X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie to psychika mi siada juz w tym szpitalu. Tesknie strasznie za chlopakami moimi. Wszystko w domu szykuja sami dla Hubisia. Z M widuje sie tylko chwile jak ma czas podjechac z pracy bo pozniej jedzie do mlodego do domu. I weekend przyjezdza na troche z mlodym do mnie. Szczerze to nie wiem ile dam rade jeszcze tu wytrzymac zanim pekne i bede ryczala. Najlepsze jest to ze nawet urodziny tu obchodzilam i myslalam ze serce mi peknie jak dzwonili z zyczeniami.... I sie wyzalilam

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 25 lipca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka myśl o tym, że niedługo wrócicie do domu we czwórkę! :-) No i spóźnione wszystkiego najlepszego, nie chwaliłas się :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 21:19

    ayka, Hatfe lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 26 lipca 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ tu cisza się zrobiła... Dziewczyny co u Was?
    Aga, Asiek, Kaktus, Ayka jak maluszki?
    Oliwcia, Justa jak się czujecie?
    Antonowka co u Ciebie? Jak się czujesz? Jak wyniki?

    p19uskjopp0zufrx.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 lipca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wyniki nadal w gore... jutro usg mlodego wiec zobaczymy jak sie rozwija. Dzis mialam usg jamy brzusznej i okazalo sie jeszcze ze mam zastoj moczu w lewej nerce.... wiec mozna jeszcze miec wiecej niz mam. Mozna. Do mnie zawsze musi sie cos przypaletac.....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 lipca 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga dzieki za zyczenia. Jakos tak nie byly to najlepsze urodziny w moim zyciu niestety. Chyba najsmutniejsze jakie mialam do tej pory... ale przezylam i nie ma co roztrzasac.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 26 lipca 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buma u mnie jakos leci mordko :-) byłam dzis w labo na badaniach morfologia , mocz i krzepliwosc jestem mega ciekawa wynikow bo dawno nie robilam a z pierwsza cora od 30 TC wszystkie wyniki były mega zryte

    Antonowka widocznie ciaza to zbyt duze obciążenie dla twojego organizmu ale to juz koncowka dacie rade i nie długo przytulisz swoje słonko

    buma lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 26 lipca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buma u nas wszystko ok. Jakoś sobie dajemy radę :-). Dziś Leo wyjątkowo grzeczny, nie dał mi popalić, ale wiem czemu. Dziś jest 2 rocznica jak nasz pierwszy aniołek od nas odszedł. Właśnie byliśmy na cmentarzu zapalić lampkę na Polu Pamięci. Rok temu stałam tam i ryczałam, że nigdy nie będę mama... A dziś obok mojej nogi spał w foteliku mój 7 tygodniowy aniołek na ziemi, którego kocham nad życie <3. Powiem Wam dziewczyny, że nic nie dzieje się bez przyczyny :-).

    ayka, buma lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 lipca 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga to uczucie milosci do dziecka pomaga we wszystkich zlych chwilach. To jest tak bezwarunkowa milosc i tak mocna ze nawet myslec o poprzednich starach jest jakos latwiej.

    ayka, buma lubią tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buma u nas jakoś leci, dziś mieliśmy pierwsze szczepienie - ugh. Teraz zamiast spać siedzę i czuwam, nasłuchuje :D Wariatka :D

    Poza tym odpukać wszystko ok :* A u Ciebie?

    Aga ja naszą pierwszą rocznicę przeżyłam jeszcze w dwupaku. Chyba tak właśnie musiało być, myślę sobie, że jeśli życie potoczyłoby się inaczej to nie byłoby Marysi :)

    Oliwcia Słońce trzymam kciuki za dobre wyniki :*

    Antonowka Ty wiesz :* Ciągle myślę o Was :*

    ayka, buma lubią tę wiadomość

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 lipca 2017, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek wiem wiem kochana.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 27 lipca 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czoraj byłam na ktg bo mój ginekolog z nfz chce mnie widzieć co tydzień na zapisie a po 36tc dwa razy w tyg. Wszystko ok, ale martwi mnie ze czuje mala bardzo nisko, czasem mam wrażenie ze wypadnie, nie kopie wysoko tylko tez nizutko. Do tego mam pobolewania:( lekarz ręcznie stwierdził ze szyjka skraca się i się przygotowuje, ale jest zamknięta i twarda a dziecko rzeczywiście nisko:( powiedział ze to normalne ale gdybym miała regularne skurcze jechać do szpitala...troche wystraszyłam się...

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • in_co_gni_to Autorytet
    Postów: 421 655

    Wysłany: 27 lipca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem po poronieniu zatrzymanyn w 10 tc. 21.07 okazało się ze jestem w kolejnej ciąży, zrobiłam bhcg jednokrotnie (boje się powtarzać żeby się nie stresować czy dobrze rośnie itd bo to i tak nic nie zmieni), wizytę u gine mam dopiero ok 25.08. Pisze po poradę - trochę się martwię bo w tej ciąży poronionej miałam bardzo bolesne piersi... Teraz właściwie oprócz ogromnej senności i zmęczenia po przejściu pół kilometra nic mi nie jest...mam troszkę naibrzmiale piersi. Co myślicie?czy jest szansa ze wszystko jest w porządku? Jak było u Was z objawami w kolejnej ciąży po poronieniu?:-(

    1. 9 cykli starań
    2. Poronienie w 12 tc
    3. 1cs po poronieniu- córeczka, w 2018

    4. Od maja 2019 starania o drugie dziecko
    5. m. Oligoasthenoteratozoospermia , morfologia 0%
    6. 02.2020 cb
    7. 03.03.2020 II , 4.03.2020 bhcg 30.09 U/l, 06.03 bhcg 120, 9.03 bhcg 500,
    8.13.03 USG pęcherzyk ciążowy na razie bez zarodka
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 27 lipca 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    in_co_gni_to wrote:
    Hej dziewczyny, jestem po poronieniu zatrzymanyn w 10 tc. 21.07 okazało się ze jestem w kolejnej ciąży, zrobiłam bhcg jednokrotnie (boje się powtarzać żeby się nie stresować czy dobrze rośnie itd bo to i tak nic nie zmieni), wizytę u gine mam dopiero ok 25.08. Pisze po poradę - trochę się martwię bo w tej ciąży poronionej miałam bardzo bolesne piersi... Teraz właściwie oprócz ogromnej senności i zmęczenia po przejściu pół kilometra nic mi nie jest...mam troszkę naibrzmiale piersi. Co myślicie?czy jest szansa ze wszystko jest w porządku? Jak było u Was z objawami w kolejnej ciąży po poronieniu?:-(
    Witaj słonko przykro mi że i Ty przez to przeszłaś ale i gratuluje kolejnej ciąży co do objawów to ja w każdej poprzedniej ciąży nie miałam żadnych boli piersi ani nic dopiero teraz jak zaszłam w ciąże to tak mnie bolały bardzo długo że nie kiedy dosłownie wyłam z bólu ....
    Także kochana nie spinaj sie każda ciaża jest inna niema dwóch takich samych i identycznych sytuacji ...
    Bierzesz cos profilaktycznie na podtrzymanie typu luteina , duphaston ???
    A co do bhg to ja bym na twoim miejscu powtrzyła po prostu chciala bym wiedziec na czym stoje żeby sie nie potrzebnie nie denerwować Trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2017, 15:54

    in_co_gni_to lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 27 lipca 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    in_co_gni_to wrote:
    Hej dziewczyny, jestem po poronieniu zatrzymanyn w 10 tc. 21.07 okazało się ze jestem w kolejnej ciąży, zrobiłam bhcg jednokrotnie (boje się powtarzać żeby się nie stresować czy dobrze rośnie itd bo to i tak nic nie zmieni), wizytę u gine mam dopiero ok 25.08. Pisze po poradę - trochę się martwię bo w tej ciąży poronionej miałam bardzo bolesne piersi... Teraz właściwie oprócz ogromnej senności i zmęczenia po przejściu pół kilometra nic mi nie jest...mam troszkę naibrzmiale piersi. Co myślicie?czy jest szansa ze wszystko jest w porządku? Jak było u Was z objawami w kolejnej ciąży po poronieniu?:-(
    Każda ciąża jest inna, ta sama kobieta może przechodzić 2 czy 3 ciążę inaczej :-). Więc głowa do góry, pierś do przodu i będzie dobrze! Wszystkie które tu trafiają zostają w końcu szczęśliwymi mamusiami :-)

    in_co_gni_to lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 27 lipca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dawno się nie martwiłam, no to dziś zaczynam... Zarówno wczoraj jak i dziś od około 18 mam napięty brzuszek... Jak leżę to jest ok, ale jak siedzę albo chodzę brzuch twardnieje i się spina... Martwię się czy wszystko z Małym ok...

    AgaSY lubi tę wiadomość

    p19uskjopp0zufrx.png
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 27 lipca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    in_co_gni_to wrote:
    Hej dziewczyny, jestem po poronieniu zatrzymanyn w 10 tc. 21.07 okazało się ze jestem w kolejnej ciąży, zrobiłam bhcg jednokrotnie (boje się powtarzać żeby się nie stresować czy dobrze rośnie itd bo to i tak nic nie zmieni), wizytę u gine mam dopiero ok 25.08. Pisze po poradę - trochę się martwię bo w tej ciąży poronionej miałam bardzo bolesne piersi... Teraz właściwie oprócz ogromnej senności i zmęczenia po przejściu pół kilometra nic mi nie jest...mam troszkę naibrzmiale piersi. Co myślicie?czy jest szansa ze wszystko jest w porządku? Jak było u Was z objawami w kolejnej ciąży po poronieniu?:-(
    Trzymam kciuki żeby wszystko było ok :) ja tak jak Oliwcia powtórzyła bym betę żeby się uspokoić. Każda ciąża jest inna więc nie sugeruje się objawami z poprzedniej. Moja kuzynka w pierwszej ciąży czuła się świetnie i nie miała praktycznie żadnych objawów a w kolejnej wymiotowala strasznie i źle się czuła. Nie zamawiaj się więc na zapas Kochana. Wszystko będzie dobrze :)

    in_co_gni_to lubi tę wiadomość

    p19uskjopp0zufrx.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 27 lipca 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buma wrote:
    Ja dawno się nie martwiłam, no to dziś zaczynam... Zarówno wczoraj jak i dziś od około 18 mam napięty brzuszek... Jak leżę to jest ok, ale jak siedzę albo chodzę brzuch twardnieje i się spina... Martwię się czy wszystko z Małym ok...
    Nie martw się, ja też mniej więcej na tym etapie zaczęłam czuć twardnienia. Był taki czas, że brałam chyba z 6 tabletek magnezu dziennie :-P nie martw się poczytaj o skurczach BH :-)

    buma lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 27 lipca 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja nie miałam twardnienia i nie mam do tej pory skurczy tez nie odczuwam ale za to młoda az za dobrze i szczerze mam dość a juz zwłaszcza dzisiejszego dnia ona wcale nie śpi !!!!! Tak mi daje popalic cały dzień ze az mi się ryczec chce brzuch mnie boli jak chce usiasc to jest tragedia jeszcze w miarę to znosze jak sie poloze czy na pol siedząco no ale ile mozna leżeć ???? Tak się nie da przy 4 letnim dziecku w domu ....
    Jak za bardzo boli to staram się ja delikatnie dosłownie wepchnac do srodka to co się wtedy dzieje ??? Tak dostaje po dole ze Kongo boli doslownie wszystko i pipa i tyłek nie wiem jak dokładnie to opisać

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 28 lipca 2017, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak urodzisz to zatesknisz :-P

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 28 lipca 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wlasnie wyniki wszystkie zadziwiająco dobre aż jestem w szoku ale D-dimer podwyższony norma do 0,50 a u mnie 0,82 a on mi kazał odstawic zastrzyki buuuu jestem wkurzona

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
‹‹ 361 362 363 364 365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ