X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Luteina - dawka
Odpowiedz

Luteina - dawka

Oceń ten wątek:
  • Dorisss Przyjaciółka
    Postów: 71 90

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    Jaką macie wydzielinę po tej luteinie dopochwowej? Bo ja odkąd ją biorę to mam mleczno żółte upławy o normalnym zapachu i trochę mnie to martwi ża są żółtawe a nie białe.

    Mój Wielki Cud!!!
    Oliś, 06/2016 - 3710g, 56 cm - CC 38+4 tc
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak brałam luteinę miałam białawe, bo sam lek jest biały i po prostu wychodziła wydzielina biała, bo się oczyszczało...
    Pewnie jakiś stan zapalny masz...

  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam żółtą wydzielinę ale miałam już taką zanim zaczęłam brać luteinę a jestem w 12 tc. Kilka razy pytałam lekarza o te upławy ale powiedział, że wszystko w porządku i taka wydzielina może być. Może przez to, że mam nadżerkę? Przed ciazą też często miałam żółty śluz. W ogóle dziwi mnie to, że nie miałam jeszcze w ciąży cytologii i muszę się zapytać na kolejnej wizycie co jest grane, bo już kilka wizyt mam za sobą a lekarz nawet nie wspomniał o cytologii a moja koleżanka też chodziła do niego w ciąży i miała na poczatku pobraną.. Tylko, że jak biorę luteinę to nie wiem czy mogę mieć zrobioną cytologię

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • karola391 Koleżanka
    Postów: 84 4

    Wysłany: 2 lipca 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam .

    Czy ma ktoś może do odstąpienia luteine lub duphastonu?

  • Sugarcane Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dość wysoki progesteron ja na ten etap ciąży (początek 6 tygodnia), tydzień temu było 40, w tym tygodnia miałam progesteron 37. Mimo wszystko ginekolog zalecił mi brać luteinę 2x100. Powiedział, że nie zaszkodzi a warto brać, więc biorę... ;)

    Sugarcane
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 6 lipca 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola391 wrote:
    Witam .

    Czy ma ktoś może do odstąpienia luteine lub duphastonu?

    Mam do odstąpienia lutke podjezykową.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • ryba83 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 26 marca 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    został mi Utrogestan 100mg 4 opakowania po 30 globulek ważne do 04.2021. Zainteresowane proszę o kontakt na [email protected]

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ