X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niska beta-czy coś nie tak?
Odpowiedz

Niska beta-czy coś nie tak?

Oceń ten wątek:
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 4 lutego 2019, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kowieczka wrote:
    Mozliwe zeby cale krwawienie trwalo 5-6dni niemal jak zwykly okres? Bo u mnie juz krwawienie niemal ustalo a tyle to wlasnie trwalo, chociaz na razie to nadal zywa krew a nie plamienia to jednak obawiam sie ze to za krotko? A z drugiej strony to byla mloda ciaza wiec moze dlatego?

    Możliwe - zależy na jakim etapie była ciąża, młoda ciąża łatwiej jest wydalana.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli o mnie chodzi to dziś ostatni dzien tabletek, ale już ani krwawienia ani nawet plamienia (przy podcieraniu moze bym sie czegoś ewentualnie dopatrzyła)
    Jutro chyba pójdę na betę zobaczę na ile spadła (juz mam tego badania serdecznie dość)
    I myśle co dalej. Czekać na kontrole do 12.02? Iść do kogos jutro/pojutrze?

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 5 lutego 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gapciaa wrote:
    Jeśli o mnie chodzi to dziś ostatni dzien tabletek, ale już ani krwawienia ani nawet plamienia (przy podcieraniu moze bym sie czegoś ewentualnie dopatrzyła)
    Jutro chyba pójdę na betę zobaczę na ile spadła (juz mam tego badania serdecznie dość)
    I myśle co dalej. Czekać na kontrole do 12.02? Iść do kogos jutro/pojutrze?

    Betę możesz zrobić, a na wizytę nie ma co się spieszyć, to już w sumie nie ma aż takiego znaczenia teraz.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jest ryzyko ze mimo ze krwi/plamienia nie ma to i tak sie nie oczyściło?

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 5 lutego 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gapciaa wrote:
    A jest ryzyko ze mimo ze krwi/plamienia nie ma to i tak sie nie oczyściło?

    Raczej nie. Jeśli nie krwawisz i nie plamisz to wskazywałoby, że jest OK, dlatego uważam, że spokojnie możesz poczekać do wizyty.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje :) oby! ❤️

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 6 lutego 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gapciaa wrote:
    Mam nadzieje :) oby! ❤️

    Dawaj znać jak u Ciebie, czy krwawienie nie wraca i jak sobie radzisz psychicznie.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwawienie nie, ale dzis po nocy jeszcze były przy większym parciu takie brązowe resztki, a potem określiłabym to jako śluz przypominający ten płodny rozciągliwy zabarwiony na brązowo. Dzis miałam trochę biznesowych i urzędowych spraw wiec nie zdążyłam na bete, ale jutro pójdę bo jestem ciekawa.
    Psychicznie dobrze, choć na fb widze zatrzęsienie brzuszków i gratuluje choć smutno mi, że ja tak jeszcze nie mogę się pochwalić, ale chyba to samo uczucie miałabym bez tego wydarzenia :) moze nawet lepiej sie czuje? Byłam w końcu bliżej celu niż gdyby wcale nie było zapłodnienia :) Swoją drogą już dawno tak długo nie miałam abstynencji - myslalam o tym jak to jest podczas połogu no i proszę - bede juz doświadczona :)

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 6 lutego 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gapciaa wrote:
    Krwawienie nie, ale dzis po nocy jeszcze były przy większym parciu takie brązowe resztki, a potem określiłabym to jako śluz przypominający ten płodny rozciągliwy zabarwiony na brązowo. Dzis miałam trochę biznesowych i urzędowych spraw wiec nie zdążyłam na bete, ale jutro pójdę bo jestem ciekawa.
    Psychicznie dobrze, choć na fb widze zatrzęsienie brzuszków i gratuluje choć smutno mi, że ja tak jeszcze nie mogę się pochwalić, ale chyba to samo uczucie miałabym bez tego wydarzenia :) moze nawet lepiej sie czuje? Byłam w końcu bliżej celu niż gdyby wcale nie było zapłodnienia :) Swoją drogą już dawno tak długo nie miałam abstynencji - myslalam o tym jak to jest podczas połogu no i proszę - bede juz doświadczona :)


    Tak to już jest, że po poronieniu bardziej zwracamy uwagę na wszystkie brzuchy dookoła. Miałam to samo, inne dziewczyny po poronieniu, na tym forum, też o tym wspominały. Skoro u Ciebie krwawienie przeszło w podbarwiony śluz to wszystko zmierza w dobrym kierunku - oszczędzisz sobie szpitala, IP z ciężarnymi, etc. Cieszę się, że u Ciebie psychicznie lepiej. Niech Cie prowadzi cel: kolejna zdrowa ciąża, uda się :) Na wątku "poronienie i co dalej?" już rozpakowują się dziewczyny, które były w podobnej sytuacji do Ciebie 9 miesięcy temu, za jakiś czas Ty będziesz innych wspierać z wielkim brzuchem :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki @Leira :) jestes tutaj takim moim promyczkiem, który pomógł mi w chwili kryzysów :)
    Dokładnie taki jest cel ❤️

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 6 lutego 2019, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gapciaa wrote:
    Dzięki @Leira :) jestes tutaj takim moim promyczkiem, który pomógł mi w chwili kryzysów :)
    Dokładnie taki jest cel ❤️

    Będzie dobrze, a jak nie będzie, czy będziesz potrzebować się wygadać to pisz :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis przy wypróżnieniu poleciała krew. Ale potem juz sucho. A przed chwila najwieksza „wątróbka” jak do tej pory :o aż mnie zszokował rozmiar. Ciekawe co powie beta. Dzis kolejny raz byłam - juz mnie wszyscy tam znają chyba :)
    Ciekawe co będzie dalej - jestem poirytowana i lekko rozdrażniona, ale pocieszam sie ze niebawem nie bede o tym pamiętać :)

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gapciaa wrote:
    Dzis przy wypróżnieniu poleciała krew. Ale potem juz sucho. A przed chwila najwieksza „wątróbka” jak do tej pory :o aż mnie zszokował rozmiar. Ciekawe co powie beta. Dzis kolejny raz byłam - juz mnie wszyscy tam znają chyba :)
    Ciekawe co będzie dalej - jestem poirytowana i lekko rozdrażniona, ale pocieszam sie ze niebawem nie bede o tym pamiętać :)

    Dobrze, że samo wychodzi. Ciekawa jestem jak u Ciebie teraz jest z betą. Mnie też już znali w przychodni, głupio mi było tam chodzić w pewnym momencie :P

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie hcg z dzis to 13,9. Jakos tak dobilo mnie dzis szczegolnie i samo badanie i oczekiwanie na wynik :( bo to takie smutne ze wg normy jestem w ciazy, a przeciez tak naprawde nie jestem. Dla niektorych taki wynik oznacza wielka radosc, a dla mnie to oznaka konca :( Mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda

    relgdf9hrp5i882w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos sie popsuło i cały czas dodaje tylko urwana treść :(

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 7 lutego 2019, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kowieczka wrote:
    U mnie hcg z dzis to 13,9. Jakos tak dobilo mnie dzis szczegolnie i samo badanie i oczekiwanie na wynik :( bo to takie smutne ze wg normy jestem w ciazy, a przeciez tak naprawde nie jestem. Dla niektorych taki wynik oznacza wielka radosc, a dla mnie to oznaka konca :( Mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda

    Najważniejsze, że jesteś już blisko wyzerowania się bety. Organizm się oczyści i będziesz mogła spróbować jeszcze raz. Po poronieniu łatwiej i szybciej zachodzi się w kolejną ciąże. Uda się :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 179,5
    I chociaż szukam pozytywów to tez mnie dopadły dzis smutki przy próbie szukania sukienki na sobotni bal dyrektorów (taka impreza firmowa). Wtedy chciałam sie pochwalić, znaleźć sukienkę jakaś ekstra, bo pewnie byłoby juz widać a zmieniły sie plany. Cieżko jest walczyć z rozczarowaniem, ale na pewno za niedługo sie los uśmiechnie.
    A przy takiej becie jestem niepłodna?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie to, bo zdaje mi się, że wyglada to tak jakbym miała śluz płodny tylko poprostu zabarwiony.
    Ale liczę ze to 179 to ten kawałek co wypadł po badaniu bety :) i wkrótce wyzeruje :)

  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 8 lutego 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gapciaa wrote:
    Zastanawia mnie to, bo zdaje mi się, że wyglada to tak jakbym miała śluz płodny tylko poprostu zabarwiony.
    Ale liczę ze to 179 to ten kawałek co wypadł po badaniu bety :) i wkrótce wyzeruje :)
    Powiem Ci ze ja mam dokladnie tak samo, rozciagliwy i taki wlasnie w stylu plodnego wiec moze? Startujecie ze staraniami od nastepnego cyklu?

    relgdf9hrp5i882w.png
  • kasica_89 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 8 lutego 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja po wczorajszej wizycie podłamałam się… ostatni okres był 7 grudnia ale dodam, że cierpię na PCOS i cykle nieregularne, a według gina powinnam być w 9 tygodniu, a pęcherzyk z usg ma 8 mm i wskazuje na 4 tydzień jego zdaniem, beta powtórzona, dzisiaj wynik 2450… nie wiem czy mam się martwić, czy tak się owulacja opóźniła? Test zrobiony 13 stycznia był negatywny.. ehh a tak się cieszyłam, czy któraś z Was miała podobną sytuację?

    kwiecień 2013 r. stwierdzone PCO
    sierpień 2014 r. II kreseczki po 4 cyklach z Clo i Bromergonem
    maj 2015 Oliweczka <3
    grudzień 2017 r. zaawansowane PCOS :( kolejne starania rozpoczęte...
    30.01.2019 r. .... II kreseczki <3
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ