X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Paniczny strach na poczatku ciazy
Odpowiedz

Paniczny strach na poczatku ciazy

Oceń ten wątek:
  • Aguska Koleżanka
    Postów: 52 12

    Wysłany: 6 maja 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kropkaa87 - dziękuję za informację.
    Udało mi się umówić na badanie prenatalne na miejscu ( bo miałam jeszcze do wyboru Poznań ale to ponad 100 km w jedną stronę) i lekarz powiedział, że badanie kosztuje 350 zł - więc 100 zł różnicy tak naprawdę.

    @violetwoman - bardzo się cieszę!!! U mnie maluch na wizycie miał 170 uderzeń na minutę. Według lekarza prawidłowo jak na ten tydzień :)

    @Kinga28 - trzymam kciuki jutro za pomyślna wizytę!! I same dobre wiadomości :)

  • Luuluu Przyjaciółka
    Postów: 79 56

    Wysłany: 7 maja 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga28 wrote:
    U mnie wizyta 7 maja i juz licze godziny :)
    Czekamy na info ✊✊✊✊

    2019 II -start z badaniami
    2019 VIII/IX 2x nieudana IUI
    2019 XI - naturalny cud <3
    2020 I 9 - 👼 [*] 7/9
    2020 IV - nasz cud <3 włączone metyle + heparyna +acard
    2020 V 11 mamy ❤


    f2w33e3kaumphv47.png
    31 l
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 7 maja 2020, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po :) wszytsko dobrze :) kropek urósł ma 13 mm :) serduszko bije :)

    Luuluu, Kropkaa87 lubią tę wiadomość

  • Luuluu Przyjaciółka
    Postów: 79 56

    Wysłany: 7 maja 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga28 wrote:
    Już po :) wszytsko dobrze :) kropek urósł ma 13 mm :) serduszko bije :)
    Super, gratuluuuje ;) to który to tydzień? Kiedy mialas ost mies?

    2019 II -start z badaniami
    2019 VIII/IX 2x nieudana IUI
    2019 XI - naturalny cud <3
    2020 I 9 - 👼 [*] 7/9
    2020 IV - nasz cud <3 włączone metyle + heparyna +acard
    2020 V 11 mamy ❤


    f2w33e3kaumphv47.png
    31 l
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 7 maja 2020, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie ciaza mloda 😊Wg USG 7+4. Ostatnia @ 15 marca. Troche byla niepewność przed badaniem czy maluszek sie rozwija. fajnie zobaczyc jak sie zmienił od ostatniej wizyty. Teraz czekam na kolejną. Myślę ze póki nie minie 13 tydzien to trochę moja radość bedzie taka ostudzona... zwłaszcza że też jestem po jednej stracie.

  • Aleksandra19 Ekspertka
    Postów: 248 258

    Wysłany: 7 maja 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga28 wrote:
    Narazie ciaza mloda 😊Wg USG 7+4. Ostatnia @ 15 marca. Troche byla niepewność przed badaniem czy maluszek sie rozwija. fajnie zobaczyc jak sie zmienił od ostatniej wizyty. Teraz czekam na kolejną. Myślę ze póki nie minie 13 tydzien to trochę moja radość bedzie taka ostudzona... zwłaszcza że też jestem po jednej stracie.

    Jakie miałaś objawy? Podzielisz się?

  • Luuluu Przyjaciółka
    Postów: 79 56

    Wysłany: 7 maja 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga28 wrote:
    Narazie ciaza mloda 😊Wg USG 7+4. Ostatnia @ 15 marca. Troche byla niepewność przed badaniem czy maluszek sie rozwija. fajnie zobaczyc jak sie zmienił od ostatniej wizyty. Teraz czekam na kolejną. Myślę ze póki nie minie 13 tydzien to trochę moja radość bedzie taka ostudzona... zwłaszcza że też jestem po jednej stracie.

    Rozne myśli przychodza do głowy ale trzeba wierzyć ze bedzie dobrze... Maluszek się rozwija, więc wszystko idzie w dobrym kierunku✊✊✊

    2019 II -start z badaniami
    2019 VIII/IX 2x nieudana IUI
    2019 XI - naturalny cud <3
    2020 I 9 - 👼 [*] 7/9
    2020 IV - nasz cud <3 włączone metyle + heparyna +acard
    2020 V 11 mamy ❤


    f2w33e3kaumphv47.png
    31 l
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 8 maja 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny.

    Poniewaz większość z Nas jest na podobnym etapie ciąży chciałam o coś zapytać. Dzisiaj w nocy obudził mnie bardzo mocny ból brzucha, myślę że spałam i musiałam się nagle mocno ruszyć stąd ten ból, spałam na boku z podkulonymi do góry nogami i jak się obudziłam to szybko jakby je wyciągnęłam i pojawił się ten ból, trwał może 30 sekund i przeszło i dalej poszłam spać. Obudziłam się rano wszystko ok, nic mnie nie boli. Myślę ze ten ból powstał dlatego że tam się wszystko wiecie rozciąga i naciąga i taki nagły ruch spowodował ten ból. Czy któraś z Was tak miała?

    🤰🏻♥️👰
  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 9 maja 2020, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violetwoman wrote:
    Dzień dobry dziewczyny.

    Poniewaz większość z Nas jest na podobnym etapie ciąży chciałam o coś zapytać. Dzisiaj w nocy obudził mnie bardzo mocny ból brzucha, myślę że spałam i musiałam się nagle mocno ruszyć stąd ten ból, spałam na boku z podkulonymi do góry nogami i jak się obudziłam to szybko jakby je wyciągnęłam i pojawił się ten ból, trwał może 30 sekund i przeszło i dalej poszłam spać. Obudziłam się rano wszystko ok, nic mnie nie boli. Myślę ze ten ból powstał dlatego że tam się wszystko wiecie rozciąga i naciąga i taki nagły ruch spowodował ten ból. Czy któraś z Was tak miała?
    Miałam tak kilka razy. Spokojnie. Czasem za szybko się poruszysz i to jest takie wrażenie jakby mały skurcz złapał. To chyba normalne 😊

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 10 maja 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.

    Jak się macie? Jak się czujecie? Mi coraz częściej dokucza ból krzyża więc więcej leżę i odpoczywam

    🤰🏻♥️👰
  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 11 maja 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na te bóle krzyżowe pomagał ciepły prysznic, tzn polewałam wodą tylko plecy w miejscu gdzie bolało. Chwilowa ulga. Po tygodniu przeszło

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 11 maja 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaggaa12 wrote:
    Mi na te bóle krzyżowe pomagał ciepły prysznic, tzn polewałam wodą tylko plecy w miejscu gdzie bolało. Chwilowa ulga. Po tygodniu przeszło

    Też tak spróbuję :-)

    🤰🏻♥️👰
  • Luuluu Przyjaciółka
    Postów: 79 56

    Wysłany: 11 maja 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny... Cieszę sie ze wszystko u was ok ;)
    Ja dziś jestem po 1 wizycie.. Równo 6 tydzień... Zarodek ma 3 mm i bije serduszko ❤
    Jak sie dowiedziałam, że jest serce az mi łzy poplynely... Był problem z serduszkiem przy wcześniejszej ciąży którą straciłam i strasznie sie bałam, ze znowu może cos być nie tak... Dzięki Bogu jest nadzieja, ze tym razem bedzie inaczej😍

    2019 II -start z badaniami
    2019 VIII/IX 2x nieudana IUI
    2019 XI - naturalny cud <3
    2020 I 9 - 👼 [*] 7/9
    2020 IV - nasz cud <3 włączone metyle + heparyna +acard
    2020 V 11 mamy ❤


    f2w33e3kaumphv47.png
    31 l
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 11 maja 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luuluu wrote:
    Cześć dziewczyny... Cieszę sie ze wszystko u was ok ;)
    Ja dziś jestem po 1 wizycie.. Równo 6 tydzień... Zarodek ma 3 mm i bije serduszko ❤
    Jak sie dowiedziałam, że jest serce az mi łzy poplynely... Był problem z serduszkiem przy wcześniejszej ciąży którą straciłam i strasznie sie bałam, ze znowu może cos być nie tak... Dzięki Bogu jest nadzieja, ze tym razem bedzie inaczej😍

    Super wiadomośc. Gratulacje:-* ja też jakoś zobaczyła serduszko bijace to się popłakała :-*

    🤰🏻♥️👰
  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 12 maja 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luuluu wrote:
    Cześć dziewczyny... Cieszę sie ze wszystko u was ok ;)
    Ja dziś jestem po 1 wizycie.. Równo 6 tydzień... Zarodek ma 3 mm i bije serduszko ❤
    Jak sie dowiedziałam, że jest serce az mi łzy poplynely... Był problem z serduszkiem przy wcześniejszej ciąży którą straciłam i strasznie sie bałam, ze znowu może cos być nie tak... Dzięki Bogu jest nadzieja, ze tym razem bedzie inaczej😍
    Ja w podobnej sytuacji jestem, tylko mi się dwa razy to przytrafiło. Serce biło i na następnym USG już nie, 6-7 tydzień. Teraz widziałam serce bijące w 7 ,5 TC więc duży postęp 😊 robię codziennie zastrzyki z heparyną, liczę że pomoże. Trzymam za Ciebie kciuki, musi być dobrze!

  • Luuluu Przyjaciółka
    Postów: 79 56

    Wysłany: 12 maja 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaggaa12 wrote:
    Ja w podobnej sytuacji jestem, tylko mi się dwa razy to przytrafiło. Serce biło i na następnym USG już nie, 6-7 tydzień. Teraz widziałam serce bijące w 7 ,5 TC więc duży postęp 😊 robię codziennie zastrzyki z heparyną, liczę że pomoże. Trzymam za Ciebie kciuki, musi być dobrze!
    Ja też działam z heparyną... Nie może być inaczej jak tylko dobrze ✊✊✊

    2019 II -start z badaniami
    2019 VIII/IX 2x nieudana IUI
    2019 XI - naturalny cud <3
    2020 I 9 - 👼 [*] 7/9
    2020 IV - nasz cud <3 włączone metyle + heparyna +acard
    2020 V 11 mamy ❤


    f2w33e3kaumphv47.png
    31 l
  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 12 maja 2020, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dziś samopoczucie dziewczyny?

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 12 maja 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaggaa12 wrote:
    Jak dziś samopoczucie dziewczyny?
    Plecy odpuszczają, piersi w ogóle nie bolą za to cały czas czuję brzuch, podobnie do lekkiego bólu okresowego :-)

    🤰🏻♥️👰
  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 12 maja 2020, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dokładnie to samo 😁 jutro mam wizytę, taką bardziej na ukojenie moich nerwów, muszę sprawdzić czy wszystko jest w porządku 😊

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaggaa12 wrote:
    U mnie dokładnie to samo 😁 jutro mam wizytę, taką bardziej na ukojenie moich nerwów, muszę sprawdzić czy wszystko jest w porządku 😊

    Ja najbliższe usg ze wszystkimi badaniami mam 29 Maja czyli jeszcze ponad dwa tygodnie, jakoś muszę wytrzymać, położna powiedziała że gdyby coś się działo mam dzwonić.

    🤰🏻♥️👰
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ