X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 4 września 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renatko ja tez podziwiam jak można ogarnąć tyle dzieci na raz, plus kazde rozwijać i zadbać plus oczywiście wy rodzice.
    Dzisiaj mojej pannie zrobiłam kurki. Jedna się jeszcze trzyma, te które sięga ściąga, ale może w końcu przyzwyczai się . Wyglada jak lalka barbie z nimi haha
    Aniu fajne zajęcia. Zależy ile one miały trwać? Wydaje mi się, ze kazde dziecko inaczej reaguje na tyle symulacji i im więcej tym gorzej odczuwa później.
    Jadzia jak widzi muchę to albo biegnie po packę albo krzyczy żebym ja zabiła.
    Zebrałam dziś u sąsiadki i siebie dwa koszyku czarnego bzu na syrop na zimę. Wstawię obiad i wezmę się za obieranie i nastawie go by niezapowiedzianie o tym. Kolejne pomidory do przetworzenia i jutro chce jechać na grzyby, bo u bas padało dwa dni, dziś ciepło to może psim swedem coś bedzie. No i zaczynamy flancowac truskawki

    myszkaka, Rene lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 4 września 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajęcia trwają 45min. Dziś były pierwsze w tym "roku szkolnym", na każdych kolejnych będzie już inaczej, mniej różnej stymulacji, a raczej bardziej rozbudowane kilka propozycji. Dziś tak w formie zapoznania się z salą, paniami i nowym otoczeniem. Bo jak sama zauważyłaś każde dziecko inaczej reaguje na bodźce. Na szczęście wszystkie były grzeczne. Zuzia jak zawsze swoimi ścieżkami 😉 zwiedzała salę, tańczyła, gadała do lustra.

    Dla Zuzi myślę, że to dość cenne, bo ona jak kotek chodzi swoimi ścieżkami i otwiera się bardzo po woli, a jak już to na maxa i lata po sufitach.

    Ilonka zazdroszczę chociaż nadziei na grzyby, bo u nas susza i nawet nie ma po co do lasu się wybierać. Chyba, że po kleszcza. Co do przetworów, to na mnie nadal czeka dynia i koniec.

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 4 września 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadę na Kujawy, tutaj to nawet nie wiem gdzie są grzyby. Nawet jak z rodzicami jeździłam to właśnie w stronę Kujaw. Susza jest wszędzie, alezawsze warto zobaczyć co się dzieje w kasach.
    Zauważyłam, ze dzieci często na początku sa tacy jak rodzice. Jak popatrzę na Was, które znam to to się sprawdza. Ja jak byłam młodsza to byłam strasznym wstydziochem, bałam się pytać , ale skąd to było to nie mam pojęcia. Teraz mam język dłuższy niż potrzeba.

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 4 września 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomocy...Patryk ma temperature 38,9 i wymiotuję i teraz pytanie czy idzie jakaś infekcja czy ta temperatura jest po szczepieniu odra-świnka-różyczka a wymioty bo mu cos zaszkodziło chociaz nic nowego nie jadł.
    Ilona zazdroszcze pozytywnie tych zbiorów i przetworów🙂

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 4 września 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby w skutkach ubocznych jest wymieniona i temperatura powyżej 38 stopni i wymioty.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 4 września 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona hahaha czyli mówisz że u nas po prostu karma wraca? 😂

    Zdrówka dla Patrysia 😘

    Ania, fajnie że poszłaś z Zuzią na takie zajęcia ☺

    A ja dzisiaj wpadłam na pomysł, żeby znów iść do szkoły na kurs... 😂

    Rene, APrzybylska, BP 02 lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 4 września 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Niby w skutkach ubocznych jest wymieniona i temperatura powyżej 38 stopni i wymioty.
    Oby to bylo to bo nie usmiecha mi sie kolejna infekcja 😞
    Dzis 8 doba po szczepieniu a z tego co pamietam to po tej szczepionce wlasmie te nopy pojawiają sie pozniej a nie w pierwszych dobach takze moze byc i to.
    Aniu wyslesz mi na priv swoj adres? Do spotkania jeszcze troche czasu ale ja wole wczesniej sobie przygotowac plan podróży 🙂

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 4 września 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomarańczka_33 wrote:
    Ilona hahaha czyli mówisz że u nas po prostu karma wraca? 😂

    Zdrówka dla Patrysia 😘

    Ania, fajnie że poszłaś z Zuzią na takie zajęcia ☺

    A ja dzisiaj wpadłam na pomysł, żeby znów iść do szkoły na kurs... 😂
    Jakiś masz juz wybrany chodzi mi o kierunek 🙂


    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 4 września 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Jakiś masz juz wybrany chodzi mi o kierunek 🙂
    Hihi, też miałam o to zapytać 😘

    Adres już wysyłam.

    Rene lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 4 września 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo konkretny 😉
    Dyrektor finansowy 😁

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 4 września 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem z ta karma? Znaczy wiem co to tylko jak to u Was?? :)
    Renata , poczekaj do jutra rana, najwazniejsze żeby pił i sie nie odwodnil, powodzenia! Tak dopiero po 7 dobie mogą występować te objawy jak gorączka, wysypka. A wymioty może od temperatury? Daj dobra dawkę przeciwgorączkowego.

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 4 września 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92 wrote:
    Nie rozumiem z ta karma? Znaczy wiem co to tylko jak to u Was?? :)
    Renata , poczekaj do jutra rana, najwazniejsze żeby pił i sie nie odwodnil, powodzenia! Tak dopiero po 7 dobie mogą występować te objawy jak gorączka, wysypka. A wymioty może od temperatury? Daj dobra dawkę przeciwgorączkowego.
    Dołączyła biegunka i mialam problem z podaniem leku idzie z niego górą i dołem w koncu dalam syrop na ryzyko a nóż widelec nie zwróci. Póki co śpi
    Z pojeniem masz racje musze tego pilnować zastanawiam sie nad podaniem preparatu uzupelniajacego elektrolity gdyby go jeszcze męczyło...

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 4 września 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Hihi, też miałam o to zapytać 😘

    Adres już wysyłam.
    Aniu dzięki🙂
    Puściłam Ci sygnał nr ***-***-*90to mój 🙂

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 4 września 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo zdrowia dla Patryka!

    U nas od rana tylko jęki, kwęki i wiszenie na mnie. Drzemkę miała aż godzinną i musiałam ją ciągle trzymać za rękę. W dodatku od rana głowa mnie mega bolala, okazało się że od ciśnienia. A przy małej nie mogłam zmierzyć, bo co widziała, że się zajmuje czymś innym a nie nią, to była histeria. Na ręce wyszedł jej rumień po szczepionce na polio.

    Rene lubi tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 5 września 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene zdecydowanie możesz podać elektrolity nic się nie stanie. Jak dzisiaj? Trochę lepiej? Mam nadzieje, ze to nie wirus :/
    Marta współczuje Was tych przeżyć i mam nadzieje, ze szybko mała z tego wyrośnie. Tobie bólu tez współczuje bo to okropne jest. A ciśnienie masz wysokie? Bierzesz jakieś leki?

    Rene lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 5 września 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciśnienie mam z reguły w normie, wczoraj tylko jakiś odchył. Po południu było już wszystko ok.

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 5 września 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene jak dzisiaj Patryk? Mam nadzieję, że już lepiej.

    Marta kurczę, mogę tylko napisać, że współczuję ☹️ jak Wam minął dzień?

    Ja dzisiaj w ruchu aż do teraz, obecnie leżę na fotelu u kosmetyczki. Zdejmujemy już hybrydę, niestety nie będę piękna na zlot, ale muszę już odzwyczaić pazurki. Potem henna. A od rana pranie i sprzątanie, inwentaryzacja pościeli 😉

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 5 września 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dalej jęki i kwęki, nie mogę się oddalić nigdzie, bo ryk. Z tatą posiedzi chwilę i już na alarmie szuka mnie po mieszkaniu. Z drzemki wstała o 12 i się jakoś do spania nie zbiera. Nawet na sali zabaw byłyśmy, żeby się wybiegała ale nic z tego. A mnie dalej męczy głowa, typowy ból migrenowy, ale nie ma opcji na chwilę spokoju.

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 września 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusianka,, lubię,, za duzo zdrosia dla Patryka 🙂
    Ilona Ania jestem w szoku po goraczce nie ma nawet śladu wymiotow i biegunki tez nue ma za to ma jakies drobne krostki takie punktowe nie sa jakos bardzo widoczne chciałam wrzucic foto ale na zdjęciach ich nie widać.
    Tusianka współczuję
    Co do zlotu to juz niemoge sie doczekac moj Patryk pewnie tez hihi 😃🙂

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 września 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorka za przekrecone slowa, slownik mi nie poprawia a nie chce mi sie edytowac🙂😙

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 890 891 892 893 894 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ