X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciąży - 5 tyg. i 1 dzień
Odpowiedz

Objawy ciąży - 5 tyg. i 1 dzień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga u mnie w pracy koleżanka tez tak miała ;-)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel wrote:
    Aga u mnie w pracy koleżanka tez tak miała ;-)
    I co z tym robiła :D?
    Chyba karmi od czasu do czasu nie zaszkodzi co myślicie?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odebrałam. z 787,6 dnia 8 kwietnia skoczyło do 1547 dnia 10 kwietnia. czyli podwoiło się . czyli już mogę myśleć ze tam w środeczku jest dzidzia??? bo bardzo się bałam ze może być pusty pęcherzyk ale jak się podwaja to chyba raczej dzidzia????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2015, 14:04

    Nadulka, karmar, green, cherry_lady lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    I co z tym robiła :D?
    Chyba karmi od czasu do czasu nie zaszkodzi co myślicie?

    Szczerze kobieta jest trochę po 40 syn ma już 20 lat i mówiła ze nie wytrzymała tak jej się chciało a ze było lato to marzyła tylko o schłodzonym piwie i od czasu do czasu łyka wzięła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś byłam na becie, wyniki będą wieczorem ;) mam nadzieję, że będzie wysoka... ;)



    eiktrjjghx2d1spi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak zrobić, żeby ten suwaczek pojawiał się zawsze jak wrzucam posta?

  • ewka993 Debiutantka
    Postów: 10 60

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) jestem nowa i dołączam do was :) ostatnią miesiączkę miałam 2 marca byłam u gina w sobote i powiedział ze jestem w 4,5 tygodnia i było widac tylko pęcherzyk na 2 mm :) wizyte mam 25 kwietnia juz sie doczekac nie moge a jednoczesnie sie boje ze coś nie tak moze być :/ a co do objawów to tylko bym jadła i spała :) i bolały mnie piersi i miałam strasznie wrazliwe sutki a dzis nic , tylko lekko po bokach bolą nie wiem czy to normalne ;/ i cieszę się że wam wszystkim też się udało :) pozdrawiam

    f2w33e3k0n81o19d.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2015, 17:33

    Nadulka, cherry_lady lubią tę wiadomość

    f2w33e3k02y4ld13.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!! odebrałam właśnie betę! ale mi ulżyło! aż się popłakałam z ulgi i szczęścia!

    Beta z 31.03- 123
    Beta z dzisiaj- 5135

    Prawda, że dobrze?



    f2w3flw12oow61df.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2015, 21:56

    ewka993, cherry_lady lubią tę wiadomość

  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny:)ostatnią @ miałam 11 marca, w tym tygodniu miałam już pozytywne testy ciążowe a wczoraj zrobiłam bete i wynik jest 438 mlU/ml. to chyba dobrze wszystko nie??

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    hej dziewczyny:)ostatnią @ miałam 11 marca, w tym tygodniu miałam już pozytywne testy ciążowe a wczoraj zrobiłam bete i wynik jest 438 mlU/ml. to chyba dobrze wszystko nie??
    Gratulacje :) Powtórz bete w poniedziałek :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za odpowiedź:) właśnie tak myślałam że najlepiej powtorzyc w poniedzialek:) bo do lekarza to najwczesniej za tydzien nie?

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    dzieki za odpowiedź:) właśnie tak myślałam że najlepiej powtorzyc w poniedzialek:) bo do lekarza to najwczesniej za tydzien nie?
    Ja bym poczekała dłużej, chyba najlepiej iść w 7-8tc.Byłam 5w5d i się zdenerwowałam bo był sam mały pęcherzyk

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze chwilkę z tym lekarzem, ja poszłam pod koniec marca zaraz po teście, był 4 tydz. 2 dni, po 2 tygodniach okazało się że ciąża 10 dni młodsza niż wynikało z moich wyliczeń, 4 dni później już widziałam serduszko, ale póki go nie zobaczyłam to niepotrzebny stres...

  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jak wasze samopoczucie dzisiaj.
    Moje od rana beznadziejne , od 4 rano mdłości okropne. i czasami czuje jak pobolewa mnie a bardziej rozciąga mi się podbrzusze. to nie jest ból raczej uczucie rozpierania.
    i niesamowicie dłuży mi się czas do tej pierwszej wizyty 21 kwietnia i mężulek wyjechał na 5 dni szkolenia i jestem sama z synkiem.

  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Arpenia wspieram :* ja od rana mam jakieś osłabienie, chodzę i się zataczam. Do tego serducho bije jak oszalałe. Mdłości u mnie na razie nie uświadczysz, ale zrobiłam się dość wybredna co do jedzonka...no i ten ból piersi... szczególnie silny rano i wieczorem...masakra

    Mojego M. tez nie będzie teraz ale przez dwa dni. Zamierzam to wykorzystać i trochę poprasować, bo już mam taką stertę w pokoju, że aż wstyd, chyba z trzech prań się nazbierało :( a zawsze lubiłam prasować...

    No i mi też się dłuży ale już do drugiej wizyty u gina, a mam na 28 kwietnia...

    Miłego dnia Dziewczynki! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 08:47

    2nn343r89nwazcjv.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arpenia witaj :) Ja póki co ciąże znoszę dobrze, tylko czasami gorsze samopoczucie mi towarzyszy z tym że mdłości brak.Oj dobrze rozumiem Twoje oczekiwanie na wizytę, ja mam drugie usg 22kwietnia i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze ale troszkę się denerwuje bo jak pisałam ostatnio był sam malutki pęcherzyk
    Miłego dnia :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tez dizs sie obudziłam słaba i mdli mnie i ogolnie nic mi sie nie chce.. a musze jechac oddac krew do badań na ft4 bo mam zwiekszona dawke leku na tarcyzce i nie wiadomo jak organizm zareagował.. a ja osttanio bylam u lekraki w 7 tyg i 4 dniu ciazy i dzidzia miala 1,5 cm prawie i serducho bilo :) a 3 tygodnie wczesniej tez tylko malutki pecherzyk :) powodzenia dziewczyny :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że wszystkie dzisiaj w słabszej formie jesteśmy, mnie na dodatek męczy ból brzucha - nie wiem czy to rozciąganie, nerki / krzyż pobolewa, ćmi w dole brzucha, wzięłam no-spę ale tak sobie działa. Do tego męczy katar. Ech...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) też ostatnio mam trochę więcej mdłości i nie umiem nawet pomyśleć o niektórych rzeczach, bo na samą myśl robi mi się niedobrze, zauważyłam, że męczę się bardzo szybko i nawet po najmniejszym wysiłku jestem później nie do życia. Jutro mam lekarza, jakoś jestem spokojniejsza po tej ostatniej becie (5135) i chociaż nie mam jeszcze nadziei, że zobaczę serduszko to jestem w miarę spokojna ;)


    zud3dqk3p3ai4e17.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 12:10

    Nadulka lubi tę wiadomość

  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale o dziwo biust mnie nie boli , tylko jak do dotykam, ale jest większy z auto mapą , tak po prostu odczuwam ze jest napęczniały. ale czytałam ze w drugiej ciąży tak może być ze nie musi bolec.

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ