X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ostatnio noce super :) juz kilka pod rzad cale przespane od +/- 19 do 6-8 rano :) jak wstanie o 6 to jeszcze ze 2 godz dosypiamy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2019, 14:49

    Magdzia85F, Tusianka, BP 02 lubią tę wiadomość

    xk81pfk.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa95 wrote:
    U nas ostatnio noce super :) juz kilka pod rzad cale przespane od +/- 19 do 6-8 rano :) jak wstanie o 6 to jeszcze ze 2 godz dosypiamy.
    Dej mnie to Twojeśpiące dziecko, albo naucz moje spać, błagam <3

    myszkaka, ibishka, Etoilka, BP 02 lubią tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On to taki śpioch po matce :D + to ze jest na mm. Ja jak tylko miałam wolne od pracy albo pozniej w ciazy spałam po 12-13h :)
    dziś jeszcze nie śpi. Po 19 wracaliśmy od tesciow i usnal w aucie. Obudzil sie w domu i zabawa, byle nie marudził to niech sie bawi :D
    Tak ogólnie naprawdę rzadko marudzi czy placze, ciekawe czy sie to nie zmieni jak zacznie ząbkować.

    xk81pfk.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka ja też chodziłam do dr Milewczyka i o ile ginekologiem jest fajnym i z dobrymi opiniami, tak endokrynologiem jak dla mnie beznadziejnym. Na moje wysokie tsh powiedzial, że mieści się w normie (miałam ponad 4) a lecze się na niedoczynność już dobrych kilka lat. Niemniej w moim miescie jest chwalony, ale i uznawany za jednego z najdrozszych :)

  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 04:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie nasze przespane noce sie skonczyly :D płakał przez sen i zaraz sie obudził no i musiałam zrobic mleko :P ale zje i spac :)

    xk81pfk.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acygan wrote:
    Myszkaka ja też chodziłam do dr Milewczyka i o ile ginekologiem jest fajnym i z dobrymi opiniami, tak endokrynologiem jak dla mnie beznadziejnym. Na moje wysokie tsh powiedzial, że mieści się w normie (miałam ponad 4) a lecze się na niedoczynność już dobrych kilka lat. Niemniej w moim miescie jest chwalony, ale i uznawany za jednego z najdrozszych :)

    O widzisz, to ciekawe. Ja do niego poszłam z tsh powyżej 3, czyli jeszcze "w normie" i od razu powiedział że jest za wysokie i starał się żeby było w okolicach 2. Wyregulował mi hormony w 4 cykle, w piątym zaszłam w ciążę więc nie mogę narzekać :-)

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf. Dziś juz lepsza noc.
    Psiknelam wczoraj nasivin baby i lepiej oddychała, ale cyc chyba z 8 razy.


    Marta tez juz nie łudzę się, że zaraz wyjdą zęby.

    Sylwia fajnie masz, że taki śpioch z synka. Ja w ciąży ze snem też problemu nie miałam.

    Miłej niedzieli!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    Nie czytam Was na bieżąco i jakoś nie mam czasu nadrobić.

    Ale chcieliśmy się z Łukaszkiem przywitać :)

    Jak wiecie wróciłam do pracy od września, wogole nie mam czasu na nic.

    Ogólnie wszystko u nas w porządku, młody stoi już od miesiąca, ale chódzi jak na razie tylko przy meblach, ma 6 zębów, je stałe pokarmy ale raczej nie jadek z niego ma swoje upodobania, niestety ma alergie na mleko krowie i AZS, karmie nadal piersią i jestem na diecie bez mleka, ale jakoś dajemy radę:)

    Noce kiepskie nadal często się budzi po 3 do 7 razy.
    Ogólnie ciężko u niego ze spaniem, śpi jak mysz pod miotłą, taki jest czujny, w dzień dwie drzemki po maks 1,5 godziny, noc od 21 do 6 maksymalnie, taka jego uroda.

    Ale jest bardzo pogodnym dzieckiem, raczkuje po całym domu uśmiecha się ciągle,

    Mamy niestety ciągle zapalenia układu moczowego i pod koniec stycznia ma mieć zabieg cystografii mikcyjnej bo jest podejrzenie refluksu, mamy leki na stałe na pęcherz i ogólnie tak nam czas leci.

    Czytałam odnośnie fotelika, ja kupiłam maxi coś mobi tyłem do kierunku jazdy, jestem zadowolona ale przydałby się drugi bo mamy dwa auta, u męża jest isofiks u mnie nie, wybór był mocno trudny ale jestem zadowolona.

    Pozdrawiam Was cieplutko i będę może już na bieżąco :)

    Magdzia85F, APrzybylska, Rene, Etoilka, Ilona92, BP 02 lubią tę wiadomość

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Pati wczoraj podwoiła długość swojego istnienia. 9 miesięcy w brzuchu i 9 na Świecie

    Magdzia85F, Sylwiaa95, ibishka, Tusianka, Rene, APrzybylska, Etoilka, Ilona92, BP 02 lubią tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agiii super, że sie odezwałaś!

    Łukaszek biedny z tymi dolegliwościami, ale ważne, że juz wiadomo co i jak.

    Co do jedzonka, to jeszcze ma czas z tym.
    A Ty jak? Dajesz radę?

    Klaudia wszystkiego naj dla Pati!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Agiii super, że sie odezwałaś!

    Łukaszek biedny z tymi dolegliwościami, ale ważne, że juz wiadomo co i jak.

    Co do jedzonka, to jeszcze ma czas z tym.
    A Ty jak? Dajesz radę?

    Dziękuję Madziu, tak daje radę czasem nie mam już siły, ale uśmiech Łukaszka wszystko wynagradza i daje mega moc :)

  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agiii37 my mozliwe ze tez bedziemy miec cystografie.. od urodzenia mlody ma poszerzony UKM i w lutym bedziemy miec USG i jesli nadal jest poszerzony do wtedy cystografia.

    xk81pfk.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Agi!!

    Trzymam kciuki za Łukaszka!
    My mamy w lutym nefrologa ale odpukać ostatnie zum było w październiku.


    Kamila mogłabyś się wypowiedzieć natemat tych dwóch fotelików i ew. Który "lepszy" z nich.
    Fotelik samochodowy Caretero Sport Turbo 9-25
    I avionaut glider 9-25?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was
    Dawno nie pisałam.U nas dużo się działo przez ostatnie miesiące Patryk leżał 4 razy w szpitalu miał robione mnóstwo badan kilka konsultacji specjalistycznych.Po ostatnim pobycie postawili w końcu diagnozę synek ma astmę cały czas jest na lekach z wagą stoimy praktycznie w miejscu.W zeszłym tyg kolejne zapalenie oskrzeli które nasiliło astmę teraz jest już ok i mam nadzieje że tak zostanie już na długo.

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, Rene cieszę się, że się odezwałyście :) życzę zdrówka dla Łukaszka i Patryczka :)

    Klaudia buziaki dla Pati :)

    U nas na szczęście ostatnio noce trochę lepsze. Zuzia śpi po 4, 5 godzin.

    Rene lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, a koniecznie chcesz przodem?

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, Agii, fajnie że się odezwałyście! Dużo zdrówka dla dzieciaczków, a dla Was wytrwałości.

    Dziewczyny jak często podajecie rybę? Mi dziś Grześ nie chciał jeść pieczonego łososia, za to wcinał sam makaron.. Macie jakieś sprawdzone przepisy? Widziałam burgery na ala'antkowe ale dziś mi się nie udało zrobić. Jutro jeszcze spróbuję z dorszem, bo kupiłam świeże filety, ale boję się ości.

    Aga, a Wiktor bardzo się na początku wzbraniał przed przyjmowaniem innoferu? Bo Grześ to się wyrywa i płacze.. Nie da sobie tego normalnie podać, próbowaliśmy różnych sposobów i w większości przypadków niestety musieliśmy mu podać na siłę. To w zasadzie nie ma smaku, lekko tłustą konsystencję więc nie wiem co mu nie pasuje. Na witaminę D w kropelkach sam buzię otwiera..
    Acygan, czytałam o Ferrum i tam w ulotce jest napisane, że nie należy go podawać dzieciom do roku ze względu na niższe dawki jakie powinny otrzymywać w stosunku do tego co jest w leku. Wam to lekarz przepisał i jakoś dobrał ilość?

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka ja daje rybkę dwa razy tygodniu,mój je ze słoiczków

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa95 wrote:
    Madzia Staś tez nie ma jeszcze zebow :)
    Mój Patryk też:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas rybka 2-3 razy w tygodniu. Czasem daję słoiczek, a czasem sama coś na parze ugotuję. Chociaż z tym moim gotowaniem, to słabo, bo Zuzia musi koniecznie wszystko widzieć i próbować, a jedną ręką ciężko się pracuje. Nie to, że się nie da, po prostu ciężko ;)

    W sobotę odblokowany nowy skill - Zuzia wstaje bez podpierania, z kucka, z konalnka, gdzie zasadzi cebulę tam wstaje i rusza dalej. Najlepiej z dwiema rzeczami w rączkach.

    Tusianka, Etoilka, Magdzia85F, Rene, Agiii37, BP 02 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
‹‹ 758 759 760 761 762 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ