X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotko, nie chciałabym rozbudzać niepotrzebnie nadziei, ale w moim przypadku było podobnie. Jakieś 4 dni po owulacji okropnie bolał mnie brzuch i to cały, na wszelkie możliwe sposoby. Trwało to około 5 dni, nie odpuszczało nawet w nocy. Myślałam, że to może jakieś zatrucie albo wirus (choć dodatkowych "atrakcji" nie było) i poszłam do internisty, ale badania niczego nie potwierdziły. Oprócz ciąży ;)
    ALE! Nie mam żadnej pewności, że te bóle były spowodowane ciążą, wręcz wydaje mi się to nieprawdopodobne na tak wczesnym etapie... To mógł być po prostu przypadek.

    Tak czy inaczej, trzymam kciuki! :)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Spark Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 marca 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Migotko ja miałam bardzo podobnie, ból podbrzusza, kłucie w jajnikach... po pewnym czasie już nie do zniesienia. Poszłam do swojego gin., niestety w moim przypadku nie oznaczało to ciąży... w zasadzie nic to nie oznaczało...mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej:)
    Ja od dwóch lat staram się z chłopakiem o dziecko (od czasu gdy dowiedziałam się, że mam zespół policystycznych jajników). Do tej pory nic, od 4 cykli jestem na clo, 14 dni temu miałam owu., niestety dzisiejszy test wyszedł negatywny (28 dc).

    Spark
  • Nowa Anula Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 marca 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa i mam problem mam nadzieję że pomożecie ostatnią @ miałam 22 lutego 16r cykle mam co 30-31 dni robiłam test 29 marca oczywiście wyszedł negatywny 23 brzuch bolał mnie jak na @ i tak przez dwa dni ale nie ma@ i cały czas bolą mnie piersi czy to może być ciąża

    Anula
  • Aanka29 Przyjaciółka
    Postów: 93 25

    Wysłany: 30 marca 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula może ale nie musi. Rozwiać Twoje wątpliwości może tylko czas, beta albo ponowny test z moczu za kilka dni.

    hchys65g1ies69s4.png[/url]
  • migotka11 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 30 marca 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za pomoc. Jak widać każdy przypadek jest inny. Pozostaje mi czekać na @, choć nie nastawiam się na jej brak. Teraz czuje, że bierze mnie choroba więc to pewnie przez to. Dam Wam znać za 2 tygidnie. Trzymam za wsztstkie kciuki.

  • Spark Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 marca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotko też trzymam kciuki. Ja właśnie dzisiaj dostałam @, pierwszy raz w życiu po 28 dniach a nie 50 czy 70... domyślam się, że to dzięki clo. No nic, czas na kolejny miesiąc starań i nadziei...:)

    Spark
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 30 marca 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam;) zrobiłam dzisiaj test jestem 10 dpo i wyszedł negatywny.. okres za 5 dni.. jest jeszcze szansa??

    Brychta
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 30 marca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test powinnaś robić w dniu okresu. Mało której pokazują się kreski przed tym terminem, a wielu pokazują się dopiero po.
    10 DPO to termin, kiedy beta pokaże czy doszło do zagnieżdżenia :)

    Albo czekaj, albo leć na betę. Może się udało.

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Anna26 Przyjaciółka
    Postów: 73 45

    Wysłany: 30 marca 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Witam;) zrobiłam dzisiaj test jestem 10 dpo i wyszedł negatywny.. okres za 5 dni.. jest jeszcze szansa??
    Szanse jest oczywiście:) to chyba bardzo rzadkie,żeby test pokazał dwie kreski 5 dni przed okresem. Mnie druga blada kreskę pokazał test owulacyjny 3 dni przed okresem ( gdzieś wyczytalam że może wskazywać ciążę, a ze akurat mialam pod ręką i wypróbowałam:)u mnie się sprawdziło codziennie do okresu pokazywał kreseczkę każdego dnia jakby minimalnie ciemniejsza) jeden dzień przed pojawiła się rozwniez i druga bardzo blada na teście ciążowym :-)

    w57vs65gx51rsw3w.png
  • migotka11 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 31 marca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leticia a powiedz mi po jakim czasie poszłaś do lekarza bo u mnie ten ból trwa już 5 dni i troche się już niepokoje bo w nocy też boli i nie mogę spać. Ni wiem czy iść do lekarza czy czekać do miesiączki jeszcze 6 dni :/

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 31 marca 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do lekarza poszłam jakoś chyba 4. dnia tych bóli. Dwa dni później zrobiłam sobie betę, i to wypadało akurat 10 dni po owulacji.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 31 marca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leć do lekarza, bo nie wiadomo czy to nie jest jednak choróbsko jakieś :/

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam dzisiaj jednak na bete. Wynik po 16. Do okresu 4 dni. Fatalnie się czuje. Beta jak zul

    Brychta
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało być ze bekam jak zul.. i mam wzdety brzuch i zgage. Żeby wziąść ranugast bo mam już dość to wolę sprawdzić czy mogę. .

    Brychta
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź Rennie, bo je można w ciąży, a Ranigastu nie :)

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 31 marca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. Mam pytanie z powodu strasznej zgagi zrobiłam dzisiaj bete w 10 dpo 4 dni przed okresem. Wyszła ujemna. . Czy jest nadzieja jeszcze... w poprzedniej ciazy w której poronilam testy wyszły w 5 dniu w czasie plamienia a beta 39 w 7 dopiero.. Cykle 24 dn

    Brychta
  • migotka11 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 31 marca 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę jutro do ginekologa, zobaczymy co mnie tak męczy. Dam znać ;)

  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa. Szukam wsparcia dlatego postanowiłam do Was dołączyć.
    Mam 26 lat, staramy się z mężem o dziecko już 10 miesięcy, bezskutecznie. W marcu miałam usunięty polip za pomocą histeroskopii, co mam nadzieję było główną przyczyną niemocy zajścia w ciąże.
    Od razu w tym samym cyklu postaraliśmy się o dzidziusia, dziś 25dc a ja głupia już wczoraj zrobiłam test bo oczywiście wytrzymać nie mogłam. oczywiście negatywny.
    Mam nadzieję że mam jeszcze szansę, póki co nie przekreślam tego cyklu.

    Może to głupie i moje urojenia, ale dziś w nocy przez sen miałam mdłości, było mi bardzo niedobrze, ale nie obudziłam się. Chyba już do głowy powoli dostaję :D

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka11 i jak tam?
    Przeczytałam cały wątek od początku więc jestem w temacie :)

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to podzielę się moją świeżą historią.
    Otóż ostatnią miesiączkę miałam 30.01.16. Pięć tygodni później (9.03), z bólami okresowymi poszłam zrobić sobie betę oraz TSH (moje nieregularne miesiączki mnie wykańczały). THS prawidłowe, beta <0,100, czyli wszystkich ulubiony wynik. Mówię sobie, no dobra, poczekam jeszcze z dwa tygodnie i się wybiorę do lekarza. 23.03 wybrałam się do ginekologa, że nie mam okresu, że jestem rozdrażniona, senna, piersi obolałe i fajnie byłoby go wywołać bo to napięcie hormonalne nie do zniesienia . Pani doktor zbadała i mówi, że albo jeszcze dwa tygodnie poczekać, albo test ciążowy. Ja z niedowierzaniem. Szybko na betę, po trzech godzinach wynik = 58,2. Szaleństwo. Wizyta tydzień później, czyli dwa dni temu, lekarka uważa, że ciąży nie ma (poza maciczna wykluczona), endometrium 9mm i jakieś dwa malutkie pęcherzyki (jeden 1,8 mm i drugi 2,4 mm). Nic się jej w datach nie zgadza. Mnie tym bardziej. Ale beta tego samego dnia 1020. Jutro idę powtórzyć betę aby zobaczyć przyrost, a we wtorek wizyta i mam nadzieję, że na usg będzie widać więcej.

    demi_01 lubi tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ