X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 7 kwietnia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene nie ma ani jednego :)

    xk81pfk.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa95 wrote:
    Rene nie ma ani jednego :)
    Chyba dobrze im jest bez zębów hihi;-)
    U Patryka nawet się nie zanosi zero jakichkolwiek zwiastunów zbliżającego się ząbkowania.

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziekujemy za wszystkie życzenia :)
    Ostatnie dni były baaardzo szalone więc nas tu nie było :)
    Od piątku przygotowywanie imprezy, wczoraj balowaliśmy :)
    Wszystko sie udało, Pawełek był w wyśmienitych humorze, ciągle u kogoś innego na rękach czy z kimś innym się bawił :) bardzo dużo chodził przy meblach, puszczając się na 2-3 samodzielne kroczki idąc np od stołu do kanapy :)

    Dziś pierwszy dzień w żłobku, poszło super jak na pierwszy dzień :)
    Nie było problemu przy pożegnaniu, bawił się świetnie i nawet zasnął na chwilę :)
    Teraz odsypia wrażenia :)

    W dzień urodzin zaszczepiliśmy MMR i ospę, jak narazie wszysto ok, ale jakieś odczyny itp mogą wyjść zazwyczaj koło 10 dni po szczepionce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2019, 12:30

    APrzybylska, Tusianka lubią tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka nam nie mówili że pobranie krwi na panel pokarmowy musi być w jakimś konkretnym stanie "na czczo" czy po jedzeniu. Gabi zjadła w domu śniadanie i pojechalysmy do szpitala i pobrano krew jak nas przyjmowali na oddział.

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, czyli pewnie to nie miało znaczenia. Kurcze no to ja nie wiem :/ Wg badań nie ma żadnych alergii, a po dużej porcji jogurtu krew w kupie, teraz ma buzię wysypaną nie wiem po czym :/ Normalnie załamka. Już nie wiem co mam myśleć i robić..

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomysl o testach skórnych. Często są alergie krzyżowe i skóra reaguje inaczej niż krew. Organizm jakąś część alergenu przyswaja ale za duża ilość dla danego organizmu manifestuje się zmianami na skórze. My mamy zlecone przez gastrologa zrobić panel ale w testach skórnych. Początkiem maja mam wizytę na Nfz u alergologa. Zobaczę czy zrobi. Jak nie to pojedziemy prywatnie tam gdzie byliśmy u gastrologa i zrobimy.
    Rozumiem Cię

    Ja też już głupieje do reszty...

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz po wizycie Patryk waży 7100g nadal jest poniżej normy.Mamy skierowanie do szpitala kładziemy się żeby porobić badania,termin to 21.05
    30.04 mamy kardiologa
    nam też lekarka mówiła ze z alergią może tak być ze z krwi nie wyjdzie a skórne testy coś wykażą.Dlatego starszemu będziemy robić te skórne

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze życzenia dla Patryczka z okazji 1 urodzinek 😻 zdrówka, radości i ciekawości świata 🎂🎁♥️

    Rene lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego naj Patryk! Zdrówka przede wszystkim!

    Rene lubi tę wiadomość

  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najpiękniejszego dla Patryka!!! 😍😍

    A ja wlasnie ide odebrac Pawelka ze zlobka :) dzis 3 dzien adaptacji :)

    APrzybylska, Rene, BP 02, ibishka lubią tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla Patryczka!

    Kamila, jak Pawełkowi idzie w żłobku?

    Gaba od wczoraj pokazuje palcem i trzeba jej o danej rzeczy opowiadać :) do tej pory pokazywała całą rączką

    APrzybylska, Rene, BP 02 lubią tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily89 wrote:
    Wszystkiego najpiękniejszego dla Patryka!!! 😍😍

    A ja wlasnie ide odebrac Pawelka ze zlobka :) dzis 3 dzien adaptacji :)
    I jak adaptacja spokojnie ją przechodzi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2019, 12:43

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego Patryczku, rosnij duży i zdrowy 🎁🎁🎁

    Rene lubi tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widziałam w rossmanie nowe Pampers pure protection czy któraś z was kupowała?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • BP 02 Autorytet
    Postów: 678 944

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Patryczka :) Rene, on rzeczywiscie drobniutki. Max ma teraz 7.95 obtez nasz polozna panikowala ale wyglada na to ze jest oki... pbybinubwas bylo!

    Kamila jak u Was zlobek? U nas juz 10 dzien dzis adaptacji i wyszlam po 9 wrocilam o 13, i czekam az wstanie :) poki co idzie dobrze :) jutro juz mam tylko w drzwoach odprowadzic, a tsk codziennie siedzialam chwilke ...

    Tusianka, Rene lubią tę wiadomość

    dxomclb10296nsxe.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest tak ze od 1 dnia sie zostawia od razu w sali i wychodzi :)
    Zostawienie nam sie udaje, od razu chce iść do zabawek, dzis nawet na rekach cioci Izy poszedl i nawet sie za mna nie obejrzal 😂
    W pon byl 2h bo zasnal w zlobku (mial byc 1-1.5h), wczoraj prawie 3 i juz na koniec byl placz (to pora jego drzemki byla) ale zjadl ladnie sniadanie. Dzis najtrudniejszy dzien ale dyrektor mnie na to nastawial :) bo mija efekt wow-wszystko jest nowe i wraca tesknota za rodzicem :)

    Także plany troche korygujemy, bo juz jutro miala byc próba drzemki, ale narazie zostajemy przy 3-4h a proba drzemki w przyszlym tygodniu :)

    Bawi sie ladnie, ale jak przypomni mu sie ze mamy nie ma to trochę placze.

    Tusianka, Rene lubią tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to moja juz nie jest taka drobniutka. 8,33kg.

    Dziewczyny 18.05 mamy wesele, Adunia z nami. Czy zabezpieczać Jej jakoś uszy na hałas?

  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym sprobowala zabezpieczyc. Oczywiscie pytanie czy zaakceptuje ale probowalabym :)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • BP 02 Autorytet
    Postów: 678 944

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas poerwszego dnia godzine z nim siedzialam, tak wiec wszystkie dzieci znam i mialam okazje poobswrwowac jak sie z paniami dogaduja. Drugiego dnia dwie godziny, trzeciego dwie i wyszlam na 10 minut. Czwartego na pol godziny a bylismy 3 godziny. Piatego probowalismy drzemki ale byl klops a wczesniej wyszlam na godizne;) potem w poniedzialek to samo tyle ze ja na poltora godzinybwyszlam.
    Takze mocno stopniowo :)
    My tez na wesele z maxem 1 czerwca, musze poogarnoac :)

    dxomclb10296nsxe.png
  • pola80 Przyjaciółka
    Postów: 118 31

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    jakie blokady stosujecie do mebli aby dzieci się nie dostały do zawartości? mam lakierowane meble w kuchni i komody w salonie; boję się takich przyklejanych blokad bo nie wiem jak się to potem odklei czy nie pozostanie ślad; takie blokady ukryte w szufladach, które miałam przy pierwszym dziecku nie sprawdziły się u mnie; jedyne co mi przychodzi do głowy do blokady magnetyczne - na necie mają dobre opinie; zastanawiałyście się już nad tym?

    eaobezd.png
    AMH 0,37 listopad 2016
‹‹ 806 807 808 809 810 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ