Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :)
    Jak mnie taki widok za oknami budzi to od razu humor dopisuje :D ja wiem, że to do wieczora to już śladu po nim nie będzie ale cieszę się i podziwiam choć tą chwilę.

    Ibishka, rozumiem i nie zazdroszczę, jednak zima w mieście a zima w górach to dwie różne zimy, dlatego ja nie wyobrażam sobie mieszkania w innym miejscu jak miasto. U Ciebie ten śnieg pewnie się dłużej utrzyma ale może nie będzie jeszcze tak źle i Was nie odetnie od reszty świata.
    dlg876.jpg

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka ja też mam taką nadzieję :) ale jak na miasto to faktycznie ładnie :) u nas już dawno nie widać trawy barieręk itp :-D problem tkwi w aucie. Jakbyśmy mieli SUV z napędem 4x4 to nie byłoby problemu, ale mamy niestety hatchbaka który jest niski i zupełnie nie na takie warunki. Ale przy budowie 200m domu od podstaw i wykończeniu go nie starczyło już na samochód:( ale np dostawczak z meblami nawet nie odważy się kierowca zjechać do nas. Bo u nas jest tak że mieszkamy na bardzo dużej górze, i dojazd jest od góry i żeby bezpośrednio dojechać do nas trzeba najpierw wyjechać na szczyt góry droga miejska i tu nie ma problemu, ale potem jest ostry 150m zjazd do nas no i to już jest atrakcją niesamowita w zimie :) obok nas są domy deweloperskie wynajmowane turystom, to nieraz mnie ludzie zatrzymywali i gratulowali odwagi i umiejętności hahaha na to prosta odpowiedź - trzeba sobie jakoś radzić :) ale teraz się cykor zrobiłam bo nie chce dziecku zaszkodzic. W zeszłym roku miałam w bagażniku trochę piasku i łopate i nawet jak się trafił jakiś rów lub poślizg to wychodziłam z auta podsypywalam koła zakladalam łańcuchy i jakoś to szło...teraz panicznie boję się upadku bo pamiętam ile ich było w zeszłym roku.. Mąż się śmiał że mam zakaz chodzenia w miejsca publiczne gdzie się trzeba rozbierać typu basen, bo ludzie pomyślą że u nas w domu przemoc jakąś hehe:)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c269a83c58a7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2017, 08:23

    pomarańczka_33, Magdzia85F, Tęskniąca, monroe lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zdecydowanie macie inny krajobraz ;)
    faktycznie macie ekstremalne warunki, ja to jestem za wygodnicka żeby się zdecydować na taki hardcore, choć mój mąż oszalałby ze szczęścia jakbym się zgodziła na wyprowadzkę w Bieszczady ;D no ale ja się zdecydowanie do tego nie nadaję :) trzymam mocno kciuki za ten Wasz śnieg co by łaskawy był :)

    ibishka, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka żeby maz sobie dał spokój z domkiem w Bieszczadach to pokaż mu filmik na yt zatytułowany Domek w Karkonoszach:-D ile razy bym tego nie słuchała to ryczę że śmiechu przez to jak bardzo jest to trafione :-) polecam, kilka minut które się idealnie wpasowuja w dzisiejszy klimat :-)

    pomarańczka_33, Ilona92 lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znamy, znamy i uwielbiamy ;D
    ja się zawsze w końcu na nim popłaczę ;D

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    a u mnie w mieście wczoraj w okolicach 22.00 była burza i sypał śnieg, po którym dziś nie ma śladu ;)

    Pomarańczka - dopiero teraz zauważyłam w Twoim pasku, że czekacie na Kirunie ;) Ja Kirę znam tylko z książki " Dziecko Last Minute" - mega śmieszna powieść. To jest chyba druga część z 3, ale dla mnie najśmieszniejsza ;)

    Ja wczoraj byłam przerażona tym śniegiem, bo od dziś czekaja mnie 3 dni z psem ojca, ktory jest bardzo silny i boje sie upadku. No ale teraz troche odetchnelam ;)

    Milego dnia,
    P.S. mi Belly pokazało 50%.....ale ekscytacja !!!!! ;););)

    pomarańczka_33, Tusianka, ibishka lubią tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście nie znam jeszcze żadnej Kiry ;) my się zainspirowaliśmy serialem Orphan Black ;) potem sprawdziliśmy czy to imię występuje w polskim kalendarzu, jak się okazało że tak to decyzję jednogłośnie podjęliśmy :) dla chłopca było wybrane Bruno, no ale może jeszcze zostanie wykorzystane kto wie ;D

    Powodzenia z sierściuchem! :D duży jakiś? kocham psy <3

    No to macie dzisiaj połowinki, macie co świętować ;D

    Tęskniąca lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Jakie piękne widoki! Kocham śnieg! Ale ja to trochę jak duże dziecko jestem:-P

    Ibishka masz tam jednak ciężko o tej porze. Wózek to chyba z odśnieżarka musisz kupić!;-)

    Pomarańczka ładnie Kira:-) u Nas zostaje Ada. Chyba że na połówkowych będzie chłopak, to Konrad.

    Tęskniąca powodzenia z psiną!

    ibishka, pomarańczka_33 lubią tę wiadomość

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak jak przypuszczałam, nawet z podwórka nie daliśmy rady wyjechać bo auto w śniegu grzezlo:-D

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusianks masz całkowita racje, dlatego od 1 w nocy zaczęło sie wynoszenie swoich rzeczy. Także jeszcze ma "CO" zabrać wiec nie uniknione beda spotkania.
    A ja jakos musze sobie poradzić finansowo... bedzie cieżko, ale do marca/kwietnia trzeba przetrwać :)

    Ibishka ja pamietam tamten rok w Beskidach.... 400 m drogi dojazdowej zaśnieżona, a nikt nue był na tyle uprzejmy by ja odśnieżyć bo swojego nie mieliśmy... zamarznięty filtr paliwa bo auto nie garażowane, drugie i tak nie wyjechało bo osobowe, a jedyny ktory mógłby sie przebić przez te zaspy padł... szuflowanie 2 dni i wyjeżdżanie po kilka metrów osobówka. Tyle co w tamtym toku szuflowania nie miałam nigdy...
    Nam nadzieje, ze to dopiero podrygi bo wszędzie widze powyżej 5 w tym tyg:) i to fakt, ze tyle upadków co w tamtym toku to nie miałam ! Non stop jak nie oblodzony podjazd to zaspa , masakra wszystko bolało jak cholera!

    Powodzenia na połówkowych i miłych spacerów z psina :)

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 20 listopada 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona, dasz radę! Trzymam mocno kciuki! czasem lepiej podjąć może drastyczną decyzję ale odnaleźć swój spokój a w przyszłości niewątpliwie to pozytywnie zaprocentuje :)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 20 listopada 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) I tak oto rozpoczynamy 6 miesiąc :) Kiedy to zleciało?
    U nas na całe szczęście padało tylko deszczem. Ja śnieg toleruję jedynie w okresie Boże Narodzenie, Sylwester i gdy jeszcze brat był mały to na ferie. Poza tym czasem niech pada wokół bieguna. Na zdjęciach wygląda to pięknie.

    Jeszcze opony mam nie zmienione ;)

    Ilona mimo, że wirtualnie to jesteśmy z Tobą. Tak, drastyczne kroki są nieprzyjemne, ale bardzo często konieczne (wiem to po sobie, bo i u nas nie było usłane różami). Trzymaj się i zobaczysz, będzie lepiej.

    Magdzia85F, Ilona92 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 20 listopada 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona a skąd mniej więcej jesteś? Oj jak czytałam Twojego posta to bez problemu widziałam przed oczami co tam mieliście :-D ale jakoś trzeba dać radę nie? Jak że wszystkim


    Mam nadzieję że jakoś sobie poradzisz. Musisz. Jesteś silna i masz dla kogo to jakoś próbować pociągnąć. Mocno trzymam za Ciebie kciuki!

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 20 listopada 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka trzymaj się....za chwilę pojawi sie ktoś kto będzie dla Ciebie całym światem i Twoją miłościa życia. A "tatuś" niech żałuje, bo chyba nie wie co traci - jedyną rzecz o którą w życiu warto walczyć !!!!!!

    Mnie też czeka macierzyństwo w pojedynkę z "tatusiem" na godziny, ale u mnie to był świadomy wybór. Długo się gryzłam z myślami, czy fundować mojemy dziecku takie życie, ale doszłam do wniosku, że nawet w pełnych rodzinach zdarzaja się tragedie, wypadki, nałogi i przemoc i w konsekwencji dzieci nie maja ojców. A ja dam życie, które ma szansze być szczesliwe jak kazde (tak naprawdę to zależy tylko od niego/niej) - ja zrobie wszystko zeby tak bylo a to chyba najwazniejsze. Naucze go/ją radości życia i ciekawości świata i bede kibicować, żebu jemu/jej ułożyło się tak jak sobie tego życzy.

    Jak bedziesz chciala pogadac to zapraszam do siebie ;) mieszkam sama, mozemy zrobic sobie nawet kilkudniowe pizama party ;p

    Magdzia85F, pomarańczka_33, Ilona92, APrzybylska lubią tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona trzymam za Ciebie i Maluszka kciuki! My kobiety mamy przewagę nad facetami, bo wiele potrafimy przejść i wyjść z tego naprawdę dobrze!

    pomarańczka_33, Ilona92, APrzybylska lubią tę wiadomość

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 20 listopada 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inishka ja mieszkałam 2 lata pod Limanowa :) teraz spowrotem w centrali.

    Macie racje dam rade :)! Wszystkie musimy dac rade. Straszenie kogos to tylko słowa!

    Dziekuje Wam bardzo za wsparcie!! ❤️❤️❤️Jesteście kochane!

    Tęskniąca teraz to i ja jestem sama, nie licząc kora he he :D

    pomarańczka_33, ibishka, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 20 listopada 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj okolice Limanowej maja podobny klimat jak u mnie plus teren też momentami podobny :)
    I tak trzymać! Będzie dobrze!

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • BP 02 Autorytet
    Postów: 678 944

    Wysłany: 20 listopada 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, melduje sie po polowkowym. Calkowiecie zdrowy maluch :) takze troche uspokojona, tyle ze zadnego zdjecia mi nie dali bo drukarka sie popsula :( doktor przypuszcza ze raczej chlopiec, co mnie troche zszokowalo. Caly czas uwazalam ze to dziewczyna :0
    Ilona- trzymaj sie mocno, jestesmy z Toba!

    pomarańczka_33, Magdzia85F, aga_90, monroe, Tęskniąca, APrzybylska, Ilona92, Sylwiaa95, Tusianka lubią tę wiadomość

    dxomclb10296nsxe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Czy wy wiecie ze u mnie sniegu nic a nic? :( bu!!!!!!
    Ja po wizycie w przychodni waga 85kg wiec bez tragedii, mam sie nie przejmowac bo przyrost idealny jak nie maly.
    Mialam przeboje z ciśnieniem bo pierwszy pomiar 130/90 ale po 40min ponownie zmierzone 110/60 w kazdym badz razie mam mierzyc 2x dziennie i zapisywac.
    Dostalam skierowanie na powtorzenie tsh bo powiedzialam doktorkowi ze odkad zwiekszono mi dawke euthoryxu to mam bole glowy i ogolne roztelepanie.
    I zapisal nas na usg polowkowe na 7grudnia wiec jeszcze troche poczekamy ;) :)
    Siedze mysle nad prezentami grudniowymi dla syna i normalnie zero pomyslow.
    Na urodziny mam tory tomka i przyjaciol, a swieta i mikolaj? ;) mikolaj to moze jakis traktor bo jest fanem a swieta to juz zglupialam. Maz wymyslil tablet ale ja jestem przeciwna bo olek ma dopiero 4lata i jak dla mnie powinien spedzac czas z nami a nie na oglupiaczu.
    Macie jakies swiateczne pomysly na zabawki? ;)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona trzymam kciuki za Ciebie, przytulam cieplutko

    Ilona92 lubi tę wiadomość

‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ