X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusianka dokładnie. Może wróci energia.

    Aga super wieści!!! :-) Faktycznie rośnie jak na drożdżach:-)
    A jak nogi wyglądają w tych jeansach, bo ja jak tyję to idzie mi w biodra i uda.

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 27 września 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia ja strategicznie nabyłam czarne ;)
    moje krótkie nóżki we wszystkim wyglądają pokracznie, a do tego muszę podwijać połowę nogawki, bo wszystko za długie ;)

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki mi pyszny obiad wyszedł. Hm, stwierdzam, że jem mniej niż przed ciążą. To znaczy szybciej się najadłam. Nawaliłam pół talerza warzyw. Mam fazę teraz na grzyby. Tak mi pachną. Mniam!

    U mnie to jest tak, że im bliżej rąk i stóp to chudziej. Stopy mam kościste i dłonie też. Im bliżej ciała to coraz grubiej. Ja to chyba dopiero później kupię ciuchy. Na razie chodzę w legginsach i mam jeansy "utyło mi się".

  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 27 września 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nogi też wyglądają ok, tzn, w nogach akurat nie widzę jakiejś specjalnej różnicy :)
    ale ambitnie kupiłam rozm. 36, bo 38 może byłyby i na zapas ale wyglądałam w nich jak w spodniach po starszej siostrze :P a poza tym to jest dosyć rozciągliwy materiał, więc myślę że trochę ze mną pobędą :P
    a poza tym nie cierpię za dużych spodni :)

    jeśli chodzi o płeć to w czwartek (21.09) mój gin lekko zasugerował że może to być dziewczynka, ale pewności nie ma żadnej :)
    a następną wizytę mam 19.10

    czy u Was już widać brzuszki? bo ja mam wrażenie że te ciążowe spodnie bardzo brzuch eksponują xD

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bardzo mało widać. Tak jakbym wzdęcie miała.

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga 90 gratuluję. Wiesz ja też się uspokoilam po usg, chociaż też pobrali mi krew to i tak liczę że będzie dobrze, ogólnie powiem Wam że jak jest kość nosowa i NT w normie to musi być dobrze, w poprzedniej nie było kości i NT 3.5 no i było bardzo źle.


    Mi dzisiaj strasznie brzuch wywalilo, jestem ciągle głodna, zjem niby normalnie i ciągle mnie ssie

    Dzisiaj kupiłam majonez kielecki i zdrapalam ser biały z chleba i posmarowalam i wchlonelam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2017, 16:06

    aga_90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed ciąża biegalam. Teraz nie biegam, chciałbym ćwiczyć bo wcześniej też tak robiłam, ale tak się męczę że szok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2017, 16:04

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 27 września 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znika zagłębienie pod sadełkiem ;) i obwód pasa się zwiększył.

    Przed pierwszą ciążą kupowałam 34/36 a teraz hmmm ... :p kochanego ciałka ponoć nigdy za wiele.

    Dziewczyny nie martwcie się, bo wszystko będzie dobrze. U mojego lekarza test pappa to standard i konieczne minimum. To tylko dla potwierdzenia, że dzidziuś rośnie prawidłowo :)

    A na obiad dziś zrobiłam łazanki z kaustą (makaron wyszedł mi idealny :D)

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 27 września 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Wam!
    To przemęczenie tez daje mi w kość . Przed ciąża mogłam cały dzien mogłam pracowac na zewnatrz, a teraz 2,5 h i wymiękam, nawet chodzenie po lesie mnie szybko meczy.
    Super, ze wasze bobasy sa zdrowe.
    Ja miałam dzis drugi raz prenatalne i trymestru i przy okazji mam podane ryzyko chorób przy podaniu wymiaru płodu.
    Teraz boje sie czy wszustko bedzie dobrze :/
    Ja wczoraj na obiad miałam kasze jęczmienna pęczak do tego świeży sos grzybowy i schab smażony z kością, moczony w mleku i cebuli :) na dzis tez jest ;)
    Na dodatek jak wróciłam do domu jakies gnidy wjechały mi na pole i zaoraly czesc kombajnem buraczanym i nawet nie przyszli, a jeżdżą juz drugi dzien! To kazali mi policja to załatwić ! Jak nie urok to s...przemarsz wojska.
    Ja zauważyłam, ze mam sport brzuch jak sie denerwuje. Mam lekko uniesiony, ale jak położyłam sie dzis do usg to az sie za głowę złapałam jak mi biodra wystawały , jak truposzowi :o dziecko jest teraz na wysokości naszych jajnikow tak miedzy spojenie łonowym a połowa długości do pępka, wiec chyba wszustko sie do gory podniosło, czy jak to jest?
    Mi lekarz nie powiedział noc o płci bo nie było widac .

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 27 września 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od pięciu dni meczy mnie ból gardła. Bylam w poniedziałek u lekarza rodzinnego i przepisała mi Cholinex co mnie bardzo zdziwiło bo wszędzie czytam i podobno nie można więc go nie kupiłam. Pani w aptece również go odradziła.. sama nie wiem co brać, wzięłam już cały prawie prenalen na gardło i nic.. dziś kupiłam tantum Verde i pije ciepłe napoje z miodem .. poradzcie coś :(:( brała któraś ten Cholinex??

    iv09mg7yklmn388j.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 27 września 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olKaczucha wrote:
    Dziewczyny od pięciu dni meczy mnie ból gardła. Bylam w poniedziałek u lekarza rodzinnego i przepisała mi Cholinex co mnie bardzo zdziwiło bo wszędzie czytam i podobno nie można więc go nie kupiłam. Pani w aptece również go odradziła.. sama nie wiem co brać, wzięłam już cały prawie prenalen na gardło i nic.. dziś kupiłam tantum Verde i pije ciepłe napoje z miodem .. poradzcie coś :(:( brała któraś ten Cholinex??
    Z tego, co się orientuję, to Cholinex raczej odpada :/ Niestety poza Prenalenem i domowymi sposobami to nic innego nie poradzę.
    Mam nadzieję, że Tantum Verde coś pomoże.

    Ilona Twój maluch też jest w 100% zdrowy, więc nie zamartwiaj się na zapas. :)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olKaczucha wrote:
    Dziewczyny od pięciu dni meczy mnie ból gardła. Bylam w poniedziałek u lekarza rodzinnego i przepisała mi Cholinex co mnie bardzo zdziwiło bo wszędzie czytam i podobno nie można więc go nie kupiłam. Pani w aptece również go odradziła.. sama nie wiem co brać, wzięłam już cały prawie prenalen na gardło i nic.. dziś kupiłam tantum Verde i pije ciepłe napoje z miodem .. poradzcie coś :(:( brała któraś ten Cholinex??


    Świetny lekarz, nie ma co.

    Czosnek, mleko z miodem i natarcie amolem, i wypocenie.

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 27 września 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mozna brac <a href=https://zapodaj.net/336c7f3b6d0e5.png.html>IMG_0214.PNG</a>
    Co do miodu, mi np słodkie "ściera" gardło . Niektóre ziołowe nawilżające mozna, a te wszystkie cholinexy sa strasznie mocne i wysuszają gardło :)

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!!!

    Dziś USG prenatalne, trzymajcie kciuki!

    Znowu jestem niewyspana. Masakra! A u Was jak nocka?

    Ilona92, BP 02, aga_90 lubią tę wiadomość

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 28 września 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede trzymać kciuki! Bedzie dobrze ! To takie nile uczucie popodgladac sobie malucha jak wygina sie meduza w wodzie ha ha . Wczoraj jak byłam na usg dostałam rownież ryzyko wystąpienia wad ba podstawie mojego wieku i pomiarów usg bobasa wyliczone na podstawie oprogramowania FMF 2012 oparte ba badaniach Fundacji Medycyny Płodowej. Miedzy nogami nic nie było widac, ale ja sie ogromnie cieszę ze jest zdrowe oby! Dwie sprawy mnie zawsze martwiły czy bedzie zdrowe i czy przeżyje porod :o
    Tak apropo kiedy bobas zaczyna słyszeć? Bo chetnie bym czytała mu na głos, ale jesli słyszy tylko "cos" na podstawie fal dźwiękowych to troche dziwnie jak nic nie słyszy przez uszy :)
    https://www.fotosik.pl/zdjecie/50468cb842ea5c81.jpg

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Cześć dziewczyny!!!

    Dziś USG prenatalne, trzymajcie kciuki!

    Znowu jestem niewyspana. Masakra! A u Was jak nocka?

    Trzymam kciuki daj znać jak będziesz już po

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2017, 09:06

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 28 września 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Cześć dziewczyny!!!

    Dziś USG prenatalne, trzymajcie kciuki!

    Znowu jestem niewyspana. Masakra! A u Was jak nocka?
    Magdzia trzymamy kciuki, na pewno wszystko będzie książkowo :D

    Czekamy na dobre wiadomości po wizycie.

    u mnie kolejna przespacerowana nocka :/ jestem nie do życia, a za oknem cudownie.

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 28 września 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92 wrote:
    Bede trzymać kciuki! Bedzie dobrze ! To takie nile uczucie popodgladac sobie malucha jak wygina sie meduza w wodzie ha ha . Wczoraj jak byłam na usg dostałam rownież ryzyko wystąpienia wad ba podstawie mojego wieku i pomiarów usg bobasa wyliczone na podstawie oprogramowania FMF 2012 oparte ba badaniach Fundacji Medycyny Płodowej. Miedzy nogami nic nie było widac, ale ja sie ogromnie cieszę ze jest zdrowe oby! Dwie sprawy mnie zawsze martwiły czy bedzie zdrowe i czy przeżyje porod :o
    Tak apropo kiedy bobas zaczyna słyszeć? Bo chetnie bym czytała mu na głos, ale jesli słyszy tylko "cos" na podstawie fal dźwiękowych to troche dziwnie jak nic nie słyszy przez uszy :)
    https://www.fotosik.pl/zdjecie/50468cb842ea5c81.jpg

    Znalazłam coś takiego:
    http://babyonline.pl/dziecko-w-brzuchu-mamy-co-lubi-dziecko-w-lonie-matki,emocje-w-ciazy-artykul,1701,r1p1.html

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakaś płaczka się robię. Przeczytałam o tym, że dziecko słyszy mamę i łzy:-P

    APrzybylska lubi tę wiadomość

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 28 września 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przeczytałam na baby online historie dziecka od poczęcia i sie śmiałam jak głupia , az mi brzuch falował ha ha

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ