X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Paniczny strach na poczatku ciazy
Odpowiedz

Paniczny strach na poczatku ciazy

Oceń ten wątek:
  • Luuluu Przyjaciółka
    Postów: 79 56

    Wysłany: 21 maja 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga daj znać jak wizyta ;)

    2019 II -start z badaniami
    2019 VIII/IX 2x nieudana IUI
    2019 XI - naturalny cud <3
    2020 I 9 - 👼 [*] 7/9
    2020 IV - nasz cud <3 włączone metyle + heparyna +acard
    2020 V 11 mamy ❤


    f2w33e3kaumphv47.png
    31 l
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 21 maja 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam właśnie :) przyszłam i okazalo sie ze mój lekarz odwołał wszytskie wizyty.... zły mi stanęły w oczach. Dobrze ze mialam wizytę na 12.40 bo o 13 przyjmuje inny lekarz i poprosiłam zeby mnie przyjął... dzis konczy mi sie l4.... Wiec nie chce sie martwić czy z maluszkiem wszytsko ok i czekac kolejne 2 tyg na wizytę

  • Luuluu Przyjaciółka
    Postów: 79 56

    Wysłany: 21 maja 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga28 wrote:
    Czekam właśnie :) przyszłam i okazalo sie ze mój lekarz odwołał wszytskie wizyty.... zły mi stanęły w oczach. Dobrze ze mialam wizytę na 12.40 bo o 13 przyjmuje inny lekarz i poprosiłam zeby mnie przyjął... dzis konczy mi sie l4.... Wiec nie chce sie martwić czy z maluszkiem wszytsko ok i czekac kolejne 2 tyg na wizytę
    Szczescie w nieszczęściu...
    Czekamy na info ✊✊✊

    2019 II -start z badaniami
    2019 VIII/IX 2x nieudana IUI
    2019 XI - naturalny cud <3
    2020 I 9 - 👼 [*] 7/9
    2020 IV - nasz cud <3 włączone metyle + heparyna +acard
    2020 V 11 mamy ❤


    f2w33e3kaumphv47.png
    31 l
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 21 maja 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszytsko dobrze :) serduszko pięknie bije :) 9+4, dzidziuś sie rozwija :) wizyta sie obsunela i po oczekiwaniu okazalo sie ze jest ok :)

    Girl25 lubi tę wiadomość

  • Luuluu Przyjaciółka
    Postów: 79 56

    Wysłany: 21 maja 2020, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga28 wrote:
    Wszytsko dobrze :) serduszko pięknie bije :) 9+4, dzidziuś sie rozwija :) wizyta sie obsunela i po oczekiwaniu okazalo sie ze jest ok :)
    Cudownie! Warto było poczekac na takie informacje❤❤❤

    2019 II -start z badaniami
    2019 VIII/IX 2x nieudana IUI
    2019 XI - naturalny cud <3
    2020 I 9 - 👼 [*] 7/9
    2020 IV - nasz cud <3 włączone metyle + heparyna +acard
    2020 V 11 mamy ❤


    f2w33e3kaumphv47.png
    31 l
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 21 maja 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatniego malucha straciłam w 8+6 ale od początku serduszko słabo bilo mimo ze lekarz mi o tym nie mówił, ale czytalam ile mniej więcej powinno wynosić i dalekie to było od tego. Dlatego teraz mialam obawy takie duże. Bardzo fajny lekarz mnie badal. Nie było pacjentów innych wiec mnie dokładnie zbadal, na usg wszytsko wytłumaczył. A prawie godzinę siedziałam w gabinecie. Wyszłam zaplakana ze szczęścia i bardzo szczęśliwa. Lekarz powiedział że po 10 tyg ryzyko poronienia spada do 1% i tego się będę trzymać :)

  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 21 maja 2020, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga28 wrote:
    Ostatniego malucha straciłam w 8+6 ale od początku serduszko słabo bilo mimo ze lekarz mi o tym nie mówił, ale czytalam ile mniej więcej powinno wynosić i dalekie to było od tego. Dlatego teraz mialam obawy takie duże. Bardzo fajny lekarz mnie badal. Nie było pacjentów innych wiec mnie dokładnie zbadal, na usg wszytsko wytłumaczył. A prawie godzinę siedziałam w gabinecie. Wyszłam zaplakana ze szczęścia i bardzo szczęśliwa. Lekarz powiedział że po 10 tyg ryzyko poronienia spada do 1% i tego się będę trzymać :)
    Jesteś równo w 10 TC? Już teraz będzie coraz lepiej 😊

  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 21 maja 2020, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde przepraszam, pisałaś wcześniej 😁 to chyba to ciążowe roztargnienie 😁😂

  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 21 maja 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mi lżej, kolejna wizyta 4 czerwca. Jeszcze nie mówiliśmy rodzicom, akurat na dzień mamy bedzie prezent :)

    Luuluu lubi tę wiadomość

  • Luuluu Przyjaciółka
    Postów: 79 56

    Wysłany: 21 maja 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga28 wrote:
    Ostatniego malucha straciłam w 8+6 ale od początku serduszko słabo bilo mimo ze lekarz mi o tym nie mówił, ale czytalam ile mniej więcej powinno wynosić i dalekie to było od tego. Dlatego teraz mialam obawy takie duże. Bardzo fajny lekarz mnie badal. Nie było pacjentów innych wiec mnie dokładnie zbadal, na usg wszytsko wytłumaczył. A prawie godzinę siedziałam w gabinecie. Wyszłam zaplakana ze szczęścia i bardzo szczęśliwa. Lekarz powiedział że po 10 tyg ryzyko poronienia spada do 1% i tego się będę trzymać :)

    U mnie tez w poprzedniej był problem z prawidlowa akcja serca.. Byla koło 90 w 7 -8 tygodniu... Lekarz ciagle mi mówił że moze być zle więc byłam świadoma.. A tu od 6 tyg jest serduszko i ladnie bije. Czuje ze musi to być to! Styczeń 2021 bedzie nasz ;)))

    2019 II -start z badaniami
    2019 VIII/IX 2x nieudana IUI
    2019 XI - naturalny cud <3
    2020 I 9 - 👼 [*] 7/9
    2020 IV - nasz cud <3 włączone metyle + heparyna +acard
    2020 V 11 mamy ❤


    f2w33e3kaumphv47.png
    31 l
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 21 maja 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w tej ciazy jest inaczej. Porównując z poprzednią i usg i dokumentację, w obecniej maluch jest wiekszy i serduszko bije w normie 180/ min, rósł ok 1 mm dziennie i teraz ma prawie 3 cm :)

    Luuluu, Girl25 lubią tę wiadomość

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 21 maja 2020, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dzieczyny.
    Ze względu że mam problem z wrastającym paznokciem od paru dni używałam płynu Betadine na miejsce gdzie ten paznokieć wrasta by to dezynfekować, dopiero dzisiaj doczytałam się na ulotce że ten lek powinno się tylko i wyłącznie stosować po zgodzie lekarza bo jod zawarty w tym leku może się dostać do dziecka przez łożysko o powodować problemy z tarczycą. Nie przypuszczała bym żeby lek dezynfekujący miał jakiś wpływ, wizytę w szpitalu mam dopiero 29 maja, wysłałam zapytanie do ginekologa online czy mogłam zaszkodzić jakoś dziecku :-( u mnie dziś 11 tydzień i trzy dni
    Uzywalam tego płynu trochę tylko na rankę

    Mam nadzieję że wszystko ok z dzidzia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 23:47

    🤰🏻♥️👰
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 22 maja 2020, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez oglądam i czytam ulotki i na każdym leki jest informacja ze albo nie stosować w ciazy albo skonsultować z lekarzem. Nawet mialam to w ulotce magnezu z Wit. B6 ze nie stosować w ciazy ! Pytałam farmauceuty skad to wynika i mi mówił że są leki (witaminy) przebadane pod katem ciazy A niektóre nie i stąd takie zapisy. Nie wiem jaki jod jest w Twoim leku zawarty ale ogólnie zaleca się zeby ciężarna brała jod

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 22 maja 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się uspokoiłam, chodziło o to że jod zawarty w tym płynie może przenikać przez łożysko i mieć negatywny wpływ na tarczyce dziecka, ale w pierwszym trymestrze tarczyca jeszcze nie wykształciła się więc wszystko jest ok. Mam nauczkę żeby po prostu dwa razy coś sprawdzić zanim użyje :-)

    🤰🏻♥️👰
  • Luuluu Przyjaciółka
    Postów: 79 56

    Wysłany: 22 maja 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym w życiu nie przypuszczała, ze moze być tam coś co może zaszkodzić...
    Ale najwwzniejsze ze nie będzie miało to wpływu na maleństwo❤❤❤

    2019 II -start z badaniami
    2019 VIII/IX 2x nieudana IUI
    2019 XI - naturalny cud <3
    2020 I 9 - 👼 [*] 7/9
    2020 IV - nasz cud <3 włączone metyle + heparyna +acard
    2020 V 11 mamy ❤


    f2w33e3kaumphv47.png
    31 l
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 24 maja 2020, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro zaczynam 12tc i już mam rozstępy na piersiach :-(

    🤰🏻♥️👰
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 24 maja 2020, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smaruje brzuch, piersi i .... tylek:) mam kilka koleżanek ktore urodziły i jedna miala rozstępy na tyłku, inna na piersiach. Żadna na brzuchu. Okazalo sie ze jedna nie smarowala piersi bo nie przyszło jej to do głowy, druga nie smarowala tyłka - mi też by to do głowy nie przylo. Też bym sie skupiła na brzuchu.teraz profilaktycznie smaruje wszytsko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2020, 08:55

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 25 maja 2020, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też smaruje ale chyba to faktycznie bardziej jednak ta genetyka, dodatkowo jakiej oliwki bym nie używała to mnie drażni. Teraz narazie stosuje bio oil i normalny balsam do ciała.

    🤰🏻♥️👰
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 26 maja 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No narazie używam oleju macadamia takiego małego z hebe i mam jakas oliwke z Rossmann i sie zastanawiam co stosować na dłuższą metę. Tą oliwke polecają dziewczyny na forach i jest tania ale jakoś nie mam przekonania czy do brzucha bedzie dobra jak już będzie sie powiększal. Moja siostra 10 lat temu używała zwykłej bambino ale smarowala sie 3 razy dziennie, i chyba tez Bede tak robić, ze smarowaniem sie ze 2 -3 razy dziennie brzucha.

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 27 maja 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo dziewczyny co tam słuchać, co tam w brzuszkach słychać haha :D.
    Ja czuję się na prawdę dobrze ostatnio, w piątek wizyta I znów zobaczę swoje Maleństwo. W tym tygodniu kończę pierwszy trymestr :-)

    🤰🏻♥️👰
‹‹ 12 13 14 15 16
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ