X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 30 lipca 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dbajcie kochane wszystkie o siebie i swoje pociechy w brzuszkach. Mam nadzieje ze wszystkie nieszczęścia sa juz wykorzystane na tym forum i teraz beda juz tylko dobre wiadomosci same. Caluski

    Fortitudo, buma lubią tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Fortitudo Autorytet
    Postów: 267 169

    Wysłany: 30 lipca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję buma i 0202oliwcia za dobre słowo..Byłam wczoraj w przychodni całodobowej, ale niestety trafiłam na niekompetentnego lekarza, który szukał dla mnie leków na necie, bo nie wiedział jakie przepisać (sam mi to powiedział) i dał termometr zaniżający temperaturę (mam też taki jeden w domu). Na szczęście w tym samym czasie odpisała moja gin i teraz siedzę na paracetamolu, tantum verde i nospie, bo miałam straszne, ciągłe skurcze macicy..temperatura spadła, gardło też mniej boli..mam nadzieję, że będzie dobrze..chciałabym już środę i żeby USG pokazało, że wszystko jest w porządku. Napisze w środę jak poszło :)

    buma lubi tę wiadomość

    5djyflw14clkgpvi.png

    tb73qps6y7ksn8nj.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 30 lipca 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Dbajcie kochane wszystkie o siebie i swoje pociechy w brzuszkach. Mam nadzieje ze wszystkie nieszczęścia sa juz wykorzystane na tym forum i teraz beda juz tylko dobre wiadomosci same. Caluski
    I celebrujcie każda chwilę z dzidziusiem pod sercem <3

    buma lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 30 lipca 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Aga zgadzam sie z toba.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 30 lipca 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest podjeta decyzja od jutra beda indukowac porod u mnie. Nie ma juz na co czekac bo wyniki gorsze. Jutro badania i przygotowywanie szyjki i zobaczymy jak bedzie.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 30 lipca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka myślami będę z Toba:) powodzenia! i oby szybko poszło!

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 30 lipca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka, trzymam mocno kciuki aby jutro poszło wszystko zgodnie z planem :)

    Ja w zeszły czwartek poszłam pierwszy raz do diabetologa, jutro idę zrobić zlecone przez nią badania, bo w czwartek kolejna wizyta. Badam sobie cukier i na moje oko jest całkiem ok... kilka razy był podwyższony nieznacznie, ale aktualnie jestem na antybiotyku ze względu na infekcję dróg moczowych i na ulotce wyczytałam, że ten lek może wpływać na wyniki cukru, bo serio są momentami nieco dziwne :P Po kolacji 76 a na czczo następnego dnia 91. Zobaczymy co mi powie :) Staram się nieco bardziej o siebie dbać, jeść regularnie posiłki (wcześniej miałam chyba za duże przerwy).
    Coraz bardziej myślę o pójściu na L4, zapowiadane upały chyba mnie wykończą :(

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka, jestem z Tobą myślami i całym sercem! Życzę Ci łatwego, bez komplikacji, szybkiego i w miarę bezbolesnego porodu. Jeśli Twój Synek przyjdzie jutro szczęśliwie na świat, to będzie dla mnie przepiękny prezent urodzinowy :-)
    Oliwcia, pamiętam, że masz jutro wizytę, od Twojej Córeczki też chętnie przyjmę prezent w postaci czystej i zdrowej nereczki ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe koleżanki! Przykro mi z powodu Waszych strat i gratuluję kolejnych ciąż. Życzę Wam ich spokojnego przebiegu i mocno wierzę, że już niedługo zostaniecie szczęśliwymi Mamami. Nigdy nie można się poddawać i trzeba mocno wierzyć, że tym razem się uda. Dawajcie znać co u Was słychać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus, współczuję przepukliny u Mikusia, mam nadzieję, że szybko ją wyleczycie i za parę tygodni zapomnicie już o problemie.
    Jeszcze nie aplikowałam o paszport dla Synka, ale już mam jego zdjęcia i wypełniony formularz :-) Podjęłam jednak decyzję, że w tym roku nie przylecę do Polski. Co do konta na Fb to spróbuję sama założyć fikcyjne konto i odezwę się do Was byście mnie dodały do Waszego wątku, ale powiem uczciwie, ostatnio nie mam kiedy zaglądać tu do Was i nie wiem czy znajdę czas na zaglądanie jeszcze na Fb.

  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 31 lipca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka trzymam kciuki za szybki i bezkomplikacyjny poród! :*
    Ayka czemu jednak nie przylatujesz do Polski w tym roku? Jak się w ogóle czujesz?

    p19uskjopp0zufrx.png
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 31 lipca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fortitudo wrote:
    Dziękuję buma i 0202oliwcia za dobre słowo..Byłam wczoraj w przychodni całodobowej, ale niestety trafiłam na niekompetentnego lekarza, który szukał dla mnie leków na necie, bo nie wiedział jakie przepisać (sam mi to powiedział) i dał termometr zaniżający temperaturę (mam też taki jeden w domu). Na szczęście w tym samym czasie odpisała moja gin i teraz siedzę na paracetamolu, tantum verde i nospie, bo miałam straszne, ciągłe skurcze macicy..temperatura spadła, gardło też mniej boli..mam nadzieję, że będzie dobrze..chciałabym już środę i żeby USG pokazało, że wszystko jest w porządku. Napisze w środę jak poszło :)
    Trzymam kciuki żebys szybciutko się wykurowala i żeby z dzidzia było wszystko ok :)

    p19uskjopp0zufrx.png
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 31 lipca 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia czuje się w miarę dobrze. Boję się tylko tych upałów które mają być w tym tygodniu, bo przy nich ledwo żyje...
    Opryszczka w sumie często mi się przytrafiala przed ciąża, a w ciąży to już druga. Chyba poprostu za bardzo panikuje :)

    p19uskjopp0zufrx.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 31 lipca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciocia ayka prezentu nie bedzie chyba ze maly sam zacznie pchac sie na swiat. Lekarz zmienil zadanie i skoro na usg z malym wszystko dobrze to chce czekac do zakonczenia 37 tygodnia ciazy czyli do piatku..... ja tu oszaleje niedlugo. Wyniki maja robic mi w srode znowu.... chyba ze cos zacznie sie dziac szybciej to beda na biezaco mysleli....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka, jeśli Mały jeszcze może posiedzieć chwilę, to niech siedzi i się rozwija. Oby Twoje wyniki nie były alarmujące i wszystko skończyło się pomyślnie. Cały czas o Was myślę. Wiem, że szpital Cię przytłacza, ale jeszcze parę dni, a ten koszmar się skończy i będziesz tulić Synka. Przytulam mocno!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buma wrote:
    Antonowka trzymam kciuki za szybki i bezkomplikacyjny poród! :*
    Ayka czemu jednak nie przylatujesz do Polski w tym roku? Jak się w ogóle czujesz?
    Nie przylecę z wielu powodów, ale przeważyły koszty. Sama nie mogę lecieć z dwójką niemowląt (takie przepisy), mąż nie ma już urlopu i lecieć ze mną nie może. Dopiero mogłabym lecieć, gdy Córka skończy 2 latka, czyli po październiku. W październiku mam szczepienia Synka i bilans dwuletni Córki u środowiskowej, czyli w grę wchodziłby listopad. Nie chcę lecieć z dwójką maluszków w listopadzie, gdy pogoda jest paskudna i musiałabym zabierać więcej ubrań cieplejszych. W grudniu nigdy nie latamy ze względu na ceny biletów. Są dwu-trzykrotnie wyższe niż normalnie, a i tak teraz byłby to koszt dla mnie i dzieci ok. 1700 zł, w grudniu ok. 3 tys., więc nie, dziękuję. Inna kwestia, że nie chcę nic zmieniać moim dzieciom. Mają wszystko uregulowane, a każdy wyjazd je rozregulowuje i potem męczą się one, a my razem z nimi. Na razie więc odpuszczamy sobie wyjazdy. Ja muszę znaleźć pomoc na miejscu.

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 31 lipca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka wszystkiego najlepszego Kochana! <3

    ayka lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 31 lipca 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka slonce i ja tu przy tobie narzekam na zwykly pobyt w szpitalu..... wspolczuje ci slonce tyle ile ty przeszlas i przechodzisz dalej to ja to pikus.
    Ja coz pogodzilam sie z tym ze musze tu siedziec choc latwo nie jest.

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, dziękuję :-*

    Antonówka, ale Ty niestety martwisz się za dwoje i to jest bardziej obciążające psychicznie :-(

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 31 lipca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie mała wazy 1600 g prognozowana waga do porodu (patrzac na dotychczasowy przyrost ) to 2300 g jeśli oczywiście nie urodze wczesniej :-(
    Prawa nerka znów poszerzona z 7.2 mm na 9.8 mm mam dość jedyny plus szyjka 3.75
    Kolejna wizyta za 3 tyg to jest 21 sierpnia clexan jeszcze te trzy tyg i odstawiamy recepte dostałam bez problemu no ale oczywiście na 100% a dotychczas miałam na refundacje
    :-( :-( :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2017, 16:57

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
‹‹ 363 364 365 366 367 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ