X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi:: wrote:
    Ja jestem po 3 stratach,usg mam na grudzień...boje się ze fasolka obumarlo,że nie rośnie jak potrzeba,bo może a nóż tym razem nie ma krwi a fasolka obumarla...takie właśnie strachy są i będą
    Myślę że powinni dużo wcześniej robić pierwsze usg.

    Przykro mi z powodu Twojej straty i gratuluję fasolki. A dlaczego tak późno masz mieć USG? Ciążę prowadzisz na NFZ?

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,na NFZ ale już mi dziewczyny pisały ze pierwsze usg właśnie robi się koło 3 miesiąca ciazy

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi:: wrote:
    Tak,na NFZ ale już mi dziewczyny pisały ze pierwsze usg właśnie robi się koło 3 miesiąca ciazy
    Hej :D Ja pierwsze usg miałam robione w 5tc nie było widac nawet pęcherzyka bo było za dwa dni poszłam prywatnie i był pęcherzyk a koło 7tc miałam robione usg znów na NFZ. Mój lekarz na NFZ zawsze robi usg od samego początku dla potwierdzenia ciąży. I dlatego kazał przyjść w 7tc,żeby było widać czy jest już zarodek.

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bzdura, najlepiej 7-8 tydzien, max do 10. Ja bym nie wytrzymała, zwłaszcza po stratach, podziwiam twoja cierpliwosc

  • ArianaHuman Przyjaciółka
    Postów: 79 24

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam przed chwila wynik bhcg i jest 13 :-( ostatnia miesiączka 1.10 Zdecydowanie za niski ten wynik . W uwagach napisane do powtórzenia za 48 h. Oj chyba niedługo sie nacieszyłam :-(

    👩🏻39 lat
    3 poronienia ( ciąże w poprzednim związku )
    Badania genetyczne prawidłowe
    Badania hormonalne prawidłowe
    Drożność jajowodów prawidłowa
    🧔🏻41lat
    Badania nasienia prawidłowe
    Badania genetyczne prawidłowe
    Wirusologia prawidłowa

    💑Przygotowania do drugiej inseminacji 🙏
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi, ja chyba na Twoim miejscu poszłabym prywatnie w okolicach 8tyg :P nerwowo nie dałabym rady

    ArianaHumana nie martw się na zapas :) owulacja mogła być później i nie u wszystkich od razu beta szybko idzie. Mi chyba dopiero pierwsze wyraźne testy ciążowe wychodziły 1,5miesiąca po ostatniej miesiączce. Powtórz badanie a potem pomyślimy.

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 8 listopada 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ArianaHumana - ja nie chcialam isc na l4, ale moj lekarz powiedzial - "dwa razy stracilas dziecko, masz isc na l4 a cała reszte mam w dupie" :D także nie miałam nic do gadania ;) Kochama beta sie nie martw, nie zawsze rosbie szybko, nie wiesz kiedy mialas owulke. Spokojnie powtórz za dwa dni.

    Justi - ja bym nie wytrzymała, poszlabym prywatnie. Ja miałam pierwsze usg w 5tyg, drugie w 7tyg kolejne w 10.

    Kochane jutro mam prenatalne, prosze pomodlcie sie aby bylo dobrze.

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 8 listopada 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że minie ale nic z tego od paru dni.leci mi siara z piersi. Dość szybko miala tak któraś?

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 8 listopada 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia1993 wrote:
    ArianaHumana - ja nie chcialam isc na l4, ale moj lekarz powiedzial - "dwa razy stracilas dziecko, masz isc na l4 a cała reszte mam w dupie" :D także nie miałam nic do gadania ;) Kochama beta sie nie martw, nie zawsze rosbie szybko, nie wiesz kiedy mialas owulke. Spokojnie powtórz za dwa dni.

    Justi - ja bym nie wytrzymała, poszlabym prywatnie. Ja miałam pierwsze usg w 5tyg, drugie w 7tyg kolejne w 10.

    Kochane jutro mam prenatalne, prosze pomodlcie sie aby bylo dobrze.

    Edzia kochana myślę cały czas o Tobie i czekam na wieści z wizyty. Modlę się,żeby było dobrze i mocno zaciskam kciuki kochana :* Ja dziś lecę na wizytę bo strasznie boli Mnie jajnik i nie wiem co się dzieje.

    Edzia1993 lubi tę wiadomość

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 8 listopada 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajula - mnie od wczoraj prawy ale jutro wizyta wiec nie pisalam do mojego gina. Daj znac co powiedzial Twoj.

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 8 listopada 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki za Wasze wizyty :) Ja dopiero 17 listopada, ale w piątek idę już zrobić badania.
    Ja raczej siary aż tak wcześnie nie miałam... ale pojawiały mi się jakby żółte strupki na piersiach, ale nie zwracałam na nie większej uwagi i nie potrafię powiedzieć dokładnie od kiedy tak mam. Od kilku dni już dosyć mocno cieknie.
    Od dzisiaj mój mąż ma urlop :D chyba pójdziemy sobie do kina :)

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 8 listopada 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to zazdroszcze urlopiku, mój urlop spedził na remoncie :/ Ale M coraz blizej to najwazniejsze :)
    No własnie szybko mi zaczęło leciec, ale to chyba nie niepokojące.
    Oubiler powiedz mi kojarzysz czy w tym tygodniu co ja mniej wiecej bolal Cie brzuch na dole ja czuje takie silne parcie, zwałszcza jak wstaje i nie wiem czy macica sie rozciaga czy to cos nie hallo.

    Kochane my w nd mamy rocznice slubu - mam nadzieje, ze po jutrzejszej wizycie bedziemy mieli podwójną radość do świetowania. M chciał mnie zabrac do Zakopanego, tam gdzie mi sie oświadczył, ale zdecydowalismy, ze spedzimy caly dzien gdzies blizej, a jak juz sie wprowadzimy na swoje mysle ze pod koniec listopoada to pojedziemy na cały weekend do naszego bajecznego miejsca, ktore odwiedzamy min raz w roku. Też kochacie góry?
    Szkoda tylko ze bedziemy musieli wrocic tego dnia nie do samotnego domu, tylko do teściów, ale juz niedlugo odbijemy sobie wszystko sam na sam ;) Nawet nie wiecie jak na to czekam! Chyba bede dwa tygodnie latać nago po pokojach ;)

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 8 listopada 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co... wydaje mi się, że czułam ciągnięcie w dole brzucha jak dosyć gwałtowanie wstawałam. To coś takiego? Przy kichaniu tez pobolewało. Zdaniem mojej lekarki to nic groźnego i trzeba nieco bardziej uważać przy wstawaniu.
    Ja w górach ostatni raz byłam na studiach, czyli już kilka lat minęło. Jak już rozmawiamy o wyjazdach, to napisze Wam coś zabawnego.
    Dzisiaj z ciekawości na tej stronce https://bellybestfriend.pl/kalkulator-daty-porodu.html wpisałam datę porodu wg pierwszego USG. I wyszła data, kiedy byliśmy pierwszy dzień na Teneryfie z okazji naszej 2 rocznicy ślubu (przy okazji była to nasza podróż poślubna, wcześniej coś się nie udało). I pamiętam, że tego dnia mówiłam, że chyba mam owulację (nigdy tego nie pilnowałam) a potem na reszcie wyjazdu miałam przeczucie, że jestem w ciąży :P Jaka ta natura jest niesamowita. Czyli wszystko się zgadza :)

    P.S. My urlop spędzimy głównie na przeprowadzce. Tylko dzisiaj robimy dzień lzu, bo i tak dopiero na jutro jest transport.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 14:40

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 8 listopada 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dokładnie coś takiego, też mi się wydaje że nie groźne, ale wole zapytać. Dzisiaj tez za duzo siedzialam i przy siedzeniu tez mi to doskwiera.

    Masz racje natura jest niesamowita i to bardzo, a teraz Dzidzia niedługo będzie u Ciebie na rączkach :)))) Tak sobie myślę, w ciągu roku trzy razy nam się udało, oby ten trzeci raz był tym który dotrwamy do końca - wiecie tej straty juz bym nie przetrwała, odebrałoby mi to całą wiarę, że będzie jeszcze ok. Nie jestem na tyle silna. Oubiler chciałabym być juz tak daleko jak Ty, a w ogóle najlepiej to juz urodzic ;)

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 8 listopada 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj na szkole rodzenia tak nastraszyli, że odechciało mi się porodu ;) Ogólnie takie wnioski, że dobrze zrobić zapasy paracetamolu i przygotować się na rzekę krwi.
    Spoko, jeszcze dotrzesz do tego momentu co ja, że półgodzinny spacer to będzie wyczyn i będziesz sapała aby złapać oddech ;) Zaczynasz II trymestr. Chyba najfajniejszy czas ciąży. Ciesz się tym :)

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 8 listopada 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia1993 nie wierzę. Lecę do lekarza bo boli Mnie PRAWY jajnik hahaha :D Jeszcze troche i się doczekasz swojego mieszkanka :D Mój eM mówił mojej babci,że jak bd mieć 3 pokoje to Mnie nago będzie ganiał po mieszkaniu i dzieci robił. Nago nie ganiał ale jedno zrobił :P My w górach byliśmy 5 lat temu to był nasz pierwszy wyjazd razem 5 lat temu. Jechaliśmy na sylwestra z dwoma innymi parami. Przez tyle czasu tylko nasz zwiążek został :P
    Oublier ja wizytę mam 16 listopada usg prenetalne a 17 listopada idę do swojego gina także wizytujemy tego samego dnia :D

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 8 listopada 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to daj mi znać co z tym jajnikiem bo mam to samo, ale jak juz pisałam wyzej przez prenatalne nie pisałam do gina bo jutro sie okaże czy wszystko w porządku.
    Wasz związek został i zostanie, teraz jeszcze dzidzia Was zespoli :)))))

    Oubiler - dokładnie teraz dopiero moge cieszyc sie ciaza - bez porownania do jeszcze paru tyg temu. Faktycznie II trymestr jest taka ulga dla mamć ;)

    Kochane zaczynam sie stresować jutrem coraz mocniej. Na 17 mamy Msze za dzieci w brzuszkach - i błogosławieństwo - to daje mi taki spokój, że Bóg jest z nami Nosze tez pas Świętego Dominika - też daje mi to poczucie bezpieczeństwa. Och chciałabym być juz po wizycie.

    Kajula - CZEKAM NA WIEŚCI PO WIZYCIE, A JA JUTRO BĘDĘ SIĘ WAM SPOWIADAĆ BABECZKI :)

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 8 listopada 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajula a do lekarza może bedziemy chodzic na zmiane bo jak u CIebie tak i u mnie - zaoszczedzimy na wizytach hahaha xD

    Jutro Ci napisze - Kajula na prenatalnych idealnie - nie musisz isc... xD

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 8 listopada 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia dobry pomysł zawsze to więcej kasy na rzeczy dla dzieciaczka hehe :D Mam wizytę dopiero na 20:45 :/ Czekam idziemy z Moim eM chce go zawołać,żeby już dzis mógł podejrzeć malucha :D Kochana na mszy pomyśl też o Nas. Czekam na wieści co u Ciebie wyszło na badaniach to i Ja będe spokojna,że jest ok :D
    Dokładnie My zostaliśmy razem i już tak zostanie a maluszek jeszcze to umocni :D Taka namacalna miłość dwojga ludzi <3

    Edzia1993 lubi tę wiadomość

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj późno - mój M juz widzial - byl podekscytowany ;)

    Kochane przyszly mi wyniki czy ktoras z Was sie orientuje czy przy moich lekach to norma? Przypomne ze biore - heparyne, acard, dupka, encorton i femibion

    3036c5ad7d72acbbmed.png

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
‹‹ 388 389 390 391 392 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ