mam właśnie wizytę u gin w czwartek. Badania zrobiłam wcześniej bo miałam wizytę u endokrynologa i musiałam robić tsh. I chciałam załatwić to za jednym zamachem...

    ayka lubi tę wiadomość

    p19uskjopp0zufrx.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 14 lipca 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alciak wpadajcie z dziewczynami czasem!pewnie macie kontakt na fb,co u reszty dziewczyn?

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu bylam na zakupach dla Małgosi mąż mnie z domu wygna :-) pomocy zwariowałam

    buma, AgaSY, ayka lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 14 lipca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia ja Ci nie pomogę bo miałam i mam to samo :-D

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia szslej za mnie. Mnie tu zatrzymaja conajmniej tydzien bo dopiero wyniki chca robic w przyszlym tygodniu. A pozniej podejma drcyzje co dslej ze mną

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ayka wrote:
    Alciak, jak cudownie Cię tu widzieć!! Już myślałam, że totalnie nas porzuciłaś. Ależ opiekuj się nami dalej, wpadaj jak najczęściej, jak tylko znajdziesz chwilkę.
    Jak Juleczka?
    Sama wiesz, że im dalej w las tym trudniej znaleźć tą chwilę. Ty to w ogóle masz już dwójkę, więc tych chwil masz o połowę mniej ode mnie :)
    Jula generalnie ok, właśnie turla się na łóżku w sypialni :) i śmieje do mnie. To bardzo radnosne dziecko, uśmiecha się do wszystkich na spacerze, więc wszyscy odwzajemniają uśmiechy do nas obu. Jula to taki mój mały aniołek, jest bardzo grzeczna i mało płacze. Mamy taką przygodę neurologiczną, wszystko ok ale póki co szczepienia są wstrzymane, chodzimy robić różne badania, eeg, usg przezciemiączkowe, badanie dna oka, wszystko naprawdę bez płaczu ku zdziwieniu lekarzy.

    Jak tam Twoje maluchy? Odzyskałaś już siły po porodzie? Bo widziałam, że miałaś różne komplikacje już po wszystkim.

    ayka lubi tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Cześć Alciak! Miło, że nas odwiedziłas <3 7 miesięcy?! Dopiero co rodziłas!! Super :-) jak nas jeszcze odwiedzisz to napisz coś więcej i co u reszty Waszej paczki! Wysyłamy uściski! :-)
    dopiero co? Ja mam wrażenie, że to było dawno temu :D jak patrzę na Julkę, to przez te pół roku zmieniła się nie do poznania :D

    ayka lubi tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
‹‹ 356 357 358 359 360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ