X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 29 września 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga_90 wrote:
    Hej :)
    ja się w środę pochwaliłam że czuję się lepiej, a wczoraj tak mną przeciorało, że sama siebie podziwiam że zatrzymałam wszystko w żołądku do momentu wejścia do domu, a wracałam autobusem ponad godzinę :P

    także już się nie będę chwalić gdy poczuję się lepiej ;) ale podobno zdarzają się ciąże że I trymestr jest w miarę ok, a wszystko nasila się w II :/ mam nadzieję że u nas tak nie będzie!

    i gratuluję udanych wizyt :)
    No to mnie teraz pocieszyłaś Aga ;) a dziś jak się czujesz?

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 29 września 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ani dobrze, ani źle, pociesza mnie to że jeszcze 4,5h i weekend :D

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 29 września 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Wow Ilona patrzę na Twój suwaczek:-) zaraz i połówkowe!!!
    I to zaraz po wszystkich świętych :) leci czas jak oszalały .

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona to szybko!!! Miesiąc praktycznie! I już będzie wiadomo, czy chłopiec czy dziewczynka:-)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • BP 02 Autorytet
    Postów: 678 944

    Wysłany: 29 września 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Ja już wiem dokładnie co i gdzie ;) chociaż może to się zmienić przez tyle czasu.

    BP opowiadaj co tam wymyśliłaś? :)a na badaniach będzie wszystko super :)


    jeszcze zbyt dokladnie nie wymyslilam :D
    Na razie przygladam sie koszom mojzesza- zeby na kolkach byl - mobilny po calym domu :) Do tego komoda z przewijakiem na gorze (ladne w ikei byly, biale). Po druhiej stronie duzy wygodny szary fotel do karmienia, a obok maly stolik i lampa o jakims lagodnym swietle.

    Taki rys wstepny :)

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    dxomclb10296nsxe.png
  • BP 02 Autorytet
    Postów: 678 944

    Wysłany: 29 września 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    BP no my jeszcze pomysłu nie mamy na pokoik. Na pewno przemalujemy i chcemy cotton balls:-)

    Aga ja właśnie też się nie chwalę, że super, bo potem mnie ścina.


    Cotton balls slicznie wygladaja, tylko ja sie boja ze beda mocno kurz zbierac :(

    Malowanie mnie czeka calego domu za dwa tygodnie :D

    dxomclb10296nsxe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kurz to na potęgę osiada. Masakra jakaś. Codziennie odkurzam i często podłogę myję.
    Hm, no to teraz się będę mocno zastanawiać nad tymi lampkami.

    O to dużo pracy będzie. Tylko Ty się nie wyrywaj!

  • BP 02 Autorytet
    Postów: 678 944

    Wysłany: 29 września 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja? A w zyciu :D ja wybralam kolor i strategicznie sie wyprowadzam na ten czas :D

    Tez u mnie sie kurzu natychmiast zbiera, nie wiem skad :(

    dxomclb10296nsxe.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 29 września 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli bedziecie malować cały dom, lepiej żebyś sue gdzies wyprowadziła na ten czas. Farby strasznie jednak śmierdzą, ale zrobisz jak będziesz uważała:) mnie tez czeka malowanie, kupowanie , meblowanie. Najważniejsze łóżeczko, wózek, przewijak i jakas szafka, zeby ubranka pomieścić z reszta damy rade na spokojnie :) najchętniej juz bym urządzała, ale w małym pokoiku jest wszystko prawie o nic. Sprzęty do kuchni, suszarnia ubrań i grzybow, ksiazki , masakra . Gdzie ja to przeniosę jak nie mam kuchni ha ha .
    Moze wczesniej bedzie juz cos widac miedzy tymi nogami , chociaż ja pragnę zdrowego , różowiutkiego dzidziusia i spokojnego przede wszystkim! Mi te lampki jakis nie zbierały kurzu, albo tak rzadko na nie patrzyłam :D

    BP 02 lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 29 września 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beda zbierac kurz, ale latwo sie je odkurza :)
    U nas przewijak będzie na lozeczku :)
    Stelaz od kosza mojzesza jest lekki wiec bez problemu da sie przeniesc :)

    U nas w dzieciecym będzie lozko, zeby bylo wygodniej podczaa nocnych karmien :) ja tez chce spac blisko dziecka, wiec na pierwsze miesiace przeniose sie do dzieciecego :)

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 29 września 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My będziemy mieć wspólny pokój z dzieckiem. Tylko najpierw czeka nas remont, bo się zamieniamy z rodzicami na ich większy. A jak już maluch podrośnie, to zobaczymy co wtedy. Czy dalej będziemy tu mieszkać, czy gdzieś nas wywieje w świat :)

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na początku też wspólny pokój - kupujemy łóżeczko dostawiane do Naszego łóżka. Pewnie i tak zanim dziecko bym przeniosła w ogóle na noc do innego pokoju, to minie dużo czasu. I w ogóle tak mi się wydaje, że w dzień będzie spało najpierw w salonie ;)

    A kosza Mojżesza nie kupujemy.
    Sama nie wiem, jeszcze tyle czasu.

    A w Ikei faktycznie fajny przewijak był. Ale ja chyba kupię taki przenośny,.

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myslalam o pokoiku ale wlasciwie po co go robic skoro dzidzia bedzie spala z nami. Bez sensu robic pokoik tylko po to zeby cieszylo moje oko ;) dlatego odmaluje sypialnie, zmienie loze na mniejsze i bedzie miejsce na komode i lozeczko. Jako ze sypialnia na gorze, to bede potrzebowala czegos na dol zeby dziecko moglo tam spac wiec pomysle o jakims lozeczku przenosnym czy cos w tym stylu.

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 29 września 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lipa, bo sypialnie mam na gorze i tylko sypialnie. Większość dnia spędzam na zewnatrz lub na dole także góra odpada , chyba, ze bede sue bała to na noc bede dostawiać malycha do łóżka lub położę go w jakimś łóżeczku przenośnym i tyle. Chciałabym go uczyć od razu spania w jego lozku , bo juz takie historie widziałam i słyszałam, ze człowiek sie zastanawia jak to mozliwe

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie spania to oczywiście nasza sypialnia, w niej wszystko się zmieści,
    przewijak napewno na łóżeczku bo bardzo to wygodne, synek tak miał i super można odstawić na bok, muszę kupić łóżeczko fotel bo nie wyobrażam sobie innego karmienia, trochę szaf.

    Najpierw będziemy robić rewolucję z miejscem w którym śpimy, bo chyba śpimy na zyle wodnej bo ciągle się budziły, już spalismy w salonie, na górze w dwóch pokojach i tam ok, tylko w sypialni dziwnie

    Mam pytanie czy Wam też tak brzuch wypycha, zaczęła mnie swedziec skóra, ale mam ciągle wrażenie że się rozpycha, obojętnie czy zjem czy jestem głodna.
    Aż strach pomyśleć co będzie dalej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2017, 07:37

  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 30 września 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zdarzają się Wam dziwne sny? Tak co 2-3 dni śnią mi się tak głupie rzeczy, że Mąż się nabija co to za narkotyki biorę :D

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi raz mnie tylko swedziala skóra na brzuchu.

    Tusianka to normalne takie sny;-)

    Jestem mega niewyspana po nocy. Jelita tak bolały, że szok ( dobrze, że znam ten ból, bo bym myślała, że to coś z Dzieckiem). Zjadłam 3 jabłka o 1 za dużo.

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 30 września 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sny tez mam dziwne, raz na pare dni:) czuje sie nie komfortowo z brzuchem kuedy mam jakis stres, strasznie mnie wtedy wzdyma :( nie wiem co robic by choć troche puściły gazy...

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona pij koper w saszetce, ale jedną na noc.

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 30 września 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mamusie :D jak mija weekend?
    Ja dziś miałam sporo zajęć, jutro wyjazd do teściów. Obiecuje nadrobić Was w poniedziałek :)

    Życzę udanej reszty soboty i pięknej niedzieli :)

    ps czujecie może łaskotanie w brzuchu? ;)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ