X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Paniczny strach na poczatku ciazy
Odpowiedz

Paniczny strach na poczatku ciazy

Oceń ten wątek:
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który u Ciebie tydzień? U mnie 10 tydzień i jeden dzień

    🤰🏻♥️👰
  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 8,6 TC. Wszystko wyolbrzymiam i panikuję od razu, ciągle sprawdzam piersi i czy nie plamię 🙄 tu na forum trochę się ogarnęłam jak widzę że są dziewczyny które mają podobne odczucia 😊

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doskonale Cię rozumiem, to moja pierwsza ciąża i też się bardzo boję. Jak miałam ten jednorazowy mocny ból brzucha i pleców to już się ma czytałam głupot zewnętrznych to może być objawów ze ciąża obumarła i oczywiście tylko czarne myśli, a tak na prawdę trzeba po prostu być cierpliwym czekać na badania i starać się tyllo dobrze myśleć. Ja też bym najcjetniej jutro pojechała na usg spr czy wszystko ok ale staram się nie popadać w paranoje.

    Wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki za wizytę jutro.

    🤰🏻♥️👰
  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 TC to już bardzo dużo za Tobą, coraz mniejsze ryzyko 😊 jeszcze z dwa tygodnie i już będzie całkiem z górki 🥰

  • maduśka1989 Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej^^ czy któraś z Was miała może sytuację podobną do mojej..mianowicie: w niedzielę byłam na pierwszym usg. Wg mnie był to 6t1d. Lekarz potwierdził ciążę, ale powiedział coś co mnie też zaniepokoilo, że to bardzo interesujące bo kropka ma 2,2mm jest bardzo malutka A on widzi bijące serduszko i wg niego jest poniżej 6tyg... czy myślicie, że mam się czym stresować? To moja pierwsza ciąża, 4lata starań...

  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe że ciąża jest wcześniejsza po prostu 😊 bardzo dobrze że cokolwiek widać już na tym etapie

    maduśka1989 lubi tę wiadomość

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 12 maja 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, ciaza może być młodsza, najważniejsze że serduszko bilo, spokojnie czekaj na kolejną wizytę, na pewno wszystko będzie dobrze :-)

    🤰🏻♥️👰
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 12 maja 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaggaa12 wrote:
    10 TC to już bardzo dużo za Tobą, coraz mniejsze ryzyko 😊 jeszcze z dwa tygodnie i już będzie całkiem z górki 🥰
    Dokładnie, jeszcze tylko troszkę ☀️❤️

    🤰🏻♥️👰
  • Luuluu Przyjaciółka
    Postów: 79 56

    Wysłany: 12 maja 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maduśka1989 wrote:
    Hej^^ czy któraś z Was miała może sytuację podobną do mojej..mianowicie: w niedzielę byłam na pierwszym usg. Wg mnie był to 6t1d. Lekarz potwierdził ciążę, ale powiedział coś co mnie też zaniepokoilo, że to bardzo interesujące bo kropka ma 2,2mm jest bardzo malutka A on widzi bijące serduszko i wg niego jest poniżej 6tyg... czy myślicie, że mam się czym stresować? To moja pierwsza ciąża, 4lata starań...
    Jak dziewczyny piszą... Jeszcze bardzo wcześnie..poza tym skoro jest serduszko to chyba dobrze?;) Z tymi pomiarami tez bywa różnie... Kiedy następna wizyta? Napewno juz bedzie mozna więcej zobaczyć powiedzieć... Badz dobrej myśli ✊✊✊✊

    maduśka1989 lubi tę wiadomość

    2019 II -start z badaniami
    2019 VIII/IX 2x nieudana IUI
    2019 XI - naturalny cud <3
    2020 I 9 - 👼 [*] 7/9
    2020 IV - nasz cud <3 włączone metyle + heparyna +acard
    2020 V 11 mamy ❤


    f2w33e3kaumphv47.png
    31 l
  • maduśka1989 Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 13 maja 2020, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Następne usg myślę,że za 2 tygodnie. Mieszkamy w UK i usg robimy prywatnie,bo z przychodni pierwsze usg jest w 12 tygodniu...

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 13 maja 2020, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maduśka1989 wrote:
    Następne usg myślę,że za 2 tygodnie. Mieszkamy w UK i usg robimy prywatnie,bo z przychodni pierwsze usg jest w 12 tygodniu...
    Ja też z UK, i też pierwsze usg byłam prywatnie w 9 tygodniu. Te z nhs mam 29 Maja. Stresuje mnie też fakt że w UK nie robią badań na toksoplazmozę :-/

    🤰🏻♥️👰
  • maduśka1989 Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 13 maja 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violetwoman wrote:
    Ja też z UK, i też pierwsze usg byłam prywatnie w 9 tygodniu. Te z nhs mam 29 Maja. Stresuje mnie też fakt że w UK nie robią badań na toksoplazmozę :-/

    Tutaj dla mnie wszystko jest dziwne i wszystko teraz mnie stresuje.. myślałam nad Polskim lekarzem,ale znowu najbliższy prawie ponad 70mil i tak zostaje prywatne usg I GP

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 13 maja 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maduśka1989 wrote:
    Tutaj dla mnie wszystko jest dziwne i wszystko teraz mnie stresuje.. myślałam nad Polskim lekarzem,ale znowu najbliższy prawie ponad 70mil i tak zostaje prywatne usg I GP
    Ja swoją ukochana ginekolog mam na południe Londynu z którego się wyprowadziłam rok temu, więc teraz gdybym chciała to musiałabym jeździć dwie godziny wcześniej jedna stronę i niestety u niej wizyta kosztuje dwa razy drożej, więc nie mogę sobie na to pozwolić za bardzo. Chcę do niej się wybrać w 16-17 tyg żeby można było poznać plec dziecka i przy okazji na pewno spojrzy swoim okiem czy wszystko ok z dzidzia. Ja codziennie odliczam dni do wizyty,cieszę się że ból pleców znikł, w sumie to mi nic nie dolega, nawet piersi przestały boleć ale zbliżam się pomału do końca pierwszego trymestru więc może tak być

    🤰🏻♥️👰
  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 14 maja 2020, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ból piersi po kilku dniach wrócił, prawie po tygodniu, ale o wiele mniejszy jest. Najważniejsze że Ci te plecy odpuściły, takie to trochę uciążliwe i niepokojące. Już z górki 😊

  • maduśka1989 Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 14 maja 2020, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violetwoman wrote:
    Ja swoją ukochana ginekolog mam na południe Londynu z którego się wyprowadziłam rok temu, więc teraz gdybym chciała to musiałabym jeździć dwie godziny wcześniej jedna stronę i niestety u niej wizyta kosztuje dwa razy drożej, więc nie mogę sobie na to pozwolić za bardzo. Chcę do niej się wybrać w 16-17 tyg żeby można było poznać plec dziecka i przy okazji na pewno spojrzy swoim okiem czy wszystko ok z dzidzia. Ja codziennie odliczam dni do wizyty,cieszę się że ból pleców znikł, w sumie to mi nic nie dolega, nawet piersi przestały boleć ale zbliżam się pomału do końca pierwszego trymestru więc może tak być

    U mnie poza brakiem @ i bolacych piersi nie ma żadnych objawow... Z jednej strony to dobrze a z drugiej jednak cały czas z tylu głowy czy wszystko jest ok...

  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 14 maja 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maduśka1989 wrote:
    U mnie poza brakiem @ i bolacych piersi nie ma żadnych objawow... Z jednej strony to dobrze a z drugiej jednak cały czas z tylu głowy czy wszystko jest ok...
    A który tydzień masz? 😊

  • Mika_83 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 14 maja 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)

    Jestem tu nowa i w sumie to moja 3 ciaza ale jestem zielona i boje sie jak za kazdym razem. Okres mialam 30.03 , wspolzylam z partnerem 20.04 i do tej pory nie mam okresu. Wizyte u ginekologa mialam 7,05 i stwierdzil ze jest pogrubiona sluzowka macicy i traktujemy to jak ciaze ale kazal przyjsc nie wczesniej niz za 2 tyg zeby potwierdzic ale skierowal mnie na pierwsze badania oprocz grupy krwi bo juz bylam w dwoch ciazach i przepisal mi witaminy dla kobiet w ciazy Femibion +Natal. Jak mam to traktowac bo kurcze bole podbrzusza mam, pare dni temu mialam bardziej obrzmiale piersi a teraz piersi jakby wieksze fakt ale juz tak nie bola tylko ten bol podbrzusza zostal. Boje sie ze nic z tego nie bedzie :( Jak Wy to widzicie? Wizyte mam w przyszlym ty a jutro planuje zrobic te badania.

    f2w3rjjgg65epz52.png
    Gabrysia ur. 2010-12-10 Oliwier ur. 2015-09-16
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 14 maja 2020, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) samopoczucie w kratkę :) na kilka dni objawy sie zlagodzily. Dzis wróciły - bol piersi, mdłości i lekkie bóle podbrzusza. I powiem Wam ze ucieszyłam się :) wierzę że to znak że jest ok. Badanie mam 21 maja wiec jeszcze równo tydzien i juz nie mogę się doczekać ;) widze tez nie Tylko ja sie martwię czy wszytsko jest ok....

  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 14 maja 2020, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga28 wrote:
    Hej dziewczyny :) samopoczucie w kratkę :) na kilka dni objawy sie zlagodzily. Dzis wróciły - bol piersi, mdłości i lekkie bóle podbrzusza. I powiem Wam ze ucieszyłam się :) wierzę że to znak że jest ok. Badanie mam 21 maja wiec jeszcze równo tydzien i juz nie mogę się doczekać ;) widze tez nie Tylko ja sie martwię czy wszytsko jest ok....
    Tak,te zanikające objawy są strasznie stresujące

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 14 maja 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja sobie dzisiaj zamówiłam porządny detektor tętna płodu z certyfikatem który jest bezpieczny w użytku. Dla mojego świętego spokoju, w sensie nie będę słuchać dziecka co godzinę, ale żeby mieć w razie jakiś wątpliwości.

    🤰🏻♥️👰
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ