X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • merci121 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 10 maja 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)

    Przeglądam to forum już od jakiegoś czasu, a teraz muszę do Was napisać, bo zaczynam świrować :)
    Miałam @ 14 kwietnia. Cykle 29 dniowe. Nigdy nie używałam innej antykoncepcji, jak tylko prezerwatywa. Jednakże w tym cyklu postanowiliśmy, z niej zrezygnować. Kochaliśmy się w dniach 23.04, 24.04, 27.04, 29.01, 1.05. Po zaledwie kilku dniach później zaczęłam odczuwać bóle oraz skurcze jajników jakbym dostała @ ( chociaż powinnam dostać 12.05), każdy atak z każdym dniem trwa coraz dłużej, praktycznie cały czas. Piersi mam jakby większe, ale dopiero od dzisiaj zaczęły boleć mnie sutki. Nie mam przebarwień, a temperatura ciała wynosi 36,9 a temperatura pochwy 37,4. Robiłam już trzy testy ciążowe - wszystkie negatywne. Byłam u ginekologa, profesor zaleciał mi brać kwas foliowy, a z testami oraz betą poczekać do dnia spodziewanej @, bo nic one nie wykażą. Zaczynam się denerwować, jestem osóbką bardzo niecierpliwą.
    Kochane, powiedźcie mi czy te bóle jajników mogą być zapowiedzią maleństwa? :)

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 10 maja 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji tego, że nie wiesz kiedy dokłądnie była owulacja, też bym poczekała do dnia @. To tylko 3 dni :) Ja jestem zwolenniczką bHCG, bo testy bwają zawodne mimo dużego poziomu hormonu nawet.
    Opisane przez ciebie objawy mogą ale nie muszą świadczyć o ciąży. U każdej kobiety, przy każdej ciąży jest inaczej. Niemniej trzymam kciuki :D

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • merci121 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 10 maja 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) W takim razie muszę uzbroić się w cierpliwość i poczekać. W dniu @ zrobię hcg i dam znać jaki wynik :)Pozdrawiam

    Monia85 lubi tę wiadomość

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 10 maja 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2016, 13:58

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 10 maja 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merci, na sikańce jest jest jeszcze wcześnie, więc mogą nie wychodzić nawet jeśli jesteś w ciąży. Jak bardzo Cię nosi, to możesz iść na betę, powinna być już wiarygodna ;) U mnie ciążę też rozpoczęły bardzo wczesne bóle brzucha i trzymam kciuki za taki sam scenariusz w Twoim przypadku :)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • merci121 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 10 maja 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie, że jutro już mogę zrobić betę? :) Wynik będę miała tego samego dnia o 18.

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 10 maja 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bHCG da ci pewny wynik od 10 dnia po owulacji. Pytanie czy to już ten dzień :-)

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 10 maja 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pozytywna beta wyszła 10 dni po owulacji, czyli 4 dni przed spodziewanym okresem. Testy z moczu wychodziły wtedy jeszcze negatywnie. Jakbym zrobiła betę dzień wcześniej, to stężenie hormonu byłoby tak niskie, że wyszłaby mi menopauza :D

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • merci121 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 10 maja 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno 10 dni od owulacji minęło :) Okres powinnam mieć 12, więc jeszcze dwa dni, ale zrobię jutro :)jak coś to jeszcze powtórzę za kilka dni, jeżeli się @ nie pojawi :)
    Dzięki Dziewczyny :)

  • Emi36 Przyjaciółka
    Postów: 134 22

    Wysłany: 12 maja 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Mam pytanie
    Jeśli w 12dpo beta negatywna to szans juz nie ma na ciąże ??
    w czoraj miałam wizyte endomietrium miałam 5,4 m i było ciałko żółte eh...:(

    Iwona 39 lat
    Endometrioza I st.
    11.04.2016 Aniołek 7t 3d ciąża pozamaciczna :(
    3 miesiace pózniej ciąża Amelka <3 mały cud <3
    198e9be07204aef8989853855003ef9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Staramy się z narzeczonym o maluszka
    Jestem 7dni po terminie miesiączki
    Bardzo bolą mnie piersi od kilku dni, jestem ciągle zmęczona, mam napady głodu i w dodatku wszystko mnie bardzo denerwuje. Brzuch mam taki dziwny jakby wzdęty i pobolewa mnie co jakiś czas. Robiłam test z moczu i nic. Czy któraś tak miała, że mimo jednej kreski ma teście w brzuszku rozwijało się już nowe życie? Dziękuję za odpowiedzi Emotikon smile

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że @ powinnam mieć 10 dni temu
    a ostatnią miałam 8 kwietnia

    Abi2017 lubi tę wiadomość

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabryna, teoretycznie mogło się zdarzyć, że opóźniła Ci się owulacja i dlatego testy jeszcze nie wychodzą. Spróbuj zrobić badanie z krwi (beta hcg), a jeśli ono nie wyjdzie pozytywnie, to leć do lekarza upewnić się, że to opóźnienie nie jest spowodowane jakimiś problemami ginekologicznymi.
    Trzymam jednak kciuki za ciążę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2016, 16:46

    Dalile lubi tę wiadomość

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam 4 testy i negatywne (Byłam tuż po anty i to była ruletka kiedy dostanę okresu.). Byłam załamana. Poszłam do ginekologa jakoś 1,5 tyg. po owulacji- przynajmniej wg ovufriends- to stwierdziła, że "albo bardzo wczesna ciąża albo jestem tuż przed okresem" (47 dzień cyklu). Znów załamka, bo byłam pewna, że okres się zbliża. Ale dosłownie 2 dni po wizycie zobaczyłam 2 krechy a beta je potwierdziła ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2016, 15:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabrynaseweryna99 wrote:
    Witam Staramy się z narzeczonym o maluszka
    Jestem 7dni po terminie miesiączki
    Bardzo bolą mnie piersi od kilku dni, jestem ciągle zmęczona, mam napady głodu i w dodatku wszystko mnie bardzo denerwuje. Brzuch mam taki dziwny jakby wzdęty i pobolewa mnie co jakiś czas. Robiłam test z moczu i nic. Czy któraś tak miała, że mimo jednej kreski ma teście w brzuszku rozwijało się już nowe życie? Dziękuję za odpowiedzi Emotikon smile
    JA miałam takie objawy, ale jeszcze przed owulacją. Tak bardzo chciałam dziecka, że psychika zadziałała. Teraz gdy wiem, że jestem w ciąży to zauważyłam, że w dzień jestem senna a w nocy spać nie mogę. I często biegam do toalety (siku ;p) zwłaszcza rano.

  • Nikaa27956 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 19 maja 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszytskim , pierwszy raz jestem na takim forum , nie wiem od czego zacząć liczę na wasza pomoc . Wiec tak - dwa lata temu zaszłam w ciąże poroniłam w 8tc ciąża obumarła , przeżyłam straszna traumę na szczęście serce dziecka jeszcze nawet nie biło , nie wyobrażam sobie co bym czuła gdybym je wcześniej słyszała ;( po poronieniu zakończonym zabiegiem łyżeczkowania przeszłam na zastrzyki antykoncepcyjne pozniej na tabletki . Tabletki odstawiłam ponad 2 miesiące temu . Pierwszy okres miałam regularny co 31 dni drugi tak samo a w tym miesiącu spoźnił mi sie 4 dni , zrobiłam test - negatywny ( tego samego dnia kochaliśmy sie z narzeczonym ) , następnego dnia znowu test rownież negatywny lecz wydawało mi sie ze widoczna była bladziutka prawie niewidoczna kreska .;) wczoraj 4 dni po terminie dostałam plamienia zamiast okresu i dzisiaj ono ustało . Bardzo chciałabym byc w ciąży bo razem z narzeczonym sie o to staramy . Mam 22 lata moje cykle to ok 31 dni lecz nigdy nie miałam jak w zegarku . Czy któraś z was miała podobnie ? I okazało sie ze jest w ciąży? Mam nadzieje ze tym razem mi sie udało . Jutro z rana pojde na bete i resztę hormonów zeby miec pewność ;) strasznie sie tym wszytskim denerwuje ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Czytam Wasze wpisy i postanowiłam się Was poradzić.
    Dziś mija 48 dzień cyklu (cykle ok. 26-29 dni) a @ nie widać... Za mną już 4 testy za mną, oczywiście wszystkie negatywne... OStatni robiony w 45dc. Staram się z mężem o dzidziusia już od około 7 miesięcy i nie zdarzyło się jeszcze tak duże opóźnienie.
    Jednak moje samopoczucie nie daje mi spokoju... Jestem ciagle zmęczona, bolą mnie piersi i czuję ucisk w dole brzucha a na dokładkę mam uderzenia gorąca, które trwają około 2 minut kilka razy dziennie. Do gina mam zamiar isc w tym tygodniu. Powiedzcie mi co o tym sądzicie?

  • Kagura Ekspertka
    Postów: 280 95

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że powinnaś iść na betę ;). Testy domowe mogą działać ze sporym opóźnieniem (albo wcale, jeśli jest wadliwy :P). A jeśli nie chcesz iść na betę, to pewnie ginekolog już Ci powie, czy coś się tam wykluwa. Chociaż ja bym nie wytrzymała i bym pobiegła jeszcze dziś jeśli by się dało :D.

    AKUxp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagura dziękuję za odpowiedź ;) dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden test - negatywny.... Myślę że w tym cyklu mogę już chyba wykluczyć ciąże, bo chyba mało prawdopodobne jest żeby test nie potwierdził ciąży prawie 3 tygodnie od poprzedniej @???!!! A do gina i tak muszę lecieć bo w takim razie coś niedobrego się dzieje...:(

  • Kagura Ekspertka
    Postów: 280 95

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało, ale nie niemożliwe. Wszystko zależy od tego, kiedy była owulacja i ewentualne zagnieżdżenie (jakoś tak przy staraniach często się to wszystko przesuwa, pewnie przez stres). Poza tym hormony w moczu potrafią się pojawiać sporo później niż we krwi. No, ale to tylko takie gdybanie. Tak, czy inaczej ginekolog to dobry pomysł - albo się miło zaskoczysz, albo od razu zaczniesz działać ;). Trzymam kciuki, żeby było wszystko w porządku - nawet jeśli się nie udało, to niech to będzie przynajmniej jakaś drobnostka, która nie zakłóci starań.

    AKUxp2.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ