X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny przepraszam ze sie nie odzywalam mialam gorszy czas w tym szpitalu.....
    Coz najpierw przywitam nasza nowa kolezanke. Witaj Aprzybylska super wiesci ze udalo ci sie znowu zajsc w ciaze. Najwazniejsze to pozytywne nastawienie nie daj go sobie odebrac przez cala ciaze. Trzymam kciuki za doniszenie nudnej i ksiazkowej ciazy

    Oliwcia wypoczywajcie slonka i cieszcie sie soba z coreczka. Ucaluj i Oliwie i Malgoske w brzuszku od ciotki.
    Ayka wspolczuje tak bolesnej miesiączki moze teraz bedzie sie wszystko lepiej goilo.
    Buma swietnie rosnie twoj baczek w brzuszku. Niech dalej rosnie a waga sie nie przejmuj urodzisz to bedzie tyle obowiazkow ze kosmos.
    Leos to juz duzy chlopiec mamo wiec bedzie ladnie spal zobaczysz. Całuję szkraba

    APrzybylska, ayka, Emisia lubią tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mnie to jest nie ciekawie. Wyniki po tygodniu w szpitalu i brania lekow zamiast sie poprawic to sie podwyzszyly i to mocno. Aspat, alat z 240 i 325 podniosl sie do 372 i ponad 700. Kwasy zolciowe z 1,6 urosly do 11,9. Zwiekszyli mi dawke lekow na dobe. Wczoraj mialam usg i z malym wszystko dobrze. Urosl ma 2700g. Wszystkie przeplywy w normie. We wtorek chuba znowu beda robili wyniki i wtedy podejma decyzje co dalej ze mna.
    Tak szczerze to chce juz trzymac go w rekach i wiedziec ze jest dobrze ale kazdy kolejny dzien ktory jest w brzuszku idzie na plus dla niego. Mam tylko nadzieje ze moj organizm to wytrzyma i ze jemu nie szkodza te wszystkie tabletki....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka, Kochana, trzymaj się tam cieplutko i dawaj znać jak wyniki badań i jakie decyzje. Dobrze, że Mały już jest dość spory, a Ty jesteś pod stałą opieką lekarską. Już niedługo będziesz tulić swojego Maluszka. Będę za to mocno trzymać kciuki. Przytulam mocno!

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 22 lipca 2017, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaa
    A mnie zaraz jasny szlak trafi mam ochotę bluznic i krzyczeć ......:-( :-( poszlam spać jakos po 23 a to juz moja chyba z 15 pobudka na dodatek przy dawce magnezu 2*2 tab skórcz za skórczem nosz kur..... Mać !!!!!
    Jeszcze teraz Małgośka sie obudziła i daje do wiwatu już pewnie po spaniu do samego rana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 05:00

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 22 lipca 2017, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia spokojnie kochana. Mnie od ponad tygodnia budza co 2h na tetno plodu wiec znam twój bol z nieprzespana nocka. Ja juz keze na ktg od 6.10 wiec jest spoko......

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 22 lipca 2017, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Licze na to ze w przzyszlym tygodniu juz cos sie wydarzy. Chce juz do domu isc.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 22 lipca 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O losie mam dosc nie przymkłam nawet oka do rana .... Na dodatek moja mloda wstala dzis 6.30 buuu
    Jak tam po ktg kochana ???

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • mafalda Znajoma
    Postów: 22 16

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buma - gratulacje :)
    Aprzybylska - witaj :)
    Antonowka - bidulko, trzymaj sie jakos :* Dobrze, ze maluszek juz duzy i nawet gdyby mial sie urodzic juz teraz, nie byloby problemu. Po porodzie te wskazniki same ci powinny spasc czy dalej leki bedziesz musiala brac przez jakis czas?
    Ayka - to nawet okres cie nie oszczedza :*

    U mnie ok, na wakacjach jestesmy. Mialam juz prenatalne (13 tydz mi stuknal) i wszystko ok, robilam tez Pappa i wszystkie ryzyka niskie mam. I najprawdopodobniej dziewczynka :) ale to jeszcze mi potwierdza ;)

    Asiek2108, ayka lubią tę wiadomość

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktg dobrze. Jakies tam lekkie skurcze ale nic takiego. Gorzej ze lakarz na obchodzie stwierdzil ze od piatku zaczna podawac mi wit. K zeby zapobiec krwotoku gdyby musieli wywolywac porod wczesniej. Czyli sadzi ze bede musiala siedziec tu jeszcze dluzej. Niech zapomna o tym. Wkurzyl mnie

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mefalda odpoczywaj slonko na wakacjach. Milego urlopu;-)

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka a czemu niby miala bus dostac tego krwotoku ??? Bralas w ciąży clexan albo acard bo jakos nie kojarze zebys cos z tego przyjmowała na podstawie czego lekarz twierdzi ze możesz dostac krwotoku

    Mafalda W takim razie gratulacje kochana i życze miłego wypoczynku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 11:11

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tej cholestazy kochana bo ona powoduje ze slabiej krew krzepnie jezeli chodzi o skutki uboczne dla mnie. Powinnam dostawac jeszcze glukoze w kroplowkach ale u mnie to odpada ze wzgledu na cukrzyce.....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no widzisz to o tym nie wiedziałam kochana ogólnie dla mnie temat " cholestoza " to czarna magia

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 22 lipca 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia kochana i niech tak pozostanie do konca ciazy. Nic fajnego....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 23 lipca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Mordki u mnie znow Nie ciekawa noc ..... Wczoraj zmeczona po północy pobudka bo mieliśmy porzar na podwórku (ciocia wsypala popiół z grila do kosza na śmieci plastikowego ) jarało sie na Maxa cały pojemnik nawet kółek niema wszystko sie zjaralo nad jeziorem 400 m dalej byla impreza do 4 z DJ i muzyka lupala potem lało jak by sie chmura oberwała , burza trzaskało jak nie wiem no i na koniec karetka pod oknem zapierdzielała eh ..... Dziś wracamy do domku wreszcie

    A jak tam u Was weekend moja słonka ???

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 lipca 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to mieliscie noc wrazen.... a ja nie madra wczoraj porosilam meza zeby przywiozl mi cos do jedzenia normalnego i przywiozl jajcznice i zjadlam. Cierpialam do 2 w nocy tak mnie bolal zolade, watroba ..... wiem ze nie mozna takich rzeczy ale bylam taka glodna ze szok na tym szpitalnym jedzeniu. Myslalam ze spoko moge zjesc troche normalnego jedzenia. Wyszlo ze nie.....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 23 lipca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ale miałyście noc!ja wczoraj prawie cały dzień u mamy na grillu a wieczorem zostałam sama bo maz na kawalerski pojechał i miałam czas na gemini:P
    Jedno co mnie zaczęło matwic to brzuch który chyba się obniżył, czuje ucisk i to duzy, a mala glowa wali w pęcherz tak ze boli, mam nadzieje ze nie szykuje się jeszcze bo to nie czas:(

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 23 lipca 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej robaczki po przerwie :) Mam dużo roboty i jakoś po pracy nie chce mi się siadać do komputera.
    Prawie tydzień temu byłam na prenatalnych. Maluch dobrze się ustawił i nie było problemów z pomiarami, wszystko wygląda bardzo w porządku :) Moja Pani doktor, powiedziała, że bardzo ładna dzidzia i ma bardzo ładny profil :) (dla mnie wszystkie USG wyglądają podobnie). Ogólnie wyniki bardzo dobre i na obecnym etapie nie zauważono nic niepokojącego.
    Jakiś czas temu wspominałam, że miałam nie za dobre wyniki z krwi i moczu. Na posiewie rzeczywiście coś wyrosło i dostałam antybiotyk. Za to z cukrem to są dziwne historie. Moja mama jest położną na patologii ciąży, która specjalizuje się w cukrzycy ciążowej. Dostałam od niej glukometr, zestaw pasków i inne szmery bajery. Jak tylko pamiętam aby zmierzyć sobie cukier na czczo albo godzinę po posiłku to zawsze wyniki są książkowe. Ani razu nie wyszedł mi za wysoki... dostałam skierowanie do diabetologa, przejdę się tam i pogadam. Może to był przypadek z tym wysokim cukrem, bo akurat wieczorem przed badaniem nażarłam się lodów :P
    Ogólnie u mnie bardzo dobrze, wczoraj bawiłam się na panieńskim, za 2 tyg wesele.

    Nie miałam czasu nadrobić Waszych postów, ale za Was wszystkie trzymam mocno kciuki :*

    Justa87, Asiek2108, ayka lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 23 lipca 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa87 wrote:
    Oj ale miałyście noc!ja wczoraj prawie cały dzień u mamy na grillu a wieczorem zostałam sama bo maz na kawalerski pojechał i miałam czas na gemini:P
    Jedno co mnie zaczęło matwic to brzuch który chyba się obniżył, czuje ucisk i to duzy, a mala glowa wali w pęcherz tak ze boli, mam nadzieje ze nie szykuje się jeszcze bo to nie czas:(

    Justyna ja troche w temacie planowania mam pytanie. Gratuluje ciazy na wstępie. Ja jestem po 2 poronieniach i mamy pytanie czy u Ciebie po 3 dali Ci lekarze jakaś diagnozę? Czy teraz Ci sie udało z jakims wsparciem?

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 23 lipca 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emisia po 2 poronieniu zaczęłam sama robic badania ale było ich kilka i tak w ciemno robiłam je, po 3 poronieniu sama zaczęłam czytac, czytac, czytac! sama zdiagnozowałam się i można powiedzieć ze narzuciłam mojemu ginekologowi zasade działania.
    Badan zrobiłam dużo choc można wiecje:P fajna lista badan jest na watku o clexane ...tj Trzy razy clexane nie pomógł. Tam Lili wypisała liste która jest sensowna. Ja zdiagnozowałam sobie trombofilie, io,niedoczynnosc, MTHFR. Biore suplementy, zmieniłam dietę a z leków letrox, clexane 0,6, acard... Pytaj smiało co chcesz wiedzieć:)

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
‹‹ 359 360 361 362 363 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ