X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 10 lipca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa gratuluje 3 z przodu. Super. Teraz juz zleci szybciutko zobaczysz....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 10 lipca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc tak rozmawiałam przed chwilą z panem dr. teraz 17 lipca będzie to jego ostatnia wizyta u nas w przychodni odchodzi i wraca jakoś w połowie października (czyli nie długo po moim porodzie)
    Na kolejną wizytę kazał się zapisać do tego drugiego p.Dr. albo do położnej z zastrzykami z ze zwolnieniem podobno mam nie mieć problemów powtórzył woje zalecenia czyli clexan do końca 35 tc i odstawiamy w każdej chwili mam do niego dzwonić gdy tylko będę miała taką potrzebę .....
    Jak mu przypomniałam że teraz byłam z nim umówiona na usg III Trymestru to powiedział że ten nowy doktorek nie za bardzo się do tego nadaje i lepiej żebym poszła do właściciela przychodni i on mi zrobi konkretne usg (oczywiście do niego tylko prywatnie a cena ok 300 zł my chcieliśmy z płytą filmem i w ogóle no to 370 zł) ale czego się nie robi dla swojego maleństwa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2017, 12:48

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa, gratuluję 3 trymestru!

    Antonówka, a Twój starszy Synek nie wyczyniał czasem podobnych historii przed rozwiązaniem? :-D Może masz drugiego podobnego Urwisa :-) Mam nadzieję, że już czujesz się lepiej.

    Oliwcia, dobrze, że już masz czarno na białym jak wygląda sytuacja w przychodni. Próbuj z nowym lekarzem, no i z właścicielem przychodni. W ostateczności 150 km to nie jest koniec świata :-) Mam nadzieję, że jednak będziesz dobrze zaopiekowana i nie będzie potrzeby nigdzie indziej jeździć.

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 11 lipca 2017, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wlasnie jestem na oddziale patologii ciazy..... znowu dzis mnie tak mocno zabolal brzuch w gornej czesci o to tak ze az plakalam wiec postanowilismy ze pojedziemy sprawdzic co sie dzieje. I okazalo sie ze musze zostac bobpodejrzewaja cholestaze.... dodatkowo szyjka mega krotka 15mm. I pewnie opuszcze szputal już z malym na rękach.... jestem tak przestraszona ze kosmos.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 11 lipca 2017, 01:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dodatkowo leze w szpitalu ktory chcialam omijac szerokim lukiem

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 11 lipca 2017, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka kurde przykro mi kochana łez i wypoczywaj straszycie mnie Mordki ciągle coa sie dzieje czy u nas nie moze być chociaż jedna spokojna ciąża od poczatku do końca ??? A ja sie teraz czujesz ???

    Ayka Powiem tak umowilam się na kolejna wizyte usg III Trymestru do właściciela przychodni nie chce ryzykowac ze pojde do tamtego a on cos istotnego przegapi no bo się nie zna i najprawdopodobniej zostanę u niego już tak do końca (fakt ze znowu to mnie mega pociągnie za portfel no ale trudno od dwóch Wizyt u swojego byłam na NFZ wiec mi kapke ulzylo a tu znowu ) co chwile dostaje kolejne opinie ma temat tego doktorka co ma być w zastępstwie i wszystkie są takie ze włos sie na głowie jeży i kaza mi od niego uciekac jak najdalej

    Powiem wam ze tak czytam i myślę jak by u mnie wynikła taka sytuacja ze musiala bym isc teraz do szpitala to szczerze nie mogla bym sobie na to pozwolić maz w delegacji ja z młoda sama w domu makabra

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 11 lipca 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka spokojnie dasz rade i jak bedzie trzeba to wytrzymasz!!!
    A na jakiej podstawie podejrzewaja cholestqze? I czemu niechcialas jechac dobrego szpitala?

    Tulam Cie mocno!!!

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 11 lipca 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie czuje sie dobrze w miate oprocz stresu oczywiscie którego sie nabawilam wczoraj. Na podstawie bardzo mocno podniesionych prob watrobowych. Nie pjechalismy do bydgoszczy bo w sumie stwierdzilismy ze i pewnie nic sie nie dzieje i pojedziemy dla spokoju ducha niech zrobia usg. To nie chodzi o to ze Toruń to mega zle ale wolalam Bydgoszcz. Moze dobrze ze jestem blizej domu zawsze moze maz podjechac a tak byl problem skoro przewiduja ze ja tu dluzej pobede

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 11 lipca 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze czyli cholestaza moze byc?jak jestes pod opieka to wszytsko bedzie ok:)

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 11 lipca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia współczuję przeżyć z lekarzem... Niepotrzebny, dodatkowy stres dla Ciebie... Ja na Twoim miejscu chyba też chodziła bym do teho właściciela... Wiadomo że sporo kasy :( ale jak jest super to pewnie warto. Ja trafiłam na I usg na jakiegoś showmana który tylko nastraszył i naciągał na dodatkową kasę... Więc bogatsza o to doświadczenie na kolejne wybrałam się już do 1 z 3 najlepszych specjalistów w moim mieście

    p19uskjopp0zufrx.png
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 11 lipca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka współczuję sytuacji :( trzymam mocno kciuki za to że bedzie dobrze! ;*

    p19uskjopp0zufrx.png
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 11 lipca 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę właśnie na krzywej cukrowej i się zastanawiam jak wy wytrzymalyscie bez jedzenia...

    p19uskjopp0zufrx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa teraz to poleci zobaczysz! :*

    Olwicia, współczuję perypetii, miałam tak w pierwszej ciązy, że ok 20 tc zostałam bez lekarza, to bardzo stresujące.

    Antonówka Kochana trzymaj się tam w tym szpitalu! :* Dobrze, że pojechałaś :* Naprawdę u nas w wątku zawsze coś się musi dziać inaczej chyba by było za nudno co? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buma ja miałam pielęgniarkę gadatliwą, tak mnie zagadała, że dwie godziny zleciały w mgnieniu oka :D

    buma lubi tę wiadomość

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka nie narzekaj na Toruń jak Ci źle to zapraszam do nas do Włocławka tu dopiero ponarzekasz :-)

    Buma słonko najlepszy lekarz według mnie to ten mój no ale niestety :-( trudno jakoś to ogarnę co do glukozy i głodu to ja byłam głodna jak nie wiem ale jak wypiłam ten eliksir życia :-) HiHI to się tak zapchałam że hej zapomniałam o jedzeniu i mi pogaduszki w głowie nie były okrutnie mi się chciało spać po takiej dawce cukru a Małgosia cały dzień wtedy miała ADHD :-)

    Kaktus co tam u Was słychać jak maleństwo???

    Asiek a u was jak tam???

    Ayka mam nadzieje że chociaż odrobine się lepiej czujesz

    buma, ayka lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek co tam u was?

    Oliwcia no właśnie tak mi się spanko włącza:P myślałam że będzie gorzej... Ze będzie mi niedobrze itd.. A tu w sumie godzinka nawet przeleciała:)

    p19uskjopp0zufrx.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie narzekam az tak strasznie ale komunikacja z pacjetka koszmar.... dostalam sterydy i leze jak wazon. Najgorsze ze mysle ciagle o moim malym w domu...

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia i widzisz bedziesz musiala zainwestowac w lekarza skoro tamten jest do tylka.
    Buma dasz rade wytrzymac na krzywej.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka trzymaj się! :-)
    Justa, mam wrażenie, że wczoraj narzekalas, że nie możesz się doczekać 3 z przodu, a to już! :O Super :-)
    Buma mnie mdlilo dopiero w drugiej godzinie :-P.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś a jak u ciebie Leonek ???

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
‹‹ 354 355 356 357 358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ