X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wróciliśmy już z usg. Wszystko jest jak najbardziej ok :D Rośnie jak na drożdżach :D Co do tego bólu kazał brać magnez dodatkowo i no-spe w razie potrzeby. Okazało się,że mam tyłozgięcie macicy i usg przez brzuch było nie możliwe :/ Więc Mój eM czekał aż zobaczy maleństwo na ekranie a tu dupa blada. Znów cieszył się zdjęciami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 21:48

    Edzia1993 lubi tę wiadomość

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo tooo cudownie!!! Tak sie ciesze Twoim szczęściem. :) aaaaa to M miał peszka. Filmik mu mogłaś nagrac telefonem :)

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia1993, patrzyłam, jesteś trochę podziębiona?
    Do mnie dziś dzwonili od mojego lekarza i wizytę mam jednak 16 listopada ;)
    No i właśnie wróciliśmy z kina. Film nam się podobał. No i mąż kupił mi piwo bezalkoholowe :) Taki kochany

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia nie myślałam,żeby tel wyjąć bo miałam w torebce w łazience obok gabinetu :D A nie wiedziałam,że będzie problem,żeby Marcin zobaczył. No nic zostaje czekać aż będzie możliwość podglądania przez brzuszek :D Oublier czyli tego samego mamy wizytę :D Tylko ja mam prenetalną. Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jak to z tymi tygodniami ciąży. Bo według belly 12tc to już 13tc. Od którego dnia można mówić,że to już 13tc i od którego tygodnia zaczynamy 4 miesiąc ? Od 12tc1d czy później ?

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 9 listopada 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oubiler wlasnie nie, ale posalamr Wam jakis czas temu ze mialam zapalenie pochwy od czterech dni mam kompletny spokoj, ale moze to jeszcze z tego. Na szczescie lekarz mi odpisal zeby być spokojnym. Zleci mi dodatkowe badania aby poznac przyczynę.
    Kajula teraz pokazuje Ci na suwaczku 12tyd ale jestes w 13, bo suwaczek podaje ile tygodni skonczylas czyli masz pelne 12 tyg za soba, a jestes w 13tyg tylko on jest w trakcie dlatego podaje 12tyg i 2dni itd. A czwarty miesiac zaczynamy od 14 tyg czyli juz za tydzien Koochaaaana!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 07:02

    Kajula lubi tę wiadomość

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 9 listopada 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki bardzo :**** Bo już się pogubiłam w tych tygodniach ciążowych :D Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę bliźniaka :D Ale jestem spokojna bo wiem,że na pewno u Ciebie będzie dobrze :* Odezwij się po wizycie.

    Edzia1993 lubi tę wiadomość

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 9 listopada 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    cuddlemuffin, Haana, ArianaHuman, justi:: bardzo mi przykro z powodu Waszych strat i gratuluję fasolek :)
    Oublier wrote:
    Poczytałam Twoje posty w innym wątku. Widzę, że masz ustalona prawdopodobna przyczynę, a to bardzo dużo :) W moim przypadku acard i heparyna pomogły, życzę Ci tego samego :) Dbaj o siebie, unikaj stresu. Długiej, nudnej ciąży. Te słowa kieruje również do cuddlemuffin. Czekam z niecierpliwością na relacje z Waszych wizyt :)

    Edzia1993, Lyanna co tam u Was, ze tak zamilkłyście? Przez Was czuję się jak no-life ;)

    Od dzisiaj jestem na zwolnieniu i obiecuję częściej się odzywać :) Po 8 godzinach przy komputerze w pracy nawet mi się nie chciało go włączać w domu. Co prawda na razie zwolnienie na dwa tygodnie ale potem wrócę do pracy, zrobię to co muszę i chyba znowu pójdę na zwolnienie.

    Czuję się bardzo dobrze, trochę pobolewa mnie w krzyżu, trochę kark (ale to od piersi, które z rozmiaru G powiększyły się jeszcze do H/I), oddycham ciężej ale ogólnie nie narzekam. Zaczęły się też problemy ze snem, bo muszę wstawać co najmniej 2x do toalety i ciężko jest mi znaleźć odpowiednią pozycję. Ale te wszystkie bóle i niewygody mnie cieszą, bo w końcu na to czekałam :) Niestety nie czuję jeszcze ruchów, mam łożysko na przedniej ścianie i trochę tłuszczyku sprzed ciąży. Słucham sobie nadal serduszka detektorem i to mnie uspokaja.

    ArianaHuman wrote:
    Czy któraś z Was zdecydowała się na pójście na zwolnienie zaraz od początku ciąży? Lekarz wczoraj pytał mnie o ZLA powiedziałam ze jeżeli nie jest to konieczne to wolała bym pracować. Powiedział że bardzo dobrze bo w domu można zwariować ciągle myśląc o tym żeby wszystko było ok. Jak podchodzicie do kwestii zwolnienia?
    Chciałabym też zapytać czy sa tu dziewczyny które brały tylko acard( bez np clexane ) i udało im się donosić ciąże? Z góry dziękuje za odpowiedzi

    Ja byłam miesiąc na zwolnieniu w pierwszym trymestrze z powodu plamień i krwawień. Potem wróciłam do pracy i planowałam pracować do końca grudnia. Ale ze względu na ból kręgosłupa i pobolewania podbrzusza po siedzeniu przy komputerze zacznę chyba zwolnienie wcześniej. Teraz 2 tygodnie a potem zobaczę. Gdyby nie to, że moja umowa kończy się w czasie macierzyńskiego, to pewnie poszłabym na zwolnienie wcześniej. Mój lekarz bez problemu wypisuje zwolnienie i ode mnie zależało kiedy będę chciała na nie pójść.

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 9 listopada 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane prenatalne przełożone na za tydzień bo mam tyłozgiecie macicy i gorzej widać dzidziusia. Mówił że jakby się uparł to by zrobil ale po co się męczyć jak za tydzień bedzie duzo lepiej. Ale pokazal nam serducho i dał posłuchać, wiec z M pierwszy raz slyszelismy. Ma 6cm, machał nogami i pupą jak wariat! Zarąbiście to wyglądało, usmialismy sie z Mężem :D po wyjściu M mowi - widzisz kazalem mu ciwczyc nogi i widzisz jak sie slucha, to bedzie sportowiec, skoczek narciarki Adam Małysz a jak dziewczynka to Adamka xD piękny widok, piekne uczucie, bedzie dobrze!

    Lyanna lubi tę wiadomość

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 9 listopada 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że udało Wam się zobaczyć dzieciątko i usłyszeć serduszko <3 Szkoda tylko, że musicie jeszcze tydzień czekać, bo pewnie już się nastawiliście na dzisiejsze badanie. Ja nie mogłam spać w nocy przed badaniem prenatalnym. Ale skoro lekarz powiedział, że lepiej poczekać to trzeba uzbroić się w cierpliwość.

    Mój mąż też pierwszy raz na prenatalnych zobaczył malucha i usłyszał serduszko. To był ten moment, kiedy uwierzył, że coś tam faktycznie jest w środku :) Ja mam za tydzień w środę połówkowe i mam nadzieję, że dowiemy się czy to chłopiec czy dziewczynka.

    I mogę Wam jeszcze przy okazji powiedzieć, że teraz już się nie denerwuję przed każdą wizytą. Byłam u mojego gina na usg w ubiegłym tygodniu i pierwszy raz czekałam zrelaksowana w poczekalni.

    Edzia1993 lubi tę wiadomość

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 9 listopada 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia ja się naprawdę zastanawiam czy jest sens,żebyśmy chodziły na wizyty lepiej co drugą zawsze zaoszczędzimy :D Ja też mam tyłozgięcie macicy. No i za tydzień wizyta. Teraz to już musi być tylko dobrze kochana :D A miałaś robione normalne usg ? Czy od podwozia,że Twój M widział maluszka jak wariuje ?

    Edzia1993 lubi tę wiadomość

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 9 listopada 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, a mi przełożyli wizyte ze srody na poniedzialek hurrra wcześniej zobacze mojego okruszka! Od dziś zaczęły mnie męczyć mdłości, więc powiedziałam szefowi w pracy żeby nie musieć pracować w nocy i w weekendy. Wykazał dużo zrozumienia i powiedział, żebym szybko szła na zwolnienie ( bo wtedy zwalniam miejsce i moze kogoś zatrudnić na zastepstwo, mi w to graj) byle do poniedziałku

  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalne Kochana :) ale tak skakał ze bylam w szoku. Caly sie ruszal, skurczal i prostowal nogi.
    Nawet sie cieszę ze za tydzien znow jade hihihihi :D
    Kajula Ty tam nie jedz ja Ci napisze co tam u Naszym Babelkow slychac hahahhaha. To jest niemożliwe ile nas laczy

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 10 listopada 2017, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieeeeeeń dobry!
    Co u Was?:)

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 10 listopada 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Mąż jak na razie był przy każdym usg. Doktor zawsze woła Męża i rozkoszujemy się tym cudnym widokiem. :)
    U nas dziś w porządku, choć pogoda za oknem nie rozpieszcza.

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 10 listopada 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :* U Nas pogoda straszna pada i jest pochmurno nic tylko położyć się do łóżka i przeczekać. Edzia ja aż nie wierzę,że to jest możliwe,że są aż takie podobieństwa między Nami kochana. Nasze maluszki są na pewno zdrowe i badania wyjdą oki. Mój lekarz już jak Mnie badał to powiedział tylko albo aż,że kość nosowa jest widoczna :D A nasz maluch kopał nóżkami i ssał palucha. Koleżanka powiedziała,że na jednym zdjęciu wygląda jak by palił papierosa haahhaaha.

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • ArianaHuman Przyjaciółka
    Postów: 79 24

    Wysłany: 10 listopada 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj zaczęło się krwawienie :-( nie jest intensywne ale jest. Poszłam wczoraj do lekarza zrobił usg i powiedział "nie jest dobrze ale w medycynie cuda się zdarzają". Powiedział żebym zaczęła brać duphaston 2 razy dwie tabletki. Zrobiłam dziś bhcg wieczorem wynik i zobaczymy czy to już koniec :-( :-( :-(

    👩🏻39 lat
    3 poronienia ( ciąże w poprzednim związku )
    Badania genetyczne prawidłowe
    Badania hormonalne prawidłowe
    Drożność jajowodów prawidłowa
    🧔🏻41lat
    Badania nasienia prawidłowe
    Badania genetyczne prawidłowe
    Wirusologia prawidłowa

    💑Przygotowania do drugiej inseminacji 🙏
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 10 listopada 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haana ja na szczęście zawsze tez wychodziłam z M, jakoś lepiej sie czuje, a dodatkowo wiem ze dla niego to bardziej namacalne, tym bardziej jak widzi taka skaczącą żabę :D

    Kajula tak samo myślę, nam nic wczoraj nie mówił, ale nochal było widocznie widać na usg chociaż nawet nie wiem co to znaczy, jak widać kość nosowa.

    Adriana czekamy na informacje oby było wszystko dobrze. Nie poddawaj się Slonce!

    U nas też pogoda do bani. Chce dzisiaj upiec ciacho w kształcie serca na nd bo mamy rocznice :)

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 10 listopada 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ArianaHuman, bierz Duphaston, leż i postaraj się o tym nie myśleć. Ja wiem, że to bardzo trudne ale stres w niczym nie pomoże. Trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie i fasolkę :*

    ArianaHuman lubi tę wiadomość

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 10 listopada 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariana mi jeszcze lekarz kazal prac witamine c, i krwawienie ustapilo.

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • ArianaHuman Przyjaciółka
    Postów: 79 24

    Wysłany: 10 listopada 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia1993 wrote:
    Ariana mi jeszcze lekarz kazal prac witamine c, i krwawienie ustapilo.
    Dzięki za podpowiedź

    👩🏻39 lat
    3 poronienia ( ciąże w poprzednim związku )
    Badania genetyczne prawidłowe
    Badania hormonalne prawidłowe
    Drożność jajowodów prawidłowa
    🧔🏻41lat
    Badania nasienia prawidłowe
    Badania genetyczne prawidłowe
    Wirusologia prawidłowa

    💑Przygotowania do drugiej inseminacji 🙏
‹‹ 389 390 391 392 393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ