X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 26 października 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tylko mój Staś jeszcze nie chrzczony :P ale to 25go grudnia :) impreza 2w1 chrzciny małego i nasz ślub kościelny :) 2 raz poślubie tego samego faceta :D

    Tusianka, grzanewino, aga_90, ibishka, Magdzia85F, APrzybylska, Etoilka, BP 02 lubią tę wiadomość

    xk81pfk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja kupiłam w słoiku bio. Ale z puszki jak najbardziej!

    Agnieszka Oj wyprawa nie powiem, że z niemiłniespodzianką! Ale lubię za fotkę. Ślicznie wygladalyscie!
    I jaka waga ładna Niuni.

    Sylwia świątecznie będzie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2018, 08:10

    grzanewino, Ilona92 lubią tę wiadomość

  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 27 października 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zupełnie zapomniałam że od jakiegoś czasu i w słoiku można kupić. Chyba nawet w Biedronce widziałam. Z puszki dla nas- spoko, ale jakoś mnie to razi dla dziecka :d dzięki :)

    Magdzia85F, Ilona92 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie z biedronki miałam. Słoik bio 4,99

    aga_90 lubi tę wiadomość

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 27 października 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawe jak z tym okresem będzie, bo widzę że u jednych po ciąży lżej, a u drugich gorzej z bólem.

    Magda, skoro Ada chętnie je i nie ma żadnych alergii to szalej z gotowaniem, czemu nie :) Wy chyba BLW stosujecie?

    Sylwia, to życzę pięknego śniegu 25.12 :)

    A u nas jest sinusoida, jednego dnia wcina, drugiego nie :D Wczoraj wciągnął cały talerz kaszki z owocami, obiadek też trochę jadł, chociaż już mu dałam taki rozgotowany, rozgnieciony trochę ryż, który miał bardziej grudkową fakturę i miał trochę odruch wymiotny ale jadł. Dziś za to kaszki nie chciał ruszyć, więc mu ją postawiłam przed nosem i otwierał buzię tylko jak sam sobie łyżeczkę wsadzał, plus się wymazał cały łącznie z włosami. Na obiad za to jadł nasze frytki z batatów. Chętnie je pakował do buzi, niestety właśnie jak mu się odgryzł jakiś większy kawałek to w końcu wziął i zwymiotował na siebie.. No cóż.. Ważne że humor mu dalej dopisywał :D

    Pozdrawiamy jesiennie :) zdjęcie z ostatniej niedzieli, bo teraz niestety już nie ma takiej pięknej pogody :(

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/709552f87cfc.jpg

    aga_90, Magdzia85F, pomarańczka_33, Tusianka, ibishka, Etoilka, APrzybylska, BP 02, Ilona92 lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 27 października 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, piękni Wy! :D

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko i córko. Myszko! Wow!

    P.s. Tak my blw

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 27 października 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga! Wow! To już wiem po kim Grześ taki śliczny ;D

    Mnie dzisiaj okres zaskoczył po 31 dniach :P zapomniałam że może przyjść :P ale umieram na ból głowy i nie wiem czy to okresowo czy migrenowo... Ale tak czy inaczej dzisiaj nie wiele zrobiłam, rano jeszcze tylko ugotowałam obiadek dla Małej (marchew, ziemniak, batat i kabaczek), który wciągała jak szalona aż miło było karmić ;) poza tym kiszka, w tygodniu będę nadrabiać. Idę się położyć bo mi zaraz czaszkę rozsadzi...

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 28 października 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-)

    Dziś w nocy nas Mały przeczołgał. Spał od 20-22, a później się budził co godzinę, pół, 15 minut.. I tak do 2:20. Później znowu spał 2h i wstał 4:20 na jedzenie, kimnął może do 4:40 i był koniec spania. Mąż z nim siedział do 8, a ja spałam, teraz mąż śpi. Ja już nie wiem co jest z tym dzieckiem

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 28 października 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga u nas dziś noc też kiepska. Huczy mi w głowie nadal. Nie ogarnęłam dokładnych godzin, bo na zegarkach wskazowkowych był stary czas, na tel nowy, ale ok 3 była pobudka i jakies 3h impreza. I to głośna impreza. Piski, śmiechy, buczenie, gulganie, tupanie nogami. Ze nam sąsiedzi policji nie naslali za zakłócanie ciszy nocnej to wow. To już kolejna taka noc z rzędu. Śpimy z mężem łącznie po 3-4h, chodzę jak zombie.
    Jak sobie z tym radzić??

    Z dobrych wieści--na śniadanie była jajecznica i bulwa z masłem - smakowała :D

    PS. W nocy czuję jak frustracja przeradza mi się w agresję. Dlatego się z mężem wymieniamy co trochę przy łóżeczku (w naszym łóżku zachowuje się tak samo, więc nie chcę przyzwyczajać, skoro sensu brak), ale rano wystarczy jedno jego spojrzenie, jeden uśmiech i serce mięknie. Ech, skubany ma swoje sposoby na udobruchanie matki :d

    Edit: buła z masłem :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2018, 10:53

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 29 października 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja z lipcowek, ale czasem Was podgladam, zeby zobaczyc co mnie czeka hehe. Mam szybkie pytanie do dziewczyn, których dzieciory sa na blw. Uzywacie doidy cup? Sprawdza sie to?

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 29 października 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) epidemia opanowana, prawie.

    Aga z tą agresją to jakbyś o mnie mówiła. Niestety u nas nadal tylko ja wstaję do Zuzi. Mąż czasem ewentualnie się budzi i patrzy na mnie. Są noce, że liczenie nawet do 100 nie pomaga. Ale masz rację, uśmiech i wszystko mija. Teraz podczas choroby były noce, że Zuzia spała na mnie, wstawałam sztywna.

    Z butlą to był tylko epizod, już zapomniałam, że coś takiego było, wspomnień czar tych 3 dni.

    Dzisiaj moja królewna kończy 7 miesięcy! Ucieka ten czas jak szalony.

    Dziewczyny serio pytanie - kiedy zaczynacie się starać?

    Anakin - tak, u nas się super sprawdza.

    Magdzia85F, Tusianka, Sylwiaa95, Etoilka lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello
    Moja Ada już 3 dzień kupy nie robi. Kurczę. Śniadania nie tknęła. A cycusia doi więcej niż zawsze.
    Już 6650. Ale pewnie jak pójdzie kupa to będzie mniej.


    Aga to normalne, że jesteś zła. Sen jest bardzo ważny. A tu brak snu ciągłego i dziecko ma swoje podejście do świata. Oby szybko przeszły Mu takie nocki.

    Anakin my blw i doidy cup. Podaję córci kubeczek, bardzo go lubi.

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 29 października 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Zuzi i dużo zdrówka! :)

    U nas dziś nocka trochę lepsza. Nie wiem od czego to zależy. Mnie nie bolą te pobudki na jedzenie, bo biorę do łóżka i karmię na leżąco. Szlag mnie trafia jak potem dziecko nie śpi 2-3h, ech. Mąż jak go obudzę to mi pomaga, zmieniamy się próbując usypiać, ale mam wrażenie że jak działam sama to Wiktor szybciej zasypia. Za to jak walczę, a słyszę chrapanie męża to mam ochotę udusić go poduszką xD

    Dziewczyny, oprócz doidy cup, co polecacie do picia wody? Póki co mam zwykłą butelkę, ale chciałabym z niej przejść na coś innego. Z doidy u nas wszystko wpływa do buzi a następnie wypływa na sliniak :d

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 29 października 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też noc nie podobna do nocy. Raz budzi się co 30min, raz śpi 3h. Raz budzi się i gada, bawi się, a innym razem krzyczy do niebios. Jestem już na takim etapie, że nie analizuję, po prostu tak ma i może kiedyś to minie. Ale tu ponownie zgadzam się z Agą, walczę i słyszę chrapanie, to gotuje się we mnie. Nie wiem jak można spać gdy dziecko krzyczy, płacze. Ja budzę się gdy Zuzia zaczyna się ruszać. Nie wiem, może po tych wszystkich miesiącach jeszcze nie jestem na tyle zmęczona albo już nie potrzebuję snu ;D

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuziu wszystkiego naaaj!

    U mnie mąż zaczął wstawać w nocy i rano jak ma wolne to daje mi pospac.

    Aga bidon canpol w smyku teraz 9,90. I avent za 32,90. Najtaniej jak widziałam.

    Dziewczyny u Waszych Maluszków problemów z kupą nie było przy rozszerzaniu diety?

    APrzybylska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do starań marzec -kwiecień

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej co do wnerwa na męża był. Nawet dostawał po nogach za to w nocy.

  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 29 października 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie widziałam ten bidon. Używacie go i się sprawdza?

    U nas problemów z kupa raczej brak. Raz na jakiś czas zdarzy się dzień bez kupy, ale za to dzień później są aż 3. Spróbuj może podać suszoną sliwkę. Podobno działa cuda ;)

    My jeśli w ogóle zdecydujemy się na drugie to tak za 2-3 lata :)

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie chcę kupić i na alaantkowe dziewczyny polecaly.Canpol ma miękką słomkę a ten avent twardsza

    A ta sliwke to sloiczek?

‹‹ 723 724 725 726 727 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ