Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Marta ja ten przepis to dla siebie chciałam :p :p :p

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie fair, ja znów chudnę :( już mam 57 i trochę :(

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla siebie znam przepis - mniej żreć, więcej się ruszać :D

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga_90 wrote:
    Ja kupiłam temperowki do warzyw w Lidlu za 12zl, ale jeszcze nie używałam, więc polecić nie mogę :d

    Dorota ja w takich chwilach robię leczo z cukinią- szybko i zdrowo ;)

    Magda skoro tyle sika i wyproznia to co jej się ma odkładać? Dziewczyna dba o linię! Mogłaby się podzielić tym przepisem na sukces by dużo jeść a mało tyc :p


    Aga może :P hehehe
    Szkoda, że ja tak nie mam :P bo niestety mam jeszcze 10 kg do zrzucenia :( a waga już nie spada...

    pomarańczka_33 wrote:
    To nie fair, ja znów chudnę :( już mam 57 i trochę :(


    Oż Ty!!! Oddam kg, ile chesz???


    Marta - znalazłam na all z certyfikatem z wysyłką 35 zł. Kupiłam :P (w sumie czego ja to nie kupiłam...)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 17:31

    Tusianka lubi tę wiadomość

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, to daj mi tak z 5 kg ;D
    I co jeszcze kupiłaś? :)

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leje!! Ale jak, masakra. Przyszło upragnione ochlodzenie. Jak to niewiele człowiekowi do szczęścia trzeba :P

    Edit: już po deszczu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 18:32

    pomarańczka_33, nick nieaktualny, ibishka lubią tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomarańczka_33 wrote:
    Madzia, to daj mi tak z 5 kg ;D
    I co jeszcze kupiłaś? :)


    Nawilżacz (bo ktoś zepsuł:/), wkładki laktacyjne z 300szt :P bo idą, piżamy na zimę Adzie, tego gryzaka...i książki (o BLW, zawitkowskiego i jeszcze o złości na dzieci)

    Aga zazdroszczę!!!! tu w centrum masakra :(

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez leje, od 2 godzin non stop

    xk81pfk.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozazdrościły i po deszczu.. Ech ;p

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal leje :P taka ulewa ze w gminie juz 10 zastepow strazy pozarnej w akcji...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 18:59

    xk81pfk.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas się zbieralo ale obeszło się smakiem :)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotka, ja tez oddam, tylko w cycki nie bierz, bo będę zazdrosna ;p
    U nas popadało 20 min i tyle...
    Dziewczyny a propos książek, jak przeczytacie jakąś naprawdę wartościowa książkę o dzieciach to dajcie znać, bo rynek jest tak zawalony amerykańskimi poradnikami życia (czytaj szmelc dla małolatów) że ja nawet do księgarni nie zaglądam..póki co wierze intuicji ;)

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, rozbroiłaś mnie tymi cyckami hahaha ;D

    Co do książek to mam podobnie, boję się je czytać i też ufam swojej intuicji choć obawiam się, że im dalej tym nie wystarczająca ona będzie, ale zobaczymy ;)

    U nas dalej sucho ale się ochłodziło, jak poszłam do ogródka po zabawki Akiego to przywitało mnoe takie fajne rześkie powietrze :)

    A co do zakupów to ja będę musiała dokupić jeszcze parę śpiworków do spania, w których jestem zakochana ;)

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomarańczka_33 wrote:
    Oj ja też cekam na deszcz i ochłodzenie ;) dzisiaj Misia mocno przytulaszcza jest a mi gorąco :P pomijam już ból głowy :P poszłabym na spacer ale bardzo parno jest

    Macie jakiś pomysł na szybki obiad bezmięsny i bezrybny? :)
    tak, placki z cukini plus tzatziki, chłodnik, makaron z pesto, sadzone,

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zakup książek - BLW - bo przepisy są, a ja jestem jednak mało lotna w kuchni jeśli chodzi o gotowanie :/ zawitkowski mnie ciekawi, bo czytałam trochę...a ta złość - to ciekawa, jestem co to jest za książka (dużo nie kosztowała:P). Ogólnie szukam teraz trochę ksiażek Adzie - pięknie wydanych i żeby można byłlo poczytać (no i czegoś uczyły). Rodzicom nie zabiorę, bo moja siostra tam z córką mieszka - i są w użytku. Plus Mała siostry ma 3 lata i praktycznie 1 ksiażkę zna na pamięć (wiersze tam są i jak super recytuje, mój tata a Jej dziadek ciągle Jej czyta).

    Ada dzisiaj wystrzeliła turbo kupą...akurat miałam Jej pampersa zmienić, bo myślałam, że zakończyła...byłam w kupie ja, Ona i niestety łóżko (pranie prześcieradła i poszwy na materac).

    A dziś deszcz. SMS z alertem to była jednak pomyłka, bo nic nie było...

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, te alerty pogodowe to województwami wysłali, a na pd mazowieckiego była masakra... U nas tylko deszcz, ale nie taka niszczycielska ulewa tylko jednostajny długotrwały życiodajny deszcz <3 na taki czekałam całe lato <3

    nick nieaktualny, aga_90, Ilona92 lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za przygoda z rana :) nam raz coś takiego się zdarzyło. Naprzeciwko przewijaka mamy szafe...polecialo aż tam :) u nas ostatnio kupki są rzadziej, były codziennie, teraz ostatnio nie było 3 dni, a aktualnie też 3 dzień bez kupki. Mam nadzieję, że to normalne, nadal jest tylko na mleku z piersi.

    Magda, ja proszę o cynk jak znajdziesz godne polecenia książki dla Ady.

    Ja dużo wzięłam od mamy teraz, bo opróżnia swoje mieszkanie. Bajki Perrault, baśnie przeróżne, masę przygodowych. Niektóre w niezłym stanie, inne chyba oddam do introligatora. Mam na liście jeszcze parę, które chciałabym żeby były w naszej biblioteczce.

    Teraz szukam czegoś na teraz, z ładnymi ilustracjami i grubymi kartami, bo mamy tylko kontrasty i "Pierwszą książkę mojego dziecka".

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • BP 02 Autorytet
    Postów: 678 944

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Dziewczyny :)

    Normalnie napisac sie nie da, bo co usiade z telefonem moja mama natychmiast cos chce ;) ona chyba tak specjalnie ;)
    Agi gratulacje!
    Klaudia- u mnie tez byla rocznica testowanka w czeartek :) dziwne uczucie :) byla kreska a teraz jest kluska :D
    Tu w Sopocie sie wczpraj ladnie schlodzilo, pppadalo i od razu przyjemniej.
    Ciekawa jestem ile Maxio wazy po pobycie u dziadkow, niestety wagi tu nie mamy a w przychodni nie chcieli nam pozwolic- bo nie ich pacjent o.O
    No ale we wtorek wieczorem juz bedziemy u siebie wiec sprawdzimy jak sytuacja. Jak to szybko zlecialo- prawie caly miesiac w domu i juz znpwu sie trzeba pakowac :(
    Maxio konczy 4 miesiace w czwartek i kusi mnie troche czy mu nie dac czegos dodatkowo - marchewki czy jablka ale poczekam jeszcze :)
    Ja nie wiem jak my sie zabierzemy :D tyle ubranek i zabawek dostalismy ze walizka to chyba z gumy musiala by byc :D
    No i kupilam spacerowke- ostatecznie zdecydowalam sie na easygo minima- poki co jestem zachwycona ale zobaczymy jak bedziemy uzywac :)

    nick nieaktualny, Rene, Tusianka, aga_90, Ilona92 lubią tę wiadomość

    dxomclb10296nsxe.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy się po dłuższej przerwie
    u nas wszystko ok wczoraj Patryk skończył 4 miesiące:-)byliśmy też na szczepieniu.Synek waży 5800g.Mamy też zwiększoną dawkę wit D z 400 na 600 jednostek z powodu wolnego zarastania się ciemiączka.
    BP też mnie kusiło żeby mu coś dać ale zrezygnowałam,może po 5 miesiącu zaczniemy rozszerzać dietę

    Tusianka, aga_90, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BP 02 lubią tę wiadomość

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy wasze maluchy też gorzej czuły się po drugim szczepieniu niż po pierwszym?

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
‹‹ 659 660 661 662 663 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ