X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciąży - 5 tyg. i 1 dzień
Odpowiedz

Objawy ciąży - 5 tyg. i 1 dzień

Oceń ten wątek:
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triska dziękuję za odpowiedź!:-)
    Na jakim etapie jesteś?

    dfe01f0225.png
  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczynam właśnie 6 tydzień :P mam w 5 miałam tak samo, dlatego na razie aż mi dziwnie poinformować rodzinę, bo sama nie czuję ciąży :O dopiero za tydzień idę do gina, mam nadzieję, że zyskam pewność i wtedy się dowiedzą :P

    cherry_lady lubi tę wiadomość

    3jgxol2aj69homjq.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Hej dziewczyny.
    Jestem na początku 5tyg ciąży, wcześniej miałam dwie ciążę biochemiczne gdzie hcg nie przekroczyło 200 i jedna pozamaciczna.
    Tutaj badałam przyrost bardzo skrupulatnie bo jest to ciąża po ivf. Jednostki co 48h to 85,195,505,1100-wczoraj. Wzrost prawidłowy ale okropnie jestem zestresowana i gdy objawy znikają to przeżywam tragedię. Od wczoraj wieczór przestałam czuć ból piersi i nie jestem zamulona jak cały tydzień poprzedni.
    Czy i was objawy są wciąż tak samo silne czy zanikają i raz czujecie się ciazowo raz nie?

    Tak, nie jesteś osamotniona :) są chwile, że w ogóle nie czuję, że jestem w ciąży. Ale są też dni, że senność, ból piersi i rozdrażnienie nie pozwalają normalnie funkcjonować... nie nakręcaj się Kochana wszystko jest ok :) ciesz się stanem błogosławionym :)
    Pozdrawiam :)

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    2nn343r89nwazcjv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/cf662a977e552.jpg.html

    ja tez nie miałam super dużo objawów.. dopiero od wczoraj mecza mnie mdlosci :) a moje Maleńśtwo kilka dni temu tak wygladało :) hehe :)

    cherry_lady, Renia7910 lubią tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do was pytanko dotyczące luteiny otóż biorę 2razy na dzień dopochwowa po 100mg,dodatkowo biorę jeszcze luteine pod język 2razy na dzień po 50mg i zważywszy że mam straszne mdłości to ta luteina pod język powoduje jeszcze u mnie odruch wymiotny :-( pytanie brzmi czy zamiast tych dwóch tab pod język 50mg mogę sobie poprostu aplikować dodatkowa jedna dopochwowa 100mg?

    Anko:-) lubi tę wiadomość

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justys na pewno!:-*
    Myślę że nie ma różnicy.
    A jak twoje objawy od początku masz tak samo intensywne czy bywają dni ze czujesz się jak nie w ciąży?

    justa1234 lubi tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Jejku dziewczyny dziś to prawie umarłam :D Byłam na pobraniu krwi,kilka razy się wkuwała a ja prawie zemdlałam, myślałam że zaraz jej tam na fotelu zwymiotuje :P
    I do tego zapłaciłam 350 zł :/

    Aga, to co to za jakaś wstrętna baba była? trzeba było jej powiedzieć kilka słów.... jeszcze tyle kasy.. a jakie badania robiłaś?

    2nn343r89nwazcjv.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    http://zapodaj.net/cf662a977e552.jpg.html

    ja tez nie miałam super dużo objawów.. dopiero od wczoraj mecza mnie mdlosci :) a moje Maleńśtwo kilka dni temu tak wygladało :) hehe :)

    Cudownie! 13,6 mm .. nono rośnie groszek rośnie :) oby tak dalej :)

    2nn343r89nwazcjv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane, ja dziś o 18:40 mam lekarza i od rana jestem nie do życia...wczoraj się nie stresowałam, ale dziś już wariuje...

    P.S: macie czasami tak, że boli Was wszystko? trochę tak, jakby się grypę miało?


    No i jeszcze jedno mnie dziwi i zastanawia, jak się kąpie to od razu pojawiają mi się na ciele czerwone plamy...miała tak któraś z Was?



    8p3orjjg2sxm7qnc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwonych plam po kąpieli nie mam, za to dzisiaj wyskoczyły mi na twarzy ot tak, dla urozmaicenia, bez zapowiedzi.
    Objawy pseudo -grypowe utrzymywały mi się tak do końca 5 tygodnia, teraz tylko troszkę katar i kichanie alergiczne, no i uczucie zimna nie przeszło tak do końca. Co prawda teraz już częściej mam uderzenia gorąca na zmianę z dreszczami, ale jednak muszę chodzić ciepło ubrana, bo mi zimno i już.

  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o też mi często zimno... a plamy czerwone po prysznicu mam zawsze, ale to znika po niedługiej chwili, bo to od gorącej wody, Madzia nie wiem, czy u Ciebie może też od tego?

    3jgxol2aj69homjq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trisska wrote:
    o też mi często zimno... a plamy czerwone po prysznicu mam zawsze, ale to znika po niedługiej chwili, bo to od gorącej wody, Madzia nie wiem, czy u Ciebie może też od tego?



    też myślę, że to od ciepłej wody ;) a co do zimna i uderzeń goraąca to też tak mam. Za to od kilku dni nie potrafię nic przełknąć, z trudem coś jem a jak już zdołam to tylko chleb z masłem...


    Byłam na wizycie i widziałam już serduszko! co za ulga!!!!



    8p3orjjgx2phujv1.png

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Justys na pewno!:-*
    Myślę że nie ma różnicy.
    A jak twoje objawy od początku masz tak samo intensywne czy bywają dni ze czujesz się jak nie w ciąży?
    Dzięki kochana za odpowiedź :-) powiem Ci że ja od początku czuję ciąże może to dlatego że to moja pierwsza ciąża sama niewiem ,24 na dobę mam mdłości,źle się czuję :-(Kochana Ty się nie przejmuj że nie masz objawów bo to wcale nic złego nie oznacza choć wiem że masz obawy i się martwisz bo już swoje przeszłaś :-( ja wierzę w Twojego Groszka :-*

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cherry_lady wrote:
    Aga, to co to za jakaś wstrętna baba była? trzeba było jej powiedzieć kilka słów.... jeszcze tyle kasy.. a jakie badania robiłaś?
    Sporo tego było :) np tsh grupa krwi toksoplazmoza hcv morfologia itp Ginekolog dała skierowanie ale oczywiście wszystko prywatnie
    Ale jestem w szoku tsh mi samo zmalało bez leków :) miałam 4,180 a teraz 2,500 :)
    Przez nią pierwszy raz miałam prawdziwe mdłości w ciąży :D
    A Ty jak tam się czujesz :)?
    Miłej nocy ciężaróweczki.Odpoczywajcie :)

    Nadulka lubi tę wiadomość

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • ewka993 Debiutantka
    Postów: 10 60

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja to już bym chciała widzieć to maleństwo:) a wiecie dziś mnie troszkę pobolewa brzuch tak jakby się naciągał albo np tak jakby mi się siku chciało ale mi się nie chce :) mam nadzieję że to nic złego nie wróży :(




    f2w33e3k0n81o19d.png

    f2w33e3k02y4ld13.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Sporo tego było :) np tsh grupa krwi toksoplazmoza hcv morfologia itp Ginekolog dała skierowanie ale oczywiście wszystko prywatnie
    Ale jestem w szoku tsh mi samo zmalało bez leków :) miałam 4,180 a teraz 2,500 :)
    Przez nią pierwszy raz miałam prawdziwe mdłości w ciąży :D
    A Ty jak tam się czujesz :)?
    Miłej nocy ciężaróweczki.Odpoczywajcie :)
    a mi tsh uroslo od osttaniego badania z 2,08 do 2,35 i lekarka kazala zwiekszyc dawke euthyroxu z 25 na 50..
    ostatnio powtarzalam badania ale na wolne T4 i jest idealnie teraz.. badalas ft4?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cherry_lady wrote:
    Aga, to co to za jakaś wstrętna baba była? trzeba było jej powiedzieć kilka słów.... jeszcze tyle kasy.. a jakie badania robiłaś?

    To normalna cena jeżeli robisz takie badania prywatnie polecam luxmed oni tam mają pakiet zdrowa mama za badania plus grupa krwi zapłaciłam 302 zł (toksoplazmoza, hcv,HIV,różyczka,beta HCG, progesteron,morfologia,mocz,cytomegalia, hbs,glukoza,wr chyba tyle tam było)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 05:55

  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dziewczyny . mam taki dylemat pierwsza wizytę mam dopiero 21 kwietnia ale chciałabym ja przyspieszyć na 18, czyli ta sobotę i nie wiem czy już zobaczę serducho czy jeszcze nie to będzie 6 tydz i 3 dzień .
    Od dzisiaj mdłości mi zmalały, rano wstałam bez nich :0 ale za to zmęczenie jest ogromne :(

    5f73b16e78ad089187d9122cc113b148.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arpenia wrote:
    hej, dziewczyny . mam taki dylemat pierwsza wizytę mam dopiero 21 kwietnia ale chciałabym ja przyspieszyć na 18, czyli ta sobotę i nie wiem czy już zobaczę serducho czy jeszcze nie to będzie 6 tydz i 3 dzień .
    Od dzisiaj mdłości mi zmalały, rano wstałam bez nich :0 ale za to zmęczenie jest ogromne :(

    5f73b16e78ad089187d9122cc113b148.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    to już 7 tydzień, więc chyba powinno... mi lekarz kazał przyjść za tydzień, to będzie 6 tydz i 1 dzień i powiedział że wcześniej nie będzie widać (też chciałam jak najszybciej) ale wtedy już powinno :)

    3jgxol2aj69homjq.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Aguś - a ja czuję się dobrze :) wczoraj nawet mówię do mojego M. że w ogóle nie czuję się jakbym była w ciąży... gdyby nie ta senność i te bolące piersi... wczoraj też złapałam jakiegoś doła... że tak długo muszę czekać do następnej wizyty...że nie wiem czy wszystko jest u groszka dobrze... chciałabym go już zobaczyć i usłyszeć serduszko.... a tu jeszcze 2 tygodnie :((

    Caramel - ja jeszcze nie robiłam żadnych badań więc nie wiem ile to tak na prawdę kosztuje. Dostałam na razie skierowanie na badanie krwi, moczu i czegoś tam jeszcze ale nie potrafię odczytać ze skierowania...

    Miłego dnia! :)

    Aga23 lubi tę wiadomość

    2nn343r89nwazcjv.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ