Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 30 września 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) mi ewidentnie nie służy żelazo :/ mam straszne nudności i wymioty po nim, a moje wyniki krwi trzymają sie raczej dolnych granic.. masakra
    Ale żeby nie było że w ciąży nic nie robię to umyłam dziś 2 okna :d i zrobilam pranie :)

    Dziewczyny!! Byłam wczoraj na premierze "Botoksu", myślałam że to po prostu polska komedia.. a to (film bardzo dziwny,ale są zabawne momenty) film o porodach, aborcjach, poronieniach.. miedzy innymi oczywiście, ale głównie. Byłam w szoku. Gdybym wiedziała to bym nie poszła. Także tego, jak coś to nie polecam oglądać będąc w ciąży :)

    Ps. A jutro obiad u teściów.. super :/

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska leniwie. Też bym pojechała gdzieś, ale do Teściów jeździliśmy ostatnio.

    Aga dlatego ja nie chcę oglądać. Ostatnio na jedno kopyto robi ten reżyser filmy.

  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 30 września 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy dzisiaj zjeść na mieście i uczcić czwartkowe urodziny męża :) Debiut miały spodnie ciążowe z h&m i powiem Wam, że dopiero jak je ubrałam to faktycznie widać już lekko brzuszek :D

    Ilona92, Magdzia85F, aga_90 lubią tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 1 października 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm... no to teraz muszą dobrze przemyśleć czy iść na ten botoks.. :p

    iv09mg7yklmn388j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam testy genetyczne z wolnego płodowego DNA - dziecko zdrowe :)
    to chłopiec :)

    Magdzia85F, Tusianka, APrzybylska, aga_90, Ilona92 lubią tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 1 października 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elfiontko wrote:
    Zrobiłam testy genetyczne z wolnego płodowego DNA - dziecko zdrowe :)
    to chłopiec :)
    Super :D
    a możesz powiedzieć gdzie robiłaś takie badanie i jaki był koszt?

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 1 października 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusianka wrote:
    Debiut miały spodnie ciążowe z h&m i powiem Wam, że dopiero jak je ubrałam to faktycznie widać już lekko brzuszek :D
    Mówiłam że te spodnie eksponują brzuszek bardziej :D ale dobrze że to nie tylko moje wrażenie :)

    Tusianka lubi tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Hej Mamusie :D jak mija weekend?
    Ja dziś miałam sporo zajęć, jutro wyjazd do teściów. Obiecuje nadrobić Was w poniedziałek :)

    Życzę udanej reszty soboty i pięknej niedzieli :)

    ps czujecie może łaskotanie w brzuchu? ;)

    Ja zaczęłam czuć łaskotanie, ale dopiero na początku tygodnia, jak lezę na plecach, to wtedy na dole brzucha tak.

    Ja wczoraj byłam z moimi chłopakami na pizzy, myślałam że umrę z przejedzenia, czosnek ani ciasto drożdżowe mi nie służą ,

    dzisiaj spacer dwugodzinny, super:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2017, 16:23

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elfiontko wrote:
    Zrobiłam testy genetyczne z wolnego płodowego DNA - dziecko zdrowe :)
    to chłopiec :)


    Super i gratuluję!!!:-)

    Zazdroszczę Wam tych spacerów! U mnie 10 minut i zadyszka oraz łomot serducha! I muszę odpocząć.

    Musimy z Mężem w wolny dzień wybrać się na starówkę:-)

    elfiontko lubi tę wiadomość

  • Alijowi Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 2 października 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam na "Botoksie" też myślałam, że bedzie to komedia. Będąc po poronienu i teraz w końcówce I trymestru drugiej ciąży nie polecam tego rodzaju kina. Połowę filmu przepłakałam i to nie ze śmiechu :/

    Alijowi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Super :D
    a możesz powiedzieć gdzie robiłaś takie badanie i jaki był koszt?
    \

    tych badań genetycznych są trzy rodzaje harmony nify i ten co ja robilam to Genome MaterniT

    moj kosztowal 3tys ale sa tez tansze które okreslaja mniej zmian genetycznych, kazdy taki test jezeli sie chce okresla tez odrazu płeć

    najtańszy kosztuje 1700 pln

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2017, 07:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alijowi wrote:
    Wczoraj byłam na "Botoksie" też myślałam, że bedzie to komedia. Będąc po poronienu i teraz w końcówce I trymestru drugiej ciąży nie polecam tego rodzaju kina. Połowę filmu przepłakałam i to nie ze śmiechu :/


    tez chcialam sie wybrac na ten film ale mysle ze jednak nie warto ;/ szczegolnie teraz

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 2 października 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :D witam się na początku 15 tygodnia :D czuję się dziś dobrze, za oknem świeci słońce.

    Po wizycie u teściów mam dwa słoiki marynowanych ogórków, świeże wiejskie jajeczka i wiertarkę udarową, bo mąż rozgrzebał sypialnię ;)
    Mam w salonie składzik tak, że ledwo się da przejść.

    Kto w tym tygodniu wizytuje? :)

    robię dziś ciasto z jabłkami, które też są od teściów.

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!!

    A ja odliczam ostatnie dni I trymestru. Wizytę mam za tydzień, bo stwierdziłam, że jak zrobię prenatalne, to nie będę od razu biec do swojego prowadzącego, żeby się pochwalić, że wyszły ok.
    Zastanawiam się tylko, na kiedy kolejna wizyta, chyba dopiero 9 listopada. Muszę podporządkować trochę wizyty do wolnych dni Męża (dobrze, że ma grafik na 3 miesiące do przodu).

    APrzybylska tryskasz dobrym humorem :) super!!!

    Za mną po wczorajszym Masterchefie chodzi drożdżowe :P więc chyba zrobię, mam mrożone wiśnie, to może z wiśniami.

    Szarlotkę też bym zjadła :)

    Miłego dnia dziewczyny!

    APrzybylska, Ilona92 lubią tę wiadomość

  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 2 października 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój sam kazał mi przyjść do siebie w piątek z wynikami prenatalnych. A te już w czwartek! :)

    No i już jestem w II trymestrze, jak to leci :D

    Magdzia85F, APrzybylska, Ilona92 lubią tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 2 października 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Hej!!!

    A ja odliczam ostatnie dni I trymestru. Wizytę mam za tydzień, bo stwierdziłam, że jak zrobię prenatalne, to nie będę od razu biec do swojego prowadzącego, żeby się pochwalić, że wyszły ok.
    Zastanawiam się tylko, na kiedy kolejna wizyta, chyba dopiero 9 listopada. Muszę podporządkować trochę wizyty do wolnych dni Męża (dobrze, że ma grafik na 3 miesiące do przodu).

    APrzybylska tryskasz dobrym humorem :) super!!!

    Za mną po wczorajszym Masterchefie chodzi drożdżowe :P więc chyba zrobię, mam mrożone wiśnie, to może z wiśniami.

    Szarlotkę też bym zjadła :)

    Miłego dnia dziewczyny!
    Czasem dla odmiany trzeba przestać marudzić ;) Ja też po wczorajszym Masterchefie myślę o drożdżówce, ale niedawno robiłam z budyniem, więc teraz czas na coś z owocami. Zwłaszcza, że mam pyszne jabuszka :)
    Rozmawiałyście o filmie "Botoks". Zwiastun nie sugeruje takich tematów ... Ja na szczęście nigdy nie przepadałam za polskim kinem i jeżeli już coś oglądałam, to w ostatecznej ostateczności z nudy.

    Magdzia jeszcze kilka dni i witamy w II trymestrze :D Ja odliczam do wizyty, jeszcze 10 dni.

    a na poprawę nastrojów przesyłam Wam kwiatki i pochwalę się, że dostałam tak bez okazji od męża :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f7d94d3bd35e.jpg

    Magdzia85F, Ilona92 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 2 października 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja się witam w II trymestrze :D

    widzę, że niestety nie udało mi się ostrzec wszystkich przed "Botoksem"...

    APrzybylska, Ilona92 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 2 października 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi dzisiaj się zawiesza ta strona ... Masakra :/

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska dodanie posta jakaś masakra. Ogólnie mogliby trochę to forum podrasować. Np. wielocytowanie, więcej emot - jakieś normalne wstawianie obrazków.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    APrzybylska dodanie posta jakaś masakra. Ogólnie mogliby trochę to forum podrasować. Np. wielocytowanie, więcej emot - jakieś normalne wstawianie obrazków.
    Też próbuje od rana coś napisać, dzisiaj masakra.

    Ja mam w środę genetyka, trochę się stresuje, ale jestem dobrej myśli.

    Dzisiaj miałam.piekny sen, śniło mi się że urodziłam piękną zdrowa córeczkę, piękny sen☺

    Odnośnie kina to chciałbym pójść do kina na film TO, jestem straszną fanką Stephena Kinga, mam większość jego książek, ale tego filmu boję się strasznie, ogólnie oglądam horrory z poduszką przed twarzą, więc teraz to nienajlepszy pomysł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2017, 15:09

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ