X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Ilona patrzę na Twój suwaczek:-) zaraz i połówkowe!!!

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 28 września 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płakałam dziś na widok ubrań, w które się nie mieszczę :/

    A teraz migrena ...

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 28 września 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze byłam płaczliwa i się szybko wzruszałam. A teraz mam wrażenie, że jakoś mniej. Za to jutro mam wizytę u gina i od kilku dni milion czarnych myśli, czy wszystko dobrze z dzieckiem. Wcześniej nie miałam prawie żadnych objawów, to źle. A jak zaczęły się znowu lekkie mdłości z rana, to też niedobrze :D Chyba nic nie dogodzi kobiecie w ciąży :)

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 28 września 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja cale zycie bylam nerwowa i pyskata do tego,od malego.
    Ale teraz to az sama sie siebie boje...
    Wszystko mnie wkurza,wszystko.
    A i jeszcze do tego zrobilam sie mega niezdarna...obijam sie o wszystko,wszystko mi z rak leci.
    To sobie wyobrazcie jaka wsciekla chodze,a jak obiad gotuje to maz i syn kuchnie omijaja wiellllkim łukiem.

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 28 września 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusianka wrote:
    Ja zawsze byłam płaczliwa i się szybko wzruszałam. A teraz mam wrażenie, że jakoś mniej. Za to jutro mam wizytę u gina i od kilku dni milion czarnych myśli, czy wszystko dobrze z dzieckiem. Wcześniej nie miałam prawie żadnych objawów, to źle. A jak zaczęły się znowu lekkie mdłości z rana, to też niedobrze :D Chyba nic nie dogodzi kobiecie w ciąży :)
    Myślę, że mobilne USG mogłoby się nadać w dogodzeniu kobiecie w ciąży ;) to by było coś fajnego.

    Wszystko będzie pięknie, nastaw się pozytywnie, bo jutro zobaczysz znowu swoje maleństwo :D

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 28 września 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Myślę, że mobilne USG mogłoby się nadać w dogodzeniu kobiecie w ciąży ;) to by było coś fajnego.

    Wszystko będzie pięknie, nastaw się pozytywnie, bo jutro zobaczysz znowu swoje maleństwo :D

    Powinni dawać takie każdej kobiecie na pierwszej wizycie do używania w domu :D

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 28 września 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika32 wrote:
    A ja cale zycie bylam nerwowa i pyskata do tego,od malego.
    Ale teraz to az sama sie siebie boje...
    Wszystko mnie wkurza,wszystko.
    A i jeszcze do tego zrobilam sie mega niezdarna...obijam sie o wszystko,wszystko mi z rak leci.
    To sobie wyobrazcie jaka wsciekla chodze,a jak obiad gotuje to maz i syn kuchnie omijaja wiellllkim łukiem.
    Biedni ci Twoi faceci ;) a pytałaś może gina o jakąś radę na te nerwy, czy to po prostu hormony i tak musi być?
    Ja zawsze byłam niezdarna, a teraz to apogeum, mąż tylko na mnie z politowaniem patrzy ;)

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 28 września 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Jakaś płaczka się robię. Przeczytałam o tym, że dziecko słyszy mamę i łzy:-P

    Normalka ;), ja ryczę:
    1. jak spojrze na USG, gdzie malenstwo ssie kciuk ,
    2. jak sobie pomysle jakie jest juz duze (cale 6 cm i ma juz wszystko, tylko bardzo małe ;) )
    3. jak sobie pomysle, jakie to niesamowite, ze we mnie rozwija sie drugi czlowiek
    4. i w ogole prawie za kazdym razem kiedy o tym mysle ;)

    APrzybylska, Oublier, Magdzia85F, aga_90, Tusianka lubią tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po badaniach:-) wszystko super! Na początku Dzidzia nie chciała współpracować, więc miałam przykazań wypić sporo wody i zjeść słodkie. :-)

    Termin porodu taki, jak był 12.04.2018

    aga_90, Ilona92, Tusianka, APrzybylska, BP 02 lubią tę wiadomość

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 28 września 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Jestem po badaniach:-) wszystko super! Na początku Dzidzia nie chciała współpracować, więc miałam przykazań wypić sporo wody i zjeść słodkie. :-)

    Termin porodu taki, jak był 12.04.2018
    Super, oby tak dalej!

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Jak dziś humory? Któraś dziś wizytuje?

    Ja z wrażenia spać nie mogłam. :-P

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 29 września 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Magdzia bardzo się cieszę, że na badaniach wszystko w porządku :D

    A ja się pytam czy czasem w II trymestrze nie miało być lepiej? Od wczoraj mega migrena, głową nie mogę ruszać i plecy jak z kamienia :( dodatkowo wieczorem zjadłam bułkę, żeby w nocy mnie głód nie obudził i oczywiście pół nocy wzdęcia, bieganie do WC ... a rano ledwo zdążyłam do kuchni taka byłam głodna :/

    Czy może być tak, że I trymestr w miarę spokojny do II za to gorzej?

    Na dziś siostra zaplanowała wyjazd do Ikea, mam nadzieję, że trochę się rozruszam. :)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska nie strasz. Liczę że będzie lepiej!
    AAA wczoraj ciśnienie było wysokie, może stąd ból głowy.
    Zauważyłam, że bułki na noc to kiepski pomysł. Bo też miałam wzdęcia, teraz jem białko z warzywami i ok. Ogólnie jak zaczęłam jeść jak wcześniej ( nareszcie jem znowu warzywa) to lepiej mi na żołądku.



    My z Mężem często do Ikei jeździmy. Od kilku miesięcy chcę komodę kupić i jakoś nie mam chęci kasy wydawać. A przyda się na rzeczy Maluszka.

    Może Męża bym jutro gdzieś wyciągnęła, bo ładna pogoda.

  • BP 02 Autorytet
    Postów: 678 944

    Wysłany: 29 września 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez pogoda dzis piekna, chyba pojedziemy za miasto na weekend. Ja juz czekam na te prenatalne w srode z taka niecierpliwoscia... Tez bym chciala wiedziec, ze wszystko dobrze... oby...

    Zastanawiacie sie juz nad pokojem dzieciecym? Ja tak powoli mysle co i jak bym chciala :)

    dxomclb10296nsxe.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 29 września 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BP 02 wrote:
    U nas tez pogoda dzis piekna, chyba pojedziemy za miasto na weekend. Ja juz czekam na te prenatalne w srode z taka niecierpliwoscia... Tez bym chciala wiedziec, ze wszystko dobrze... oby...

    Zastanawiacie sie juz nad pokojem dzieciecym? Ja tak powoli mysle co i jak bym chciala :)
    Ja już wiem dokładnie co i gdzie ;) chociaż może to się zmienić przez tyle czasu.

    BP opowiadaj co tam wymyśliłaś? :)a na badaniach będzie wszystko super :)

    Magdzia85F, BP 02 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 29 września 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    ja się w środę pochwaliłam że czuję się lepiej, a wczoraj tak mną przeciorało, że sama siebie podziwiam że zatrzymałam wszystko w żołądku do momentu wejścia do domu, a wracałam autobusem ponad godzinę :P

    także już się nie będę chwalić gdy poczuję się lepiej ;) ale podobno zdarzają się ciąże że I trymestr jest w miarę ok, a wszystko nasila się w II :/ mam nadzieję że u nas tak nie będzie!

    i gratuluję udanych wizyt :)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BP no my jeszcze pomysłu nie mamy na pokoik. Na pewno przemalujemy i chcemy cotton balls:-)

    Aga ja właśnie też się nie chwalę, że super, bo potem mnie ścina.

    BP 02 lubi tę wiadomość

  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 29 września 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Ja właśnie wróciłam z wizyty :) W nocy nie mogłam usnąć, bo się bałam czy wszystko dobrze. A tu dzidzia rośnie dobrze, ma już ponad 5 cm!
    Lekarz mówił, że na jego oko wszystko wygląda w porządku, ale w czwartek mam prenatalne i tam mi wszystko dokładnie posprawdzają :)

    https://zapodaj.net/256e2b3677b06.jpg.html

    Magdzia85F, aga_90, APrzybylska lubią tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusianka to bardzo dobrze! Spokojniej na wizytę pójdziesz:-)

    Tusianka lubi tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 29 września 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusianka wrote:
    Dzień dobry!

    Ja właśnie wróciłam z wizyty :) W nocy nie mogłam usnąć, bo się bałam czy wszystko dobrze. A tu dzidzia rośnie dobrze, ma już ponad 5 cm!
    Lekarz mówił, że na jego oko wszystko wygląda w porządku, ale w czwartek mam prenatalne i tam mi wszystko dokładnie posprawdzają :)

    https://zapodaj.net/256e2b3677b06.jpg.html
    Piękny dzidziuś i jaki już duży :D bardzo się cieszę. Niepotrzebnie się stresowałaś, ale doskonale to rozumiem.

    Tusianka lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ