X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 9 lipca 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulkazmaslem poczekaj spokojnie na wizyte. Ciaze rozwijaja sie w swoim tempie u jednych widac serduszko szybciej u drugich pozniej. Wzystko zalezy kiedy doszlo do owulacji czasami czaza jest mlodsza. Trzymamy kciuki za nastepna wizyte

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 9 lipca 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam opóźnionej owulacji za bardzo, 15dc była, z tym, że późno zagnieżdżenie było, 10dpo.

    Na pierwszym usg (po receptę ogólnie, ale lekarz machnął dla potwierdzenia czy w macicy jest) w 6t0d był tylko samiutki pęcherzyk 9mm, bez niczego w środku, czarna plamka tylko. Za tydzień czyli na 7t0d poszłam do niego prywatnie bo ma dobry sprzęt i był 1cm człowieczka :) Nie sądzę aby tydzień wcześniej nawet na dobrym sprzęcie było widać zarodek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2017, 11:43

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 9 lipca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5b08dc6f1359.jpg

    Kobitki sprawa jest zapowiada się fajna promocja ile kupić 2??? jedno opakowanie dwa jak to wygląda w użytkowaniu na wasze oko????

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 9 lipca 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5b08dc6f1359.jpg

    Kobitki sprawa jest zapowiada się fajna promocja ile kupić 2??? jedno opakowanie dwa jak to wygląda w użytkowaniu na wasze oko????
    Gdzie taka promocja?

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 9 lipca 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa87 wrote:
    Gdzie taka promocja?
    Lidl od jutra słonko :-)

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 9 lipca 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a już widze :) lidl:) tez jestem ciekawa

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5b08dc6f1359.jpg

    Kobitki sprawa jest zapowiada się fajna promocja ile kupić 2??? jedno opakowanie dwa jak to wygląda w użytkowaniu na wasze oko????
    Oliwcia, nigdy nie zliczałam, ile mniej więcej zużywają pieluch moje dzieci, ale to zależy jak szybko będzie rosła Twoja Małgosia. Ja mam możliwość kupienia "miesięcznych paków", które są wyliczone na 240 sztuk w miesiącu. Kupiłam i mój Synek nie zużył tego, bo tak szybko rośnie. Zostały mi 1-ki i potem 2-ki. W dwójki to go namiętnie upychałam aż do dzisiaj, by je zużyć, a on już nosi 3-ki od dobrych 3 tygodni. Ty będziesz mieć dziewczynkę, drobniejszą, to też inaczej. 1 szt. jedynek (one są do 5 kg, ale mam wrażenie, że jakoś dziecko najszybciej z nich wyrasta) i 2 szt. dwójek myślę, że byłoby OK. Zawsze lepiej dokupić mniejsze opakowanie, niż na siłę wciskać w za małe pieluchy, by to zużyć :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2017, 19:29

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 9 lipca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ayka wrote:
    Oliwcia, nigdy nie zliczałam, ile mniej więcej zużywają pieluch moje dzieci, ale to zależy jak szybko będzie rosła Twoja Małgosia. Ja mam możliwość kupienia "miesięcznych paków", które są wyliczone na 240 sztuk w miesiącu. Kupiłam i mój Synek nie zużył tego, bo tak szybko rośnie. Zostały mi 1-ki i potem 2-ki. W dwójki to go namiętnie upychałam aż do dzisiaj, by je zużyć, a on już nosi 3-ki od dobrych 3 tygodni. Ty będziesz mieć dziewczynkę, drobniejszą, to też inaczej. 1 szt. jedynek (one są do 5 kg, ale mam wrażenie, że jakoś dziecko najszybciej z nich wyrasta) i 2 szt. dwójek myślę, że byłoby OK. Zawsze lepiej dokupić mniejsze opakowanie, niż na siłę wciskać w za małe pieluchy, by to zużyć :-)
    Jedyneczki mam właśnie jedną paczkę a z 2 się zastanawiam czy kupić jeden taki box czy może dwa właśnie ze względu na to że nie chce na siłę maleństwa upychać w za ciasne pampersy

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Jedyneczki mam właśnie jedną paczkę a z 2 się zastanawiam czy kupić jeden taki box czy może dwa właśnie ze względu na to że nie chce na siłę maleństwa upychać w za ciasne pampersy
    To jedynek Ci starczy :-) Wszystkie pieluchy kupowałam online, to przeliczę ile ich razem było i dam Ci znać :-)

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja 1 kupiłam na razie jedna paczke bo w sumie nie wiem czy maly uczulony bedzie czy nie na pampersy orginalne. Pozniej dopiero jak sprawdze ze wszystko dobrze bede kupowala dalej. My kupujemy przez internet bo tez mozna fajnie trafic.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia może kup jeden box bo faktyczne z tych pierwszych rozmiarow nasze skarby wyrastaja mega szybko

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Oliwcia może kup jeden box bo faktyczne z tych pierwszych rozmiarow nasze skarby wyrastaja mega szybko
    Tak tez myślę kochana ale z drugiej strony moja to taka kruszynka i ciekawe z jaka waga się urodzi buuu na razie kupuje 1 jak by co to potem w razie potrzeby będę do kupowała

    Co do uczulania to nasza Oliwia od samego poczatku byla na tych zielonych po czasie chcieliśmy ja przelozyc na inne no ale się nie dało wiec u nas zielone pampersa najlepsze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2017, 22:09

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia, sprawdziłam, jedynek miałam 146 sztuk i parę zostało, więc 1 paczka starczy, a dwójek miałam 238 sztuk i było ich stanowczo za dużo, ale tak jak mówię, mój Synek to szybko rosnący Klops :-)
    Odnośnie zielonych Pampersów, to moje dzieci nie mogą ich mieć, bo są lekko perfumowane, z takim specyficznym zapachem i ich małe, wrażliwe dupska już tego nie akceptowały ;-) Za to nieperfumowane Premium Care znoszą idealnie :-) Moje dzieci nawet dupiny mają wymagające ;-)

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 9 lipca 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas pp pampersie orginalnym po kupce czesto byly odparzenia. Pozniej zaczelismy szukac innych i skonczyli sie na dada z biedronki. Wiec nie chce robic zapasow. M mowi ze zawsze mozna dokupic juz po sprawdzaniu

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 10 lipca 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale myslalam ze w nocy umre albo urodze.... sama nie wiedzialam co mi hest az sie okazalo ze to zoladek mnie boli po grillu. A dodatkowo maly musial mi go przycisnac stopka. 3godziny wyciete z życiorysu normalnie. Ale na szczescie M ze mna siedzial dzielnie bo jak stwierdzil wygladalam jak smierc. Juz nie tkne jedzenia z grilla....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 10 lipca 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze Antoś pospal dzis i dopiero sie obudzil bo nie wiem jakby to bylo dzis....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 10 lipca 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Dziewczyny ale myslalam ze w nocy umre albo urodze.... sama nie wiedzialam co mi hest az sie okazalo ze to zoladek mnie boli po grillu. A dodatkowo maly musial mi go przycisnac stopka. 3godziny wyciete z życiorysu normalnie. Ale na szczescie M ze mna siedzial dzielnie bo jak stwierdzil wygladalam jak smierc. Juz nie tkne jedzenia z grilla....
    Moze być ze przez gilla, ja te próby wątrobowe podejrzewa ze tez przez kilka grilli w ciągu tygodnia miałam , do tego wątroba bolała manie... i postanowiłam ze smażonego już nie jem:/

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 10 lipca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaa i mam 3 z przodu :P

    1kaktus, 0202oliwcia, Asiek2108, ayka lubią tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 10 lipca 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pampersami to taka ruletka ja jak mi lekarze mowili ze.Maly bedzie duzy ro sie zastanawialam bo mialam chyba 120 szt 1 czy wogole je zuzyje. Moj Syn mial inne plany i zrobil po swojemu. Oprocz tych co mialam w spzitalu dostalam 2 opak 22 szt premium care pkus chyba 2x88 szt jeszcze dostalam i jesna kupilam. Zostala Nam jeszcze 1 opak 88 szt plus zielone do znoszenia narazie sa ok. Mam rossmanowskie ale sa malenkie i ich chyba niezuzyjemy ale pozostale mysle ze damy rade. Chyba ze bede widzala ze juz wyrastamy to nieotworze kolejnej paczki tylko poprpstu je oddam komus albo zawioze do domu samotnej matki. Z 2 mam chyba 2-3 boxy bo dostalismy ja kupilam 1 albo 2 mniejsze opak. Plus dostalismy jakies premium care.

    Ayka u Nas te zielone pampersy sa bezzapachowe. Zapach maja pomaranczowe.

    A i Dziewczyny polecam rossmanowskie fun and play sa bez wybielaczy mieciutkie i widacze fajnie chlona tylko sa malutkie wiec trzeba ostroznie z rozmiarami.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 10 lipca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie tak w nocy wystraszylam ze od rana wzielam sie za pranie rzeczy dla malego i spakuje juz torbe do szpitala bo mnie znajoma wystraszyla ze ona miala taka akcje tydzien przed porodem. I zaczela pytac czy boli mnie dzis dol brzucha i juz nie wiem czy sobie wkrecilam ze mnie boli czy faktycznie mnie lekko pobolewa jak chodze.... chyba panikuje cos dzis....

    zi13dqk3oxil4saa.png
‹‹ 353 354 355 356 357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ