X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr LIPCOWE niespodzianki:)
Odpowiedz

LIPCOWE niespodzianki:)

Oceń ten wątek:
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia moj sie nie obraca ba brzuch XD na plecy ofszem i to od razu po tym jak go przewroce na brzuch hihi

    Kaszki znalazlam z hippa bez cukru i ulepszaczy, kupiłam jaglanke :)

    Dowiem sie do z tymi szczepieniami na kontroli bo kurcze 8 tyg mamy juz spoznienia i czekac kolejne 8 ?

    A tak w ogole jak spedzacie sylwestra ?

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w domu, sami z młody. Kupiłam zimne ognie i musujące Carlo rossi (raz w roku napije się lampki wina :D) może dotrwam do północy, chociaż mój mąż wątpi we mnie i proponuje zrobić sylwestra przynajmniej dwie godziny wcześniej :p

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    My też w domu. Mała lampka szampana o północy i do spania bo Młody wstanie rano jak zwykle ;)
    Mąż pisze pracę mgr i musi skończyć do 06.01. więc raczej nie będziemy szaleć ;) za to później sobie odbijemy :)

    Macie jakieś postanowienia noworoczne? Ja postanowiłam walczyć z moim nałogiem - słodyczami. Od jutra słodycze tylko w niedzielę i święta (teraz to praktycznie codziennie jem). Chciałabym zrzucić jeszcze par kg, szczególnie z brzucha... Zobaczymy jak to wyjdzie.

    Co do kaszek to też znalazłam z HiPP o dobrym składzie. Zero cukru i innych syfow. Na początek będę dawac słoiczki po troszkę a kaszę później będę wprowadzać. Zaczynamy od jutra jak wszystko dobrze pójdzie.

    A i Jaś ma już dwa zęby :) i zaczyna obracać się z pleców na brzuch (głównie w macie edukacyjnej za zabawkami).

    M&M'K lubi tę wiadomość

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • M&M'K Ekspertka
    Postów: 186 52

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tripi wrote:
    Dowiem sie do z tymi szczepieniami na kontroli bo kurcze 8 tyg mamy juz spoznienia i czekac kolejne 8 ?
    Jak trzeba to czekaj, w pierwszym roku i tak na pewno zdążysz poszczepić wszystko bo na początku pierwsze 3-4 miesięcy jest najwięcej potem troszkę mniej więc na pewno się wyrobisz :)

    Starszak 04.01.2014
    Dzidziuś 06.07.2018
  • M&M'K Ekspertka
    Postów: 186 52

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My Sylwester na kanapie ;)
    Mamy szampana dla dzieci jako coś z bąbelkami ;) a dla męża kupiłam dobrą whisky to się będzie delektował ;)
    Starszy chce żeby go budzić na fajerwerki więc może coś pooglądamy przez okno (sąsiad zawsze robi pokaz ;) )

    U nas mały już zaczyna raczkować ;) nie umie jeszcze pupy do góry podnieść na długo ale podnosi się wysoko na rączkach i przesuwa do tyłu, no i pupą robi ćwiczenia cały czas,w przód i w tył, więc już niedługo będzie nam zasuwał po podłodze. Na razie jak chce coś dostać to albo robi obroty albo kręci się na brzuchu wokół własnej osi :)

    bejb, Czerwony Kapelusz lubią tę wiadomość

    Starszak 04.01.2014
    Dzidziuś 06.07.2018
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejb nie przejmuj się, ja też codziennie jem słodycze, dziś nawet zapasy zrobiłam bo jutro wszystko pozamykane :p podobno wiekszosc mam karmiących ma apety na słodkie. Ja nawet nie będę się oszukiwać że przestane jeść, słodkie to moja miłość ostatnio, zaraz po synku i małżonku :p my mamy dziś pierwszego ząbka, i mały zaczyna się podnosic do siadania, narazie wychodzą mu z tego brzuszki, ale pewnie za jakiś czas usiądzie :) obroty byly ale jakos przestały go interesować :/

    bejb lubi tę wiadomość

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slodycze to milosc nie tylko mam karmiacych... bo ja tez je kocham, ale oczywiscie postanowienie jest dietetyczne na ten rok. No i chodze na silownie... bylam kilka razy dzieki uprzejmosci mego meza bo zostal z mala hehe

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak po sylwestrze? Ja padłam o 22:00 i dobrze zrobiłam bo o 4:00 Jasiu stwierdził że jest wyspany :)

    Mój mąż mi zaproponował że jak chce to mogę wrócić do biegania a on będzie zostawał z Synem wtedy. No i super :)

    Młodemu chyba idą zęby z góry bo przechodzi samego siebie dziś.

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny, podziwiam za zapał do ćwiczeń i wysiłku fizycznego. Ja nie znoszę :/ na szczęście póki co mam - 2 kg do wagi sprzed ciąży, mąż marudzi że za chuda jestem już. Bejb ja dotrwam do 1 , ale mój młody też o 4 stwierdził że już nie trzeba spać i zasnął dopiero o 530. Dzis ledwo żyje :/

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapeluszu, wiesz jak to bywa z postanowieniami noworocznymi ;) zobaczymy.
    A mój królewicz dopiero usnął. I to musiałam wołać męża na pomoc, mi przez 2h się nie udało.
    Dobranoc :)

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh z tym zapalem do cwiczen...wcale go nie mam... przed ciaza zapierniczalam ostro z cwiczeniami i dieta...schudlam wtedy sporo, ale robilam to po to, zeby udalo sie zajsc w ciaze... teraz jestem wyluzowana dosc i nie chce mi sie cwiczyc, a z dieta tez ciezko... cwicze glownie dlatego ze juz jestem stara i chcialabym dla Julki byc w formie jak najdluzej... ale jak wroce do pracy za pol roku to o silce moge zapomniec, wiadomo ze juz nie dam rady

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 20:17

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • M&M'K Ekspertka
    Postów: 186 52

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakin wrote:
    Skora... Hm... Raz lepiej, raz gorzej. Jak posmaruje sterydem to jest dobrze przez 2 dni, ale juz na trzeci dzien lipa... "Dobrze" w sensie wizualnym, bo drapie sie i tak.
    Współczuję problemów skórnych,moja mama walczy z tym od lat. Ostatnio znajoma kierowniczka apteki dała mi krem i mama mówi że trochę pomógł. Można go stosować u niemowląt, jest go dużo, ma prosty skład a w dodatku bardzo tani ok 20 zł za 500 ml (całe wiaderko kremu). Podaję Ci nazwę: MEDIDERM KREM. Ja też mam go w domu i smarujemy ręce teraz w zimie i buzię i działa fajnie,natluszcza i tworzy barierę ochronną.

    Starszak 04.01.2014
    Dzidziuś 06.07.2018
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My smarujemy się masłem Shea:) dziewczyny w biedronce jest poromocja na pampersy pampersy, za 104 szt zapłaciłam 40 zł :)! Nie ma nigdzie informacji ale przy kasie naliczaja rabat - 15 zl

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podziwiam dziewczyny cwiczace/biegajace
    Mi sie po prostu nie chce.. niby fajnie bylo by zrzucic brzuch ale nie potrafię odmowic sobie słodyczy :/ jak nie zjem to jeatem wściekła na caly swiat, wszystko mnie wkurza.

    Co do smarowania to nie smarujemy sie niczym. Czasem jak ma suche kolanka czy cos to olejkiem ze slodkich migdałów ale rzadko bo maly po kapieli sie drze jak opentany wiec nie mamy czasu na takie zabiegi ;)

    Bylismy u pediatry, jest super od dzis zmiejszamy dawke sterudu i po kilku dniach jal bedzie dobrze odstawiamy lek rozszerzajacy (boje sie strasznie). Szczepienie nie wczesniej niz pod koniec miesiaca bo maly musi odpoczac od lekow i wszystkiego. A za tydzien mamy zabieg podciecia wedzidelka.

    Zauwazylam dzis cos dziwnego na dziasle na dole.. tak na wysokosci jedynki i dwójki. Takie biale cos.. jaky pierwsza wartwa dziasla zeszla i cos tam bylo, jakby ropa takie bialawe ale twarde i chyba go nie boli.. dziwne to.. afty robia sie w takich miejscach ?

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetnie Tripi, że już lepiej, tak trzymajcie :)! Afty to raczej bolą, więc chyba to nie afta. Zapytaj o to jak będą wedzidelko podcinac. A może to ząbek prześwituje...?

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak pomyślałam że to ząbki :) najczęściej te z dołu wychodzą jako pierwsze

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby to bylo na miejscu dwóch jedynek to nie miałabym watpliwosci ze to ząbki ale to jedna jedynka i dwojka.. moze jakas zabaweczka go tak urzadzila i dziaslo zdarte? No ale białe hmm dziwne to.. noze uda mi sie zrobic zdjecie to wam wrzuce

    atdcl6d85txjdq74.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podeślij jak dasz radę.
    A drapie się po tym? Szuka rączką?

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma szans :/ od godziny cykam zdjęcia ale albo zasłoni jęzorem albo niewyraźne :/
    Zapytam pediatry we wtorek :)
    Nie drapie jakoś bardziej, ogólnie ciągle coś memla ;)

    Ale za to proszę w całej okazałości ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f053a1d8886f.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2019, 11:21

    Anakin lubi tę wiadomość

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki ładny :)! Mój też memła i wszystko wklada do buzi :) mamy drugi ząbek! :) daj znać co pediatra powie.

    bejb lubi tę wiadomość

    mhsvhdgefzux6fnw.png
‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ