Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 19 listopada 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za życzenia, tzn. Wiga!
    U nas idą 3 zeby na raz. Raczki, raczki i maruda na maxa. Noc kiepska, ale co zrobic.
    Ja podaje wszystko co mozliwe do picia, Le jeszcze cycus najlepszy.
    Kosmonauta cudny ! ❤️Ja jakos nie moge znaleźć odpowiedniego.
    Dorotko 74 za małe? :O duza ta Twoja pyza!
    Jak robie nu nu nie wolno ,to sie śmieje na głos.

    Tak dodatkowo gdyby któraś chciała gęsinę to dajcie znac na prv:)
    Co z ciemiaczkiem to tez nie wiem.
    A co sie stało z Aga? Ta ktora ma dwóch synów ? Zapomniałam imion... pamietam, zr szuka nosidło itp?

    nick nieaktualny, APrzybylska, Etoilka lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wczoraj o Agiii też myślałam. Ona pracuje, więc pewnie nie ma czasu. Ale też jestem ciekawa co u Niej i synkow.

    Machirude też cisza. Halooo!

    Monnn też zero. Hop hop.

    U mnie też Ada reaguje na nunu śmiechem. Na "zostaw to" już nie. Tylko patrzy na mnie wtedy i się wycofuje.

    A gesine jak się przygotowuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 08:38

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mówię "nie wolno" patrzy na mnie i czeka czy się uśmiechnę. Jeśli tak to dalej broi, a jeśli nie zmienia kierunek. Staram się nie uśmiechać, ale jak? Wystarczy na nią spojrzeć i już gęba się cieszy :D

    Znowu miałam o coś Was pytać, ale zapomniałam ;)

    Tak, trochę brakuje reszty dziewczyn. Ale to zrozumiałe, że nie zawsze jest czas. Ja żeby nie było planuję tu zostać :)

    Za to chcę się pochwalić osiągnięciem. Od ponad tygodnia mamy stały plan dnia:

    8.00 śniadanko kaszka z lub bez owoców
    11.00 butla i lulu na czasem nawet 2h
    14.00 obiadek
    17.00 podwieczorek owocki lub jogurt
    20.00 butla i lulu.

    Z tym lulu w nocy to jeszcze bardzo różnie. Wiem, że wszystko może się zaraz zmienić, ale na razie jestem dumna :)

    nick nieaktualny, Ilona92, Etoilka, ibishka lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym w porannej kawie objawił mi się kot ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/025d4aa6cb77.jpg

    nick nieaktualny, Ilona92, Etoilka, aga_90, grzanewino lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu i to całe jedzenie czy pierś pomiędzy? A jeśli całe to ile ona wcina? U nas jest kaszka z owocami na drugie śniadanie tak 10-11, ale zje i później cyc. Obiadki to w ogóle są symboliczne. My mamy 3 drzemki. Pierwsza o 8

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całe jedzenie. Cyca jemy już tylko w nocy. Kaszki na śniadanie zjada na 60 ml mm. Przed drzemkę wypija 170ml. Na obiad pojemność tego większego słoiczka to jest 190-200g. Po południu czasem zje 1 lub 2 te długie chrupki. A no i w nocy o 3.00 lub 4.00 pije znowu 170ml mm.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ja pieje w całości albo wykrakam piersi i smażę s pozniej piekarnik lub porcja rosołowa na rosół bo gęś tłusta jest. Z przerobionego tłuszczu impregnuje skórzane buty haha.
    Kupiłam camilie na ząbkowanie i noc duzo lepsza.
    My plan dnia mamy tez w miare ustabilizowany. Dzis pobudka po 7 i oczywiscie cyc, pozniej zabawa , robie kaszkę i dopija w większości cycem, idzie dpac na około godzine, pozniej znow cyc lub jesli sie idą dac cos do przekaszsnoa to dobrze, zup nie chce, drugie kiepsko, ale je czesto bułki z serkami , wędlinę dla niej to cieżko bo moja peklowana sie nie nadaje dla niej.
    A co myślicie o kapuśniaku? Jakby tak sama zupe z ziemniaki i marchewka dac?
    Na drugie dzis pieczona gęś moze sie skusi.
    Wiga akurat usnęła na siedząco, na kolanach jak posze do Was ...
    d51a5a029e7669d5med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 09:39

    APrzybylska, Etoilka, aga_90, myszkaka, nick nieaktualny, grzanewino lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 20 listopada 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona śliczności!!!

    Myślę, że warzywa z kapuśniaku będą ok. Robisz smaka tą gęsiną ;)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 20 listopada 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś czytałam że kapusta nie polecana dla takich maluchów. Ale wydaje mi się że spróbować można. O ogórkach kiszonych też różne rzeczy czytałam, a podałam (i same i w zupie), smakowały i nic mu nie było ;)

    Piękne dzieciaczki! I Gabrysia wcinająca że smakiem i mały kosmonauta cudny i 7miesieczna Wigusia :D
    Edit:oczywiście że 8miesieczna Wiga! Grube palce źle kliknely :d

    Skusiłyscie mnie tym pepco, jutro napadam xD chociaż mam już 2 bodziaki jeden czerwony z balwankiem, a drugi w pasy biało-czerwone z reniferkiem. "więęęceeej, więcej, więcej, więcej" xD (z ramówki tvn :p)

    Z ciemieniuchą zakończyliśmy walkę niedawno. Odkryłam, może i późno, no ale cóż.. Żeby po kąpieli opłukać główkę czystą wodą. Wcześniej spłukiwałam tą z wanienki. Niby logiczne, a nie wpadłam na to wcześniej. I kilka razy zamiast oliwką, posmarowalam główkę balsamem/kremem. Zeszło i nie wraca :)

    Reszty nie pamiętam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 12:01

    Ilona92, grzanewino lubią tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Ilona przybij piatke! Ja "uspalam" młodą czytając forum :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 21:54

    myszkaka, APrzybylska, Ilona92, nick nieaktualny, aga_90, Tusianka, Etoilka lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona i ona da radę takie mięso zjeść? Ile ma zębów?
    Mój to w ogóle nie chce kawałków, wczoraj dostał mikro kawałki ziemniaków to od razu było bleee.
    Aniu to sporo zjada. Ja robię kaszkę na 30ml MM i dodaję jakieś 60g owoców. Kiedyś robiłam na wodzie, ale wydaje mi się że schudł więc zaczęłam na mleku :D A obiadku jak zje 80 g to jest wielkie święto. Raczej zjada 60 albo i to nie. Wczoraj wieczorem mnie nie było to mąż mu dał butlę na kolację i wypił raptem 120ml, a to już kolejny raz z kolei więc zakładam że więcej nie je.

    Ja mam nadzieję, że w pepco mi się uda kupić koc, poduszki i ozdoby świąteczne. Plus mam upatrzone jedno ubranko dla niego, bluzę dla siebie, najchętniej jeszcze kapcie i piżamę :D

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ilona!

    U mnie Ada je co dam. Szok. A indyka daję kawałeczki i sobie radzi. Oczywiście często woda do popicia, żeby się nie przytkała.

    O moja też lubi w ciągu dnia na mnie spać.
    Jadzia fajniutka!

    Iza, Gabi jak fajnie wyglada hihi

    Ilona92, ibishka lubią tę wiadomość

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ma 8miesiecy skończone:) moja mama ostatnio tez była miesiąc do tylu:)
    Ja daje kawałki małe i jak chce to zje , nie to nie daje na sile. Dziecko musi byc gotowe. Niektóre potrawy chce z łyżki inne z ręki. Tak jak dzis kalafior był z ręki, a zupa be i bądź pan mądry.
    My mamy jedna jedynkę. A trzy wychodza powoli.
    Gabi super usnęła.
    Przydała by sie tu funkcja nagrywania jak w whats app :) szybciej by sie dodawało posty :)
    Aga bardziej mi chodziło a sama
    Zupe bez kapusty
    Największy ubaw mam jak daje jej jedzenie do ręki, boi sie jak nie wiem czego ;)

    A i ewentualnie gdybyście chciały „wędlinę” to bede w wawie w piatek. Akurat bede miec świeże w czwartek.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jsk czytam to do toku czasu podstawa jedzenia jest mleko, a reszta to poznawanie smaku i zywnosci. Dopiero id jakiegoś roku dziecko rozumie, ze to co ma na talerzu zaspokaja głód. A nie, ze tylko ladnueveyglsda i smakuje :)

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie dziewczynki :* już edytowalam. Głupia ja, przecież wiem że Wiga to już prawie dorosła panna, gdzie tam 7 miesięcy :d

    Ja bym chciała taką wedlinkę! Ale DO Warszawy to mam troszkę daleko :(

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga_90 wrote:
    Wybaczcie dziewczynki :* już edytowalam. Głupia ja, przecież wiem że Wiga to już prawie dorosła panna, gdzie tam 7 miesięcy :d

    Ja bym chciała taką wedlinkę! Ale DO Warszawy to mam troszkę daleko :(
    Moge wyslac kurierem ;) teraz krst zimno. Nie zepsuje sie

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie mamy cudne dzieciaczki! Dobrze, że są telefony, to chociaż czasem uda mi się Was poczytać. Laptopa nie odpalałam chyba z 2 miesięce. Jak mała nie śpi, to muszę mieć oczy naokoło głowy, bo sekunda i jest gdzie indziej. Wszędzie wstaje, chodzi przy meblach albo za rączki. Jak zaśnie w ciągu dnia, to wnoszę rzeczy z kuchni, bo od poniedziałku rusza remont, a my z małą jedziemy do rodziny.

    Ciemiączko ostatnio było u nas 0,5 x 0,5. Z jedzeniem jest super, też wszystko je z chęcią. Aktualnie zajada się ogórkową :D

    Mleko jest 4 razy dziennie i mamy 3 posiłki stałe. Czasem dodatkowo dostaje coś nowego. W tygodniu na śniadanie zawsze kaszka (zjada porcje jak na opakowaniu - 150 ml wody plus 5 łyżek kaszki), w weekendy jest większe szaleństwo kulinarne.

    Ilona92, Etoilka lubią tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga moja jutro 7:P

    Ilona a co za wedlinka?

    U nas stałych por jedzenia nie ma. Ale je zupki codziennie te które robię i warzywo. Czasem daję banana lub jabłka,bo mam smaczne od rodziców.
    Wczoraj pomidorowej zjadła z 70ml. Na
    Nią szaleństwo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 12:58

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 20 listopada 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wracamy z kolejnego wyjazdu wiec mam chwile zeby cos napisac :)
    U nas na stanie 6 zebow, przebija sie 7my :o
    Je wszystko co mu podam, choc konsystencja twarogu mu srednio podchodzi.
    Ale na wyjezdzie jadl pierwszy raz grapefruita i pieknie go pochłonal :)

    Staje przy czym sie tylko da, juz powoli kuma tez jak wrocic na ziemie :) ale zdarzaja sie nam jeszcze upadki bolesne :(

    Mierzylam dwa nosidla- Lenny Up i Kavka i powtórzę to po raz milionowy - trzeba mierzyc nosidlo do siebie i dziecka i wybrac to najlepsze bo pomimo ze sa podobne to maja mikro różnice ktore dla jedych moga byc na plus a dla innych zupelnie odwrotnie :)

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 20 listopada 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie wracamy z carry love, kupiliśmy kavkę właśnie. Leny Lamb dla mnie za duże nawet mi babka nie dała mierzyć. Wahałam się między fidellą a kavką ale w końcu ta druga, bo jakoś łatwiejsza regulacja do dziecka plus bardziej wycięte.

    f2wli09k0vt5rkls.png
‹‹ 736 737 738 739 740 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ